Eurowizja

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Mam pytanie o co chodzi z tÂą wielkÂą 4 co to za paĂąstwa i dla czego maja odrazu zepewniony udzia ???
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

ktos pisze:Mam pytanie o co chodzi z tÂą wielkÂą 4 co to za paĂąstwa i dla czego maja odrazu zepewniony udzia ???
Wielka czwĂłrka to 4 paĂąstwa ktĂłre automatycznie wchodzÂą do finaÂłu eurowizji. SÂą to: Anglia, Francja, Hiszpania, Niemcy. Chyba jest to spowodowane tym, iÂż to oni rozpoczeli ten konkurs. Jest to oczywiÂście niesprawiedliwe wobec innych krajĂłw Europy. Wynik Wielkiej Brytanie we wczorajszym koncercie pokazaÂł jak bardzo naleÂży siĂŞ tym paĂąstwÂą ten przywilej... :?

[ Dodano: Nie Maj 13, 2007 10:05 am ]
Dla tych co chcÂą przypomniec sobie hit wczorajszej eurowizji :devil: : >>>>
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Post autor: ktos »

Anglia zawsze ma beznadziejne piosenki rok temu czy dwa lata temu w finale mieli 0 gÂłosĂłw 8)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kolejny raz widaĂŚ jaki poziom ma ta caÂła Eurowizja. Wystarczy daĂŚ nie wiadomo jaki kicz i miejsce na podium gwarantowane - tak jest w przypadku Ukrainy. :? To przecieÂż jest konkurs piosenki, ale ostatnio jest to konkurs kiczu. :/

A Polska podczas pó³fina³u zajê³a miejsce 14 z 75 punktami, przed nami na miejscu 13 - Islandia i 77 punktów, 12 pozycja - Andora z 80 punktami i na 11 tym razem Portugalia - 88 punktów. Reszta wyników jest tu >>> http://en.wikipedia.org/wiki/Eurovision ... ntest_2007
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

moim zdaniem Polska powinna przejœc do fina³u wg mnie by³a najlepsza od kiedy s¹ pó³fina³y.

a studio i scena mi sie nie podobaÂła 3 i 4 jakos lepiej byÂło.

a Serbia wygraÂła zasÂłuzenie choĂŚ eurowizja spada z poziomem coraz nizej niektĂłre piosenki byÂły starszne i napewno nie nadawaÂły sie do tego konkursu np. Babka ÂśpiewajÂąca operowo z czymÂś na rĂŞku :shock: (ktĂłra przeszÂła)
spokojnie moglibyœmy przejœÌ zamiast macedoni.

powinni wycofaÌ te pó³fina³y :mhm: w finale wydaje mi sie bysmy zajeli lepsze miejsce ni¿ w pó³fina³ach.
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Post autor: Elek »

No ja mam nadzieje ze formula eurowizji sie zmieni... the jet wypadlo znakomicie.. wielkie show.. lekko erotycznie... david zaskoczyl mnie glosem... myslalem ze on spiewa beznadziejnie a tu zaspiewal tak jak w oryginale i to jeszcze czysto.. gratulacje.. o glosie sashy wiedzialem ze jest znakomity i sie nie zawiodlem.. wogole nie powinnismy miec zalu do the jet set i w polsce przywitac ich z polska goscinnoscia bo pokazali ze nie wysylamy na eurowizje byle kogo... jeszcze raz BRAWA!!!:d:d
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Greg Haus pisze:
ktos pisze:Mam pytanie o co chodzi z tÂą wielkÂą 4 co to za paĂąstwa i dla czego maja odrazu zepewniony udzia ???
Wielka czwĂłrka to 4 paĂąstwa ktĂłre automatycznie wchodzÂą do finaÂłu eurowizji. SÂą to: Anglia, Francja, Hiszpania, Niemcy. Chyba jest to spowodowane tym, iÂż to oni rozpoczeli ten konkurs.
Z tego co kojarzê (tak chyba w trakcie pó³fina³ów "narrator" powiedzia³) to te 4 paùstwa maj¹ dlatego zapewnione miejsce w finale, poniewa¿ daj¹ najwiêksze sk³adki do bud¿etu UE. :? ¯enada i niech mi ktos wyt³umaczy co sk³adki maj¹ wspólnego z konkursem piosenki... Dlatego nie przejmujê sie za bardzo tym pseudo konkursikiem o nazwie Eurowizja, bo ma on bardziej charakter polityczny, ani¿eli artystyczny. Pomimo to brawa dla The Jet Set, bo uwa¿am, ¿e wypadli naprawdê fajnie!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Te¿ mam nadziejê, ¿e siê zmieni regulamin i nie bêdzie wielkiej czwórki :devil: Pomys³ dotycz¹cy 2 pólfina³ow uwazam za g³upij. Piosenka w pierwszym pólfinale mo¿e byÌ 6, a miec wiecej g³osów ni¿ piosenka, 3 czy 4 w drugim finale.( bo wybieranoby chyba po 5 osób w pó³fina³ach - razem 10).

Tragiczny tez byÂł OrÂłoÂś - wszedzie Âładne mÂłode prezenterki / prezenterzy - chwalili konkurs ( troche sztucznie - ale chwalili). A OrÂłos przywitaÂł siĂŞ i przedstawiÂł punkty - wszystko sztuczne i niesympatyczne. :?

[ Dodano: Nie Maj 13, 2007 1:00 pm ]
A tu nasz Ukrainiec bez kostiumu:
Obrazek
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

ZgodzĂŞ siĂŞ z wami Ukraina byÂła Âświetna :devil: Rewelacyjnie podsumowali EurowizjĂŞ 8).
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

orÂłoÂś zawsze byÂł beznadziejny rok temu gadaÂł , ze 12 daje polsce ktĂłrej nie byÂło w finale a ci prezenterzy chyba nie zrozumieli co powiedziaÂł bo mieli mine jakby na deila spojrzeli.

zresztÂą wielka 4 to jakies gÂłupie przecierz to wygrany kraj organizuje wiec nic do tego nie majÂą .Niemcy od paru lat juÂż sÂą na ostatnich miejscach i jakoÂś ta "czwĂłrka" im nie pomaga :devil:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Ja siĂŞ w trÂące do dyskusji
W tym roku nawet Eurowizje byÂła caÂłkiem caÂłkiem. Moim zdaniem dobrze Âże Polska odpadÂła bo z takim utworem to gdzie do Europy. Swoim poziomem nie dorĂłwnywaliÂśmy innym krajÂą takim jak: Serbia, Ukraina, SÂłowacja czy inne. Szkoda tylko, Âże nie powalczyliÂśmy o finaÂł ale moÂżemy mieĂŚ tylko do siebie pretensje Âże wybraliÂśmy to co wybraliÂśmy (ja nie gÂłosowaÂłem a szkoda)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Eurowizja

Post autor: Kuba »

Natasza Urbańska opublikowała piosenkę - w sumie całkiem niezłą :D

Isis czy Natasza?

http://www.wrzuta.pl/audio/jeRnRX23r7/n ... _blow_over
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Eurowizja

Post autor: Adrian ;P »

Jak dla mnie Isis musi wygrać :D Ale pewnie wygra Natasza :/
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Re: Eurowizja

Post autor: lukasz000 »

Z tej całej listy to najładniejsza piosenkę ma Isis , ma taką która ma pewne szanse na zajęcie dobrego miejsca , ale większość piosenek nie powinno się w tym konkursie znaleźć. Jeszcze w miarę przystępną piosekę ma Margo ale nie jest to dobra piosenka na eurowizję.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Eurowizja

Post autor: pop »

Nie mam nic do Urbańskiej, ale wolałbym, żeby Polskę reprezentowala Isis. Jej piosenki są bardzo fajne.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości