Eurowizja

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Mi tak naprawde podobaÂły siĂŞ 4 kraje: Francja, WĂŞgry, Malta i Grecja, szkoda, Âże Francja nisko
Wróciłem!!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Tak, Francja zaskakuj¹co nisko, ale bardziej zasmuci³o mnie odpadniêcie w pó³finale Holandii, która mia³a najlepsz¹, najbardziej ambitn¹ i najczyœciej wykonan¹ piosenkê. To tylko swiadczy o powolnym upadku tego konkursu, chocia¿ w finale kilka piosenek wybi³o siê ponad standardowe, odfa³szowane szo³. :arrow:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Ostatnio w radio sÂłyszaÂłem Helene Paparizu. Wiecie co coraz bardziej podoba mi sie ta piosenka:) A czy mi siĂŞ wydaje czy sÂłyszaÂłem ta piosenke w reklamuwce Grecji min. na TVN24??
Wróciłem!!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Bardzo mozliwe, ze Grecja wykorzystuje teraz zwyciĂŞskÂą piosenkĂŞ aby zareklamowaĂŚ swoje walory.
Polska teÂż by mogÂła... W tle Siergiej&Wieloryb i lektor mĂłwiÂący: "zapraszamy na cudownÂą polska wieÂś, na pierogi i kompot z agrestu" :evil2: :arrow:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Z agretu? Gorszy jest ten z rabarbaru ( i w ogĂłle rabarbar.) Wczoraj w WiadomoÂściach KraÂśko mĂłwiÂł o polskiej gĂłralce, ktĂłra w jakiejÂś restauracj braÂła do ust ÂśmietanĂŞ, aby nastĂŞpnie wypluĂŚ jÂą na ziemniaki kupione przez klientĂłw. Ciekawy czy z sosami teÂż tak robi... I dziwiĂŚ siĂŞ, Âże zagraniczni turyÂści omijajÂą PolskĂŞ. ProponujĂŞ wiĂŞcej takich gĂłralek, a nawet Polacy zrezygnujÂą z Zakopanego.

A co do Eurowizji - po raz kolejny podobaÂła mi siĂŞ Rumunia (Âświetny gÂłos), zapamiĂŞtaÂłem rĂłwnieÂż WĂŞgry (ciekawy taniec) i UkrainĂŞ (teÂż dali z siebie wszystko.)
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Ta Wasza wspaniaÂła Greczynka jeszcze trzy lata temu ÂśpiewaÂła kiczowaty hit "Opa Opa" z grupÂą Antique. Teraz nagle wiekla gwiazda :?:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
iSiO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 17:49

Post autor: iSiO »

To i ja napisze co o tym mysle. Zaczne od Polski, Wybór tego "hitu" to by³a pora¿ka, no ale 11 miejsce (w pó³finale) nie jest najgorsze. Co do Holandii to bardzo mi sie ta piosenka nie podoba³a (prosze mi wybaczyÌ nie chce nikogo uraŸiÌ ale takie jest moje zdanie) i dziwi³o mnie zdziwienie Holendrów, o którym to mozna by³o poczytaÌ na Onecie. Co do zwyciêszczyni to watpie zeby sie z niej jakaœ gwiazda zrobi³a, z nia jest tak jak ze zwycieszczynia ubieg³orocznej edycji.
To ¿e Polska da³a 12 Ukrainie bardzo mi sie podoba³o, pozatym Ukrainska piosenka poza Francuska i Szwajcarska by³a wed³³ug mnie najlepsza
Pozdrawiam
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W sobote o 21:00 na TVP1 bedzie jubileuszowa Eurowizja w ktorej wezma udzial wykonawcy ktorzy wygrali konkurs w poszczegolnych edycjach.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

onet.pl pisze: Eurowizja: "Waterloo" piosenkÂą 50-lecia
Za najlepsz¹ piosenkê w 50-letniej historii Eurowizji uznano przebój "Waterloo", wykonywany w 1974 przez szwedzki zespó³ ABBA.

UtwĂłr Âśpiewany przez kwartet ABBA zostaÂł okrzykniĂŞty piosenkÂą 50-lecia konkursu Eurowizji

Drugie miejsce zajĂŞÂła piosenka Domenico Modugno "Volare" z 1958 roku, a trzecie przebĂłj Johnny Logana "Hold Me Now", ktĂłry zwyciĂŞÂżyÂł w konkursie Eurowizji w 1987 roku.

PiosenkĂŞ 50-lecia Eurowizji wybierali telewidzowie w 20 krajach Europy, do ktĂłrych z Danii byÂł transmitowany okolicznoÂściowy koncert. Swoje gÂłosy telewidzowie oddawali telefonicznie.

We wstêpnym sonda¿u wy³oniono 14 piosenek, póŸniej 5 finalistów. Wœród piêciu finalistów nie znalaz³ siê znany przebój Cliffa Richarda "Congratulations" z 1968 roku.
Obrazek<< UtwĂłr Âśpiewany przez kwartet ABBA zostaÂł okrzykniĂŞty piosenkÂą 50-lecia konkursu Eurowizji
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

fajne byÂły te piosenki wczoraj:) waterloo zasÂłuzyÂła na wygranÂą.
:D
Najbradziej podoba³a mi sie francuksa piosenka, France Grall , ale ona nie dosta³a sie nawet do czo³ówki.

Szkoza ze podczas pokazywania piosenek z drugivh miejscie nie pokazali Edytki GĂłrniak,....moze sie na to nie zgodziÂła..? :wink:
....w świecie Faktów....
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

emi pisze:Szkoza ze podczas pokazywania piosenek z drugivh miejscie nie pokazali Edytki GĂłrniak,....moze sie na to nie zgodziÂła..? :wink:
A w ogole pokazywali te piosenki, ktore zajely II miejsce ?? :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

pawell pisze:
A w ogole pokazywali te piosenki, ktore zajely II miejsce ?? :>[/quote]

Pokazywali :] przeciez nie pisaÂłabym tego gdyby tak nie byÂło :P:P
....w świecie Faktów....
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

A mi siĂŞ nie podobaÂł ta Eurowizja. W duÂżym stopniu byÂło niezbyt ciekawie. OprĂłcz niektĂłrych przypomnieĂą jak np. Abba.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

JuÂż wkrĂłtce 51. Konkurs Piosenki Eurowizji w Atenach, ale wczesniej juÂż za tydzieĂą odbĂŞdzie siĂŞ koncert "Piosenka dla Europy", bĂŞdÂący Krajowym FinaÂłem 51. Konkursu Piosenki Eurowizja. Do reprezentowania Polski zgÂłosiÂło siĂŞ 15. wykonawcĂłw:

- Agata Torzewska
- Danzel
- Katarzyna MoÂś
- Maciej Silski
- Leonie Kuizenga
- Ich Troje
- Dezire
- Ha Dwa O
- Katarzyna Cerekwicka
- SÂławomir Uniatowski
- Mosqitoo
- Brathanki
- The Jet Set
- Kto To
- Queens

Kto waszym zdaniem powinien wygraĂŚ i pojechaĂŚ do Aten ??

Ja stawiam na Queens - bardzo podoba mi siĂŞ ich piosenka i moim zdaniej jest najlepsza. :D :roll:

P.S. niech ktoÂś zmieni temat na Eurowizja 2006. :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ja chciaÂłbym Âżeby brathanki wygraÂły, ale niestety wygraÂł ich troje szkoda
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości