Diana Rudnik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Diana Rudnik

Post autor: maxxx »

Mnie jakby PiS wywalił z pracy,to naturalnym odruchem byłby sprzeciw i jeszcze większa determinacja w przekazie.Nie chodzi o to by w każdym zdaniu atakować,natomiast nadgorliwość w tym przypadku w "pilnowaniu" języka debaty jest gorsza od..
Oczywiście daleki jestem, by na podstawie jednego incydentu palić kogoś na stosie, nie! Ale po prostu zdenerwowała mnie ,przez pryzmat korelacji czasowej(lexTVN).

Co do ostatniego wątku.Ci ludzie są utrzymywani z naszych podatków i my mamy jeszcze dbać o ich spokój wewnętrzny, aby ich nie zdenerwować!? Odpowiadać na najtrudniejsze pytania to ich psi obowiązek.Naprawde uwierzcie mi,wiele więcej nie zdarza im się robić ponad to.

Według mnie dziennikarz nie powinien kanalizować dyskusji do jednego słowa rozmówcy,a bardziej argumentami dociskać polityka.Bo inaczej dojdziemy do absurdu.

Na koniec nadmienie,że cenie jako dziennikarkę P.Diane Rudnik.Uważam,że jest świetna (dykcja,prezencja,wiedza)Tymbardziej zabieram głos. Dlatego nie robię tego w innych wątkach na temat ludzi co do których nie mam złudzeń.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Hubert-2020
Początkujący
Początkujący
Posty: 140
Rejestracja: czwartek 23 sty 2020, 21:28

Re: Diana Rudnik

Post autor: Hubert-2020 »

Tyle tylko, że Biedroń ma rację. Gorszej za to wypowiada się Brudziński.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Diana Rudnik

Post autor: Maciek_POZ »

Podsumowując: Diana się niepotrzebnie wystraszyła, p. Biedroń ma racje, a wypowiedzi p. Horały o "pensjonarkach" i p. Jabłońskiego o "dziennikarzach, którzy wspierają Aleksandra Łukaszenkę" były po prostu skandaliczne, choć - jak podkreślam, ze względu na wolność słowa mają do tego prawo, lecz ci dwaj ostatni muszą pamiętać, że sami sobie świadectwo wystawiają.
I na koniec - cała afera z uchodźcami jest cytuje "złotem" dla obozu władzy bo mogą uprawiać dyscyplinę, w której są mistrzami świata i okolic - w dzieleniu Polaków. Przy chwiejnej większości w Sejmie i realnej groźbie przedterminowych wyborów to świetna okazja żeby zbijać kapitał w sondażach, strasząc "hordami krwawych muzułmanów u bram" - kiedyś przecież zadziałało, prawda :?:
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Diana Rudnik

Post autor: Meteor »

30.08.2021 | Fakty

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Diana Rudnik

Post autor: Meteor »

31.08.2021 | Fakty

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Diana Rudnik

Post autor: Maciek_POZ »

Diana w czerni - swoją drogą w połowie tych F16 rozpoczęło się wydanie specjalnie w związku z zamachem w Kabulu, a jednym z Jej gości był redakcyjny kolega Piotr Kraśko 8)

26/08/2021, "Fakty po południu" (screeny)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Diana Rudnik

Post autor: Maciek_POZ »

Dzień później Diana również miała F16 z atrakcjami, bowiem po godzinie programu rozpoczęła się transmisja z Campusu Polska Przyszłości i rozmowa Rafała Trzaskowskiego z Donaldem Tuskiem

27/08/2021, "Fakty po południu" (screeny)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Diana Rudnik

Post autor: Wojciech 29 xxx »

Przepiękne screeny w czerni pani Diana 😊 👏 akurat oglądałem wtedy chwilę. Ale 27.08. Sztos ! Pierwszy raz widzę tą kreację czy może lepiej brzmi marynarkę 8) ale że nie oglądałem wtedy dziwne :red: zaskoczyłeś mnie panie Macieju dzięki 💪 Świetne screeny. Meteor też dzięki.
Hubert-2020
Początkujący
Początkujący
Posty: 140
Rejestracja: czwartek 23 sty 2020, 21:28

Re: Diana Rudnik

Post autor: Hubert-2020 »

10-09-2021
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Diana Rudnik

Post autor: Meteor »

12.09.2021 | Fakty

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4467
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Diana Rudnik

Post autor: Meteor »

18.09.2021 | Fakty

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

19.09.2021 | Fakty

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Hubert-2020
Początkujący
Początkujący
Posty: 140
Rejestracja: czwartek 23 sty 2020, 21:28

Re: Diana Rudnik

Post autor: Hubert-2020 »

27 września 2021.
Obrazek Obrazek ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Diana Rudnik

Post autor: Wojciech 29 xxx »

Dzięki 👏 że wrzuciłeś screeny z 27 Września :) oglądałem wtedy chwię Fakty po Południu ale krótko bo nie miałem czasu. I tak czekam aż ktoś wrzuci 💪 zwykle jak pani Diana prowadzi to oglądam zawsze całe do 18 godz, i nawet okiem nie mrugnę 8) Ale jak się kogoś uwielbia od lat to tak jest. Dla Pana Meteora i Macieja oczywiście też szacun. 18.09 przepięknie na czarno.
Hubert-2020
Początkujący
Początkujący
Posty: 140
Rejestracja: czwartek 23 sty 2020, 21:28

Re: Diana Rudnik

Post autor: Hubert-2020 »

Wojciech 29 xxx pisze: niedziela 03 paź 2021, 19:16 Dzięki 👏 że wrzuciłeś screeny z 27 Września :) oglądałem wtedy chwię Fakty po Południu ale krótko bo nie miałem czasu. I tak czekam aż ktoś wrzuci 💪 zwykle jak pani Diana prowadzi to oglądam zawsze całe do 18 godz, i nawet okiem nie mrugnę 8) Ale jak się kogoś uwielbia od lat to tak jest. Dla Pana Meteora i Macieja oczywiście też szacun. 18.09 przepięknie na czarno.
Za dwa lata może zechce znów prowadzić Wiadomości, bo Holecka i jej kompani wylecą z hukiem, i nie będzie już Dziennika TV. A może już w przyszłym roku, jak się PiS posypie.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Diana Rudnik

Post autor: matik »

To akurat jest bardzo możliwe, jeśli miałaby być jedną z głównych twarzy, bo taką w Faktach na pewno nie jest skoro prowadzi program najrzadziej ze wszystkich. To z pewnością wpływa na samoocenę i też bym odszedł z miejsca gdzie nie jest się docenianym.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości