Martyna Wojciechowska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Martyna Wojciechowska

Post autor: doktorfaustus1 »

Martyna Wojciechowska - co o niej sÂądziecie?
Okazuje siĂŞ, Âże jest to kobieta pracujÂąca -Âżadnej pracy siĂŞ nie boi- zaczynaÂła skromnie od otwierania drzwi w pewnym domu w SĂŞkocinie, potem jej kariera nabraÂła tempa - pokazaÂła to i owo w pewnym magazynie dla panĂłw, pojechaÂła na SaharĂŞ, a ostatnio wymÂądrzaÂła siĂŞ w jakimÂś programie dla ambitnych rodzicĂłw posiadajÂących dzieci w szkole podstawowej. Czym jeszcze zaskoczy nas Martyna? :D MoÂże uruchomiÂła by np nowy kanaÂł - TVN WIEÂŚ i informowaÂła rolnikĂłw o nowych gatunkach ziemniaka? W kraju posiadajÂącym dwie partie chÂłopskie byÂłby to niewÂątpliwy sukces medialny. Czekam z niecierpliwoÂściÂą... :D
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Nie zapomnij, Âże ma jeszcze caÂłe TVN Turbo :idea: OsobiÂście jej nie lubiĂŞ. Nigdy nie umiaÂła zdobyĂŚ mojej sympatii 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

AleÂż tak tak pamiĂŞtam o TVN Turbo ale czasmi odnoszĂŞ wraÂżenie, zĂŞ to drugie Mango 24 lub poczekalnia dla dawnych gwiazd z programu Big Brother. CĂłz chyba tylko na tyle jÂą staĂŚ.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

DokÂładnie. Mi siĂŞ juÂż dawno przeÂżarÂła i zamiast dodawaĂŚ jej nowych programĂłw zaczĂŞliby w koĂącu odliczaĂŚ dni do wygaÂśniĂŞcia jej umowy pracĂŞ i broĂą boÂże jej juÂż nie przedÂłuÂżaĂŚ. A przynajmniej nie jako prezenterce. Niech przygotowyje programy a nie je prowadzi :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

doktorfaustus1 pisze:AleÂż tak tak pamiĂŞtam o TVN Turbo ale czasmi odnoszĂŞ wraÂżenie, zĂŞ to drugie Mango 24 lub poczekalnia dla dawnych gwiazd z programu Big Brother. CĂłz chyba tylko na tyle jÂą staĂŚ.
Za Martyn¹ mo¿e nie przeszkadzam, choÌ nie mam do niej wiêkszych zastrze¿eù, ale TVN Turbo lubie bardzo i nie uwa¿am, ¿e jest to drugie Mango 24! A wrêcz przeciwnie, jest to bardzo dobra telewizja z interesuj¹Ì¹ ramówka!
Pozdrawiam, Filip
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Bardzo lubiê Martynê Wojciechowsk¹ :P Pierwszy raz zobaczy³em j¹ w Automaniaku, potem w Big Brotherze :P Ostatnio ogl¹da³em ka¿dy odcinek Dzieciaków z klasa, które to prowadzi³a :P Czekam na nowy program z jej udzia³em "Misja Martyny". Ma byÌ te¿ 2 edycja z Dzieciaków. Na to ju¿ nie czekam... A TVNturbo... w zasadzie mam pecha do tej telewizji. Co w³¹czê reklama Mango a lbo telezakupy :D
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Oczywiœcie nic nie sugeruje, ale czy nie ma miêdzy Toba a Martyn¹ czegoœ co mo¿e ³¹czyÌ Jacka i Werner (czyli wielkie nic, hahaha)? Tzn. "S³awnej mi³oœci". :D :D :D

P.S. Bardzo proszĂŞ o nie obraÂżanie sie natychmiastwe i traktowanie tego jako Âżart.
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

A ja lubiĂŞ MartynĂŞ. Jest sympatyczna i fajnie porwadzi programy.
:)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

I fajnie gada przez nos :P
Pozdrawiam - KRASU 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Lato siê zacze³ó ale upa³ów brak, a w³aœnie one mog³y by wyt³umaczyÌ jedn¹ z ostatnich wypowiedzi Filipa - "TVN TURBO i Interesuj¹ca raówka" - proszê nie ¿artowaÌ bo nie wytrzymam chachachachachachachachacha buchachachachacha. Szczególnie interesuj¹ce s¹ te pó³ogdzinne bloki z TELEZAKUPAMI - fani motoryzacji w Polsce moga sobie kupiÌ krem n porawiaj¹cy orgazm u kobiet, super no¿e do kuchni i mopa do pod³ogi.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jestem studetem historii i bawi¹ mnie te pseduohistoryczne filmy o motoryzacji i lotnictwie (Ma³a armia i Historia lotnictwa) - tak chêtnie ogl¹dane przez mojego ojca - którymi raczy nas Martna w TVN TURBO. Pe³now nich niedomówieù, uproszczeù i merytorycznych b³êdów.
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

ZwróÌ uwagê, ¿e wiêkszoœÌ widzów tego typu programów to bezmózgi, których takie samochody podniecaj¹. Tak samo jak kretyùstwem jest ogl¹danie kiczu w stylu Strong Man czy Zmagania Miast. TVN sam obni¿a sobie poziom :!:
Pozdrawiam - KRASU 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Co racja to racja - te¿ siê zastanawiam po co puszczaj¹ program Strong men? Bawi¹ mnie jego kadry- jakaœ tleniona blondynka popija bezalkoholowy napój jednego ze sponsorów i namiêtnie spogl¹da na te resztki cz³owieka opatulonego w góre sztucznie wychodowanych miêœni. Wpajaj¹ tym m³odym zakompleksionym ch³opakom, ¿e tylko na sterydach mo¿na coœ osi¹gn¹Ì. :roll:
Ostatnio zmieniony piątek 23 lip 2004, 21:02 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Oj ludzie! O telezakupach na TVN Turbo juz na tym foru byÂła mowa i ja wyraziÂłem swoja opinie. Ale, Âże lubie czasem popatrzec na Monster Grarage, to chyba nic zÂłego. Tak, wiem, Âże ten Jesie czy jak mu tam jest wariatem, ale intyeresuje mnie praca nad samochodem, a nie zachowanie jakiegoÂś kretyna. ÂŻe bardzo chĂŞtnie popatrze na Top Gear, to teÂż nie wstyd, bo prowadzÂący sÂą inteligentni i ciekawie prowadzÂą program. Jesli nie rozumiesz ich ÂżartĂłw to Âświadczy juÂż tylko o Twoim poziomie. Przepraszam, jesli Cie to uraziÂło.
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A czy ja w ktĂłryms momencie krytykowaÂłem Monster Garage lub TOP GEAR? NapisaÂłem tylko, Âże jako historyk ÂściepieĂŚ nie moge tych pseudohistorycznych filmĂłw - tak tak puszcza je rĂłwnieÂż Discovery. Nie podoba mi sie teÂż liczba przerywnikĂłw z telezakupami - o wiĂŞkszoÂści programĂłw sie nie wypowaidam, bo aÂż tak bardzo mnie nie interesujÂą, aby ÂśledziĂŚ kaÂżdÂą kolejnÂą emisjĂŞ. Tyle. DotarÂło?[/url]
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

DotarÂło, ale teraz pisaÂłeÂś o zaledwie 2 punktach ramĂłwki i to tych najgorszych, czyli telezakupĂłw i, tych jak to nazwaleÂś, "pseudohistorycznych" filmĂłw. A przedtem Twoje uwagi byÂły zwrĂłcone do moich sÂłuw RamĂłwka TVN TURBO i nie raczeÂłes nic wiĂŞcej sprecyzowaĂŚ, teraz mysle sie rozumiemy.
Pozdrawiam, Filip
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Mastrokan, Meteor i 38 gości