Jakub Loska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Jakub Loska

Post autor: Mandi »

No, no, stacja powiêksza si³y. Co rusz do³¹cza ktoœ nowy. Szkoda, ¿e nie dodaj¹ zupe³nie nowych prezenterów. Tymczasem Beata mia³a po po³udniu ³¹czenie z niejakim Jakubem Losk¹. Facet robi³ dziwne wra¿enie. :roll: Na pewno by³ zestresowany a i g³os mia³ taki jakby na³ogowo pali³ papierosy (chrapowaty). Na razie ma jedn¹ zaletê: jest doœÌ przystojny a jak siê wyrob to ju¿ w ogóle chyba odjazd bêdzie. :D Jakby ktoœ by³ w posiadaniu wiadomoœci na jego temat to, proszê, niech tu je wrzuca. :rydzyk:
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Re: Jakub Loska - nowy reporter TVN24

Post autor: redaktor »

Mandi pisze:Jakby ktoÂś byÂł w posiadaniu wiadomoÂści na jego temat to, proszĂŞ, niech tu je wrzuca. :rydzyk:
WczeÂśniej pracowaÂł w TVP3 Katowice.
filmowka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 20:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filmowka »

ma 26 lat, pochodzi z TychĂłw. tyle sie dowiedziaÂłem. a ze zestresowany - faktycznie jest...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

filmowka pisze:ma 26 lat, pochodzi z TychĂłw. tyle sie dowiedziaÂłem. a ze zestresowany - faktycznie jest...
To chyba dopiero od niedawna pracuje w mediach i dlatego ten stres. Ach, ta pierwsza praca. Mam nadziejê, ¿e za nied³ugo do³¹czy do niego drugi przystojny kolega. :P Moje hormony domagaj¹ siê tego. :rozglada: :lol:
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: tomas40 »

..czy on jest z klanu LoskĂłw ????
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Jak nie wiadomo kto pochodzi z jakiegoÂś klanu,to jest to klan LubiczĂłw.....
Mojej babci nie podoba siĂŞ Loska,tylko szarlatan mikrofonu - Tomasz Kanik :lol: Ja siĂŞ tam nie znam,ale im obydwu dobrze z oczu patrzy :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Powinien zmieniĂŚ nazwisko-trochĂŞ nie pasuje do mĂŞÂżczyzny :spiewa:
Sam jestem ciekawy czy jest z klanu LoskĂłw :mhm:
chamilka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: środa 30 sie 2006, 22:28

Post autor: chamilka »

WidziaÂłam ostanio jego materiaÂł- lata na youtube. Wypas, wypas wypas!!

http://www.youtube.com/watch?v=d-D2qydY2DE

GÂłos troche "lisowaty" :)) ale to tylko na korzysc... No i faktycznie calkiem niezle ciacho z niego:P
Chamilka
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

chamilka pisze:
GÂłos troche "lisowaty" :)) ale to tylko na korzysc... No i faktycznie calkiem niezle ciacho z niego:P
Trafne spostrze¿enie chamilka, rzeczywiœcie brzmienie g³osu podobne jak u Lisa :) a no i...ca³kiem ca³kiem jak to okresli³aœ niez³e ciacho, ale wa¿niejsze jest to, ¿e materia³, który przygotowa³ (ten który poda³as w linku) by³ ca³kiem niezle zrobiony :) No to czekamy na wiêcej materia³ów, relacji tego¿ Pana !
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

CoÂś go juÂż od bardzo dawna nie widujĂŞ. Inne gwiazdy go przyĂŚmiewaja. ;( Szkoda, bo facet nie ma siĂŞ jak wyrobiĂŚ w zawodzie i w peÂłni pokazaĂŚ swoich moÂźliwoÂści.
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Có¿ by rzek³a Anna Lis a propos lisowatego g³osu Loski :lol2: Mo¿emy jedynie zrobiÌ losowanie,kiedy znów pojawi siê na antenie :> ale to by³ rzeczywiœcie jego najlepszy materia³,ale lepsze wg mnie robi Maciej Mazur.Loska powinien coœ dobrego wykombinowaÌ,¿eby zaœwieciÌ w TVN24...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

No, no dzisiaj Jakub pojawiÂł siĂŞ w Podsumowaniu Dnia. Ale siĂŞ zmieniÂł od czasu gdy go ostatni raz widziaÂłam. :shock: I ten gÂłos... jakiÂś inny, mniej draÂżniÂący. :shock: :D
marysiaaa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 24 wrz 2006, 21:57

Post autor: marysiaaa »

no ciacho pyszne jak cholera:)... hehe... ja tam w kazdym razie wielka fanka Pana K (Loski) jestem:) moze ma jakichs rownie przystojnych kolegow w "tych tychach", to tez by ich zechcieli sciagnac?;) ale rownie przystojnych to chyba nie ma...;)

[ Dodano: Pon Wrz 25, 2006 7:43 pm ]
no dobrze, ma jednego przystojniejszego, zeby nie bylo:P!!!!!! najprzystojeniejszego na swiecie;)
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Czy ktoœ widzial ostatnio Jakuba na wizji? Coœ strasznie cicho o nim. Wygl¹da tak jakby w TVN24 dorabia³ sobie do pensji a nie pracowa³ jako pe³noetatowy reporter. :evil: W mediach te¿ cisza - ¿adnych wywiadów, artyku³ów w porównaniu z innymi gwiazdkami dziennikarstwa. :evil: ¿ tego wszystkiego to ju¿ zapomnia³am jak Jakub wyglada. ;(

[ Dodano: Wto Gru 26, 2006 7:49 pm ]
On to g³ównie pojawia siê w wieczornym M24h. ;( A i to nieczêsto.Szkoda, ¿e ten w¹tek nie cieszy sie popularnoœci¹ bo tak samej gdybaÌ to ciê¿ko. ;(
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ano byÂł i w noc sylwestrowÂą byÂł reportarz z jego udziaÂłem jak uczyÂł siĂŞ jakiegoÂś taĂąca na sylwestra.
W zasadzie to pierwszy raz widziaÂłem jego twarz
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości