[TVP1] Wiadomości

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Czytasz Elle?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

JeÂżeli jest coÂś o ludziach telewizji - w sierpniu byÂło podobno coÂś o J. PieĂąkowskiej a ostatnio o Anice. W Elle nie ma co czytaĂŚ - tam sÂą praktycznie same zdjĂŞcia. :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

kwiatek pisze: JA WIEM CZEMU WIADOMO¦CI BY£Y OSTATNO ZE STUDIA KURIERA (CHYBA WE ¦RODE??) ZAPEWNE MIELI KOLEGIUM DZIENNIKARSKIE I NA PEWNO WARKOMSKA TAK WRZESZCZA£A ¯E NAWET S£YCHAÆ J¡ BY£O BEZ MIKROFONU!!!
Tak, na pewno masz racje, ewentaualnie pakowaÂła czyjeÂś rzeczy z biurka (podobno Âświtnie jej to wychodzi) i chciaÂła sprawiĂŚ komuÂś niespodziankĂŞ - zwolniÂłam CiĂŞ i przy okazji spakowaÂłam twoje rzeczy - masz trzy sekundy na opuszczenie budynku, inaczej spuszczam psy. 1, 2, 3,.... aaaaaaaaaaa! KrzyczaÂł Ăłw nieszczĂŞÂśnik.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

W "Elle" o Anicie :?: Wiem, Âże byÂło bo mam ten numer w twoim stylu ale o elle nie sÂłyszaÂłem. MoÂże nieuwaÂżnie przeglÂądaÂłem gazety :?:
MuszĂŞ sprawdziĂŚ. :!:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kwiatek pisze:a czy jest mozliwosc aby ktos pokazal zdjecie z tym studiem albo chociaz powiedzial jak ono wygldaÂło!
Stó³ by³ w tym samym stylu co w "solowym" studiu - wielka bia³a zabudowana konstrukcja. Na frontowej jego œcianie metalowa tablica "Wiadomoœci". Za prezenterami bia³e "skrzyd³a" (œcianki) z obu stron a pomiêdzy mimi b³êkitne t³o (mniejsza przestrzeù ni¿ w g³ównym studiu, a przecie¿ dwie osoby tam prowadzi³y :!: ) i na tym tle zawieszone ukosem napisy Wiadomoœci i ich podkreœlenia. Napisy te wykonane z kolorowych szklamych rurek (neony) i poœwietlone. Kolory ró¿ne: zielony, czerwony itd.
doktorfaustus1 pisze:
Fajne to zdjêcie ze S³awkiem, póŸniej, oko³o 2001 troszeczkê zmodyfikowali czo³ówkê - W mia³o bardziej intensywny i troszeczkê ciemniejszy kolor a w listopadzie 2001r zmienili oprawê muzyczn¹.
Z oprawy muzycznej to pamiêtam jedynie, ¿e wstawili w œrodku rzut z bocznej kamery i melodyjkê. Pocz¹tkowo by³a to melodyjka z dawnego Flesza, potem zmienili na nawi¹zuj¹c¹ do sygna³u czo³ówki. ¯adnego przyciemniania czo³ówki nie kojarzê.
doktorfaustus1 pisze:
Cha! Przy okazji mamy kolejny argument obalajÂąc tezĂŞ ÂŁukasza jakoby wszystko nowe szÂło z FaktĂłw. Jak siĂŞ okazuje niektĂłre wydania WiadomoÂści byÂły prowadzone przez dwĂłch dziennikarzy zanim jeszcze powstaÂł TVN.
W pewnym okresie nadawania z Woronicza codziennie byÂł duet (Bukowska, PieĂąkowska, Grzywacz [i Holecka krĂłtko] - ÂŁobodziĂąski, Siezieniewski, Miecugow). Nie pamiĂŞtam kiedy je zawieszono, ale chyba w 1996/1997, bo juÂż wydania powodziowe z 1997 byÂły juÂż solowe.
doktorfaustus1 pisze:
JuÂż wczeÂśniej zamiesciÂłem podobne zdjĂŞcie z JolÂą na tle tego ekranu, ale zrobiĂŞ to jeszcze raz. Oba - zarĂłwno to z JolÂą jak i ze SÂławkiem powstaÂły pewnie tego samego dnia - w chwili uruchomienia studia. Pnewnie wszytkim prezenterom zrobili sesje zdjĂŞciowe.
Raczej nie jest to w chwili uruchomienia studia (1997). 2001 rok wg mnie. Na zdjêciu ze S³awkiem nie ma œcianek, poza tym skoro on pozowa³, to by³ ju¿ gwiazd¹, a on w g³ównych Wiadomoœciach jest od czerwca 2001. Zacz¹³ pracê w OTV Bydgoszcz w 1994, pewnie na pocz¹tku gada³ o pierdo³ach w Zbli¿eniach, potem nadawa³ du¿o do Wiadomoœci (tak¿e na ¿ywo), wreszcie sta³ siê prezenterem wydaù wczeœniejszych, potem Monitora i na koùcu g³ówne w 2001. 1997 rok to za wczeœnie na takie zdjêcie.

A czy tego samego dnia... ZauwaÂż, Âże logosy za JolÂą i SÂławkiem sÂą inne.

EDIT

PoniewaÂż nie doczekaÂłem siĂŞ pewnych fotek od doktorfaususa1, wiĂŞc sam siĂŞ nauczyÂłem je robiĂŚ. Oto synowie Danuty Holeckiej, ktĂłrzy wystÂąpili jako eksperci przed meczem Polska-Anglia. Jako jedyni nie byli podpisani z nazwiska. PrzypomnĂŞ, Âże sÂą to bracia bliÂźniacy. Jeden jest szczuplejszy, bo chorowaÂł jako niemowlĂŞ.

ObrazekObrazek

Czy w WiadomoÂściach nie pracuje moÂże reporter, ktĂłry ma na nazwisko Kubicki? CoÂś mi siĂŞ wydaje, Âże tak. GraÂł z braĂŚmi Holeckimi na tym samym boisku.

Obrazek
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

:oops: :oops: :oops: Wybacz, ca³kowicie zapomnia³em o tych zdjêciach synów D. Holeckiej. Ale skoro ju¿ mnie wyrêczy³êœ.... :P W Wiadomoœciach raczej nie pracuje ¿aden reporter, ani operator kamery o nazwisku Kubicki - przynajmniej teraz nie kojarzê.

W sprawie czo³ówki - przyciemnili tylko logo Wiadomoœci - wielk¹ literê W - pocz¹tkowo mia³a jasnoniebieski kolor, potem troszeczkê ciemniejszy. Ten jasnoniebieski widaÌ na zdjêciu ze S³awkiem, jest tam te¿ pod spodem napis Wiadomoœci, potem na tym ekranie w studiu by³a ju¿ tylko litera W. Masz racje zdjêcia Joli i Jeneralskiego chyba nie pochodz¹ z tego samego okresu.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

michal pisze:
kwiatek pisze:a czy jest mozliwosc aby ktos pokazal zdjecie z tym studiem albo chociaz powiedzial jak ono wygldaÂło!
Stó³ by³ w tym samym stylu co w "solowym" studiu - wielka bia³a zabudowana konstrukcja. Na frontowej jego œcianie metalowa tablica "Wiadomoœci". Za prezenterami bia³e "skrzyd³a" (œcianki) z obu stron a pomiêdzy mimi b³êkitne t³o (mniejsza przestrzeù ni¿ w g³ównym studiu, a przecie¿ dwie osoby tam prowadzi³y :!: ) i na tym tle zawieszone ukosem napisy Wiadomoœci i ich podkreœlenia. Napisy te wykonane z kolorowych szklamych rurek (neony) i poœwietlone. Kolory ró¿ne: zielony, czerwony itd.
a jak wtedy wyglÂądaÂło to studio z wydaĂą od pon- do piÂątu ????


Michale i DR.Faustusie i inni urzytkownicy tego forum

z ktĂłrego roku jest o zdjĂŞcie: http://www.ppt.friko.pl/grazyna-bukowska-10.jpg i http://www.ppt.friko.pl/grazyna-bukowska-11.jpg to chyba to samo studio poniewaÂż jest tak samo ubrana

jeszcze to: http://www.ppt.friko.pl/grazyna-bukowska-12.jpg

i te dwa: http://www.ppt.friko.pl/grazyna-bukowska-14.jpg i http://www.ppt.friko.pl/grazyna-bukowska-15.jpg - tego studia nie jarze!!

i jeszcze to: http://www.ppt.friko.pl/malgorzata-szelewicka-002.jpg
Żartowałem.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Tak, na pewno masz racje, ewentaualnie pakowaÂła czyjeÂś rzeczy z biurka (podobno Âświtnie jej to wychodzi) i chciaÂła sprawiĂŚ komuÂś niespodziankĂŞ - zwolniÂłam CiĂŞ i przy okazji spakowaÂłam twoje rzeczy - masz trzy sekundy na opuszczenie budynku, inaczej spuszczam psy. 1, 2, 3,.... aaaaaaaaaaa! KrzyczaÂł Ăłw nieszczĂŞÂśnik.
no wiesz co dlaczego to "podobno" przecieÂż sama siĂŞ chwaliÂła nie wierzysz w jej umiejĂŞtnoÂści ???? jak moÂżesz przeciez to profesjonalistka pod kaÂżdym wzglĂŞdem....... :?

hahaha z tymi synami Danusi to niezÂła jazda widziaÂłam to wydanie i zupeÂłnie na to nie zwrĂłciÂłam uwagi :) a kto prowadziÂł to wydanie ich mama ???? :) Obrazek

btw . do press warto zajrzeÌ i poczytaÌ np ciekawy artykó³ jak to by³o z niptelem i nagrod¹ dla Milewicza. Poza tym niez³a szopka rêce opadaj¹ z szelestem
Android <3
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

doktorfaustus1 pisze: W WiadomoÂściach raczej nie pracuje Âżaden reporter, ani operator kamery o nazwisku Kubicki - przynajmniej teraz nie kojarzĂŞ.
Kubicki to przeciez trener Legii :!: , slynny "Kuba", ktĂłry doprowadza Legie do drugiej ligi :twisted:
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Niestety Kwiatek, nie jestem w stanie Ci pomĂłc - linki nie dziaÂłajÂą, ale wiem o ktĂłrych zdjĂŞciach mĂłwisz. Te z SzelewieckÂą pochodzÂą chyba sprzed 1993r. PamiĂŞtam, Âże studio z SzelewieckÂą (to z czyms na ksztaÂłt zachodzÂącego sÂłoĂąca byÂło podczas wojny z Irakiem za Busha seniora). ZdjĂŞcia z BukowskÂą pewnie sÂą troszeczkĂŞ starsze. ZwÂłaszcza to z niebieskim tÂłem - jest bardzo brzydkie. To z komputerami bĂŞdzie pochodziÂło z ok 1995 natomiast tego utrzymanego w bursztynowej tonacji z globem na szkel wogĂłle nie kojarzĂŞ ale jest bardzo Âładne.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kwiatek pisze: a jak wtedy wyglÂądaÂło to studio z wydaĂą od pon- do piÂątu ????
Od pon do pt oraz w niedziele studio byÂło takie:
http://www.ppt.friko.pl/grazyna-bukowska-12.jpg
kwiatek pisze: Michale i DR.Faustusie i inni urzytkownicy tego forum

z ktĂłrego roku jest o zdjĂŞcie: http://www.ppt.friko.pl/grazyna-bukowska-10.jpg i http://www.ppt.friko.pl/grazyna-bukowska-11.jpg to chyba to samo studio poniewaÂż jest tak samo ubrana
Nie za dÂługo za tÂą scenografiÂą nadawali, potem zdecydowali siĂŞ na znacznie dÂłuÂżej na poniÂższÂą formĂŞ. (1992)
1992-1994
Drugie zdjêcie to jest zaraz po wyprowadzce z pl. Powstaùców. Pierwsze zdjêcie póŸniejsze jak ju¿ przygotowali dekoracje. Na pewno to nie jest z tego samego dnia (inny fryz). Z tego studia (pierwsze zdjêcie) nadawa³ Chajzer. (1994)
A to z lat 1991-1992. To studio by³o opatrzone drug¹ w historii czo³ówk¹.

Czyli podsumowanie:

1. 1989-1990 (czo³ówka bia³e W i niebieskie chmurki)
2. 1991-1992 (czó³ówka W z laserów i szare chmurki)
3. 1992-1994 (czo³ówka bez zmian - nast¹pi³a jedna zmiana dekoracji) - :!: inne studio w soboty
4. 1994 (newsroom na Woronicza, brak czo³ówki)
5. 1994 (be¿owe dekoracje, czo³ówka w postaci napisu na wizji)
6. 1995-1997 (czo³ówka kula)
7. 1997-2002 (czo³owka kula 2) - :!: weekendy wakacji 1998 - inne studio i zmodyf. czo³ówka
8. 2002-2004 (czo³ówka pomaraùczowa)
9. 2004 (czo³ówka bez zmian, newsroom)
kamuii pisze: hahaha z tymi synami Danusi to niezÂła jazda widziaÂłam to wydanie i zupeÂłnie na to nie zwrĂłciÂłam uwagi :) a kto prowadziÂł to wydanie ich mama ???? :)
Nie, wydanie prowadziÂł Kamil Durczok.
Sylwia pisze: Kubicki to przeciez trener Legii :!: , slynny "Kuba", ktĂłry doprowadza Legie do drugiej ligi :twisted:
Zatem to jest syn tego trenera. Gra on w mÂłodzikach Legii rocznik 1993 (jezeli to on jest na tym zdjĂŞciu, bo trochĂŞ siĂŞ zmieniÂł). Jego druÂżyna jest mistrzem Mazowsza.
http://mlodewilki.e-sport.pl/?act=team
http://mlodewilki.e-sport.pl/?act=teami ... 993&id=381
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

troche z tymi studiami pokrĂŞcone! kurcze szkoda ze nie ma nigdzie zdjĂŞcia tego studia na soboty !!!

moze poszukam w googlach jak wpisze imona tych co prowadzili wtedy te wydania:
GraÂżyna Bukowska
Jolanta PieĂąkowska
Marta Grzywacz
Filip ÂŁobodziĂąski
Zygmunt Chajzer
SÂławomir Siezieniewski
Grzegorz Miecugow
MaÂłgorata Selewicka
Tadeusz Zwiefka
JarosÂław GugaÂła
Danuta Holecka (przez krĂłtko wydania w sobotĂŞ)
jezeli zle wpisalem to prosze mnie poprawic lub dodac innych!

ps. a czy np. grzywacz i pienkowska od razu trafili do wydania o 19:30??
Ostatnio zmieniony poniedziałek 20 wrz 2004, 17:47 przez Przemek, łącznie zmieniany 2 razy.
Żartowałem.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kwiatek pisze: troche z tymi studiami pokrĂŞcone! kurcze szkoda ze nie ma nigdzie zdjĂŞcia tego studia na soboty !!!
MyslaÂłem, Âże zestawienie, ktĂłre napisaÂłem wszystko juÂż wyklaruje...
kwiatek pisze: moze poszukam w googlach jak wpisze imona tych co prowadzili wtedy te wydania:
GraÂżyna Bukowska
Jolanta PieĂąkowska
Marta Grzywacz
Filip ÂŁobodziĂąski
Zygmunta Cajzer (chyba)
SÂławomir Siezieniewski
Grzegorz Miecugow
i chyba Tomasz Lis
jezeli zle wpisalem to prosze mnie poprawic lub dodac innych!
Chodzi o prezenterów w ogóle wydaù g³ównych (lista jest d³uga) czy tylko tych sobotnich? Bo tamtych sobotnich to ju¿ wypisa³em - wtedy Bukowska, Pieùkowska, Szelewicka, Guga³a, Miecugow, Zwiefka. Szelewicka i Zwiefka to by³y gwiazdy i chyba tylko w solowych, ale mo¿e trafi³ im siê czasem duet.

Tomasz Lis nie prowadzi³ nigdy g³ównych. Zygmunt Chajzer (to facet). Siezieniewski, £obodziùski, Grzywacz to znacznie póŸniejszy narybek.
kwiatek pisze: ps. a czy np. grzywacz i pienkowska od razu trafili do wydania o 19:30??
Pieùkowska (m³odziutka wtedy) zaczyna³a w Wiadomoœciach Wieczornych. Zdaje siê, ¿e by³a wtedy w ci¹¿y. Mojemu tacie siê podoba³a i ci¹gle psioczy³, ¿e ka¿¹ jej siedzieÌ po nocach. Potem wreszcie pojawia³a siê w soboty u boku starszego, doœwiadczonego faceta, potem w codziennych duetach, a po ich zlikwidowaniu sta³a siê solistk¹. I tak do dziœ.

Grzywacz chyba od razu trafi³a do duetów w g³ównym wydaniu, podobnie jak £obodziùski i Siezieniewski. Prowadzili te¿ wieczorne.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

poprostu sie pomyliÂłem wiem ze Zygmunt Chajzer!!!!!!

ChodziÂło mi o wydania gÂłowne! zapomnialem dodac jesz Zwiefki i Szelewickiej!

a o jakim facecie m.Ăłwisz??
Żartowałem.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

kwiatek pisze: a o jakim facecie m.Ăłwisz??
Na przykÂład GugaÂła czy Zwiefka. Starsi od niej, doÂświadczeni, nieprawdaÂż? PieĂąkowska siĂŞ uczyÂła przy nich.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości