Prośba

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

Gajusia0402
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 05 lip 2016, 18:40

Prośba

Post autor: Gajusia0402 »

Witam :)
Chciałabym spytać czy byłaby możliwość zwiedzenia studia tvn ?
Mam braciszka autystycznego którego marzeniem jest zwiedzenie studia.
Byłabym wdzięczna jeżeli byłaby taka możliwość.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Prośba

Post autor: Trzeciak »

To już nie nas się musisz pytać, a napisać e-maila do TVN-u. Jak widzisz jest to forum nieoficjalnego serwisu o TVN-ie, a więc tutaj przedstawiciele stacji raczej się nie udzielają. Ewentualnie inni koledzy pomogą w tej sprawie. :)
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Prośba

Post autor: avatar »

Możliwość jest. Sam brałem udział w takim zwiedzaniu. Nie wiem tylko czy jest to możliwe dla pojedynczych osób, gdyż byłem tam z całą grupą. Wystarczy napisać maila w tej sprawie do tvn. ;)
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Prośba

Post autor: Maciek_POZ »

To nie jest wcale taka zła inicjatywa. Może by jakiś zlot forumowiczów zrobić? Wiem, że może być to trudne ze względu na to, że mieszkamy w różnych miejscach, niektórzy całkiem daleko. Ale wiadomo, takie spotkanie byłoby inne - wszakże jako zainteresowani w jakiś sposób mediami, wiemy nieco więcej :P
Nie wspominając, że nasze forum nabrałoby bardziej realnego charakteru. Sam kiedyś brałem udział w takim zlocie - inne forum, inna tematyka i powiem że było bardzo ciekawie :D
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
abc70620
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 176
Rejestracja: czwartek 02 lip 2015, 20:41

Re: Prośba

Post autor: abc70620 »

Może tak jak to robiła wcześniej Telewizja Polska, to i tak TVN zorganizuje dzień otwarty u siebie?
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Prośba

Post autor: avatar »

Maciek_POZ pisze:To nie jest wcale taka zła inicjatywa. Może by jakiś zlot forumowiczów zrobić? Wiem, że może być to trudne ze względu na to, że mieszkamy w różnych miejscach, niektórzy całkiem daleko. Ale wiadomo, takie spotkanie byłoby inne - wszakże jako zainteresowani w jakiś sposób mediami, wiemy nieco więcej :P
Nie wspominając, że nasze forum nabrałoby bardziej realnego charakteru. Sam kiedyś brałem udział w takim zlocie - inne forum, inna tematyka i powiem że było bardzo ciekawie :D
Taki zlot był organizowany w samym tvn jeszcze za czasów platformy n. Był on kierowany do użytkowników forum tej platformy więc pewnie da się. ;)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Prośba

Post autor: michal_borkowski »

W Poznaniu można zorganizować takie spotkanie. Wszyscy mieliby w miarę blisko i dobry dojazd ;)
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości