Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29978
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: melona »

Gratulacje dla Dagmary, że jest w ciąży i będzie miała trzecie dziecko! Z drugiej strony szkoda, że wkrótce zniknie z ekranów na bardzo długi czas, oby nie był to tak długi urlop macierzyński jak w przypadku Marty Klos.
Mastrokan
Bywalec
Bywalec
Posty: 644
Rejestracja: wtorek 27 gru 2011, 19:47
Kontakt:

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Mastrokan »

melona pisze: czwartek 24 paź 2019, 09:29 Gratulacje dla Dagmary, że jest w ciąży i będzie miała trzecie dziecko! Z drugiej strony szkoda, że wkrótce zniknie z ekranów na bardzo długi czas, oby nie był to tak długi urlop macierzyński jak w przypadku Marty Klos.
Mam to samo - idealny przykład mieszanych uczuć :)
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29978
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: melona »

2/11/2019

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4484
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

02.11.2019 | Dzień Dobry TVN

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dzisiaj była kolejna pomyłka w zapowiedzi serwisu Dagmary w DDTVN. Tym razem przed serwisem o 10:00 została przedstawiona jako Dominika :lol:
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29978
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: melona »

3/11/2019

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4484
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

03.11.2019 | Dzień Dobry TVN

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4484
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

05.11.2019 | Fakty w Południe

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29978
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: melona »

5/11/2019

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4484
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

08.11.2019 | Fakty w Południe

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29978
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: melona »

8/11/2019

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29978
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: melona »

Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29978
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: melona »

Dagmara napisała na swoim Instagramie, że "wiosną czeka nas mała rewolucja rodzinna", więc muszę powiedzieć, że nowy użytkownik forum miał nosa, informując o ciąży Dagmary. Nie wiem co się stanie z Jej odejściem, ale może tak się zdarzyć, że Asia całkowicie przejdzie do redakcji FwP/FpP i wtedy na miejsce Asi trzeba będzie znaleźć inną kobietę do prowadzenia weekendowych poranków. Nie wyobrażam sobie tego, żeby w weekendowe poranki przez cały czas była tylko Olga, lub też aby w weekendowych FpP pojawiali się tylko na zmianę Radek i Justyna Kosela.
Grzybek77
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: piątek 16 sie 2019, 19:09

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Grzybek77 »

Na weekendowe poranki Gosia Kukuła! Kto za?:)
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4484
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Meteor »

melona pisze: piątek 08 lis 2019, 17:33 Dagmara napisała na swoim Instagramie, że "wiosną czeka nas mała rewolucja rodzinna", więc muszę powiedzieć, że nowy użytkownik forum miał nosa, informując o ciąży Dagmary.
To całkiem jasno wynikało z jej komentarza pod zdjęciem z 19 października, który wrzucił tu @Mastrokan.

Podzielę się jeszcze jednym spostrzeżeniem. Na 3 dni przed publikacją tego zdjęcia oglądając FwP zwróciłem uwagę na ten pasek, który miała - jak mi się wydało - nadzwyczaj wysoko (screeny poniżej).

Obrazek Obrazek

Przypomniało mi się wtedy, że podobny nosiła też dość wysoko jak ostatnio była w ciąży. Oczywiście nie chcę sobie przypisywać, że pierwszy coś zauważyłem, szczególnie że a) mogła mieć taki pasek na podobnej wysokości już wcześniej, ale tego nie zauważyłem; b) nie jestem pewien czy położenie tego paska ma związek z ciążą, chociaż na logikę może mieć.

PS. Dagmara zapowiedziała, ze jutro będzie w FpP.
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Dagmara Kaczmarek-Szałkow

Post autor: Maciek_POZ »

Grzybek77 pisze: piątek 08 lis 2019, 20:49 Na weekendowe poranki Gosia Kukuła! Kto za?:)
Ja będę oczywiście za :D, choć to mało prawdopodobne. Grafikowiec mimo absencji Dagmary może pobawić się mniej inwazyjnie - w F12/F16 mogą się pojawiać Asia, Diana i Radek, a popołudniowa grupa jest już większa bo dochodzą Anita i Piotr Marciniak, a i Kasia Zdanowicz być może częściej tam zagości. Raczej bulu, ekhm bólu głowy mieć nie będzie ;)
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 52 gości