Anna Dec

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Anna Dec

Post autor: Maciek_POZ »

Ostatnio toczy się tu spora dyskusja i muszę znów zabrać głos. Ania jest świetną, pozytywną osobą i powiem tak - kto miał okazję poznać ten wie ;). Podjęła pewne decyzje, pośrednio przez szczytne hasła ochrony środowiska, dlatego nie rozumiem tego - użyje grubego określenia - hejtu.
Killah powiedział, że
w szmateksie też można znaleźć seksowne i kobiece ciuchy
, więc spokojnie. A może już Jej na tym całym lansie nie zależy? Mnie podoba się to, że pięknie mówi o pogodzie i darzy nas uśmiechem. No i zdobyła Forumera za rok 2019, co chyba coś znaczy, prawda?
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29984
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Anna Dec

Post autor: melona »

22/01/2020

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Anna Dec

Post autor: Maciek_POZ »

Uwaga drodzy styliści - Ania ma Wam coś do powiedzenia:
Anna Dec pisze:Dostałam link na forum, na którym komentuje się moje stylizacje ostatnie bardzo emocjonalnie. Proszę o przekazanie, że o gustach się nie dyskutuje. Ważna jest osoba i jakość gatunkowa danego looku. Ma to wszystko współgrać z człowiekiem. Niekoniecznie prowokować nadmierną seksualnością, co sama uważam za banał i brak klasy.
Banalne i seksowne stylizacje są nie w moim guście i dla ludzi z ubogą wyobraźnią. I może mi bardziej zależy na tym, by widzowie więcej słuchali? ;)
Pozdrawiam wszystkich żywo komentujących, rozumiem, że stylistów i znawców mody wysokich lotów ;).
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Anna Dec

Post autor: manio136 »

Taaa... A najlepiej niech zapowiada pogodę w stroju kąpielowym...
Ludzie, co z Wami nie tak? Czy "modowi eksperci" chodzą na co dzień w ubraniach od Hugo Bossa?
W ogóle mam wrażenie że od jakiegoś czasu, to forum schodzi na psy....
Niewyżytych seksualnie napaleńców odsyłam do stron XXX a z forum -cytując Franza Maurera - "Wyp******lać!"
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
Grzybek77
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: piątek 16 sie 2019, 19:09

Re: Anna Dec

Post autor: Grzybek77 »

manio136 pisze: czwartek 23 sty 2020, 12:22 Taaa... A najlepiej niech zapowiada pogodę w stroju kąpielowym...
Ludzie, co z Wami nie tak? Czy "modowi eksperci" chodzą na co dzień w ubraniach od Hugo Bossa?
W ogóle mam wrażenie że od jakiegoś czasu, to forum schodzi na psy....
Niewyżytych seksualnie napaleńców odsyłam do stron XXX a z forum -cytując Franza Maurera - "Wyp******lać!"
Brawo manio...dokładnie. Co niektórzy pomylili forum, same "Jacykowy".
P.S. Dzięki za szalik:)
Awatar użytkownika
Wojciech 29 xxx
Bywalec
Bywalec
Posty: 981
Rejestracja: czwartek 28 wrz 2017, 10:48

Re: Anna Dec

Post autor: Wojciech 29 xxx »

Brawo Manio w końcu ! też miałem tego już dość ! pani Ania żeby jak się ubrała i tak pięknie wygląda !
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29984
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Anna Dec

Post autor: melona »

24/01/2020

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
killah

Re: Anna Dec

Post autor: killah »

manio136 pisze: czwartek 23 sty 2020, 12:22 Taaa... A najlepiej niech zapowiada pogodę w stroju kąpielowym...
Ludzie, co z Wami nie tak? Czy "modowi eksperci" chodzą na co dzień w ubraniach od Hugo Bossa?
W ogóle mam wrażenie że od jakiegoś czasu, to forum schodzi na psy....
Niewyżytych seksualnie napaleńców odsyłam do stron XXX a z forum -cytując Franza Maurera - "Wyp******lać!"
Ty tu Francem nie rzucaj, wypie..lać to możesz sobie śmieci do kosza. Forum to miejsce do wymiany poglądów, rozmów, poruszania tematów, czyż nie? Nazwa na to wskazuje chyba. Wolność wypowiedzi również istnieje, więc mam prawo wypowiedzieć się o tym, czy o tamtym, nawet w sposób krytyczny, przedstawić swoja opinię. Oczywiście z pełnym szacunkiem dla Pani Ani i jej urody, której urazić nie chciałem. Jeżeli poczuła się Pani dotknięta moja wypowiedzią, bardzo przepraszam.
Taras
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: piątek 08 sty 2016, 23:09
Lokalizacja: ירושלים

Re: Anna Dec

Post autor: Taras »

Anna Dec pisze:Dostałam link na forum, na którym komentuje się moje stylizacje ostatnie bardzo emocjonalnie. Proszę o przekazanie, że o gustach się nie dyskutuje. Ważna jest osoba i jakość gatunkowa danego looku. Ma to wszystko współgrać z człowiekiem. Niekoniecznie prowokować nadmierną seksualnością, co sama uważam za banał i brak klasy.
Banalne i seksowne stylizacje są nie w moim guście i dla ludzi z ubogą wyobraźnią. I może mi bardziej zależy na tym, by widzowie więcej słuchali? ;)
Pozdrawiam wszystkich żywo komentujących, rozumiem, że stylistów i znawców mody wysokich lotów ;).

Ah te pogodynki bez klasy, ubierające te kuse spódniczki i buty na wysokim obcasie, nadmiernie eksponujące swoje wdzięki w tych - cytuję "banalnych i seksownych stylizacjach". Nie to co pani Anna Dec. Ona by się nigdy nie zdecydowała na ubranie krótkiej spódniczki i szpilek na wysokim obcasie jak ta cała reszta tych banalnych pogodynek bez klasy. Tak trzymać! Mnie też to mierzi, podobnie zresztą jak hipokryzja i 3-sekundowa pamięć muszki owocówki.


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek


Z cyklu cytaty wielkich ludzi:

"Banalne i seksowne stylizacje są nie w moim guście i dla ludzi z ubogą wyobraźnią."

Ania Dec

:roll:
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Anna Dec

Post autor: Maciek_POZ »

Taras, weź jednak poprawkę na to że ludzie też się zmieniają - Ania niedawno urodziła dziecko to raz, poza tym stwierdziła, że nie będzie już szaleć z ciuchami to dwa - i zauważ jakie screeny sam wstawiłeś. W większości są to prognozy z okresu letniego, kiedy zazwyczaj wszyscy ubieramy się po prostu krócej! Nie wierzę, że sam nie ubierasz krótkich spodni, gdy jest +30, no chyba że cały czas w gajerze, nawet w domu...
Jeżeli Ania się z tym nie czuje dobrze, to Jej sprawa - może nawet wynegocjowała to ze stylistą. A jak co, to są inne prezenterki, a nawet inne kanały telewizyjne. Wszyscy mamy wybór, prawda?
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
Fabin
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 14 gru 2019, 16:28

Re: Anna Dec

Post autor: Fabin »

No to @Taras zaszalał nieco ze zdjęciami Ani w tych krótszych kreacjach, które u niej pewnie pojawią się dopiero wiosną. Ale z drugiej strony zgadzam się z Anią, że cytuję "Banalne i seksowne stylizacje są nie w moim guście", więc mogłaby pokusić się o spódnice i sukienki do kolan.
adec
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek 27 sty 2020, 17:58

Re: Anna Dec

Post autor: adec »

Dzień dobry moi bardziej i mniej Mili ;) Aż musiałam się tu zarejestrować, bo co chwila dostaję linki do tej ciekawej dyskusji. :) Panie, a raczej Pani Taras (tylko kobieta potrafi wyciągnąć tak uszczypliwe i źle zinterpretowane wnioski) :) , patrzę na te zdjęcia to aż czuję ogromną ulgę, że ten etap w moim życiu minął. We wcześniejszym komunikacie mogłam tylko i wyłącznie odnieść się do obecnej sytuacji. :) Musiałam dojrzeć i polubić siebie, by zrozumieć, że piękno, ale przede wszystkim mądrość kobiety tkwi w pewnego rodzaju prostocie i pewnej powściągliwości od właśnie tak niefortunnych i zbyt oczywistych stylizacji. Aż krzyczałam tam tymi stylizacjami, ale to był etap poszukiwań i poznawania siebie. Przyjdzie lato, owszem, chętnie częściej założę spódnice. Nie mogę obiecać ani sobie ani Wam, że gaf nie będzie. ;) Widzę, że tu czujna załoga stoi na straży także na pewno wszelkie uwagi do mnie dotrą. Co nie zmienia faktu, że przeszłam pewną metamorfozę, wiem kim jestem i czego chcę i nie muszę charakterystycznie i banalnie eksponować swojej atrakcyjności, której owszem, jestem świadoma, ale wolę siebie w mniej oczywistym, nieco prostszym wydaniu. Im mniej tym lepiej. Ale grunt to dobra jakość, którą często można mieć za naprawdę niewiele. To z szacunku do siebie, swojego ciała, do Widza i środowiska. Ograniczam, inwestuję, redukuję i skupiam większą uwagę na tym, co buduje moje myśli, serce i ducha. :) Jestem otwarta na modowe eksperymenty, ale wszystko zgodnie z moimi zasadami. Naprawdę bądźmy dla siebie bardziej wyrozumiali, życzliwi, życzę tego na ten rok i kolejne lata. Absolutnie, to co dajesz, wraca do Ciebie z pomnożoną siłą. Aaaa i przy okazji dziękuję za Forumera! :)
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29984
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Anna Dec

Post autor: melona »

27/01/2020

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
manio136
Bywalec
Bywalec
Posty: 723
Rejestracja: sobota 25 lut 2012, 22:20

