FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Coroczny plebiscyt użytkowników forum serwisu tvnfakty.pl.

Moderatorzy: Łukasz, matik

matik
Moderator
Moderator
Posty: 5562
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00
Lokalizacja: Warszawa

FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Post autor: matik » niedziela 29 gru 2019, 21:49

FORUMERY 2019

Po raz dwunasty zapraszamy wszystkich użytkowników forum tvnfakty.pl do udziału w corocznej zabawie „Forumery”. Ranking „Forumery” od początku do końca jest współtworzony wyłącznie przez Was. To Wy decydujecie o tym, kto będzie nominowany w poszczególnych kategoriach, a potem sami spośród wytypowanych nominacji wybierzecie zwycięzców.

Zasady:
W pierwszym etapie – NOMINACJE – każdy użytkownik forum może wybrać 5 nominacji w danej kategorii. Uwaga! Można podać nominacje tylko do kilku wybranych przez siebie kategorii, nie trzeba nominować we wszystkich kategoriach.

Drugi etap to GŁOSOWANIE - 6 stycznia zostaną podsumowane podane przez Was nominacje. Trzy z tych, które najczęściej były podawane w danej kategorii, zostaną podane w następnym etapie rankingu, w osobno utworzonym wątku Forumery 2019 - cz. 2. - GŁOSOWANIE. Wówczas spośród nich, każdy użytkownik będzie mógł wybrać tylko jedną pozycję z każdej kategorii i w ten sposób wyłonimy zwycięzców. Głosowanie w drugiej części konkursu trwać będzie od 6 do 12 stycznia 2020 roku.

Jeżeli, któryś z użytkowników forum nie chce brać udziału w pierwszym etapie rankingu, nadal może wziąć udział w drugim etapie. Podsumowanie Forumerów 2019 i ogłoszenie wyników nastąpi 13 stycznia 2020 roku. Jeżeli z jakichś powodów, jakikolwiek termin ulegnie zmianie, będzie o tym stosowna informacja.

Uwaga! Zabronione jest zakładanie dodatkowych kont w celu manipulacji wynikami. W takim wypadku żadne głosowanie użytkowników z jednego numeru IP nie będzie brane pod uwagę. Głosy osób korzystających z bramek proxy mogą nie zostać wzięte pod uwagę! W przypadku podejrzenia o manipulowaniu wynikami, administracja forum może zwrócić się do użytkownika celem wyjaśnienia wątpliwości - jeśli takowe podejrzenia nie zostaną rozwiane, głosy takie mogą nie zostać wzięte pod uwagę.


KATEGORIE:


1. Najlepsze w telewizji (rozrywka) – programy, jednorazowe wydarzenia
2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka) – programy, cykle
3. Najlepszy serial – zagraniczny i/lub polski
4. Audycja do wymiany – podajemy program, pasmo, serial lub show najgorszy naszym zdaniem. Taki, którego nie mieliśmy ochoty oglądać i nie chcemy, by znalazł swoje miejsce w ramówce danej stacji w najbliższym roku
5. Najlepszy dziennikarz – osoba, która prowadzi programy informacyjne
6. Najlepszy dziennikarz polityczny / publicysta - kategoria specjalna, rozdzielenie od kategorii "najlepszy dziennikarz" z racji na rok wyborczy
7. Najlepszy prezenter – osoba, która prowadzi programy rozrywkowe (duże show, audycje rozrywkowe, programy śniadaniowe, lifestyle)
8. Najlepszy dziennikarz/komentator sportowy
9. Najlepszy prezenter pogody
10. Najciekawsza metamorfoza - podajemy imię i nazwisko dziennikarza, który dokonał najciekawszej naszym zdaniem metamorfozy, przemiany swojego wyglądu bądź zachowania / nazwa stacji, programu, tytuł
11. Lelum polelum - osoba nijaka, miałka, taka szara myszka, mydło powidło, ktoś bez charakteru
12. Do odstrzału - czyli tej pani, temu panu już dziękujemy
13. Rozczarowanie roku – program/serial/dziennikarz/wydarzenie, które zapowiadało się zupełnie inaczej, niż wyszło to w rzeczywistości
14. Szok roku – sytuacja, która zasługuje według nas na wyróżnienie.
15. Reportaż roku
16. Zasługuje na więcej - w tej kategorii podajemy osoby, które według nas zasługuję na docenienie
17. Dziennikarz social media - aktywni w mediach społecznościowych i nie chodzi tu o instagramowe posty o kosmetykach czy urodzie, takie propozycje nie będą brane pod uwagę w plebiscycie

