Eurowizja

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Apropos Edytki to pokazali jÂą wczoraj sprzed 11 lat. ByÂła taka Âśliczna, mÂłoda i tak Âładnie ÂśpiewaÂła. Od tego wystĂŞpu siĂŞ w niej zakochaÂłem, a widziaÂłem go pierwszy raz od tych 11 lat! KiedyÂś mĂłwili, Âże muszÂą pÂłaciĂŚ za ponownÂą emisje piosenek z festiwalu. Albo zapÂłacili teraz albo juÂż nie trzeba.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ByÂła taka Âśliczna, mÂłoda i tak Âładnie ÂśpiewaÂła.
A teraz jest wstrĂŞtna, stara i wyje? :lol: :lol: :lol: :arrow:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Nie! Ja mĂłwiÂłem akurat o tamtym momencie - wystĂŞpie na Eurowizji.

Spiewa dalej Âładnie, ale wiek robi swoje :D :D Nie Âżartuje. Nadal jest piĂŞknÂą kobietÂą.

Arrow specjalnie dla Ciebie:

Obrazek Obrazek



Tutaj mam jeszcze coÂś o Eurowizji z Interii:
Zespó³ Ivan i Delfin piosenk¹ "Czarna dziewczyna" wygra³ bezapelacyjnie, choÌ zapewne taki wybór wzbudzi wiele kontrowersji. Jednak ponad po³owa spoœród 28. cz³onków komisji (Artur Orzech nie przys³a³ swych propozycji na czas), z³o¿onej g³ównie z dziennikarzy muzycznych, wskaza³a w swych typach w³aœnie ten utwór (w tym oœmiu na 1. miejscu), który zdoby³ w sumie 141 punktów.

Na drugim miejscu znalazÂł siĂŞ interesujÂący duet Monika JarosiĂąska i Zenon Boczar (przebojowy utwĂłr "First Kiss" zdobyÂł 100 punktĂłw), zaÂś pozycja trzecia przypadÂła grupie Abra (kompozycja bez tytuÂłu, 86 pkt.).

"Czarna dziewczyna" stanie siĂŞ wkrĂłtce na pewno duÂżym przebojem w Polsce, ale czy podbije europejskich widzĂłw, gÂłosujÂących w konkursie Eurowizji? Ma na to spore szanse.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Racjonalista
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: wtorek 07 wrz 2004, 13:11

Post autor: Racjonalista »

kamuii pisze:nawet jeœli wybiora zespó³ który ma murowany sukces i same przeboje vide "ich 3" zawsze u³o¿¹ jak¹œ badziewn¹ piosenkê specjalnie na Eurowizjê ????
ZauwaÂżyliÂśmy. Najbardziej to byÂło widaĂŚ przy Blue Cafe, kiedy wokalistka gĂŞgaÂła swoje "Love Song", podczas gdy mieli tak dobtry kawaÂłek jak "You magbe in love".

Ivan i Delfin to pomy³ka. Od pocz¹tku ich nie lubi³em, irytowa³a mnie maniera wokalisty w ich ponoÌ wielkim przeboju "Czarne oczy". A teraz na Eurowizji "Czarna dziewczyna". Nie wiem, czy nie lepiej by³oby zobaczyÌ tam Papa Dance, który to zespó³ chcia³ wykonywaÌ utwór... "Czarny œnieg".

I ciekawostka: Ivan to ten koleÂś, ktĂłry kiedyÂś braÂł udziaÂł w "Jestem jaki jestem" WiÂśniewskiego i doszedÂł do finaÂłu.
Grzesioo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 368
Rejestracja: wtorek 31 sie 2004, 19:56
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: Grzesioo »

Racjonalista pisze: Ivan i Delfin to pomyÂłka. Od poczÂątku ich nie lubiÂłem, irytowaÂła mnie maniera wokalisty w ich ponoĂŚ wielkim przeboju "Czarne oczy". A teraz na Eurowizji "Czarna dziewczyna". .
Czarno to widzĂŞ. KtĂłre kraje z Europy wschodniej jeszcze startujÂą, bo ta piosenka jest ewidentnie robiona pod nie.
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Eurowizja

Post autor: ArO »

Obrazek

Maciej OrÂłoÂś przekazujÂący podczas Eurowizji gÂłosy.

DaliÂśmy Ukrainie 12 gÂłosĂłw niestety..
Ostatnio zmieniony czwartek 18 maja 2006, 19:04 przez ArO, łącznie zmieniany 1 raz.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

niestety? mi sie to podba ;-) A poza tym dawno tak extra eurowizji nie bylo :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

OrÂłoÂś ma 0 angielskieo akcentu. MoÂłdowa i te inne jego wymowy byÂły fatalne. Rozumiem, Âże tylko on w TVP umie jako tako po angielsku mĂłwiĂŚ.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

ChÂłopcze jeÂśli nie staĂŚ CiĂŞ na nic innego to nie pisz takich komentarzy na forum. PragnĂŞ zauwaÂżyĂŚ, Âże Twoje posty nie wnoszÂą nic do dyskusji. Zwracam siĂŞ wiĂŞc z uprzejmÂą proÂśbÂą do moderatora o skasowanie wypowiedzi Marcina.
PS tak siĂŞ akurat skÂłada, Âże pamiĂŞtam wywiady prowadzonoe po angielsku przez Durczoka, CzyÂża, PieĂąkowskÂą. Kilka dni temu podczas szczytu Rady Europy Maciej Zakrocki teÂż przeprowadziÂł kilka takich wywiadĂłw. Niestety nie pamiĂŞtam takich z anteny TVN24.
Polecam link:
http://tvp.pl/View?Cat=1237&id=91417

PS
MoÂłdowa
Nie wiem czy wiesz, ale takie paùstwo istnieje w Europie. To dawna Mo³dawia, le¿¹ca obok Ukrainy.
http://www.polonia.md/pl/pol_a_i.php?id=1
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

A oto trochĂŞ informacji dotyczÂących przebiegu tegorocznej Eurowizji:
Onet.pl pisze:1 maja w Kijowie odbyÂł siĂŞ 50. Konkurs Piosenki Eurowizji. WygraÂł utwĂłr zaÂśpiewany przez HelenĂŞ Paparizou z Grecji. Wokalistka zdobyÂła w sumie 230 punktĂłw. Miejsce drugie w konkursie zajĂŞÂła przedstawicielka Malty, Chiara (192 punktĂłw), a tuÂż za niÂą znaleÂźli siĂŞ reprezentujÂący RumuniĂŞ Luminita Anghel i Sistem (158 punktĂłw).
Obrazek
Helena Paparizou, zwyciĂŞÂżczyni
Onet.pl pisze:(...) Zgodnie z zasadami konkursu, przyszÂłoroczny, 51. finaÂł Eurowizji odbĂŞdzie siĂŞ w kraju tegorocznego zwyciĂŞzcy - Grecji.

Wœród finalistów nie by³o polskiego wykonawcy, zespo³u Iwan i Delfin, który odpad³ w czwartkowym pó³finale. Po raz ostatni Polaków zabrak³o w finale Eurowizji trzy lata temu. Eliminacje pó³fina³owe przeprowadzono po raz drugi w historii konkursu. O podziale imprezy na dwa etapy zdecydowa³a w ubieg³ym roku Europejska Unia Nadawców (EBU).

Polacy wystĂŞpujÂą w Konkursie Piosenki Eurowizji od 10 lat (odbywa siĂŞ on od 1956 r.). Do tej pory najlepiej wypadÂła nasza pierwsza reprezentantka, Edyta GĂłrniak, ktĂłra w 1994 r. zajĂŞÂła drugie miejsce (piosenkÂą "To nie ja").
Wystêpu przedstawicieli Polski nie skomentujê. Co mi natomiast przychodzi na myœl, to to, ¿e wystêpowa³o, czêsto jako "t³o", wiele ³adnych dziewczyn. I to jest pozytywna wiadomoœÌ. :p
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Nie wiem gdzie o tej eurowizji wczorajszej mam napisac, ale napisze tutaj ;-)
Wczorajszy koncert mnie pozytywnie zaskoczyÂł - organizacja, grafika, magia byÂły wspaniaÂłe. Z artystami gorzej, chociaz bylo wiecej piosenek "na poziomie" niz w ubieglym roku. A ze wygrala Grecja - no coz, moze to wybor nie najlepszy, ale i nie najgorszy...

W caÂłym tym widowisku zabrakÂło mi tylko Polski, ktĂłrej zabrakÂło 4 punktĂłw do wejÂścia do finaÂłu :cry:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Jeœli chodzi o Polskê to nie poradzi³a sobie Ÿle. Zabrak³o Nam zaledwie 4 pkt. ¿eby wejœÌ do wczorajszego fina³u:

Obrazek

Moim zdaniem wygraÂła BEZNADZIEJNA piosenka.

Oto wynik koĂącowy

Obrazek

A to Nasze polskie gÂłosy

Obrazek

daliÂśmy 12 gÂłosĂłw Ukrainie beznadziejnej moim zdaniem. DzieĂą wczeÂśniej ok 20-tej Grzegorz MiÂśtal namawiaÂł do popierania PomaraĂączowej Rewolucji i gÂłosowania na UkrainĂŞ, co bardzo mi siĂŞ nie podobaÂło. No i posÂłuchali.

Izrael na ktĂłry oddaÂłem gÂłos zostaÂł pominiĂŞty w Naszym gÂłosowaniu. :(
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:ChÂłopcze jeÂśli nie staĂŚ CiĂŞ na nic innego to nie pisz takich komentarzy na forum. PragnĂŞ zauwaÂżyĂŚ, Âże Twoje posty nie wnoszÂą nic do dyskusji. Zwracam siĂŞ wiĂŞc z uprzejmÂą proÂśbÂą do moderatora o skasowanie wypowiedzi Marcina.
To jest na temat. Dotyczy ogÂłoszenia wynikĂłw przez OrÂłosia, a dziaÂło siĂŞ to podczas finaÂłu Eurowizji 2005. :] To skoro majÂą takich dobrych, to po co dali OrÂłosia, a nie np. TorbickÂą!

OD MODERATORA:
Dalej k³óÌcie siê na PW, bo siê naprawdê ciekawy temat rozwin¹³!
:wesoly:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Lepszy taki OrÂłoÂś z kiepskim akcentem niz sepleniÂąca Szczuka. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Najbardziej wlasnie zaluje, ze ta piosenka wygrala. Bo zobaczmy wyniki dalej: przeciez sa to piosenki na poziomie i potwierdzajace ze Eurowizja wcale nie jest na takim niskim poziomie jak twierdza niektorzy - miejsca 2-12 to piosenki bez disco i bardzo ciekawe ;-) no i 2 miejsce malty 4 izraela i 5 Âłotwy: przeciez tam nie bylo zadnego show a mimo to wysokie miejsce - ku mojemu zadowoleniu :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości