Olga Samsonowicz

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4488
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Olga Olesek

Post autor: Meteor »

22.02.2021 | Wstajesz i Wiesz

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

23.02.2021 | Wstajesz i Wiesz

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

24.02.2021 | Wstajesz i Wiesz

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30074
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Olga Olesek

Post autor: melona »

1/03/2021

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Mirek
Bywalec
Bywalec
Posty: 569
Rejestracja: sobota 22 sie 2020, 17:49

Re: Olga Olesek

Post autor: Mirek »

Miło się oglądało z Olgą z rana :)
Sebek
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 267
Rejestracja: niedziela 07 lut 2021, 18:01

Re: Olga Olesek

Post autor: Sebek »

Mirek pisze: poniedziałek 01 mar 2021, 14:03 Miło się oglądało z Olgą z rana :)
Ja wstałem dziś o 6 żebym mógł oglądać występu Pani Olgi ;)
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30074
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Olga Olesek

Post autor: melona »

2/03/2021

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30074
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Olga Olesek

Post autor: melona »

3/03/2021

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Olga Olesek

Post autor: Łukasz »

Szanowni Użytkownicy Forum,

Przekazuję prośbę od Pani Olgi Olesek o niepublikowanie prywatnych zdjęć z Instagrama i Facebooka. Screeny z TVN24 jak najbardziej mogą pozostać, ale prywatnych zdjęć nie publikujemy.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ukrytaprawda
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 487
Rejestracja: niedziela 24 kwie 2016, 10:51

Re: Olga Olesek

Post autor: ukrytaprawda »

Pisałem o tym problemie chyba już z milion razy. Po co kopiować zdjęcia z prywatnych profili i wklejać tutaj. Prosty i jasny przekaz który powinien być stosowany do wszystkich osób których wątki są na forum. Bo z forum fanów robi się forum psychofanow. Właśnie zobaczyłem to na insta Olgi. Szkoda że musiała aż sama interweniować.
Kocham Martę Klos :)
e900
Bywalec
Bywalec
Posty: 951
Rejestracja: sobota 06 paź 2012, 09:32

Re: Olga Olesek

Post autor: e900 »

Też jestem tego samego zdania tym bardziej, że często ludzie wrzucają zdjęcia z osobami prywatnymi,a nie oszukujmy się,nie kazdy chce aby jego zdjęcia latały po różnego rodzaju forach :-) Jedyne nad czym można ubolewać to to,ze juz pani Olga nie przyjmuje zaproszeń na Instagramie :-D
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4488
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Olga Olesek

Post autor: Meteor »

01.03.2021 | Wstajesz i Wiesz

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

02.03.2021 | Wstajesz i Wiesz

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

03.03.2021 | Wstajesz i Wiesz

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ukrytaprawda pisze: środa 03 mar 2021, 22:27 Pisałem o tym problemie chyba już z milion razy. Po co kopiować zdjęcia z prywatnych profili i wklejać tutaj. Prosty i jasny przekaz który powinien być stosowany do wszystkich osób których wątki są na forum.
Oczywiście, tego typu interwencje w ogóle nie powinny być potrzebne. Zasada jest prosta: jak się nie ma się jasno wyrażonej zgody na publikację prywatnego zdjęcia, to się go nie publikuje. Jeśli ktoś ma wątpliwości, to odsyłam do art. 81. Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, żeby później nie było zdziwienia.
e900 pisze: czwartek 04 mar 2021, 00:52 Jedyne nad czym można ubolewać to to,ze juz pani Olga nie przyjmuje zaproszeń na Instagramie :-D
Patrząc na działalność niektórych jakoś mnie to dziwi :roll:
e900
Bywalec
Bywalec
Posty: 951
Rejestracja: sobota 06 paź 2012, 09:32

Re: Olga Olesek

Post autor: e900 »

Meteor pisze: czwartek 04 mar 2021, 01:41 Patrząc na działalność niektórych jakoś mnie to dziwi :roll:
Tak też jak widzę posty pod niektórymi zdjęciami to dostaje przysłowiowego raka. Spostrzegłem tez,że bardzo często to "starsi" mężczyźni pisza, tak w granicach pięćdziesiątki. Pamiętam jak w artykule związanym z tvn24 jakaś kobieta napisala, że zgłosi panią Kukułę do zarządu stacji bo na antenie powiedziała ze psy sa lepsze od kotów :-D
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4488
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Olga Olesek

Post autor: Meteor »

e900 pisze: czwartek 04 mar 2021, 01:54 Pamiętam jak w artykule związanym z tvn24 jakaś kobieta napisala, że zgłosi panią Kukułę do zarządu stacji bo na antenie powiedziała ze psy sa lepsze od kotów :-D
Czytałem to. Ktoś jej nawet wysłał drastyczne nagranie ze znęcaniem się nad kotem lub coś w tym rodzaju. Jak widać nie tylko polityka budzi skrajne emocje.
e900
Bywalec
Bywalec
Posty: 951
Rejestracja: sobota 06 paź 2012, 09:32

Re: Olga Olesek

Post autor: e900 »

A to o tym nagraniu nie słyszałem.Swoją drogą trzeba mieć naprawdę nierówno pod kopułą żeby takie coś zrobić,to samo tyczy się zboczonych komentarzy pod zdjęciami.
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 30074
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: Olga Olesek

Post autor: melona »

4/03/2021

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4488
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: Olga Olesek

Post autor: Meteor »

04.03.2021 | Wstajesz i Wiesz

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], beznicku, Klaus i 56 gości