Re: Anna Dec

Post autor: manio136 »

adec pisze: poniedziałek 27 sty 2020, 18:20 Dzień dobry moi bardziej i mniej Mili ;) Aż musiałam się tu zarejestrować, bo co chwila dostaję linki do tej ciekawej dyskusji. :) Panie, a raczej Pani Taras (tylko kobieta potrafi wyciągnąć tak uszczypliwe i źle zinterpretowane wnioski) :) , patrzę na te zdjęcia to aż czuję ogromną ulgę, że ten etap w moim życiu minął. We wcześniejszym komunikacie mogłam tylko i wyłącznie odnieść się do obecnej sytuacji. :) Musiałam dojrzeć i polubić siebie, by zrozumieć, że piękno, ale przede wszystkim mądrość kobiety tkwi w pewnego rodzaju prostocie i pewnej powściągliwości od właśnie tak niefortunnych i zbyt oczywistych stylizacji. Aż krzyczałam tam tymi stylizacjami, ale to był etap poszukiwań i poznawania siebie. Przyjdzie lato, owszem, chętnie częściej założę spódnice. Nie mogę obiecać ani sobie ani Wam, że gaf nie będzie. ;) Widzę, że tu czujna załoga stoi na straży także na pewno wszelkie uwagi do mnie dotrą. Co nie zmienia faktu, że przeszłam pewną metamorfozę, wiem kim jestem i czego chcę i nie muszę charakterystycznie i banalnie eksponować swojej atrakcyjności, której owszem, jestem świadoma, ale wolę siebie w mniej oczywistym, nieco prostszym wydaniu. Im mniej tym lepiej. Ale grunt to dobra jakość, którą często można mieć za naprawdę niewiele. To z szacunku do siebie, swojego ciała, do Widza i środowiska. Ograniczam, inwestuję, redukuję i skupiam większą uwagę na tym, co buduje moje myśli, serce i ducha. :) Jestem otwarta na modowe eksperymenty, ale wszystko zgodnie z moimi zasadami. Naprawdę bądźmy dla siebie bardziej wyrozumiali, życzliwi, życzę tego na ten rok i kolejne lata. Absolutnie, to co dajesz, wraca do Ciebie z pomnożoną siłą. Aaaa i przy okazji dziękuję za Forumera! :)
No proszę, Ania zaszczyciła Nas swoja obecnością 8)
Aniu, jak dla mnie to możesz występować w worku po kartoflach, najważniejsze jest to JAKA jesteś :)
Pozdro od kolegi z Bulwarów Wiślanych :D
Mój gwiazdozbiór - Cleo, Joanna Kryńska, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Małgorzata Kukuła, Kamila Kalińczak, Olga Mildyn, Anna Dec, Katarzyna Zdanowicz, Joanna Dunikowska-Paź
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4484
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Anna Dec

Post autor: Meteor »

Dorzucę swoje 3 grosze do dyskusji, którą czytam ją kilku dni i coraz bardziej odnoszę wrażenie, że niektórych za bardzo ponoszą emocje.

@Maciek_POZ, komentarzy które się tu pojawiły i całą dyskusję wywołały nie nazwałbym "hejtem" (użyłeś tego słowa powyżej), a co najwyżej krytyką (moim zdaniem nieuzasadnioną).

manio136 pisze: czwartek 23 sty 2020, 12:22 Taaa... A najlepiej niech zapowiada pogodę w stroju kąpielowym... (...) cytując Franza Maurera - "Wyp******lać!"
Po co od razu te nerwy?

Anna Dec pisze:Niekoniecznie prowokować nadmierną seksualnością, co sama uważam za banał i brak klasy. Banalne i seksowne stylizacje są nie w moim guście i dla ludzi z ubogą wyobraźnią.
Rozdzielmy to na dwie kwestie:
1. @Taras, zarzucasz hipokryzję, którą próbujesz dowodzić kilkunastoma sceenami. Naprawdę uważasz, że te zdjęcia demonstrują nadmierne prowokowanie seksualnością? Te stylizacje niczym nie odbiegają od tego co się widzi w prognozach pogody. Nie uważam, że A.Dec kiedykolwiek przesadnie prowokowała. Weź też pod uwagę, że niektóre pogodynki decydowały się na sesje w Playboyu.

2. @adec, hipokryzji w żadnym wypadku tu Pani nie zarzucę, ale jednak formułowanie tego typu ogólnionych sądów na podstawie wyboru stroju ("brak klasy", "uboga wyobraźnia") uważam za niepotrzebne i nietrafione. Powody i motywacje ludzie mogą mieć różne. Niejednokrotnie kobiety, których profesjonalizmu i klasy nie sposób kwestionować pojawiają się w telewizji lub podczas rejestrowanych, fotografowanych wydarzeń w dość odważnych stylizacjach i nie opierałbym na tym jakichkolwiek zarzutów, szczególnie że granica pomiędzy dość odważną, a nadmiernie prowokującą nie jest ściśle określona - co jeden uzna za dopuszczalne, inny nazwie przesadą.

adec pisze: poniedziałek 27 sty 2020, 18:20 Naprawdę bądźmy dla siebie bardziej wyrozumiali, życzliwi, życzę tego na ten rok i kolejne lata.
Popieram!
adec pisze: poniedziałek 27 sty 2020, 18:20 Aaaa i przy okazji dziękuję za Forumera! :)
Proszę bardzo (głosowałem na Panią) :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 68 gości