Zapraszamy do udziału w zabawie! ;)

matik
Moderator
Moderator
Posty: 5562
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Post autor: matik » poniedziałek 30 gru 2019, 18:17

Otrzymałem informacje o problemach w głosowaniu, jeśli dalej występuje problem, proszę o Prywatną wiadomość.

melona
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 12329
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Post autor: melona » poniedziałek 30 gru 2019, 18:53

1. Najlepsze w telewizji (rozrywka)
Jeden z dziesięciu
Jaka to melodia
Milionierzy

2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka)
Wstajesz i wiesz
Dzień na żywo
15 na żywo
Teleserwis
Fakty

3. Najlepszy serial
Szkoła

4. Najlepszy dziennikarz
Joanna Kryńska
Anna Jędrzejowska
Anna Seremak
Dagmara Kaczmarek-Szałkow
Igor Sokołowski

5. Najlepszy dziennikarz polityczny / publicysta
Agata Adamek
Radomir Wit

6. Najlepszy prezenter
Anna Kalczyńska
Kinga Rusin
Małgorzata Ohme
Filip Chajzer

7. Najlepszy dziennikarz/komentator sportowy
Piotr Karpiński

8. Najlepszy prezenter pogody
Agnieszka Cegielska
Anna Dec
Dorota Gardias
Milena Rostkowska-Galant
Paulina Sykut-Jeżyna

9. Najciekawsza metamorfoza
Anna Seremak
Marta Klos
Justyna Sieklucka
Justyna Kosela
Olga Olesek

10. Lelum polelum
Grzegorz Kajdanowicz
Piotr Marciniak

11. Do odstrzału
Tomasz Wasilewski
Tomasz Zubilewicz
Marek Horczyczak

12. Zasługuje na więcej
Agata Wolna
Małgorzata Kukuła
Marta Klos
Olga Olesek
Igor Sokołowski

13. Dziennikarz social media
Dagmara Kaczmarek-Szałkow
Anna Jędrzejowska
Anna Dec
Dorota Gardias
Joanna Kryńska i Anna Jędrzejowska - najpiękniejsze twarze TVN24 ;)

abc70620
Początkujący
Początkujący
Posty: 141
Rejestracja: czwartek 02 lip 2015, 20:41

Re: FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Post autor: abc70620 » poniedziałek 30 gru 2019, 19:21

Na szczęście już wszystko działa prawidłowo.

markal69
Początkujący
Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 25 lis 2019, 18:26

Re: FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Post autor: markal69 » poniedziałek 30 gru 2019, 19:51

1. Najlepsze w telewizji (rozrywka)
Milionerzy

2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka)
Fakty
Wstajesz i wiesz
Czarno na białym

4. Audycja do wymiany
Wiadomości

5. Najlepszy dziennikarz
Joanna Kryńska
Igor Sokołowski
Anita Werner
Małgorzata Kukuła
Joanna Górska

6. Najlepszy dziennikarz polityczny/publicysta
Maciej Knapik
Krzysztof Skórzyński
Agata Adamek

7. Najlepszy prezenter
Anna Kalczyńska
Kinga Rusin
Marcin Prokop
Filip Chajzer
Tomasz Wolny

8. Najlepszy dziennikarz/komentator sportowy
Dariusz Szpakowski
Przemysław Babiarz

9. Najlepszy prezenter pogody
Agnieszka Cegielska
Dorota Gardias
Anna Dec
Maciej Dolega
Milena Rostkowska-Galant

10. Najciekawsza metamorfoza
Marta Klos
Małgorzata Kukuła

14. Szok roku
Zabójstwo Pawła Adamowicza

15. Reportaż roku
Pancerny Marian i pokoje na godziny

16. Zasługuje na więcej
Igor Sokołowski
Dorota Gardias
Małgorzata Kukuła

17. Dziennikarz social media
Dagmara Kaczmarek-Szałkow
Anna Dec
Joanna Górska
Dorota Gardias

Fabin
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: sobota 14 gru 2019, 16:28

Re: FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Post autor: Fabin » poniedziałek 30 gru 2019, 20:07

1. Najlepszy serial:
Gra o tron

2. Najlepszy dziennikarz:
Dagmara Kaczmarek-Szałkow
Joanna Kryńska
Małgorzata Kukuła
Marta Klos

3. Najlepszy prezenter pogody:
Agnieszka Cegielska
Anna Dec
Dorota Gardias

4. Najciekawsza metamorfoza:
Joanna Kryńska
Olga Olesek

5. Zasługuje na więcej:
Joanna Kryńska
Anna Seremak
Olga Olesek

6. Dziennikarz social media:
Anna Dec
Dorota Gardias

matik
Moderator
Moderator
Posty: 5562
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Post autor: matik » poniedziałek 30 gru 2019, 20:18

Odnoszę wrażenie, że chyba zasady kategorii "Dziennikarz social mediów" nie są dla Was zrozumiałe. Wskazane kandydatury i ich profile w social mediach z dziennikarstwem moim zdaniem nie mają nic wspólnego a tylko z lansowaniem swojej osoby (poza dwiema wskazanymi dziennikarkami). Nie o to chodzi.

matik
Moderator
Moderator
Posty: 5562
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Post autor: matik » poniedziałek 30 gru 2019, 20:40

1. Najlepsze w telewizji (rozrywka) – programy, jednorazowe wydarzenia
- The Voice of Poland
- The Voice Kids
- Koło fortuny
- Jaka to melodia
- Gra muzyka

2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka) – programy, cykle
- Superwizjer
- Państwo w Państwie
- Uwaga
- Interwencja

3. Najlepszy serial – zagraniczny i/lub polski
- Na Wspólnej
- Zasada przyjemności
- Chyłka
- Trzynaście powodów
- Odwróceni. Ojcowie i córki

4. Audycja do wymiany
- Mam Talent
- Masterchef
- Masterchef Junior
- Twoja Twarz Brzmi Znajomo
- Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami

5. Najlepszy dziennikarz – osoba, która prowadzi programy informacyjne
- Olga Olesek
- Bartek Cebeńko
- Radosław Mróz
- Igor Sokołowski
- Daria Kwiecień

6. Najlepszy dziennikarz polityczny / publicysta
- Krzysztof Skórzyński
- Maciej Knapik
- Jacek Żakowski

7. Najlepszy prezenter – osoba, która prowadzi programy rozrywkowe (duże show, audycje rozrywkowe, programy śniadaniowe, lifestyle)
- Gabi Drzewiecka
- Tomasz Kammel
- Maciej Musiał
- Marta Manowska
- Artur Orzech

8. Najlepszy dziennikarz/komentator sportowy
- Kacper Merk
- Paulina Chylewska

9. Najlepszy prezenter pogody
- Karolina Pajączkowska
- Marek Horczyczak
- Maciej Dolega
- Jarosław Kret
- Tomasz Wasilewski

10. Najciekawsza metamorfoza
- Karolina Pajączkowska

11. Lelum polelum
- Piotr Jacoń
- Krzysztof Górlicki
- Kamila Rachwalska
- Katarzyna Zdanowicz (niestety notowania ostatnio spadają :( )
- Piotr Marciniak

12. Do odstrzału
- Edward Miszczak
- Nina Terentiew
- Filip Chajzer

13. Rozczarowanie roku
- Big Brother
- Nowa odsłona Superstacji
- Nowa odsłona DDTVN

14. Szok roku
- Zabójstwo Pawła Adamowicza
- Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

15. Reportaż roku
- Kto stoi za mafią lekową?

16. Zasługuje na więcej
- Olga Olesek
- Marcin Masewicz
- Bartek Cebeńko
- Karolina Pajączkowska
- Beata Chmielowska-Olech

17. Dziennikarz social media
- Konrad Piasecki
- Bartosz Węglarczyk

manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 704
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Post autor: manio136 » poniedziałek 30 gru 2019, 21:49

1. Najlepsze w telewizji /rozrywka/

"1 z 10"
"Milionerzy"

2. Najlepsze w telewizji /informacja/

"Wstajesz i wiesz"
"Fakty"

3. Najlepszy dziennikarz

Joanna Kryńka
Dagmara Kaczmarek-Szałkow

4. Najlepszy prezenter pogody

Agnieszka Cegielska
Anna Dec

5. Do odstrzału

Danuta Holecka
Dorota Gawryluk
Bogdan Rymanowski
Edyta Lewandowska

6. Rozczarowanie roku

"Chyłka"

7. Najlepszy reportaz

"Pancerny Marian..."
Mój gwiazdozbiór - Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Olga Bierut, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź

Maciek_POZ
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4941
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Post autor: Maciek_POZ » wtorek 31 gru 2019, 00:55

Wiem, że wielu z Was czekało, zatem odpalam swoją listę (była niemal gotowa już 29 listopada), w większości z odpowiednim uzasadnieniem:

1/ Najlepsze w TV (rozrywka)
- Milionerzy (teleturniej cały czas budzi wyobraźnie, nawet kiedyś chciałem się zgłosić, ale... po ujrzeniu kwestionariusza mi przeszło)
- Twoja Twarz Brzmi Znajomo (szacunek za pracę całego zespołu przygotowującego program)
- Jeden z dziesięciu (najmądrzejszy program w telewizji publicznej)

2/ Najlepsze w TV (informacje)

- Czarno na białym (za ciekawe tematy przedstawione w analitycznej formie)
- Superwizjer (tu komentarz wydaje się zbędny - nagrody dziennikarzy same mówią)
- Polska i Świat (synteza wydarzeń dnia elegancko przedstawiana przez Kasię)

4/ Audycja do wymiany
- Wiadomości (użył bym tu grubych słów, ale moderator czuwa...)
- W tyle wizji (cały czas nieudolne ksero "Szkła Kontaktowego")

5/ Najlepszy dziennikarz

- Katarzyna Zdanowicz (piekielnie inteligentna, działa zarówno na niwie wizyjnej i prasowej)
- Marta Klos (nie spodziewałem się, że Jej powrót będzie tak udany)
- Dagmara Kaczmarek-Szałkow (zawsze profesjonalna, trzyma poziom)
- Anita Werner (najlepsza z redakcji "Faktów")

6/ Najlepszy dziennikarz polityczny

- Andrzej Morozowski (w "Tak jest" nie ma aż takiego harmidru, jak w "Kawie...")
- Radomir Wit (szczególną "miłością" darzyli go pan Antoni i pan Marian)
- Agnieszka Gozdyra (za cykl "Skandaliści")

7/ Najlepszy prezenter
- Tomasz Wolny (prowadzi imprezy, śniadaniówkę, jest z Poznania, szkoda że z TVP)
- Marta Manowska (trzeba Jej oddać, ma urodę i jest pracowita, no cóż.. też z TVP)
- Olivier Janiak (niech ma, na pewno się stara, ale tego "wojewody mazowieckiego" na stulecie Powstania Wlkp. mu nie zapomne!)

8/ Komentator sportowy
- Maciej Iwański
- Sergiusz Ryczel
- Andrzej Twarowski
- Mateusz Borek

9/ Najlepszy prezenter pogody (w sumie mój skład jest mocno konsekwentny!)
- Agnieszka Cegielska
- Anna Dec
- Milena Rostkowska-Galant
ale nominuję też Tomka Wasilewskiego, za merytorykę i rysowane prognozy :)

10/ Najciekawsza metamorfoza
- Magda Łucyan (jako młoda reporterka zrobiła piękne rozmowy ze świadkami II WŚ)
- Marta Klos (zabrzmię jak młody szczyl, ale... ładnie Jej w długich włosach)
- Eliza Michalik (po likwidacji działu politycznego "Superstacji" zaczęła pisać dla "Wyborczej" i przeprowadza cykliczne rozmowy dla Onetu)


13/ Rozczarowanie roku

- Upadek Kamila Durczoka
- Nowa edycja Big Brothera
- zniszczenie ramówki Superstacji

14/ Szok roku

- rozwód Joanny Kryńskiej
- morderstwo Pawła Adamowicza
- śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

15/ Reportaż roku

- "Marian Banaś i pokoje na godziny" Bertolda Kittela (echa tego reportażu trwają w polskiej polityce do dziś)
- "Tylko nie mów nikomu" Tomasza i Marka Sekielskich (nie było w historii polskiego internetu tak chętnie oglądanej publikacji o charakterze dokumentalnym)
- "Bunt Wyrembaka" Tomasza Marca (kolejny jego udany reportaż o patologiach w Trybunale Konstytucyjnym)

16/ Zasługuje na więcej
- Justyna Kosela
- Agata Wolna
- Kamila Rachwalska

17/ Dziennikarz social media

- Anna Dec (prowadzi też własnego bloga)
- Katarzyna Zdanowicz (nie tylko pokazuje siebie, ale i działania, typu spotkania czy wywiady)
Aly & Fila with Ferry Tayle - Nubia (Extended Mix) #ViveLaTrance :D
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - informacje pogodowe i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!

Karol_ZYR
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 16 lip 2017, 17:42

Re: FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Post autor: Karol_ZYR » wtorek 31 gru 2019, 13:42

1. Najlepszy dziennikarz
Joanna Kryńska
Małgorzata Kukuła
Marta Kłos

2. Najlepszy dziennikarz polityczny / publicysta
Krzysztof Skórzyński
Radomir Wit

3. Najlepszy prezenter pogody
Agnieszka Cegielska
Anna Dec
Dorota Gardias

4. Szok roku
Zabójstwo Pawła Adamowicza

5. Zasługuje na więcej
Marta Kuligowska
Olga Olesek
Agata Wolna

Mars
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 10 lip 2018, 11:53

Re: FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Post autor: Mars » wtorek 31 gru 2019, 16:12

1. Najlepsze w telewizji (rozrywka)
- "Jaka to melodia?"
- "Familiada"
- "Twoja twarz brzmi znajomo"
- "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"
- "Milionerzy"

2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka)
- "Fakty"
- "Czarno na białym"
- "Superwizjer"
- "Polityka na ostro"
- "Skandaliści"

3. Najlepszy serial – zagraniczny i/lub polski
- "Czarnobyl"
- "Formuła 1: Jazda o życie"
- "Żmijowisko"
- "Wataha" trzeci sezon
- "Pułakpa" drugi sezon

4. Audycja do wymiany
- wszystkie seriale paradokumentalne typu "Szkoła", "Szpital", "Ukryta prawda", "Dlaczego ja" itd.
- "Studio Polska"
- "Jedziemy"
- "Strefa starcia"
- "W tyle wizji"

5. Najlepszy dziennikarz
- Rafał Wojda
- Anita Werner
- Justyna Pochanke
- Diana Rudnik
- Katarzyna Zdanowicz

6. Najlepszy dziennikarz polityczny / publicysta
- Jakub Sobienowski
- Radomir Wit
- Andrzej Morozowski
- Angnieszka Gozdyra
- Konrad Piasecki

7. Najlepszy prezenter
- Anna Kalczyńska
- Marzena Rogalska
- Krzysztof Ibisz
- Gabi Drzewiecka
- Olivier Janiak

8. Najlepszy dziennikarz/komentator sportowy
- Mateusz Borek
- Andrzej Twarowski
- Mateusz Święcicki
- Jacek Laskowski
- Tomasz Ćwiąkała

9. Najlepszy prezenter pogody
- Tomasz Wasilewski
- Anna Dec
- Agnieszka Dziekan
- Marek Horczyczak
- Milena Rostkowska-Galant

10. Najciekawsza metamorfoza
- "Dzień dobry TVN (odświeżenie studia, nowe cykle, wydłużenie czasu trwania programu, inna rotacja par)
- Justyna Sieklucka (z reporterki na pełnoprawną dziennikarkę studyjną i prezenterkę)
- Karolina Pajączkowska (z prezenterki pogody na prezenterkę)
- Beata Tadla (z dziennikarki telewizyjnej na radiową)

11. Lelum polelum
- Krzysztof Górlicki
- Bogdan Rymanowski
- Krzysztof Ziemiec
- Marta Klos
- Katarzyna Werner

12. Do odstrzału
- Dorota Gawryluk
- Filip Chajzer
- Danuta Holecka
- Michał Adamczyk
- Michał Rachoń

13. Rozczarowanie roku

Nic nie znalazłem :D :D :D

14. Szok roku
- zabójstwo Pawła Adamowicza
- tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka
- zmiana profilu "Superstacji"

15. Reportaż roku
- "Tylko nie mów nikomu"
- "Pancerny Marian i pokoje na godziny"
- "Niech toną"
- "Chore bydło kupię"
- "Bunt Wyrembaka"

16. Zasługuje na więcej
- Agata Konarska
- Piotr Kraśko
- Anna Popek
- Agata Wolna
- Konrad Borusiewicz

17. Dziennikarz social media
- Konrad Piasecki
- Hanna Lis
- Anna Dec
- Agnieszka Cegielska
- Michał Pol

Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości czy coś mu się nie podoba w moich wyborach, to serdecznie zapraszam do zadawania pytań. ;)
A wszystkim głosującym i użytkownikom forum życzę Szczęśliwego Nowego Roku! :D :evil:

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 809
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Post autor: ktos » wtorek 31 gru 2019, 17:50

1. Najlepsze w telewizji (rozrywka)
Milionerzy
Goglebox
Kobieta na krańcu świata

2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka)
Fakty
Czarno na białym

4. Audycja do wymiany
Wiadomości
W tyle wizji
Państwo w Państwie

5. Najlepszy dziennikarz
Anita Werner

6. Najlepszy dziennikarz polityczny/publicysta
Angnieszka Gozdyra
Konrad Piasecki

7. Najlepszy prezenter
Anna Kalczyńska
Kinga Rusin
Marcin Prokop
Gabi Drzewiecka

8. Najlepszy dziennikarz/komentator sportowy
Dariusz Szpakowski
Przemysław Babiarz

9. Najlepszy prezenter pogody
Maciej Dolega

10. Najciekawsza metamorfoza
xxx

11. Lelum polelum
Filip Chajzer

12. Do odstrzału
Filip Chajzer
Danuta Holecka

13. Rozczarowanie roku
TVP za całokształt
Big Brother

14. Szok roku
Zabójstwo Pawła Adamowicza
Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

15. Reportaż roku
Marian Banaś i pokoje na godziny
Tylko nie mów nikomu

16. Zasługuje na więcej
Maciej Dolega

17. Dziennikarz social media
xxx

tom
Początkujący
Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: piątek 09 mar 2018, 16:03

Re: FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Post autor: tom » wtorek 31 gru 2019, 18:52

1. Najlepszy dziennikarz – osoba, która prowadzi programy informacyjne
-Marta Klos
-Joanna Kryńska
-Justyna Kosela
-Małgorzata Kukuła
-Beata Cholewińska

2. Najlepszy prezenter – osoba, która prowadzi programy rozrywkowe (duże show, audycje rozrywkowe, programy śniadaniowe, lifestyle)
-Małgorzata Tomaszewska
-Anna Kalczyńska
-Marcelina Zawadzka
-Anna Popek

3. Najlepszy dziennikarz/komentator sportowy
-Jacek Laskowski
-Sylwia Dekiert
-Aleksandra Rajewska
-Przemysław Iwańczyk

4. Najlepszy prezenter pogody
-Milena Rostkowska-Galant
-Celestyna Grzebyta
-Marzena Kawa
-Dorota Gardias
-Paulina Sykut-Jeżyna

5. Najciekawsza metamorfoza
- Karolina Pajączkowska

6. Zasługuje na więcej
-Karolina Pajączkowska
-Olga Olesek
-Joanna Kryńska

7. Dziennikarz social media
-Anna Dec
-Dorota Gardias
-Joanna Górska

prze_kw
Moderator
Moderator
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Post autor: prze_kw » czwartek 02 sty 2020, 10:11

1. Najlepsze w telewizji (rozrywka):
The Voice Senior
The Voice Kids
Taniec z Gwiazdami

2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka)
Czarno na białym
Nowy Dzień z Polsat News

3. Najlepszy serial
Stranger Things
Odwróceni - Ojcowie i córki
Chyłka - Kasacja

4. Audycja do wymiany
Dzień Dobry TVN
Dance, Dance, Dance
Mam Talent

5. Najlepszy dziennikarz
Diana Rudnik
Olga Olesek
Igor Sokołowski
Bartosz Kurek

6. Najlepszy dziennikarz polityczny / publicysta
Konrad Piasecki
Wojciech Dąbrowski
Krzysztof Skórzyński
Marcin Meller

7. Najlepszy prezenter
Tomasz Kammel
Gabi Drzewiecka
Tamara Gonzalez Perea
Marta Manowska
Izabella Krzan

8. Najlepszy dziennikarz/komentator sportowy
Jerzy Mielewski
Aleksandra Szutenberg

9. Najlepszy prezenter pogody
Agnieszka Cegielska
Paulina Sykut-Jeżyna
Anna Dec

10. Najciekawsza metamorfoza
Pytanie na śniadanie
Gabi Drzewiecka

11. Lelum polelum
Krzysztof Górlicki
Zuzanna Falzmann
Piotr Marciniak

12. Do odstrzału
Filip Chajzer
Małgorzata Ohme
Robert Kantereit
Ida Nowakowska

13. Rozczarowanie roku
Big Brother 2019
Dance Dance Dance
Metamorfoza DDTVN

14. Szok roku
Zabójstwo Pawła Adamowicza na finale WOŚP
Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

16. Zasługuje na więcej
Izabella Krzan
Olga Olesek

17. Dziennikarz social media
Konrad Piasecki
Agnieszka Gozdyra
Liczą się tylko Fakty.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika