Platforma cyfrowa NC+ - dyskusja ogólna

Wymiana poglądów w sprawie kanałów telewizyjnych, projektów internetowych i platformy satelitarnej Canal+.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A jak juÂż mĂłwimy o reklamie to naprawdĂŞ jest bardzo fajna :D Kulki prawie jak w Sony Bravia. Jedyne co mi siĂŞ nie podoba to kolor loga przed zmanÂą w niebieski- jakiÂś taki niedopasowany :roll:
sWaP
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 19:00

Post autor: sWaP »

Nie wiecie moÂże czy w ofercie 'n' bĂŞdzie tak dÂługo oczekiwana kuchnia.tv ktĂłre wchodzi na cyfre+ od soboty. http://kuchnia.tv
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

sWaP pisze:Nie wiecie moÂże czy w ofercie 'n' bĂŞdzie tak dÂługo oczekiwana kuchnia.tv ktĂłre wchodzi na cyfre+ od soboty. http://kuchnia.tv
Kuchnia.tv nie bĂŞdzie obecna w ofercie N, gdyÂż kanaÂł ten jest produkowany przez Canal+ Cyfrowy.
Kuchnia.tv obecna bĂŞdzie jedynie na platformie Cyfra+ oraz w niektĂłrych sieciach kablowych.
sWaP
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 27 wrz 2006, 19:00

Post autor: sWaP »

szkoda. to nastepny argument ktory przemawia za cyfraplus jej oferta programowa jest kolosalnie wieksza a hd vod na pewno niedlg zaoferuje cyfra+
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

W nowym Teletygodniu jest duÂża reklama platformy i jest wreÂście podana caÂła oferta , dekodery itp. :)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Nic nowego tam nie ma dla zainteresowanych :> A reklama w porzÂądku, informuje o wszystkim, ale bez rewelacji :roll:

[ Dodano: Sob PaÂź 14, 2006 2:08 pm ]
W czwartek ruszyÂła sprzedaÂż dekoderĂłw platformy cyfrowej N, a o godz. 16 - jej sztandarowy kanaÂł Nsport – pierwszy w Polsce nadajÂący w wysokiej rozdzielczoÂści (HDTV).
Mimo wielomiesiĂŞcznych przygotowaĂą debiutowi N towarzyszyÂły problemy dystrybucyjne. Nie do wszystkich punktĂłw sprzedaÂży dotarÂły na czas dekodery. – Nie ma powodĂłw do niepokoju. Firma ADB, ktĂłra jest producentem dekoderĂłw, nad¹¿a z dostawami. Na razie dociera do nas 7 tysiĂŞcy sztuk sprzĂŞtu tygodniowo, w przyszÂłym tygodniu bĂŞdzie to juÂż 10 tysiĂŞcy. Wtedy zniknÂą wszystkie utrudnienia – uspokaja Maciej Sojka, prezes N. Z satelity jest juÂż dostĂŞpna wiĂŞkszoœÌ stacji telewizyjnych, ktĂłre zapowiadaÂł nadawca. W najbliÂższy poniedziaÂłek rozpocznie siĂŞ emisja Discovery HD, TVN Lingua, 19 paÂździernika ruszy Comedy Central, natomiast w poÂłowie listopada Wojna i PokĂłj oraz Discovery Historia. Zgodnie z wczeÂśniejszymi zapowiedziami N zawarÂła na targach MIPCOM w Cannes umowĂŞ z dystrybutorem kanaÂłu filmowego w wysokiej rozdzielczoÂści. Platforma nie chce jednak na razie zdradzaĂŚ jego nazwy. WedÂług naszych informacji chodzi o amerykaĂąski MGM Channel lub Voom HD – obydwaj nadawcy zapowiedzieli na targach we Francji ekspansjĂŞ na EuropĂŞ CentralnÂą. – MogĂŞ jedynie zdradziĂŚ, Âże nie jest to kanaÂł filmowy premium z najnowszymi produkcjami, poniewaÂż my nie wierzymy w przyszÂłoœÌ takich kana³ów. Stawiamy na usÂługi, takie jak video on demand, w ktĂłrych bĂŞdÂą dostĂŞpne tak samo nowe filmy jak na kanaÂłach premium – tÂłumaczy Sojka. Video na ¿¹danie w N ruszy w drugiej poÂłowie listopada. W tym samym czasie operator ujawni nazwĂŞ nowego kanaÂłu dla dzieci. MoÂże nim byĂŚ Disney Channel, ktĂłry 2 grudnia br. zadebiutuje w konkurencyjnych platformach.
A ju¿ mia³em nadziejê, ¿e tym kana³em bedzie STARZ (http://www.starz.com). Na pewno kana³em dla dzieci nie bêdzie Disney Channel, poniewa¿ szef ju¿ zapowiedzia³, ¿e nie prowadz¹ wspó³pracy z 'n'. Poza tym, czy ktoœ dorwa³ ju¿ 'n'kê i mo¿e coœ ciekawego nam powiedzieÌ? :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ma³o kto ma dostep do platformy - wiec ma³o kto ma dostep do kana³u nsport ... Mo¿e któœ jakies fotki wrzuciÌ z tego kana³u - oprawe , studio itp.?? bardzo proszê :)
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

telewizja n od poczÂątku mnie zaciekawiÂła
teraz tylko czekam do listopada i bĂŞdĂŞ si cieszyĂŚ jej posiadaniem :devil:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Onet zaczyna reklamĂŞ 'n':
Obrazek
, ktĂłrej jest ostatnio bardzo maÂło- o wiele mniej niÂż przed startem :>
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

MyÂślaÂłem , Âże onet bedzie reklamowac tylko platforme "n" - a tu niespodzianka: onet

[ Dodano: Wto Lis 07, 2006 4:25 pm ]
Zmodyfikowano ostatnio strone "n" i jest juz caÂła niebieska a nie fioletowa :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Co tak wszyscy robiÂą kanaÂły w HD najpierw "n-ka" teraz "Canal+ kto jeszcze TVP no tak jak oni zrobiÂą HD to bĂŞdziemy oglÂądaĂŚ same stare filmy tak jak teraz kupiÂą zagubionych i myÂślÂą, Âże to wszystko zaÂłatwi
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Oficjalna WiadomoœÌ Prasowa pisze:VOD w jakoœci HD
JuÂż w marcu w ofercie VOD – filmy i programy na Âżyczenie w telewizji nowej generacji "n" dostĂŞpny bĂŞdzie film "ÂŚwiadek koronny". Film bĂŞdzie emitowany w jakoÂści High Definition z dÂźwiĂŞkiem przestrzennym 5.1, zaledwie 6 tygodni po premierze kinowej. KolejnÂą dawkÂą emocji majÂą zapewniĂŚ przedpremierowe odcinki serialu "OdwrĂłceni". Serial bĂŞdzie rĂłwnieÂż emitowany w High Definition z dÂźwiĂŞkiem przestrzennym 5.1.

No to chyba nadaje siĂŞ na newsa... :roll: WidaĂŚ, ITI prĂłbuje ratowaĂŚ krytykowane VOD i mam nadziejĂŞ, Âże im siĂŞ uda :D . JeÂśli ktoÂś ma VOD w n, i dojdÂą juÂż do dekoderĂłw "OdwrĂłceni", to mĂłgÂłby opisaĂŚ wraÂżenia...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

To super wiadomoÂśc :) Chetnie obejrze Âświadka w "n". A swojÂą droga ostatnio czesto widzĂŞ bledny w podpisach programĂłw: Ostatnio w "n" pokazywali Âże jest np. Troja gdy leciaÂł shrek... :?
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Kolejna konferencja N - 16 maja

Post autor: Bartek »

W przysz³¹ œrodê o 12 w Teatrze Narodowym w Warszawie odbêdzie siê kolejna, wiosenna konferencja prasowa dotycz¹ca nowoœci na N-ce. Bêdzie dotyczyÌ nowych kana³ów (d³ugofalowych planów programowych) oraz nowych us³ug. Wed³ug zaproszeù konferencja bêdzie emitowana w telewizji i w internecie. Co s¹dzicie o tej platformie? Ja osobiscie jestem jej abonentem od kilku miesiecy, mam pakiet za 32z³ i jestem bardzo zadowolony, szczególnie z nbox recordera, a mówi¹c jeszcze œciœlej : PVR. W³aœciwie nie wyobra¿am sobie dzisiaj, ¿ebym nie móg³ cofn¹Ì liva ;-)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ja rĂłwnieÂż jestem bardzo zadowolony z nbox recordera. DziĂŞki niemu jestem chyba jedynÂą osobÂą w Polsce, ktĂłra "Fakty" oglÂąda o 19:30. :D

Mam jeszcze pytanie; czy wstĂŞp na tÂą konferencjĂŞ jest wolny, czy mogÂą tam siĂŞ dostaĂŚ jedynie zaproszeni goÂście?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości