Opisy na gadu

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Opisy na gadu

Post autor: Nika »

Jakie Was najbardziej ÂśmieszÂą, a jakie denerwujÂą ?
Mnie najbardziej œmiesz¹ (w ten negatywny sposób) opisy, które mówi¹ co dana osoba w³aœnie porabia. W ten sposób nie maj¹c nawet kontaktu z takim kimœ mo¿na dok³adnie chc¹c-niechc¹c przeœledziÌ jego aktywnoœÌ w ci¹gu dnia. ale ostatnio jeden ze znajomych mnie po prostu "zagi¹³", i by³o to ca³kiem serio: "Golê siê, a potem szykujê œniadanie na jutro!" :lol:
Mam teÂż znajomÂą z roku, ktĂłra wydawaÂła siĂŞ byĂŚ caÂłkiem skromnÂą i powÂściagliwÂą osobÂą, a tymczasem od ponad miesiÂąca ma opisy w stylu: "kupiÂłam toyotĂŞ corolle", "Âśmigam mojÂą toyotkÂą". :uhh:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Mnie najbardziej ÂśmieszÂą(rĂłwnieÂż w negatywny sposĂłb 8) )jak ktoÂś zamieszcza jakieÂś dÂługie linki najczĂŞÂściej z youtube jako opis gg :shock: Bo i tak nie da siĂŞ tego w prosty sposĂłb skopiowaĂŚ ani otworzyĂŚ a chyba niezbyt mÂądre byÂłoby przepisywanie na kartkĂŞ albo w drugim 'oknie' tego adresu wieloczÂłonowego :aniol:
Mam tez tak¹ znajom¹ ,która od 7 miesiêcy zamêcza ludzi-przynajmniej mnie :stop: -relacj¹ z rozwoju swojej ci¹¿y :D Dziêki tej w¹tpliwej przyjemnoœci czytania dotrwa³a na mojej liœcie kontaktów do -chyba 7 miesi¹ca :devil: ..tak za 2 planuje ponownie do³¹czyÌ,mo¿e bêdzie ju¿ jakiœ konkret w postaci jakiegoœ dzieciaczka :tanczy:
Ponadto nienawidze jak ktoÂś przeplata w opsie literki DuÂŻÂą z MaÂŁÂą :devil: Noi takie nastkowe opisy i skrĂłty typu 'KC:*' itd :spiewa: Generalnie duÂżo tego :devil:
Ja mam opis raz na rok-tak dla folkloru :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

maxxx pisze: Mam tez tak¹ znajom¹ ,która od 7 miesiêcy zamêcza ludzi-przynajmniej mnie :stop: -relacj¹ z rozwoju swojej ci¹¿y :D Dziêki tej w¹tpliwej przyjemnoœci czytania dotrwa³a na mojej liœcie kontaktów do -chyba 7 miesi¹ca :devil: ..tak za 2 planuje ponownie do³¹czyÌ,mo¿e bêdzie ju¿ jakiœ konkret w postaci jakiegoœ dzieciaczka :tanczy:
D
Za dwa miesiÂące to siĂŞ dopiero zacznie! :D Pewnie bĂŞdÂą opisy typu: "karmiĂŞ piersiÂą", "a teraz karmiĂŞ lewÂą dla odmiany", "dziecko ulaÂło na bluzkĂŞ", "ups to juz dziÂś 10 kupa" :D Czekamy maxx na rozwĂłj wypadkĂłw, dawaj znaĂŚ o co ciekawszych opisach! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

maxxx pisze:Mnie najbardziej ÂśmieszÂą(rĂłwnieÂż w negatywny sposĂłb )jak ktoÂś zamieszcza jakieÂś dÂługie linki najczĂŞÂściej z youtube jako opis gg Bo i tak nie da siĂŞ tego w prosty sposĂłb skopiowaĂŚ ani otworzyĂŚ a chyba niezbyt mÂądre byÂłoby przepisywanie na kartkĂŞ albo w drugim 'oknie' tego adresu wieloczÂłonowego
Naciskasz prawym przyciskiem myszy na danÂą osobĂŞ i wybierasz opcjĂŞ "idÂź do strony w opisie" :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie lubiê opisów kibiców sportowych, g³ównie pi³ki no¿nej. Czêsto s¹ one wulgarnymi, durnymi rymowankami :hyh: Mam te¿ siostrzeùca, który co chwilê kogoœ blokuje. Co prawda nie wiem czemu, ale póŸniej widzê zmieniaj¹c¹ siê co chwilê (przez jakieœ pó³ godziny :P ) wi¹zankê. Dzieù bez tego, dniem straconym :roll: W koùcu usun¹³em go z katalogu i powiedzia³em mu, ¿e jak bêdzie chcia³ coœ wa¿nego, to pisz¹c, niech siê najpierw przedstawi. Nie lubiê jeszcze opisów pisanych tzw. PiSmEm PoKeMoNoWyM oraz jak to jakieœ dziewczê wyznaje ch³opakowi mi³oœÌ, lub twierdzi, ¿e siê zabije. Nie znoszê, jak ktoœ zarówno na opisie jak i w rozmowie ze mn¹ stosuje skróty :nie: I tak ju¿ siê do tego w znacznej mierze przyzwyczai³em :?
LubiĂŞ, gdy ktoÂś w opisie wrzuca jakiÂś link do stronki, forum, zdjĂŞĂŚ lub filmiku. Zazwyczaj jest to coÂś Âśmiesznego :D
KtĂłre mnie bawiÂą? :mhm: Chyba nie ma takich... :spiewa:
Ostatnio zmieniony piątek 14 gru 2007, 15:30 przez Camilo, łącznie zmieniany 1 raz.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Ptr15 pisze:Naciskasz prawym przyciskiem myszy na danÂą osobĂŞ i wybierasz opcjĂŞ "idÂź do strony w opisie"
No tak wyszÂło,Âże krytykuje a sam jeszcze gÂłupszym :D To bĂŞde juz wiedziaÂł-dziĂŞki :aniol:
Nika pisze:Za dwa miesiÂące to siĂŞ dopiero zacznie! Pewnie bĂŞdÂą opisy typu: "karmiĂŞ piersiÂą", "a teraz karmiĂŞ lewÂą dla odmiany", "dziecko ulaÂło na bluzkĂŞ", "ups to juz dziÂś 10 kupa" Czekamy maxx na rozwĂłj wypadkĂłw, dawaj znaĂŚ o co ciekawszych opisach!
Ok mo¿e coœ podeœlê,ale naprawdê teraz muszê od tego odpocz¹Ì :stop: :stop: :devil:
Jeszcze co do opisĂłw mi siĂŞ przypomniaÂło,Âże w liceum-wtedy gg wchodziÂło w mode dopiero-taki kolega mial opis KcK(Kocham CiĂŞ Kotku :devil: )-i do dziÂś mu zostaÂło przezwisko KCK :devil: A kotka jak nigdy nie byÂło-tak dalej nie ma :devil: Szukaj kotka w polu :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 85 gości