FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Coroczny plebiscyt użytkowników forum serwisu tvnfakty.pl.

Moderatorzy: Łukasz, matik

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2358
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Post autor: Adrian ;P » piątek 03 sty 2020, 00:09

1. Najlepsze w telewizji
MasterChef
Top Model
Kuchenne rewolucje
Kobieta na krańcu świata
GoggleBox. Przed telewizorem

2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka)
Fakty
Kropka nad i
Czarno na białym
Wstajesz i wiesz
Superwizjer

3. Najlepszy serial – zagraniczny i/lub polski
Czarnobyl
Stranger Things
Chyłka
Żmijowisko
Ultraviolet

4. Audycja do wymiany
Wiadomości
Przyjaciółki
Czar par
Zawsze warto
My Way

5. Najlepszy dziennikarz
Igor Sokołowski
Radosław Mróz
Anita Werner
Justyna Kosela
Marta Klos

6. Najlepszy dziennikarz polityczny / publicysta
Krzysztof Skórzyński
Agata Adamek
Konrad Piasecki

7. Najlepszy prezenter
Tomasz Kammel
Marcin Prokop
Dorota Wellman
Gabi Drzewiecka
Aleksander Sikora

8. Najlepszy dziennikarz/komentator sportowy
Mateusz Borek
Paulina Chylewska

9. Najlepszy prezenter pogody
Anna Dec
Maciej Dolega
Maja Popielarska
Agnieszka Cegielska
Omenaa Mensah

10. Najciekawsza metamorfoza
Gabi Drzewiecka
Top Model
TVN7

11. Lelum polelum
Małgorzata Ohme
Piotr Marciniak
Norbi

12. Do odstrzału
Kinga Rusin
Filip Chajzer
Jacek Kurski
Danuta Holecka
Norbi

13. Rozczarowanie roku
Big Brother
DD TVN
Czar par
Love Island
Zawsze warto

14. Szok roku
Śmierć Woźniak-Staraka
Zabójstwo Adamowicza
Nobel dla Tokarczuk
Wygrana na Junior Eurowizji

15. Reportaż roku
Tylko nie mów nikomu

16. Zasługuje na więcej
Maciej Dolega
Anna Lucińska
Marta Kuligowska
Radosław Mróz
Marta Klos

Meteor
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2795
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Post autor: Meteor » sobota 04 sty 2020, 21:56

1. Najlepsze w telewizji (rozrywka) – programy, jednorazowe wydarzenia
- The Voice of Poland
- Mam Talent
- Milionerzy


2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka) – programy, cykle
- Fakty / Fakty w Południe / Fakty po Południu
- Czarno na Białym
- Superwizjer
- Dzień na Żywo
- Fakty po Faktach


3. Najlepszy serial – zagraniczny i/lub polski
- Czarnobyl
- Chyłka (pierwszy sezon był lepszy, ale niech będzie ta nominacja)


4. Audycja do wymiany – podajemy program, pasmo, serial lub show najgorszy naszym zdaniem. Taki, którego nie mieliśmy ochoty oglądać i nie chcemy, by znalazł swoje miejsce w ramówce danej stacji w najbliższym roku
- wszystkie paradokumenty
- tureckie seriale
- Wiadomości
- W tyle wizji
- Studio Polska


5. Najlepszy dziennikarz – osoba, która prowadzi programy informacyjne
- Dagmara Kaczmarek-Szałkow
- Igor Sokołowski
- Justyna Kosela
- Olga Olesek
- Rafał Wojda


6. Najlepszy dziennikarz polityczny / publicysta - kategoria specjalna, rozdzielenie od kategorii "najlepszy dziennikarz" z racji na rok wyborczy
- Andrzej Stankiewicz
- Krzysztof Skórzyński
- Sławimir Sierakowski
- Radomit Wit
- Marek Ostrowski


7. Najlepszy prezenter – osoba, która prowadzi programy rozrywkowe (duże show, audycje rozrywkowe, programy śniadaniowe, lifestyle)
- Marcin Prokop
- Szymon Hołownia
- Marcin Meller


8. Najlepszy dziennikarz/komentator sportowy
- Rafał Wolski
- Mateusz Borek
- Sergiusz Ryczel
- Maciej Iwański


9. Najlepszy prezenter pogody
- Anna Dec
- Tomasz Wasilewski
- Agnieszka Cegielska


10. Najciekawsza metamorfoza - podajemy imię i nazwisko dziennikarza, który dokonał najciekawszej naszym zdaniem metamorfozy, przemiany swojego wyglądu bądź zachowania / nazwa stacji, programu, tytuł
- Justyna Sieklucka (wcześniej wolałem ją w roli reporterki sejmowej, ale ostatnio coraz lepiej sobie radzi jako prezenterka)
- Eliza Michalik


12. Do odstrzału - czyli tej pani, temu panu już dziękujemy
- Magdalena Ogórek
- Danuta Holecka
- Michał Adamczyk


13. Rozczarowanie roku – program/serial/dziennikarz/wydarzenie, które zapowiadało się zupełnie inaczej, niż wyszło to w rzeczywistości
- kolejne problemy Kamila Durczoka


14. Szok roku – sytuacja, która zasługuje według nas na wyróżnienie.
- zabójstwo Pawła Adamowicza
- wyciek nagrań rozmów Jarosława Kaczyńskiego
- afera hejterska w Ministerstwie Sprawiedliwości
- śmierć Piotra Woźniaka-Staraka
- Nobel dla Olgi Tokarczuk


15. Reportaż roku
- Tylko nie mów nikomu (to bardziej film dokumentalny, ale myślę że warto go tu uwzględnić)
- Pancerny Marian i pokoje na godziny
- Czy CBA kupiło system Pegasus?
- Chore bydło kupię
- Niech toną


16. Zasługuje na więcej - w tej kategorii podajemy osoby, które według nas zasługuję na docenienie
- Dagmara Kaczmarek-Szałkow
- Olga Olesek
- Krzysztof Skórzyński (powinien być jednym z prowadzących FpF)
- Beata Tadla
Nie wrzucam screenów na inne fora ani strony. Ewentualne kopie moich postów lub ich fragmentów nie są mojego autorstwa.

Efcia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: poniedziałek 23 lis 2009, 16:22

Re: FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Post autor: Efcia » niedziela 05 sty 2020, 13:02

2. Najlepsze w telewizji (informacje, reportaż, publicystyka) – programy cykle
- Wstajesz i wiesz
- Superwizjer
- Kawa na ławę
- Uwaga

3. Najlepszy serial – zagraniczny i/lub polski
- Wataha
- Zasada przyjemności
- Żmijowisko
- Odwróceni. Ojcowie i córki

4. Audycja do wymiany
- Twoja Twarz Brzmi Znajomo
- Dancing with the Stars - Taniec z Gwiazdami
- Jaka to Melodia

5. Najlepszy dziennikarz – osoba, która prowadzi programy informacyjne
- Olga Olesek
- Joanna Kryńska
- Radosław Mróz
- Igor Sokołowski
- Małgorzata Kukuła

6. Najlepszy dziennikarz polityczny / publicysta
- Konrad Piasecki

8. Najlepszy dziennikarz/komentator sportowy
- Rafał Wolski
- Tomasz Ćwiąkała
- Jacek Laskowski
- Andrzej Twarowski
- Dawid Olejniczak

9. Najlepszy prezenter pogody
- Tomasz Wasilewski
- Agnieszka Cegielska
- Maciej Dolega
- Maja Popielarska

11. Lelum polelum
- Krzysztof Górlicki
- Katarzyna Zdanowicz
- Marta Kuligowska
- Izabella Krzan

12. Do odstrzału
- Danuta Holecka
- Dorota Gawryluk
- Bogdan Rymanowski
- Rafał Brzozowski

15. Reportaż roku
- Marian Banaś i pokoje na godziny
- Kto stoi za mafią lekową?
- Tylko nie mów nikomu

16. Zasługuje na więcej
- Igor Sokołowski
- Radosław Mróz

17. Dziennikarz social media
- Konrad Piasecki
- Bartosz Węglarczyk

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 809
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: FORUMERY 2019 - cz. I - NOMINACJE

Post autor: ktos » niedziela 05 sty 2020, 17:28

zapomniałem o serialach

3. Najlepszy serial – zagraniczny i/lub polski
- Czarnobyl
- Chyłka - Kasacja
- The Mandalorian

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika