Radomir Wit

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radomir Wit

Post autor: michal_borkowski »

Weekendowe "Dzień Dobry Bardzo" poprowadzi np. Damian Michałowski, ale o tym może już w osobnym wątku (Radio Zet).
To tylko moje skromne zdanie
rabanne17
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: piątek 27 maja 2016, 14:33

Re: Radomir Wit

Post autor: rabanne17 »

lena_24 pisze:A wiecie coś na temat ,,drugiej połówki" Redaktora Radomira? :> :P
Zawiodę Cię, nie gustuje w płci żeńskiej.
pawel-waw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 26 cze 2016, 17:42

Re: Radomir Wit

Post autor: pawel-waw »

Camilo pisze:Mógłby zagościć. I on, i swego czasu też Tacik dawali radę za stołem prezenterskim TVP Info. Co do ZETki to pamiętajmy, że obowiazywać zaczęła letnia ramówka i pytanie czy to pożegnanie definitywne było, czy tylko na te 2 letnie miesiące. I czy jesienią nie wróci np z jakąś nową audycją, bo zdaje się, że szykują tam niezłą rewolucję.
Z tego, co można sprawdzić na Facebooku, wynika, że zakończył pracę w Radiu ZET. Więc po wakacjach raczej go nie usłyszymy. A szkoda, bo audycje miał dobrze przygotowane - zawsze było tak jakoś lekko i bez spiny. A to ważne w weekendy ;) ZET trochę straci, bo jego nazwisko - choć chyba niewielu kojarzy, jak on wygląda i że był w TVP Info - było dość znane słuchaczom Zetki. I raczej nikt nie będzie tego kontynuował, bo nazwa "Weekend Wita" raczej nie może być użyta przez nikogo innego :D

I fakt, w TVP Info nieźle sobie radził - na początku wejścia na żywo, po jakimś czasie zaczął współprowadzić Poranki (ale chyba nigdy nie poprowadził jako główny prezenter, a szkoda, bo miał w sobie więcej luzu niż coniektórzy), a po zmianach - trafił do przeglądu prasy, pozostając w Poranku. Nie wydaje mi się, by to była degradacja, bo wbrew pozorom było go więcej (współprowadzący Poranek w sumie tylko czyta Serwis), miał też więcej swobody, bo nikt mu się nie wcinał ;) Dlatego ciekawi mnie, co spowodowało przejście do TVN24, gdzie w sumie jest znacznie mniej widoczny... Po Przeglądzie Prasy w Info myślałem nawet, że z "dobrą zmianą" mu po drodze, bo pozytywnie wyrażał się o rządzie w tematach politycznych. A tu nagle TVN24 ;)

Dzisiaj natomiast widziałem, że po 10:00 miał relację z sejmu. Dobry warsztat, fajnie się go słucha i mam nadzieję, że trafi do studia ;)
lena_24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 12 cze 2016, 15:02

Re: Radomir Wit

Post autor: lena_24 »

Nie rozumiem. On nie gustuje w płci żeńskiej? :> Skąd wiesz? :red:
Felix11
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: sobota 26 lis 2005, 19:41

Re: Radomir Wit

Post autor: Felix11 »

rabanne17 pisze:
lena_24 pisze:A wiecie coś na temat ,,drugiej połówki" Redaktora Radomira? :> :P
Zawiodę Cię, nie gustuje w płci żeńskiej.
Mrau, niektórzy pewnie już zacierają rączki :D
👬. 👨‍❤️‍👨. 🏳️‍🌈
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: Radomir Wit

Post autor: lukaszbialas »

Camilo pisze:Mógłby zagościć. I on, i swego czasu też Tacik dawali radę za stołem prezenterskim TVP Info. Co do ZETki to pamiętajmy, że obowiazywać zaczęła letnia ramówka i pytanie czy to pożegnanie definitywne było, czy tylko na te 2 letnie miesiące. I czy jesienią nie wróci np z jakąś nową audycją, bo zdaje się, że szykują tam niezłą rewolucję.
Wit pożegnał się, dziękując za ostatnie cztery lata, więc to było pożegnanie definitywne.
lena_24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 12 cze 2016, 15:02

Re: Radomir Wit

Post autor: lena_24 »

Niestety :(
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Radomir Wit

Post autor: avatar »

lukaszbialas pisze:
Camilo pisze:Mógłby zagościć. I on, i swego czasu też Tacik dawali radę za stołem prezenterskim TVP Info. Co do ZETki to pamiętajmy, że obowiazywać zaczęła letnia ramówka i pytanie czy to pożegnanie definitywne było, czy tylko na te 2 letnie miesiące. I czy jesienią nie wróci np z jakąś nową audycją, bo zdaje się, że szykują tam niezłą rewolucję.
Wit pożegnał się, dziękując za ostatnie cztery lata, więc to było pożegnanie definitywne.
Sugeruje to również jego post na Facebooku o zakończeniu pracy w radiu .
lena_24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 12 cze 2016, 15:02

Re: Radomir Wit

Post autor: lena_24 »

Jaki post na kogo profilu? :> bo ja nic nie widzę....
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Radomir Wit

Post autor: michal_borkowski »

Dziennikarz opowiadał dziś o historii meczów reprezentacji Polski z Portugalią (porównywał też poszczególnych zawodników każdej z reprezentacji) w wirtualnym studio podczas 15 na żywo.
To tylko moje skromne zdanie
tefalen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: piątek 08 lip 2016, 02:13

Re: Radomir Wit

Post autor: tefalen »

rabanne17 pisze:
lena_24 pisze:A wiecie coś na temat ,,drugiej połówki" Redaktora Radomira? :> :P
Zawiodę Cię, nie gustuje w płci żeńskiej.
Skąd takie informacje? Proszę nie siać plotek.
pawel-waw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: niedziela 26 cze 2016, 17:42

Re: Radomir Wit

Post autor: pawel-waw »

tefalen pisze:
rabanne17 pisze:
lena_24 pisze:A wiecie coś na temat ,,drugiej połówki" Redaktora Radomira? :> :P
Zawiodę Cię, nie gustuje w płci żeńskiej.
Skąd takie informacje? Proszę nie siać plotek.
Może po prostu kolega/koleżanka, który/a to napisał/a chce, by tak było? Niektórzy wierzą, że jeżeli coś się powtórzy odpowiednią liczbę razy, to się spełni :)
tefalen
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: piątek 08 lip 2016, 02:13

Re: Radomir Wit

Post autor: tefalen »

pawel-waw pisze:
tefalen pisze:
rabanne17 pisze:
lena_24 pisze:A wiecie coś na temat ,,drugiej połówki" Redaktora Radomira? :> :P
Zawiodę Cię, nie gustuje w płci żeńskiej.
Skąd takie informacje? Proszę nie siać plotek.
Może po prostu kolega/koleżanka, który/a to napisał/a chce, by tak było? Niektórzy wierzą, że jeżeli coś się powtórzy odpowiednią liczbę razy, to się spełni :)

Może, może :)
lena_24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 42
Rejestracja: niedziela 12 cze 2016, 15:02

Re: Radomir Wit

Post autor: lena_24 »

Ja bym chciała żeby Radomir miał np. Syna ;)
Awatar użytkownika
Maciek_POZ
Guru
Guru
Posty: 8126
Rejestracja: niedziela 27 gru 2015, 22:25
Lokalizacja: Kraina Kwitnącej Pyry :)

Re: Radomir Wit

Post autor: Maciek_POZ »

Dzisiaj R.Wit miał materiał reporterski w poranku TVN24 dotyczący mistrzostw we flyboardingu, które odbywały się w Gdyni. Oczywiście o urokach tego miasta jak zwykle rozpływał się Marcin Żebrowski :P
Witajcie moi drodzy po długiej przerwie! Pomyślności w Nowym Roku!
Nieoficjalny fanklub Agnieszki Cegielskiej - o pogodzie i nie tylko ;)
http://agnieszkacegielskanfc.wordpress.com ZAPRASZAM!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości