Komentarze pod news'ami na tvnfakty.pl

Rozmowy dotyczące strony tvnfakty.pl - zmiany, błędy, problemy, oceny.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Komentarze pod news'ami na tvnfakty.pl

Post autor: Łukasz »

Mam pytanie odnośnie komentarzy pod newsami na tvnfakty.pl

Z uwagi na dziurę w systemie newsów wprowadziliśmy takie zabezpiecznie przed wszechobecnymi robotami. Tzn. możliwość komentowania tylko dla zarejestrowany, plus prosty formularz rejestracyjny.

W pierwszych dniach funkcjonowania systemu otrzymałem kilkadziesiąt formularzy dot. założenia kont do komentowania. Niestety w parze za tym nie poszła liczba komentarzy pod newsami.

Jestem ciekaw, czy po prostu nie komentujecie newsów zrażeni poprzednimi awariami i tym, że wszystkie komentarze znikały, czy też w ogóle nie zakładaliście kont, czy może założyliście, ale coś nie działa tak jak powinno i wciąż nie możecie komentować?

Proszę o możliwie jak najwicęj odpowiedzi. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
monetowy_chlopak

Re: Komentarze pod news'ami na tvnfakty.pl

Post autor: monetowy_chlopak »

Mi działa wszystko tak jak powinno działać.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Komentarze pod news'ami na tvnfakty.pl

Post autor: Greg Haus »

Myślę, że w większości wynika to z tego , iż forumowicze, wolą podyskutować o newsach z tvnfakty.pl na forum. Większość informacji ląduje tutaj i to tu prowadzone są dyskusje i zakładane nowe tematy odnośnie np. nowego show tvn. Ale jak coś to mogę również komentować na stronie :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Komentarze pod news'ami na tvnfakty.pl

Post autor: r_r16 »

Co do możliwości komentowania newsów tylko dla zarejestrowanych - według mnie to bardzo dobry pomysł. :D Chociażby dlatego, że nikt się już pod nikogo nie podszyje co miało kilka razy miejsce.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Komentarze pod news'ami na tvnfakty.pl

Post autor: Łukasz »

Ja mam nadzieję, że to uchroni nas przede wszystkim przed wadą systemu newsów. I że już nie będą znikały komentarze.

Tylko, że jak nie komentujecie, to nie ma jak tego przetestować. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Komentarze pod news'ami na tvnfakty.pl

Post autor: qmate »

A ile trzeba czekać na maila po zarejestrowaniu się? Wy to jakoś "ręcznie" robicie, czy mail do mnie nie dochodzi (jakieś 2 godziny)?
//////////
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Komentarze pod news'ami na tvnfakty.pl

Post autor: Marcin »

Po konsultacjach wewnątrzredakcyjnych, zapadła decyzja o tym, że od dzisiaj komentarze wracają do dawnego stanu - czyli każdy może wszystko komentować. Chyba poprzednia wersja (komentarze tylko dla zalogowanych) nie zdała egzaminu - okazuje się, że było stosunkowo niewielu chętnych na pisanie pod stałym loginem - dwie, trzy osoby.
Gorąco zachęcam do komentowania newsów - i oczywiście do komentowania najnowszego wywiadu z Tomaszem Lisem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości