TV4

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

TV4 ma nowÂą oprawe graficzna - wÂłasnie lookneÂłem na ten kanaÂł a tu niespodzianka - znikneÂły juz mrowki zielone....
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Mi w TV4 podoba siĂŞ tylko to, Âże w piÂątki wieczorem puszczajÂą filmy erotyczne :D :P
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

Mi w TV4 podoba siĂŞ tylko to, Âże w piÂątki wieczorem puszczajÂą filmy erotyczne
Och Ptr15 8)

Ja TV4 nie oglÂądaÂłam juÂż dawno dawno i w cale nie tĂŞsknie z tÂą stacjÂą :roll:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ptr15 pisze:Mi w TV4 podoba siĂŞ tylko to, Âże w piÂątki wieczorem puszczajÂą filmy erotyczne
Jaka deklaracja...

Mi tam ogĂłlnie wcale sie nie podoba TV4 aczkolwiek ta nowa grafika juz chyba lepsza od mrĂłwek, waÂżek itp. :P
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

mnie do TV4 przyciÂąga tylko FormuÂła 1
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

ZapomniaÂłem jeszcze o Formule 1.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Ptr15 pisze:Mi w TV4 podoba siĂŞ tylko to, Âże w piÂątki wieczorem puszczajÂą filmy erotyczne :D :P
A nie lepsze te z Tele5? :D Przynajmniej jakaÂś fabuÂła jest. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Tele5 nie ogl¹dam bo jest beznadziejna jakoœÌ tego kana³u. A te z tv4 te¿ czasami maj¹ fabu³ê :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

:hahaha: no wiecie co,ale jesteÂście okrutni dla TV4,formuÂła i firmy erotyczne,napewno nic wiĂŞcej? :hahaha: a drugoligowe reklamy,ktĂłrych nie puszczajÂą na TVN? :spiewa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Patrycio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: niedziela 04 mar 2007, 17:05
Lokalizacja: Z tąt
Kontakt:

Post autor: Patrycio »

tele2 to g@wno aaa tv4 czasami oglÂądam np. WÂłatcy MĂłch


i ... :devil:
Co? Co? CO? no CO ?
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Oto nowe reality - show TV4:
http://www.zamianazon.wp.pl/
"Zamiana ÂŻon" wkrĂłtce w TV4

WkrĂłtce na antenie TV4 zadebiutuje kontrowersyjny reality show "Zamiana ÂŻon", ktĂłrego amerykaĂąskÂą wersjĂŞ moÂżna byÂło oglÂądaĂŚ latem i jesieniÂą zeszÂłego roku w Polsacie.

"Wife Swap" to reality show, w ktĂłrym dwie rodziny na okres tygodnia zamieniajÂą siĂŞ Âżonami. KaÂżda z paĂą zamieszkuje w domu z obcym mĂŞÂżem, obcymi dzieĂŚmi i obcymi problemami. PierwszÂą poÂłowĂŞ tygodnia "nowa" Âżona spĂŞdza zgodnie z zasadami nowej rodziny. A w drugiej poÂłowie, w domu zaczynajÂą obowiÂązywaĂŚ jej zasady.

Program przedstawia ró¿ne sposoby na ¿ycie, na wychowanie dzieci, ale tak¿e na gospodarowanie pieniêdzmi. Pokazuje, jak ró¿ne mog¹ byÌ wybory ludzi oraz stosowane zasady. Widowisko ujawnia faktyczn¹ hierarchiê wartoœci w domach uczestników. Odkrywa, czego ludzie oczekuj¹ od swoich partnerów, jak dziel¹ siê rodzicielstwem, zakupami, pracami domowymi, jak czêsto wychodz¹ z domu, czy chodz¹ do kina, teatru czy na spacer.

W ka¿dym odcinku dobrane s¹ dwie rodziny, których style ¿ycia bardzo siê od siebie ró¿ni¹. Dziêki temu, obie strony mog¹ nauczyÌ siê czegoœ o sobie, spojrzeÌ na swoje ¿ycie z innej perspektywy. Po programie niejeden m¹¿ doceni swoj¹ ¿onê, a ¿ona swojego mê¿a.

Polska wersja widowiska nosiĂŚ bĂŞdzie tytuÂł "Zamiana ÂŻon" i pojawi siĂŞ na antenie TV4. W chwili obecnej trwa casting do reality show.

Ten program od zawsze wydawaÂł mi siĂŞ idiotyczny, ale sÂądzĂŞ, Âże pod dyrekcjÂą TV4, to bĂŞdzie jeszcze bardziej ÂżenujÂące. Przykro mi.
:uhh:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Mi tam amerykaĂąska wersja na Polsacie siĂŞ podobaÂła, ciekawy program chĂŞtnie zobaczĂŞ polskÂą wersjĂŞ. :) TrochĂŞ chyba za wczeÂśnie Kuba oceniÂłeÂś ten program, proponujĂŞ poczekaĂŚ i zobaczyĂŚ, a po tym oceniĂŚ. Szkoda tylko, Âże TV 4 wybraÂło ten program, a nie "Big Brother". :)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

w tv4 tylko wlatcy moch hahha zajefajne
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wirtualne Media pisze:W czerwcu telewizja TV4 nada pierwsze odcinki polskiej wersji reality show 'Zamiana Âżon'.
Casting do programu jeszcze siĂŞ nie zakoĂączyÂł, ale zdjĂŞcia do reality show rozpoczĂŞÂły siĂŞ w drugiej poÂłowie kwietnia. Produkcja jednego epizodu trwa 9 dni, w kaÂżdym z nich wystĂŞpujÂą dwie rodziny. Producentem programu jest firma Endemol. Emisja dwĂłch pierwszych odcinkĂłw w TV4 planowana jest na czwartki, 7 i 14 czerwca, w paÂśmie wieczornym po filmie.
OK, ale chyba lepiej byÂłoby gdyby zaczĂŞli emisjĂŞ we wrzeÂśniu. :roll: Bo w czerwcu dadzÂą parĂŞ odcinkĂłw i pewnie przerwÂą, bo bĂŞdÂą wakacje. Chyba, Âże to test, bo na razie mowa jest o dwĂłch epizodach. :> Poza tym pora zÂła - w czwartki po 23? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Jest juÂż informacja Âże to bĂŞdÂą tylko dwa pilotaÂżowe odcinki. Emisja caÂłej serii rozpocznie siĂŞ od jesieni :D http://www.medialink.pl/media/?telewizj ... 5&id=36538
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości