Brak możliwości edycji własnych postów po wylogowaniu

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Brak możliwości edycji własnych postów po wylogowaniu

Post autor: Frazes »

Mam małe pytanie i uwagę do adminów forum, a mianowicie dlaczego nie ma możliwości wyedytowania własnego "posta", po wylogowaniu się z sesji w której go napisaliśmy???

Na innych forach opartych na "phpbb" gdzie piszę możliwość wyedytowania własnych wypowiedzi jest zawsze, a jej brak tutaj przynajmniej dla mnie jest czasem uciążliwy, bo jeśli coś sobie przypomnę w temacie napisanego już "postu" muszę tworzyć nowy, żeby to dopisać, a "post" pod "postem" nie zawsze jest mile widziany (na wielu forach można dostać za to nawet ostrzeżenie lub "bana", gdyż jest to traktowane jako "nabijanie postów")...

Myślę, że rozwiązanie tej sprawy nie będzie stanowiło problemu, a będzie z korzyścią dla wszystkich "forumowiczów" :D .
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Brak możliwości edycji własnych postów po wylogowaniu

Post autor: Marcin »

Post można edytować tylko chwilę po jego wysłaniu. Nie będzie możliwości edycji posta zawsze, nawet w miesiąc po jego napisaniu, bo historia tego forum pokazała, że danie forumowiczom takiej możliwości może być niestety polem do nadużyć.
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Brak możliwości edycji własnych postów po wylogowaniu

Post autor: Frazes »

Rozumiem, dzięki za wyjaśnienie i w związku z tym z góry przepraszam "modów"/"adminów" jeśli zdarzy mi się czasem napisać "post" pod "postem" :D .
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości