Co nowego na stronie?

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mi sie to za kazdym razem jak odwiedzam ta strone pokazuje a po chwili znika ale to szczegol zmiana jest bardzo dobra niektore szczegoly sa bardzo fajnie nie ktore troszke mniej ale i tak jest swietnie :p
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Zmainy ca³kiem fajne :D Gratulujê :D SzczegĂłlnie podoba mi siê to nowe logo :D Genialne :D
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
Dared00

Post autor: Dared00 »

Strona jest naprawde wypaœna i genialna, a skoro zmieniono szatê graficzn¹, to mo¿na i zmieniæ dwie rzeczy:

Pierwsza: w Aktualizacjach dopisaæ now¹ szatê

Druga: w dziale "O serwisie" daæ w poprzednich wersjach strony stronê, ktĂłra obowi¹zywa³a do wczoraj.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Dzia³ "o serwisie" bêdzie ca³kowicie zmieniony.

Poprawiony zosta³ ju¿ tak¿e b³¹d w opisach programĂłw.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

logo2

Post autor: michal641 »

Czy ten znaczek: Obrazek
musi byæ na czarnym tle. Wygl¹da to, jakby ktoœ wam w redakcji zmar³... (¿art). A po za tym brakuje ciekawostek. Do sponsorowanej pogody wrzuæcie fotke ze sponsorowan¹ pogod¹ z Szymona Majewskiego. A w POJAZDACH to te dwa samochody od gĂłry powinny byæ na dole bo byly robione w czasie zlej pogody...
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Jakim czarnym tle? Jest na normalnym, ciemnoniebieskim tel. masz coœ chyba z kompem nie tak. :? No chyba, ¿e chodzi Ci jedynie o to cieniutkie obramowanie. Ale jak to inaczje sobie wyobra¿asz?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

hmmm u mnie ten znaczek tez jest na czarnym tle :? :?
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

I u mnie :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

:D:D:D

Okej, administrator rozstrzyga - obrazek jest na czarnym tle. :D

Ale to zmienimy, bêdzie na innym, ¿eby nam nikt nie umar³. :?
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Dared00

Post autor: Dared00 »

Aha, £ukasz, mĂł³byœ uaktualniæ tu szatê graficzn¹: UAKTUALNIJ TU SZATÊ GRAFICZN¥
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Chyba podstrona fan nei jest istotna? To jest takie coœ dodatkowe, nie wymagaj¹ce przymusowych zmian od teraz.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Witajcie. :)

Pozwolicie, ¿e jako fan serwisu okazyjnie siê wypowiem ;) . Pamiêtam ju¿ kilka ods³on serwisu i nikt zaprzeczyæ nie mo¿e, ¿e z ka¿d¹ wersj¹ by³y coraz lepsze. Tym razem przeszliœcie samych siebie, a konkretniej betark, ktĂłremu serdecznie gratuluje naprawdê œwietnej roboty. Nie ma tu tysiêcy bajerĂłw, patternĂłw czy innych ozdobnikĂłw graficznych. Oryginalniej i naj³adniej chyba prezentuj¹ siê rĂł¿norodne menu, charakterystyczne dla siebie w zale¿noœci od tematyki. Œwietne rozwi¹zanie. Podobnie ca³a reszta i top prĂłcz... no w³aœnie, loga. Tu ubolewam strasznie, bo przy tak œwietnej pracy napis "tvn.tivi.pl - serwis nieoficjalny" prezentuje siê conajmniej s³abo. Ma siê wra¿enie jakby ktoœ korzysta³ z darmowego (lub nie) szablonu i sam nieumiejêtnie dorobi³ napis. Na prawdê.

Po pierwsze szkoda, ¿e wyzbyliœcie siê oryginalnego loga tvn'u i udoskonaliliœcie je dodatkowymi, absolutnie zbêdnymi grafikami i efektami 3d. Nie jest to teraz znak rozpoznawczy naszej ulubionej stacji tylko Wasz wymys³, wrêcz parodia. No ale cĂł¿, rzecz gustu. Po drugie, to ju¿ absolutnie moja osobista refleksja, ogromnie bylem przywi¹zany i wrêcz jako znak rozpoznawczy serwisu traktowa³em charakterystyczy ³uk pod logiem :P. No wiem, wiem, ¿e to kompletny bana³ i niedorzecznoœæ gdy¿ nie prezentowa³ on sob¹ jakiœ wybitnie wysokich umiejêtnoœci graficznych, ale jakoœ siê przywi¹za³em do tego elementu.

Podsumowuj¹c, nowa ods³ona jest doprawdy œwietna, jak ktoœ ju¿ powiedzia³ - wrêcz genialna. ¯yczê powodzenia i dalszych sukcesĂłw.

Pozdrawiam, fan-Filip.
Pozdrawiam, Filip
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Widzê, ¿e prawie nikomu logo siê nie podoba... A szkoda. :D Ale takie wskazĂłwki bed¹ na pewno cenne dla £ukasza przy ewentualnych pĂłŸniejszych zmianach. :)

Dlatego te¿ muszê zareagowaæ. Mi jako jednemu chyab z niewielu logo to siê podoba. :) S¹dzê te¿, ¿e warto je wcieliæ na forum zamist obecnego nag³Ăłwka. Trzeba jeszcze gdziœ tylko u gĂłry dorobiuæ napis "forum" tak jak teraz. No i kiedyœ tam mo¿na przerobiæ ikonki przy newsach, dotycz¹cych serwisu. Tak¿e jedyna moja uwaga, dotycz¹ca loga to ujednolicenie go, tj. takie same i w ikonkach i w topie na stronie i na forum. Bo teraz s¹ 3 rĂł¿ne. :D W ikonkach jedno, na forum drugie i na stronie trzecie. :) A samo logo strony pod wzglêdem graficznym jak ju¿wczeœniej zaznaczy³em podoba mi siê. :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Z tym logiem postaramy siê coœ zrobiæ, ale... logo nie mo¿e byæ podobne do loga telewizji TVN. Dlatego poprzedni flash albo samo logo, jakieœ takie nietrĂłwymiarowe i ze nie zmienionymi barwami nie mo¿e byæ.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Mnie nowe logo siê podoba :!: I to bardzo :!: Nie zmnieniajcie go.
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości