Eurowizja

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Eurowizja z kaÂżdym rokiem obniÂża swĂłj poziom. Piosenki sÂą coraz gorsze a sam konkurs coraz bardziej kiczowaty. PrzykÂładem moÂże byĂŚ 20-letnia dziewczyna reprezentujÂąca IslandiĂŞ, ktĂłra przypominaÂła raczej Barbie niÂż profesjonalnÂą wykonawczyniĂŞ. :nie:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Mandi pisze:Eurowizja z kaÂżdym rokiem obniÂża swĂłj poziom. Piosenki sÂą coraz gorsze a sam konkurs coraz bardziej kiczowaty. PrzykÂładem moÂże byĂŚ 20-letnia dziewczyna reprezentujÂąca IslandiĂŞ, ktĂłra przypominaÂła raczej Barbie niÂż profesjonalnÂą wykonawczyniĂŞ. :nie:
Piosenka islandzka by³a swego rodzaju ¿artem, œpiewa³a ja postaÌ fikcyjna, postaÌ z programu telewizyjnego. Któregoœ roku zosta³a wybrana osobowoœci¹ telewizyjn¹ roku. Islandczycy bali siê, ¿e inne kraje nie zaakceptuj¹ ¿artu, z jednej strony mia³y racjê- nie dosta³a siê do fina³u, lecz jak na tak¹ piosenkê zajê³a w pó³finale wysokie 13. miejsce, zaraz za siln¹ konkurencj¹- Kate Ryan i Ich Troje- dwiema niespodziankami :)
skoczek
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 5
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:42

Post autor: skoczek »

ta z islandii na dodatek sie wkurzyÂła Âże wyzywaÂła inne kraje i na dodatek chciaÂła skoczyĂŚ z 2 piĂŞtra!!
Krys_tek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 08 kwie 2005, 14:12
Lokalizacja: Wieleń
Kontakt:

Post autor: Krys_tek »

skoczek pisze:ta z islandii na dodatek sie wkurzyÂła Âże wyzywaÂła inne kraje i na dodatek chciaÂła skoczyĂŚ z 2 piĂŞtra!!
Zdecydowanie nalezy traktowac to jako Âżart. Jak pisaÂł juÂż kubasz Silvia Niht to postaĂŚ fikcyjna i ma taki styl bycia, a nie inny ;)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A ju¿ w sobotê w TVP1, na pewno w okolicach godziny 20:00 odbêd¹ siê polskie eliminacje do konkursu Eurowizji "Piosenka dla Europy". WiêkszoœÌ piosenek w eliminacjach jest jak zwykle drêtwych, jedyn¹ piosenk¹ wybijaj¹c¹ siê poza mierny poziom jest piosenka "Time to party" zespo³u The Jet Set, którzy jak zwykle ratuj¹ sytuacjê. To ju¿ drugie eliminacje, do których nie zg³osi³y siê praktycznie ¿adne gwiazdy, widzowie znaj¹ jedynie Button Hackers, wspominane ju¿ The Jet Set, Aniê Szarmach vel. Sharmi :lol: i Braci Molêdów. Reszta piosenek jest md³a i nijaka. Zawiod³a mnie nawet Hania Stach z "Idola" :( Apelujê do forumowiczów o rozs¹dne g³osowanie (to taka delikatna sugestia), choÌ i tak pewnie ka¿dy, kto ma jakiekolwiek pojêcie o tym festiwalu, ,"wyczuje" piosenkê Saszy z jakimœ tam nowym koleg¹. Jak oni siê nie dostan¹, a ludzie wybior¹ Molêdów,to po prostu uznam, ¿e Polacy siê niegdy nie nawróc¹. :aniol: Amen.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Kilka lat temu to ne eurovisie szÂły polskie gwiazdy, a teraz na niÂą idÂą tylko ci, ktĂłrzy chcÂą tymi gwiazdami zostac.. :? No w sumie to tylko the Jet Set sie jakos wybija....

A co do innych to nie wim czy sÂłyszaliÂście o tym podejrzenu popeÂłninia plagiatu przez jedna z uczestniczek : to macie linka Dla mnie ewidentny plagiat- choc piosenka fajna :P
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Eurowizja wielu gwiazdom zepsu³a ju¿ karierê, wiêc ci znani siê boj¹ straciÌ tego, co maj¹. A tamte utwory s¹ przecie¿ identyczne, tylko ta Finka œpiewa go kilka tonacji wy¿ej. Piosenka rzeczywiœcie fajna, jak ca³y zespó³, który jest coverowany przez t¹ ca³a Finkê, co ma dziwne imiê... Swoj¹ drog¹ ciekawe, czy inne kraje bêd¹ wzorowa³y siê na Finlandii i wyœl¹ coœ mocniejszego. Mi³o by by³o, gdyby mo¿na by³o bez wyrzutów sumienia na Eurowizjê wys³aÌ Vader :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

hehe Vader,jakby wykonali Kingdom - to pierwsze miejsce murowane :brawa: szkoda,¿e polscy DOBRZY wykonawcy maj¹ takiego tchórza przed eurowizj¹.Wilki siê nie bali,ale ich Here I am nie zosta³o wytypowanie rok czy 2 lata temu.a tegoroczni nasi podró¿nicy zrobi¹ siarê...to smutne po prostu.
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

UkraiĂący majÂą cos na miare ich troje. :lol:

O kontrowersyjnej piosence ukraiùskiej na eurovisie - artykó³ z onet.pl >>>

i ich wystĂŞp>>>
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i znĂłw nasi reprezentanci nie zakwalifikowali siĂŞ do sobotniego finaÂłu Eurowizji. :roll: To juÂż bodajÂże 3 raz z rzĂŞdu? Szkoda, bo to w sumie fajna piosenka i ogĂłlnie dobre show. Ciekawe jednak na ktĂłrym Polska byÂła miejscu? Jak znowu na 11 to pecha mamy ogromnego.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Nie byÂło Âżle wczoraj, mimo nie zakwalfikowania siĂŞ. Inne piosenki byÂły bardziej tandetne. Dziwi mnie werdykt EuropejczykĂłw, niektĂłre piosenki sa okropne. Ciekawe co sie dzieje z polskimi emigrantami - jakby zagÂłosowali to mamy wygranÂą w kieszeni.

A teraz nich mi ktos odpowie co by byÂło jakbysmy wygrali eurowizje - gdzie odbyÂł by sie koncert - na stadionie X- lecie :twisted:
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Dancing Lasha Tumbai

Post autor: szym »

Wczorajszy pó³fina³ by³ beznadziejny, poziom trzyma³o ledwie kilka piosenek, mo¿e z piêÌ, góra szeœÌ, w tym oczywiœcie Polska. Wykonanie na ¿ywo by³o bardzo dobre, stroje, choreografia te¿. I g³os Sashy... brawo! Ale niestety, wiemy jak wysz³o... Mo¿e jakby by³a to propozycja z innego kraju to by przesz³a. Zastanawia mnie co w finale robi kobieta z diodami na d³oni, czy szóstka tenorów?! ¯a³osne, naprawdê nie wiem kto tak g³osowa³.

W jakimœ plotkarskim serwisie napisali, ¿e znowu byliœmy na 11. Ja poczekam na oficjalne wyniki... W ogóle s¹dze, ¿e formu³a Eurowizji pt. pó³fina³ 10 z 28 i fina³ 10 + wielka czwórka (która zawsze automatycznie siê dostaje, choÌ ostatecznie grzeje tylne siedzenia) siê nie sprawdza. Przewa¿nie wygrywaj¹ utowry z semi final, zrzucaj¹c te zakwalifikowane wczeœniej na ostatnie lokaty... Dlatego w przysz³ym roku, nie wiem, mo¿e siê wycofajmy i zbierzmy si³y na 2009 r., kiedy to bêd¹ dwa pó³fina³y. I zliwidowaÌ "BIG 4". Ot, co.

ZbulwersowaÂło mnie to wszystko,
idĂŞ napiĂŚ siĂŞ mleka.


PS: Teraz pozostaje mi gÂłosowanie na UkrainĂŞ :jupi: :lol2: :szalony:

PS2: Eska Music Awards jakoÂś zostaÂła zorganizowana. Scena na pewno byÂła lepsza od tej wczoraj w Finlandii... Eurowizja 2007 naprawdĂŞ jeden z gorszych konkursĂłw odkÂąd na nie "rzucam okiem". MoÂże w finale bĂŞdzie lepszy "poziom".
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Na PolskĂŞ jakoÂś nie ma jaki kraj gÂłosowaĂŚ. Na przykÂład kraje poÂłudniowo-wschodniej Europy gÂłosujÂą na siebie to samo wschĂłd Europy :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to wiadomo jest, Âże kraje gÂłosujÂą na swoich sÂąsiadĂłw. Tak byÂło, jest i pewnie bĂŞdzie...

Te¿ jestem zdania, i¿ wprowadzenie takiego pó³fina³u by³o b³êdem. Udzia³ bra³o 28 paùstw, a dosta³o siê tylko 10. Nie podoba mi siê to. :? Lepiej by³o w tym "wczeœniejszym systemie". :roll:

Co do sceny - mi siĂŞ podobaÂła. :P Nowoczesna, Âładna, duÂża. Fajne i ciekawe kadrowanie. WiĂŞc realizacja na najwyÂższym poziomie. Tylko wÂłaÂśnie uczestnicy. NiektĂłrzy, a skoda gadaĂŚ... :/
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

A mi siĂŞ scena nie podobala - zbyt typowa. I to coÂś biaÂłe wystajÂące - ani Âładne, ani do nieczego nie sÂłuÂży...
szym pisze:Eska Music Awards jakoÂś zostaÂła zorganizowana. Scena na pewno byÂła lepsza od tej wczoraj w Finlandii...
Zgadzam siĂŞ w peÂłni!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości