Małgorzata Kukuła

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

traxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 02 sty 2020, 08:26

Re: Małgorzata Kukuła

Post autor: traxx »

Za każdym razem, gdy Pani Małgorzata kończy serwis uświadamiam sobie, że nie wiem o czym mówiła. Też tak macie?
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30077
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Małgorzata Kukuła

Post autor: melona »

3/01/2020

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Małgorzata Kukuła

Post autor: Wojciech 29 xxx »

Jejku jak pani Małgosia dzisiaj mi sie podobała w tej bieli :D cudnie pani wygladała ;)
markal69
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: poniedziałek 25 lis 2019, 18:26

Re: Małgorzata Kukuła

Post autor: markal69 »

Wojciech 29 xxx pisze: piątek 03 sty 2020, 13:43 Jejku jak pani Małgosia dzisiaj mi sie podobała w tej bieli :D cudnie pani wygladała ;)
Małgosia w bieli podoba się chyba każdemu :) Ale moim zdaniem najładniej jej w czerwonym i w takich bardziej stonowanych barwach :)
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30077
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Małgorzata Kukuła

Post autor: melona »

4/01/2020

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30077
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Małgorzata Kukuła

Post autor: melona »

5/01/2020

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30077
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Małgorzata Kukuła

Post autor: melona »

6/01/2020

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30077
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Małgorzata Kukuła

Post autor: melona »

7/01/2020

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
markal69
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: poniedziałek 25 lis 2019, 18:26

Re: Małgorzata Kukuła

Post autor: markal69 »

Nie wiem co się dzieje z Małgosią, skoro nie ma jej od środy :( Być może dłuższe wolne, albo dopiero jutro ją zobaczymy, chociaż na to bym nie liczył bo przecież była w ostatni weekend.
Mars
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 10 lip 2018, 11:53

Re: Małgorzata Kukuła

Post autor: Mars »

markal69 pisze: piątek 10 sty 2020, 14:33 Nie wiem co się dzieje z Małgosią, skoro nie ma jej od środy :( Być może dłuższe wolne, albo dopiero jutro ją zobaczymy, chociaż na to bym nie liczył bo przecież była w ostatni weekend.
Nie martw się! ;) Małgosia pracowała w weekend i też należy jej się trochę odpoczynku. Osoby, które zjawiają się w redakcji w sobotę i niedzielę bardzo często mają dwa wolne dni w tygodniu.
markal69
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: poniedziałek 25 lis 2019, 18:26

Re: Małgorzata Kukuła

Post autor: markal69 »

Mars pisze: piątek 10 sty 2020, 16:27 Nie martw się! ;) Małgosia pracowała w weekend i też należy jej się trochę odpoczynku. Osoby, które zjawiają się w redakcji w sobotę i niedzielę bardzo często mają dwa wolne dni w tygodniu.
Małgosia zwykle od poniedziałku do piątku pojawia się przez 3 dni i zazwyczaj ma to miejsce do środy, a w tym tygodniu były to tylko 2 dni. Do tego dochodzi co drugi weekend wolny, ale nie wiem jak są ustalane dyżury w kontraktach pracowników, a do tego doszła jeszcze Asia Dunikowska.
Mars
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: wtorek 10 lip 2018, 11:53

Re: Małgorzata Kukuła

Post autor: Mars »

markal69 pisze: piątek 10 sty 2020, 16:42 Małgosia zwykle od poniedziałku do piątku pojawia się przez 3 dni i zazwyczaj ma to miejsce do środy, a w tym tygodniu były to tylko 2 dni. Do tego dochodzi co drugi weekend wolny, ale nie wiem jak są ustalane dyżury w kontraktach pracowników, a do tego doszła jeszcze Asia Dunikowska.
Nie jest to regułą, zwłaszcza w okresie świąteczno-noworocznym. Wtedy zawsze jest trochę bałagnu i nie ma często reguły. Różne osoby prowadzą różne programy, często z nimi nie kojarzone. Małgosia była np. tydzień temu w "Dniu na żywo", co w dni powszednie rzadko jej się zdarza. Potem cały weekend i dwa razy w poranku w tym tygodniu. Pracowała więc 5 dni pod rząd. Należą się jej trzy dni odpoczynku. Spokojnie, jeszcze będziesz miał okazję pocieszyć nią oko. ;)
markal69
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: poniedziałek 25 lis 2019, 18:26

Re: Małgorzata Kukuła

Post autor: markal69 »

Mars pisze: piątek 10 sty 2020, 18:02 Nie jest to regułą, zwłaszcza w okresie świąteczno-noworocznym. Wtedy zawsze jest trochę bałagnu i nie ma często reguły. Różne osoby prowadzą różne programy, często z nimi nie kojarzone. Małgosia była np. tydzień temu w "Dniu na żywo", co w dni powszednie rzadko jej się zdarza. Potem cały weekend i dwa razy w poranku w tym tygodniu. Pracowała więc 5 dni pod rząd. Należą się jej trzy dni odpoczynku. Spokojnie, jeszcze będziesz miał okazję pocieszyć nią oko. ;)
Dla przykładu, Piotr Jacoń miał wolne w Święta i potem pracował od piątku do poniedziałku, a następnie miał 6 dni wolnych, co dla niego zupełnie nie jest typowe. Z kolei Radek Mróz, który już bardzo rzadko prowadzi DNŻ, pojawił się w tym paśmie w Drugi Dzień Świąt i w Nowy Rok. Asia swoje odsłużyła po Świętach, prowadząc "Fakty w południe" oraz weekendowe poranki, również od piątku do poniedziałku. A Agata, która regularnie prowadzi piątkową 15 na żywo, dzisiaj już trzeci piątek z rzędu nie prowadziła tego programu. Jednak przyznaję, że obecność Małgosi w DNŻ w poprzedni piątek też mnie lekko zdziwiła, bo w poranku była wtedy J. Kosela.
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30077
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Małgorzata Kukuła

Post autor: melona »

Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30077
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Małgorzata Kukuła

Post autor: melona »

13/01/2020

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 60 gości