TVP - sprawy bieżące

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

WiĂŞcej capsow Danusi Holeckiej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prĂłbowaÂłam sama robiĂŚ print sceen'em w paint ale niestety po zachowaniu obrazu zostaje widok playera i czarny ekran lipa.JeÂśli macie moÂżliwosc to proszĂŞ o wiĂŞcej screenĂłw :)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Postaram siĂŞ zrobiĂŚ jutro jak ÂściÂągnĂŞ z netu "WiadomoÂści". Ja robie capsy All Playerem bo ma takÂą opcjĂŞ wiĂŞc moÂże sobie ÂściÂągnij.

Nikt Nas tutaj nie uraczy capsami bo Oni tylko TVN oglÂądajÂą.
:cry: :cry: :cry: :cry:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

niestety ale widziaÂłam gdzies na tym forom jeszcze jakiegoÂś fana Holeckiej wiĂŞc moÂże ktoÂś jeszcze :)
z gĂłry dziĂŞki jak uda ci siĂŞ zrobiĂŚ caps :) ja probowaÂłam rĂłznych playerĂłw ale niestety tylko real media odtwarza cholerne asf ;) no ale zobaczymy jak tam all player da radĂŞ ;)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Hmm to dziwne bo u mnie Windows Media Player, All Player i nawet Winamp odtwarza "WiadomoÂści" czy "Teleexpress". Ja np. Real Playera w ogole nie uzywam bo go nie lubie. ÂŚciÂągnij tego All Playera, a jak siĂŞ nie da tzn., Âże to coÂś u Ciebie bo ja mogĂŞ. ALLPlayer V2.TEST takÂą wersjĂŞ posiadam.:wink:

A i oczywiÂście uÂżywaj opcji "zapisz element docelowy jako.." bo nie da rady oglÂądajÂąc ze strony zrobiĂŚ capsa. Ja tak przynajmniej nie umiem.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehe zawsze robiĂŞ "zapisz...." ze stronki to u mnie i tak by nie zadziaÂłaÂło no ale juz sciagam all playera i zobaczymy ja teÂż nie lubie Real playera ale niestety tylko on u mnie asf odtwarza ;)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mam All Playera i nie wiedzia³em, ¿e s¹ tam takie mo¿liwoœci. W jaki sposób mo¿na zrobiÌ capsa? Nie uda³o mi siê znale¿Ì tej opcji, o której mówi³ Aro (tak wiem g³upie pytanie... :oops: :oops: ale bêdê wdziêczny za odpowiedŸ.)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Hmm ja mam skórke K-PAX (by³a tam ju¿ gdy œci¹gn¹³em program) i tam w³asnie na niej jest taki napis FOTO. Klikam na to i od tej pory klawiszem F11 mogê robiÌ capsy. :wink:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

DziĂŞki za podpowiedÂź udaÂło siĂŞ :lol:
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

CieszĂŞ siĂŞ, Âże udaÂło mi siĂŞ pomĂłc. :D :wink:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

dziĂŞki za patent z all playerem ale hmm.... programik zainstalowaÂłam odpowiedniego skina teÂż ale nie odtwarza mi dalej afs :( lipa jak juz dojde co i jak to sama porobir capsy ale narazie jesli to nie problem to prosze o wiecej capsĂłw pani Holeckiej z wczoraj i dzisiaj :)

btw. czy tylko mi wczorajsze wydanie wiadomoÂści wydawaÂło siĂŞ gÂłupie ? mam nadzieje Âże dzis pani Holecka zafunduje nam lepszy dobĂłr newsĂłw :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

SprawdÂź w opcjach - trzeba tam ustawiĂŚ jakie pliki ma odtwarzaĂŚ, ten program jest praktycznie do wszytkiego. Musisz otworzyĂŚ menu - parametry progrmu a nastĂŞpnie zakÂładkĂŞ - farmat plikĂłw i tylko zaznaczyĂŚ odpowiednie rozrzeszenie, ewentualnie moÂże to wina jakiegoÂś kodaka. Format afs otwiera siĂŞ praktycznie w kaÂżdym programie. A co do wczorajszego wydania WiadomoÂści to uwaÂżam, Âże byÂło dobre, nie mam Âżadnych zastrzeÂżeĂą. Ba, bardziej podobaÂło mi siĂŞ od czwartkowego wydania prowadzonego przez K. Durczoka.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

mam wszystkie opcje zaznaczone powinien odtwarzaĂŚ pisze Âże brakuje jakiegoÂś kodeka no ale to raczej nie moÂżliwe bo mam 3 codec packi :) a pozatym w windows media player otwiera :)
co do wiadomoÂści to wczoraj szczegĂłlnie dobiÂła mnie informacja o kozie ;)
ale dzisiaj bylo juÂż oki :) MoÂże dlatego ze wczoraj z HoleckÂą wydawcÂą byÂł Jeneralski a dzisiaj nie ;) hehe btw wydanie czwartkowe Durczoka z koleji bardzo mi siĂŞ podobaÂło :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Lubie kiedy wydawc¹ jest S³awomir Jeneralski - Wiadomoœci s¹ wówczas bardziej orgiynalne - nie robi¹ materia³ów po gazetach jak np FAKTY, ale poszukuj¹ nowych tematów, nowych interesuj¹cych spraw. A Jeneralski i Durczok to juz wybuchowa mieszanka :lol: Pamiêtam, ¿e to w³aœnie oni, jako pierwsi zaczeli przeprowadzaÌ sondy smsowe wœród widzó, ale oczywiœcie pierwsza cnotka III RP pan Sellin musia³ protestowaÌ i drzeÌ szaty...
Có¿ mo¿e ten materia³ o kozie nie by³ super extra i wogóle, ale moim zdaniem zrobiono go dobrze, mieœci³ sie równie¿ w kategorii lekkich ³atwych i przyjemnych materia³ów, w sam raz na wakacje.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A co sÂądzicie o MaÂłgorzacie Prokopiuk? Moim zdaniem to jedna z najlepszych i najÂładniejszych polskich prezenterek. Och, z jakÂą ja niecieprliwoÂściÂą czekaÂłem na jej powrĂłt z urlopu macieÂżyĂąskiego :lol: :lol: :lol: :lol:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

dla mnie materiaÂł o kozie mieÂściÂł siĂŞ jedynie w kategorii teleexpress :)
na koùcu Or³oœ zawsze daje takie œmieszne kawa³ki :) No ale wczorajsze wiadomoœci by³y sooper :) Tyle ¿e jeszcze na d³ugo przed nimi mo¿na siê by³o domyœliÌ co nam zaserwuje tym razem Danusia :):) Czyli Arcybiskup G³ódŸ i Papie¿ :) no i dziwi mnie ¿e tym razem ograniczy³a siê do krótkiego newsa o naszym nowym Arcybiskupie :) Za to jako jedyny dziennik wczoraj nie poda³a wiadomoœci o maluj¹cej œwini i kruku :) To mi siê spodoba³o :)
Prokopiuk kiedyÂś uwaÂżaÂłam za ÂładnÂą ale po powrocie z macierzyĂąskiego sie zmieniÂła i juz nie uwaÂżam ze jest Âładna no ale nie mi oceniaĂŚ bo jestem dziewczynÂą wkoĂącu :)WedÂług mnie Âładniejsza jest Racewicz :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości