[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

¯enuj¹ce wypowiedzi, doprawdy. Pos³uguj¹c siê danymi by³ego pracownika TVN pokazujesz swoj¹ g³upotê, dziecinnoœÌ. Jesteœ (co widaÌ po wyp. i porównani A. Guzik do 'beczki') cz³owiekiem pe³nym kompleksów. Wspó³czujê.

Ale to OT.

Co do wczorajszego programu- Âświetny Hip-Hopowy ukÂład Guzik i Roofiego :) Niestety bardzo sÂłabe tango Steczkowskiej i Gleby - gdzie jest Stef?? Bryndal i Diana- masa Âśmiechu i zero techniki :D

Dlaczego Ania Guzik wygra³a? Bo widzowie j¹ kochaj¹ za szczeroœÌ i naturalnoœÌ. Nie zachowuje siê jak gwiazda z piedesta³u (Steczkowska, Damiêcki).

Po ostatnich wypowiedziach P. Tyszkiewicz uwa¿am ¿e powinna zrzec siê funkcji jurora. W pierwszych 5 edycjach jej obecnoœÌ mnie nie irytowa³a, ale jej zachowanie (vide: felieton w TT, komentarze do Guzik, zani¿anie ocen Bosakowi) udowodni³o ¿e czas 'ze sceny zejœÌ'. ¯a³osne to by³o.
Milan Subotic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 10 gru 2007, 15:22

Post autor: Milan Subotic »

:D Ale tu zabawnie nie przypuszczaÂłem Âże nie potrafisz siĂŞ ÂśmiaĂŚ czerk.

Przyznam Âże moje wypowiedzi nie byÂły pierwszej prĂłby, lecz co do mojego profilu lepiej siĂŞ nie wypowiadaj bo widzĂŞ nie wiesz zbyt wiele. NapisaÂłeÂś Âże pokazujÂąc swojÂą wiedzĂŞ i sprzeciw wobec pewnych dziaÂłaĂą >naszej< stacji wykazujĂŞ siĂŞ gÂłupotÂą i dziecinnoÂściÂą. Hm... to ciekawe zwÂłaszcza Âże te sÂłowa pÂłynÂą z ust ignoranta i czÂłowieka nie szczycÂącego siĂŞ zbytniÂą wiedzÂą w tej materii. Daruj sobie dyskusjĂŞ w tym temacie. Musisz siĂŞ jeszcze wiele dowiedzieĂŚ ... :)

PoruszyÂłeÂś rĂłwnieÂż temat kompleksĂłw. No nie da siĂŞ ukryĂŚ Âże jest to bardzo ciekawy temat :) . Natomiast doprawdy nie potrafiĂŞ sobie wyobraziĂŚ jakie moÂżna mieĂŚ kompleksy w relacji z Guzik(iem). :D
RozbawiÂło mnie to niezmiernie. DziĂŞkujĂŞ Ci wiĂŞc przy okazji za ubaw w jaki wprawiÂł mnie TwĂłj post.

Ad rem

Có¿ trzeba przyznaÌ ¿e gdyby nie Roofi by³aby po prostu tragedia. Wystêp A. Guzik opiera³ siê w ca³oœci na wspania³ej technice Roofiego. Steczkowska z MaÌkiem nie powalali (strojów te¿ nie mieli zbyt ciekawych). Diana ratowa³a uk³ady taneczne które Bryndal podk³ada³. Damiêcki i A. Bosak taùczyli naprawdê wspaniale z uczuciem i pod wzglêdem technicznym to oni zas³u¿yli na zwyciêstwo.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 10 gru 2007, 20:10 przez Milan Subotic, łącznie zmieniany 1 raz.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Milan Subotic pisze:Steczkowska z Marcinem
yyy....... z kim? Pewnie mi coÂś umknĂŞÂło, bo nie widziaÂłem Justyny w parze z Âżadnym Marcinem.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

czerk pisze:Dlaczego Ania Guzik wygra³a? Bo widzowie j¹ kochaj¹ za szczeroœÌ i naturalnoœÌ. Nie zachowuje siê jak gwiazda z piedesta³u (Steczkowska, Damiêcki).
Ja jej na ten przyk³ad nie kocham. Z t± naturalno¶ci± te¿ bym nie przesadza³ - nie zapominaj, ¿e ogl±dasz TELEWIZJÊ, a program przygotowuje siê miêdzy innymi w oparciu o SCENARIUSZ. :hyh:

Co do mi³oœci telewidzów, jak¹ rzekomo maj¹ wed³ug Ciebie darzyÌ oni Aniê Guzik, to co powiesz na to, ¿e ró¿nica w g³osowaniu miêdzy obiema paniami wynios³a mniej ni¿ 4 punkty procentowe?

Do przemyÂślenia. :aniol:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jak donosi "Fakt" w marcu w TVN bĂŞdzie VII edycja "TaĂąca z gwiazdami". Podobno producenci juÂż szukajÂą uczestnikĂłw. ProwadzÂący bez zmian. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Mam nadziejĂŞ, Âże w koĂącu pojawi siĂŞ Tamara Arciuch. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

No i to, ze 7 edycja bĂŞdzie wiosnÂą jest prawie pewne. Na stronie TaĂąca z gwiazdami jest juÂż nabĂłr tancerzy :]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Fakt pisze:To szok dla fanĂłw "TaĂąca z gwiazdami". CieszÂący siĂŞ ogromnÂą sympatiÂą widzĂłw Zbigniew Wodecki powaÂżnie zastanawia siĂŞ nad udziaÂłem w kolejnej edycji tanecznego show TVN. "Nie byÂło jeszcze powaÂżnych rozmĂłw na ten temat, ale obawiam siĂŞ, Âże mogĂŞ juÂż mĂŞczyĂŚ widzĂłw swojÂą osobÂą" - mĂłwi "Faktowi" Wodecki.

Z programem rozstaliœmy siê na krótko. Ju¿ w marcu rusza jego siódma edycja. Show ponownie poprowadz¹ Katarzyna Skrzynecka i Piotr G¹sowski. Ale sk³ad jury mo¿e nas tym razem zaskoczyÌ. Wszystko przez wahania pana Zbigniewa. "Postanowi³em teraz ograniczyÌ kontakt z mediami. Kiedy ktoœ zbyt czêsto wystêpuje na wizji, to rodzi siê przesyt jego osob¹. Widz po prostu zaczyna mieÌ go doœÌ" - t³umaczy "Faktowi" swoje w¹tpliwoœci piosenkarz.

Ale Wodecki z "TaĂąca z gwiazdami” ma wy³¹cznie miÂłe wspomnienia. "PrzekonaÂłem siĂŞ, jak bardzo taniec zbliÂża ludzi, jak wspĂłlny wysiÂłek i stres potrafiÂą jednoczyĂŚ. PorodziÂły siĂŞ tutaj fantastyczne dzieci, a ludzie, ktĂłrzy nie potrafili ze sobÂą rozmawiaĂŚ, nagle stali siĂŞ prawdziwymi kumplami" - opowiada dziennikarzom bulwarĂłwki Wodecki. Jako juror programu przez szeœÌ pierwszych edycji z laika w dziedzinie taĂąca staÂł siĂŞ prawdziwym ekspertem. Widzowie polubili jego dowcip i trafnoœÌ komentarzy.

Mimo tego Zbigniew Wodecki swĂłj udziaÂł w siĂłdmej edycji stawia pod znakiem zapytania. "BojĂŞ siĂŞ, Âże dziennikarze zapytajÂą mnie kiedyÂś, co bĂŞdĂŞ robiÂł po "TaĂącu z gwiazdami”. A ja przecieÂż jestem na scenie od 35 lat! Ludzie nie mylÂą mnie z kimÂś innym. To jest mĂłj sukces. A popularnoœÌ po pewnym czasie przestaje cieszyĂŚ" - opowiada "Faktowi" Wodecki.

Jego prawdziw¹ pasj¹ i powo³aniem jest muzyka. W planach ma teraz napisanie kantaty, a na to potrzebuje czasu i skupienia. "Nareszcie poka¿ê, co potrafiê" - zapowiada w "Fakcie" muzyk.
To byÂłaby dobra decyzja. Jeszcze Beata Tyszkiewicz powinna siĂŞ nad tym powaÂżnie zastanowiĂŚ. Ona jest o wiele bardziej denerwujÂąca niÂż Wodecki. :]

Marzy mi siĂŞ w peÂłni profesjonalne jury... :spiewa: Tak jak to byÂło w "Po prostu taniec".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

WolaÂłbym juÂż by odszedÂł GÂąsowski :spiewa:
Mi takie jury programu jak jest obecnie odpowiada, dwĂłch profesjonalistĂłw i dwĂłch... nieprofesjonalistĂłw :P
UwaÂżam, Âże 4 profesjonalistĂłw to byÂłoby za duÂżo, by oceniaĂŚ te gwiazdy, ktĂłre jednak wczeÂśniej z taĂącem nie miaÂły za wiele wspĂłlnego. ''Po prostu taniec!'' to byÂło co innego, ta juÂż byÂł okres, w ktĂłrym gwiazdy byÂły juÂż obeznane w taĂącu :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ja Wodeckiego bardzo lubiĂŞ i nie byÂł bym zadowolony, gdyby zrezygnowaÂł z bycia jurorem w TzG. Jestem za to caÂłkowicie za tym, aby odeszÂła Beata Tyszkiewicz - czemu jej nie wpadÂł do gÂłowy taki pomysÂł?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Nie wiem co do nich macie - ja bardzo lubiĂŞ BeatĂŞ Tyszkiewicz i Zbigniewa Wodeckieo, ktĂłry i tak bardziej kojarzy mi siĂŞ z "DrogÂą do gwiazd" niÂż z "TaĂącem...". JeÂśli Wodecki odejdzie to na pewno zastÂąpi go - jak to ktoÂś napisaÂł - nieprofesjonalista. :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

I Wodecki i Tyszkiewicz bardzo dobrze uzupeÂłniajÂą siĂŞ w programie razem z MambÂą i GaliĂąskim. A gdyby zastÂąpili ich dwoje profesjonalistĂłw byÂłoby nudno , gdyÂż w zasadzie caÂła czwĂłrka zgadzaliby siĂŞ ze sobÂą , a i noty dawaliby podobne. A zarĂłwno Wodecki jak i Tyszkiewicz oceniajÂą kaÂżdego subiektywnie i majÂą do tego prawo ( nawet dobrze Âże tak jest).A profesjonaliÂści muszÂą oceniaĂŚ obiektywnie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Ju¿ chyba ka¿dy siê z¿y³ z wszystkimi jurorami. Jak dla mnie Wodecki powinien zostaÌ :] Beata Tyszkiewicz czasami denerwuje mnie swoim zachowaniem, ale jak odejdzie to ju¿ nie bêdzie tego samego. Tej ''k³ótni'' miêdzy j¹ a Ivonk¹ :D

[ Dodano: Sro Sty 02, 2008 7:16 pm ]
KaÂżdy na forum gada teraz o oprawie itd. Ja znalazÂłem w internecie taniec z 1 odcinka oryginalnej edycji TaĂąca z gwiazdami. W Polsce tak to jeszcze nie oceniali xD NajniÂższÂą notÂą w Polsce byÂło 17 - Justyny Steczkowskiej w Tangu z MaĂŚkiem GlebÂą Florkiem. A taktow normalnych odcinkach najniÂższa to 18. Ale 8 to jeszcze nie widziaÂłem :hyh:

http://pl.youtube.com/watch?v=9spM6DSkDA8
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Post autor: madziulka »

Dzisiaj w gazecie Express Ilustrowany jest napisane Âże Mariusz Pudzianowski podpisaÂł umowĂŞ z Tzg :-)

o to wywiad :

Najsilniejszy czÂłowiek Âświata - Mariusz Pudzianowski - nie boi siĂŞ nowych wyzwaĂą. W poniedziaÂłek w siedzibie TVN podpisuje umowĂŞ na udziaÂł w VII edycji niezwykle popularnego programu "Taniec z gwiazdami".

MiaÂł pan zataĂączyĂŚ w tym roku na lodzie, a nie na parkiecie. SkÂąd zatem ta nagÂła zmiana?

Mariusz Pudzianowski: - Jestem od lat zwiÂązany z telewizjÂą TVN, ktĂłra pokazuje moje zmagania z najlepszymi strongmanami. Szefowie stacji uznali, Âże nie oddadzÂą mnie konkurencji, czyli telewizji publicznej i zaproponowali udziaÂł w programie "Taniec z gwiazdami".

DÂługo siĂŞ pan zastanawiaÂł?

- PomysÂł wydaÂł mi siĂŞ znakomity i kupiÂłem go natychmiast.

CzekajÂą pana ciĂŞÂżkie treningi pod okiem fachowca.

- Pracy nigdy siĂŞ nie baÂłem. Wiem doskonale, Âże tylko trening czyni mistrza.

Na co pan liczy?

- Nie zadowalam siĂŞ olimpijskÂą maksymÂą: liczy siĂŞ sam udziaÂł. ChcĂŞ walczyĂŚ o zwyciĂŞstwo!

Pan zwalisty, potĂŞÂżny chÂłop jest w stanie pokonaĂŚ gibkie aktorki i piosenkarki?

- A dlaczego nie. Skoro w amerykaùskiej wersji programu dawa³ sobie radê mistrz piêœci Evander Holyfield (wystêpuj¹c z Polk¹ Edyt¹ Œliwiùsk¹ - przyp. red.), dlaczego mnie nie mia³oby siê udaÌ. Uwa¿am, ¿e jestem wysportowanym facetem. Uprawia³em karate, gra³em w rugby, regularnie p³ywam, potrafiê zrobiÌ szpagat. Ca³y czas pracujê nie tylko nad si³¹ swoich miêœni, ale i nad ogóln¹ sprawnoœci¹, która daje mi przewagê nad rywalami w pojedynkach si³aczy. Chcê swoje atuty teraz wykorzystaÌ w taùcu.

S³où panu na ucho nie nadepn¹³?

- Zrobi³em sobie tak¹ ma³¹ przymiarkê do udzia³u w telewizyjnym show podczas sylwestra w prowadzonym przeze mnie domu weselnym w Bia³ej Rawskiej. Podczas taùca nie depta³em partnerkom po palcach. Muszê jednak przyznaÌ, ¿e znacznie wiêcej czasu ni¿ na taniec w sylwestrow¹ noc poœwiêci³em na rozdawanie autografów i pozowanie do wspólnych zdjêÌ.

Nie zaniedba pan swoich podstawowych sportowych obowiÂązkĂłw?

- Ale¿ sk¹d! Trening taneczny to bêdzie mi³y przerywnik w moich przygotowaniach do sezonu. Chcê byÌ pierwszym w historii, który piêÌ razy zdoby³ miano najsilniejszego cz³owieka œwiata. Nie zamierzam te¿ zawieœÌ moich fanów podczas pierwszych tegorocznych zmagaù si³aczy. Chcê wygraÌ lutowy ³ódzki Pojedynek Gigantów. Nie bêdzie jednak ³atwo. Swój udzia³ zapowiada bowiem czo³ówka amerykaùskich strongmanów, która pa³a ¿¹dz¹ rewan¿u za pora¿kê u siebie w ostatnich mistrzostwach œwiata.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Obawiam siĂŞ, Âże Pudzian skoĂączy w "TaĂącu..." tak samo jak Piotr Adamski...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość