Katarzyna Kolenda-Zaleska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: kamuii »

W sumie 3 telefony na ten temat w szkle, wszystkie zbyte emocjami...
A następnie zmanipulowany na maxa materiał z tej rozmowy w dzień po dniu.

:brawa: :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
Android <3
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: bartek09 »

Jeśli ktoś jeszcze nie widział tej szopki, to tak jak się spodziewałem, wideo już robi furorę na youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=KJTmHBYRuaQ

Na tvn24.pl i tvn player to wydanie raczej nigdy się nie pojawi...
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: maxxx »

Pełna zgoda z Wami.Pomijając już stronniczość, napastliwość, po prostu zwykłe chamstwo, wygłaszała poglądy jak ograniczona. Kilka razy powtarzała o dobru matki, szacunku. To jest jakieś arcychore, bo mówimy tu o osobie, która wyrzuciła własne dziecko jak worek ze śmieciami naciągając państwo na gigantyczne koszty (poszukiwanie, zbiórki, rozklejanie plakatów)po czym posżła sobie do kina. Szacun jak się patrzy Pani "Dziennikarko". :aniol:
Straaaszny fortel zastosował Rutkowski, naprawde zbrodnia. Naprawde nic mnie gorzej nie drażni jak to, gdy ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o temacie, zabiera głos, jeszcze na forum publicznym.
Nie jestem fanem pana Rutkowskiego, nigdy nie byłem, ale gość w kilka dni popchnął sprawę mocno do przodu.
Czy się promował czy nie, to sprawa drugorzędna. A juz argument p. Kolendy o etyce nagrywania rozmowy to hipokryzja do sześcianu.
Robie sobie dłuższą przerwe od TVN24.
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: matik »

bartek09 pisze:Jeśli ktoś jeszcze nie widział tej szopki, to tak jak się spodziewałem, wideo już robi furorę na youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=KJTmHBYRuaQ

Na tvn24.pl i tvn player to wydanie raczej nigdy się nie pojawi...
na tvn24.pl już jest całe wydanie, na tvnplayer.pl jeszcze brak
rogi pisze:Znając życie to sprawa na dniach ucichnie, a Zaleska dalej będzie taka jaka jest - wredna!
Ja Zaleskiej nigdy nie odbierałem jako wrednej osoby, wręcz przeciwnie, ale wczoraj po prostu przesadziła.
Allahakbar
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 13 wrz 2011, 12:35

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: Allahakbar »

Poziom tej pani jak i prawie całego WSI24 sięgnął wczoraj dna....
darkheart73
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 05 lut 2012, 10:53

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: darkheart73 »

Zabawne, że pani Kolęda zarzuca Rutkowskiemu "nieetyczne" przekazanie materiału nagrania - tego samego nagrania, które TVN24 pokazuje przez dwa dni na okrągło, nie zawracając sobie głowy uczuciami rodziny, i zapewne w poczuciu "głębokiej etyki zawodowej". To TVN śmigał za Rutkowskim, obszernie relacjonując każde jego wystąpienie - bo cóż innego mieliby pokazywać? Rzecznika Policji zapewniającego, że śledztwo jest w toku, i z uwagi na jego dobro etc etc....? Konflikt Rutkowski-Policja był dla TVN jak gwiazdka z nieba - a teraz mówia o prawach człowieka, poszanowaniu godności? Że niby Rutkowski to teraz persona non grata? A kto kilka lat wstecz tego bufona wypromował na oczach milionów widzów na detektywa wszechczasów? Pani Kolęda chyba za bardzo się wpatrzyła w koleżankę Pochanke, ale zaprawdę powiadam wam, Kolędo: NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ! :)
pawelekkk
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 05 lut 2012, 15:57

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: pawelekkk »

Tak się wkurzyłem że aż postanowiłem założyć konto :P
Do tej pory szanowałem Panią Kolendę-Zaleską, ale wczoraj przeszła sama siebie i w ciągu pół godziny straciła cały autorytet, na który pracowała latami. Wstyd, że na antenie TVN24 zrobiła sobie własne show i zaczęła atakować na Rutkowskiego. Przez to doprowadziła do awantury pod okiem kamery, na którą aż trudno było patrzeć. Próbując dystkutować o moralności, sama zapominała o etyce dziennikarskiej i złamała podstawową zasadę neutralności. Totalną ignorancja i brak szacunku dla rozmówcy. Brak słów. Wstyd mi za takie pseudodziennikarskie zachowanie.
I z całego serca życzę jej, żeby władze TVN-u ukarały ją raz a porządnie, za krytyczne i zarazem kretyńskie zachowanie.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: Łukasz »

Z tymi okularami na początku to w sumie fajny żart wyszedł. Cytuję z pamięci.
KKZ: Na kogo się pan kreuje w tych okularach?
KR: Na Rutkowskiego

:D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Przyznam się, że nie oglądałem tego programu, ale warto zwrócić uwagę na jedną rzecz. W tym tygodniu Kolendy-Zaleskiej było pełno w mediach, udzielała mnóstwa wywiadów dla prasy i Internetu. Wszystko za sprawą śmierci Szymborskiej. Może odbiła jej sodówka i uznała, że warto podtrzymać zainteresowanie swoją osobą? Albo też nabrała wiatru w skrzydła i doszła do wniosku, że wolno jej więcej.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: matik »

W każdym bądź razie dziś chyba dostała wolne bo w Faktach i FpF był Marciniak
Camilo pisze:Przyznam się, że nie oglądałem tego programu, ale warto zwrócić uwagę na jedną rzecz. W tym tygodniu Kolendy-Zaleskiej było pełno w mediach, udzielała mnóstwa wywiadów dla prasy i Internetu. Wszystko za sprawą śmierci Szymborskiej. Może odbiła jej sodówka i uznała, że warto podtrzymać zainteresowanie swoją osobą?
Nie wydaje mi się. Dla mnie zawsze wydawała się taka normalna, poniekąd skromna. Była zawsze opanowana, spokojna, a stanowcza zarazem.
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: Łukasz »

Chyba to wszystko jest dużo prostsze. Stwierdziła, że Rutkowski uwielbia się lansować w mediach - co jest faktem. Bywa przy tym bezczelny i gra poniżej pasa, więc KKZ postanowiła go zaskoczyć i na jeden program zejść do jego poziomu. Zgodnie ze starym powiedzeniem, że "idiota najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem" KKZ nie wypadała dobrze w tym programie. :D Dla szefów pocieszający na pewno był fakt, że oglądalność musiała być duża.

Dobrze, że Sokołowski trzymał poziom i sensownie bronił policji bez zbędnych emocji.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Skoro już mowa o lansie Rutkowskiego, to nie wiem, czy zwróciliście uwagę, że dba np. o takie szczegóły, by w kadrze pojawiał się jego samochód, na którym ma napisany numer telefonu. :D
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: Pavloo »

Tak, to fakt :) A jak nie numer telefonu to napis na "mundurach", samochodzie "PATROL RUTKOWSKI" co mnie bardzo śmieszy :lol:
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
Arecki
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: środa 14 wrz 2011, 00:08

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: Arecki »

ja tam nie pochwalam ani Rutkowskiego a tym bardziej ww dziennikarki ale odniosę się do faktów fakty są takie ze w dłużej części przyczynił sie do odnalezienia małej niestety tylko ciała
jak mi ktoś powie że biedna mama ze rozjechana rodzina a przepraszam to on zanosił zwłoki do ruin on robił szopkę przez 11 dni on wydawał publiczne pieniądze
2 coś jednak ten człowiek znaczy skoro ludzie go wynajmują nie chodzi i nie prosi się po domach weźcie mnie
3 fakt że popełnił błąd ogłaszając wszem i wobec że ma ciało itd ale na boga czym jest ten błąd do kalectwa człowieka którego omyłkowo ostrzelano w poznaniu i jeszcze długo bym mógł wymieniać błędy za które państwo nie ponosi odpowiedzialności bo przecież podatnik i tak zapłacić musi
Allahakbar
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 13 wrz 2011, 12:35

Re: Katarzyna Kolenda-Zaleska

Post autor: Allahakbar »

Pavloo pisze:Tak, to fakt :) A jak nie numer telefonu to napis na "mundurach", samochodzie "PATROL RUTKOWSKI" co mnie bardzo śmieszy :lol:
Ahahahaha po prostu można uśmiać się do łez :lol:
Dziwne rzeczy Cię śmieszą :P
Zapewne jeśli mijasz radiowóz czy samochód jakiejś firmy ochroniarskiej to kładziesz się na ulicy że śmiechu... :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości