Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

POpieram pisze:ÂŚwietny wystĂŞp PawÂła w "Szymon Majewski Show". :lol: Skoro Ela Zapendowska go tak Âświetnie oceniÂła, to chyba znak, Âże marnuje siĂŞ w roli dziennikarza. :devil: :D
O, a to ci dopiero? :o

Mam w zwiÂązku z tym szybkie pytanie i proszĂŞ o szybkÂą odpowiedÂź :lol2: Czy to byÂł ten wystĂŞp PawÂła z sejmu :>

Jest tam fragmencik, kiedy PaweÂł Âśpiewa piosenkĂŞ Lombardu :D

A "SMS" dziÂś o 11-stej jest powtarzane :D

[ Dodano: Wto Gru 18, 2007 6:49 am ]
Za pierwszym razem ÂśpiewaÂł w Sejmie :P
Acha, to juÂż wiem, Âże to nie byÂł ten fragment :lol2:
:D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Oj, niewdziĂŞcznicy (mam na myÂśli tych, ktĂłrzy ÂściÂągajÂą tu tylko wtedy, kiedy dzielÂą szampanem :devil: ), gdyby nie wystĂŞp PawÂła W SMS, to wÂątek staÂłby siĂŞ nieuÂżytkiem ;( JuÂż idĂŞ z odsieczÂą :lol2: Bo teÂż czujĂŞ siĂŞ (nie wiem czemu) winna :rozglada:
not that kind pisze:
POpieram pisze:ÂŚwietny wystĂŞp PawÂła w "Szymon Majewski Show". :lol: Skoro Ela Zapendowska go tak Âświetnie oceniÂła, to chyba znak, Âże marnuje siĂŞ w roli dziennikarza. :devil: :D
O, a to ci dopiero? :o
(...)
Acha, to juÂż wiem, Âże to nie byÂł ten fragment :lol2:
:shock: £adne rzeczy :o Pawe³ miast pracowaÌ dla widzów TVN24 postanowi³ raczej gwiazdorsko dla szerszej publicznoœci zab³ysn¹Ì :o Dziêki za informacjê :* PomyœleÌ, ¿e pojawi³abym siê pó³torej godziny póŸniej i obejœÌ bym siê musia³a smakiem ...... W chwilach takich jak taka jeszcze mocniej czuje siê, ¿e miejsca takie jak to s¹ bardzo istotnym elementem sprzyjaj¹cym prawid³owemu funkcjonowaniu spo³eczeùstwa :jupi:

ZaÂś z rzeczy bardziej normalnych, nie moÂżna jednak napisaĂŚ codziennych, bo PawÂła juÂż od X czasu nie ma na wizji ;( to spokojnie DÂżasta :) Funcky znĂłw wrĂłciÂła i postara siĂŞ znĂłw coÂś dla PawÂła, a dla nas w szczegĂłlnoÂści zaÂłatwiĂŚ :D Ostatnio nawet mi siĂŞ udaÂło :lol2:

Dzisiaj bezwietrzna pogoda, ale ja niestety z prĂŞdkoÂściÂą wiatru wpadam do Was, bo zauwaÂżyÂłam, Âże jak nie z takÂą prĂŞdkoÂściÂą, to wcale :/ Zbyt wielu ulubieĂącĂłw, zbyt wiele wÂątkĂłw itd. :x
Urlopy urlopami, ÂświĂŞta ÂświĂŞtami, ale niektĂłrzy pracowaĂŚ muszÂą, zwÂłaszcza jeÂśli domagajÂą siĂŞ tego widzowie :D

PS. DÂżastina powrotu do zdrĂłwka ÂżyczĂŞ :*
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Funckyrella pisze:Oj, niewdziĂŞcznicy
Och od razu niewdziĂŞcznicy! :D
Funckyrella pisze:(mam na myÂśli tych, ktĂłrzy ÂściÂągajÂą tu tylko wtedy, kiedy dzielÂą szampanem :devil: )
Ma siĂŞ ten tupet co nie?! A tak serio, to chcieliÂśmy PaweÂłka pochwaliĂŚ za Âładny wystĂŞp! :D
Funckurella pisze: gdyby nie wystĂŞp PawÂła W SMS, to wÂątek staÂłby siĂŞ nieuÂżytkiem ;(
PĂłki DÂżastina i Funcky stojÂą na straÂży tego wÂątku, pĂłty nie bĂŞdzie on bezuÂżyteczny!

Funckyrella pisze: :shock: £adne rzeczy :o Pawe³ miast pracowaÌ dla widzów TVN24 postanowi³ raczej gwiazdorsko dla szerszej publicznoœci zab³ysn¹Ì :o Dziêki za informacjê :*
OglÂądaj Szymona koniecznie o 11 jak masz ku temu okazjĂŞ, jestem ciekawa jak piosenka siĂŞ Tobie spodoba! Acha PaweÂł Âśpiewa jÂą siedzÂąc za stoÂłem prezenterskim!
Funckyrella pisze:PS. DÂżastina powrotu do zdrĂłwka ÂżyczĂŞ :*
Do³¹czam siê równie¿ do zyczeù!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Nika pisze:Och od razu niewdziĂŞcznicy! :D
PisaÂłam w ten sposĂłb o tych, ktĂłrzy tylko na szampana tylko tutaj wpadajÂą :D Wam nie mam nic do zarzucenia - Wy wpadliÂście z rewelacyjnymi (jak sÂądzĂŞ po sÂłowach) informacjami :lol2:
Nika pisze:PĂłki DÂżastina i Funcky stojÂą na straÂży tego wÂątku, pĂłty nie bĂŞdzie on bezuÂżyteczny!
Mnie ju¿ nie przypisuj ¿adnych zas³ug - ca³oœÌ z³ó¿ na konto D¿astiny i notki :*
Nika pisze:OglÂądaj Szymona koniecznie o 11 jak masz ku temu okazjĂŞ, jestem ciekawa jak piosenka siĂŞ Tobie spodoba! Acha PaweÂł Âśpiewa jÂą siedzÂąc za stoÂłem prezenterskim!
Za stoÂłem prezenterskim? ;( BojĂŞ siĂŞ, Âże zamiast ze Âśmiechu poryczĂŞ siĂŞ z rozpaczy ... ;( OÂżyjÂą te tak nieodlegÂłe wspomnienia, kiedy PaweÂł byÂł jeszcze prezenterem...... ;(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Na razie capsy :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Filmik siĂŞ Âładuje :D

Osobista dygresja :devil: Nie sÂądziÂłam, Âże taki wieÂśniak z tego PawÂła :devil:
Maciek to co innego :tanczy:
:D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Sam udziaÂł PawÂła w ,,SMS" to nie wiem, czy powĂłd do dumy, czy wstydu? :devil:
Mam nadziejê, ¿e przynajmniej jak¹œ ga¿ê za to dostali ch³opaki? :devil:
not that kind pisze:Na razie capsy :D

Filmik siĂŞ Âładuje :D
WspaniaÂłe to za maÂło :jupi: DziĂŞki za te wieÂści i capsy :*
Och oÂżyÂły wspomnienia :) MyÂślaÂłam, Âże bĂŞdĂŞ ryczeĂŚ, ale wykonanie tego utworu i w ten sposĂłb przez PawÂła powiedzmy, Âże zrĂłwnowaÂżyÂło nastroje i obyÂło bez skrajnej rozpaczy :lol2:
Trzeba przyznaĂŚ, Âże w repertuarze Lombardu bardziej sprawdziÂł siĂŞ jako wokalista :devil: Tutaj wyczuwaÂłam jednak lekki faÂłsz :devil: No, jak widaĂŚ PaweÂł sprawdza siĂŞ lepiej w nieco bardziej ambitnym repertuarze :devil: ,,Bara, bara, bara" to swojÂą drogÂą musiaÂł byĂŚ niezÂły hit w TVN24 :devil: PamiĂŞtam, Âże AÂśka KryĂąska tyÂż kiedyÂś to ÂśpiewaÂła :devil:
Poza tym to nie pierwszy taki przypadek, kiedy PaweÂł styka siĂŞ z twĂłrczoÂściÂą ,,artystĂłw" Diso-polowych :devil: MiaÂł kiedyÂś materiaÂł o poÂśle Grzesiku z Samoobrony, ktĂłry miaÂł na dysku laptopa sporo nagraĂą tego typu :devil: PamiĂŞtam jakby to byÂło dzisiaj, jak PaweÂł zasÂłuchiwaÂł siĂŞ namiĂŞtnie, siedzÂąc w studio z sÂłuchawkami na uszach, w te kawaÂłki :devil:
not that kind pisze:Osobista dygresja :devil: Nie sÂądziÂłam, Âże taki wieÂśniak z tego PawÂła :devil:
Maciek to co innego :tanczy:
Trzeba przyznaĂŚ, Âże moÂże moÂżliwoÂści wokalne u MaĂŚka nie tak rozwiniĂŞte jak u PawÂła, ale za to muzyczne gusta zdecydowanie bardziej :lol2:
Ech, a jednaka oÂżyÂły wspomnienia bolesne ;( ChÂłopaki, zarĂłwno PaweÂł jak i Maciek, jeszcze z czasĂłw, kiedy byli prezenterami ;( Jak TVN24 mĂłgÂł im i nam to zrobiĂŚ, likwidujÂąc ich z funkcji prezenterĂłw? ;( Tacy sÂłodcy byli - nawet nie zdawaÂłam sobie sprawy z tego, Âże miĂŞdzy serwisami aÂż tak bardzo! :lol2:
PrzywrĂłciĂŚ ich na stanowiska prezenterĂłw :ban:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Funckyrella pisze:Trzeba przyznaĂŚ, Âże moÂże moÂżliwoÂści wokalne u MaĂŚka nie tak rozwiniĂŞte jak u PawÂła, ale za to muzyczne gusta zdecydowanie bardziej :lol2:
Brawa dla Macieja za lepszy niÂż kolegi dobĂłr repertuaru :brawa: :lol2:
To dam jeszcze capsy drugiego Âśpiewaka :devil:

Obrazek Obrazek Obrazek

Jako zachĂŞtĂŞ do ÂściÂągniĂŞcia caÂłego filmu :lol2:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Funckyrella pisze:Sam udziaÂł PawÂła w ,,SMS" to nie wiem, czy powĂłd do dumy, czy wstydu? :devil:
Mam nadziejê, ¿e przynajmniej jak¹œ ga¿ê za to dostali ch³opaki? :devil:
Ooooo na pewno :lol2: ! Tê ga¿ê zw¹ -satysfakcja :lol2: !!

No nie byÂło mnie znĂłw dÂłuÂższy czas , ale ja nie szastam wolnym czasem na lewo i prawo i zdarzy mi siĂŞ , Âże nie wyrobiĂŞ siĂŞ na odwiedziny sÂąsiadek :aniol: !! JednakÂże wyzwany od niewdziĂŞcznika poczuÂłem siĂŞ do odwiedzin :lol2: !!
not that kind pisze:
Funckyrella pisze:Trzeba przyznaĂŚ, Âże moÂże moÂżliwoÂści wokalne u MaĂŚka nie tak rozwiniĂŞte jak u PawÂła, ale za to muzyczne gusta zdecydowanie bardziej :lol2:
Brawa dla Macieja za lepszy niÂż kolegi dobĂłr repertuaru :brawa: :lol2:
To siê ch³opaki popisali mo¿liwoœciami i gustami :devil: !! I to prawie przed ca³¹ Polsk¹ :devil: doda³em to ,¿eby dodaÌ dramatyzmu ich wyczynowi :devil: !!
Ale cienko , ojhhh cieniutko brzmieli -brak im jeszcze chyba wokalnej scenicznej pewnoÂści siebie , a ta kobieta z Idola chyba po prostu nie chciaÂła byĂŚ okrutna i nie daÂła im najniÂższej noty :devil: !! Jakby ich Doda miaÂła oceniaĂŚ , to pewnie piĂłra by siĂŞ posypaÂły :devil: !! No ale chÂłopaki przecieÂż nie Âśpiewali , bo chcieli wygraĂŚ jakiÂś konkurs :devil: !! tylko tak dla przyjemnoÂści albo dla zabicia czasu :devil: !! A tak w ogĂłle to Âładnie siĂŞ Maciej zwrĂłciÂł do Ani -prer "kochanie" :lol2: !! Jaki szarmancki :lol2: !!

ÂŻyczĂŞ Wam dziewczyny , ÂżebyÂście czĂŞÂściej mogli PawÂła w takich niecodziennych odsÂłonach oglÂądaĂŚ :jupi: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Userom, ktĂłrzy nagÂłoÂśnili wystĂŞp PawÂła w SMS dziĂŞkujĂŞ. Wszystkim razem :* i kaÂżdemu z osobna :* Gdyby nie Wy nie wydaÂłabym rozkazu, aby mi powtĂłrkĂŞ tego programu nagrano :rozglada: ChociaÂż po obejrzeniu zastanawiam siĂŞ czy nie lepiej byÂłoby ÂżyĂŚ w niewiedzy :devil:
Funckyrella pisze: :shock: £adne rzeczy :o Pawe³ miast pracowaÌ dla widzów TVN24 postanowi³ raczej gwiazdorsko dla szerszej publicznoœci zab³ysn¹Ì :o
MoÂże debiutanckÂą pÂłytĂŞ nagrywa :o Ostrzegam :stop: Nie kupiĂŞ jej, jeÂśli repertuar bĂŞdzie tak prymitywny, jak to, co u Szymona usÂłyszaÂłam :nie: Na koncert teÂż siĂŞ nie wybiorĂŞ, mowy nie ma :nie:
Funckyrella pisze:ZaÂś z rzeczy bardziej normalnych, nie moÂżna jednak napisaĂŚ codziennych, bo PawÂła juÂż od X czasu nie ma na wizji ;( to spokojnie DÂżasta :) Funcky znĂłw wrĂłciÂła i postara siĂŞ znĂłw coÂś dla PawÂła, a dla nas w szczegĂłlnoÂści zaÂłatwiĂŚ :D Ostatnio nawet mi siĂŞ udaÂło :lol2:
DziÂś coÂś kiepsko Ci idzie :spiewa:
Funckyrella pisze:Sam udziaÂł PawÂła w ,,SMS" to nie wiem, czy powĂłd do dumy, czy wstydu? :devil:
Ja muszĂŞ siĂŞ powaÂżnie zastanowiĂŚ nad tym, czy w dalszym ciÂągu bĂŞdĂŞ publicznie przyznawaĂŚ siĂŞ do kibicowania PawÂłowi :red:
Funckyrella pisze:WspaniaÂłe to za maÂło :jupi: DziĂŞki za te wieÂści i capsy :*
Capsy, trzeba przyznaĂŚ cudne z tego wyszÂły w ogĂłle przystojnie siĂŞ PaweÂł prezentowaÂł :P
Tylko dlaczego ta piosenka :hmm: Nie ma mniej obscenicznych urworĂłw o dawaniu znakĂłw? A tak w ogĂłle to do kogo skierowany byÂł ten song? :> Do reÂżyserki, a moÂże do ktĂłrejÂś z koleÂżanek redakcyjnych :rozglada:
Funckyrella pisze:Och oÂżyÂły wspomnienia :) MyÂślaÂłam, Âże bĂŞdĂŞ ryczeĂŚ, ale wykonanie tego utworu i w ten sposĂłb przez PawÂła powiedzmy, Âże zrĂłwnowaÂżyÂło nastroje i obyÂło bez skrajnej rozpaczy :lol2:
A mi nic nie zrekompensuje usuniĂŞcia PawÂła z roli prezentera :nie: A juÂż zwÂłaszcza taka prymitywna piosenka :nie:
Funckyrella pisze:,,Bara, bara, bara" to swojÂą drogÂą musiaÂł byĂŚ niezÂły hit w TVN24 :devil: PamiĂŞtam, Âże AÂśka KryĂąska tyÂż kiedyÂś to ÂśpiewaÂła :devil:
Taaak, to taka piosenka zak³adowa i ka¿dy, wczeœniej czy póŸniej musi j¹ zaœpiewaÌ publicznie :devil:
Funckyrella pisze:Poza tym to nie pierwszy taki przypadek, kiedy PaweÂł styka siĂŞ z twĂłrczoÂściÂą ,,artystĂłw" Diso-polowych :devil: MiaÂł kiedyÂś materiaÂł o poÂśle Grzesiku z Samoobrony, ktĂłry miaÂł na dysku laptopa sporo nagraĂą tego typu :devil: PamiĂŞtam jakby to byÂło dzisiaj, jak PaweÂł zasÂłuchiwaÂł siĂŞ namiĂŞtnie, siedzÂąc w studio z sÂłuchawkami na uszach, w te kawaÂłki :devil:
A za czasĂłw prezentowania serwisĂłw, w jednym z RaportĂłw, rozmawiaÂł z artystÂą discopolowym o powrocie do Âłask tej muzyki. TeÂż byÂł bardzo tÂą rozmowÂą pochÂłoniĂŞty :rozglada:
Funckyrella pisze:Ech, a jednaka oÂżyÂły wspomnienia bolesne ;( ChÂłopaki, zarĂłwno PaweÂł jak i Maciek, jeszcze z czasĂłw, kiedy byli prezenterami ;( Jak TVN24 mĂłgÂł im i nam to zrobiĂŚ, likwidujÂąc ich z funkcji prezenterĂłw? ;( Tacy sÂłodcy byli - nawet nie zdawaÂłam sobie sprawy z tego, Âże miĂŞdzy serwisami aÂż tak bardzo! :lol2:
Przebojowe chÂłopaki, to fakt :lol2: Co do decyzji tvn24, to po raz kolejny wykazaÂła siĂŞ kompletnym brakiem wyczucia :]
Funckyrella pisze:PrzywrĂłciĂŚ ich na stanowiska prezenterĂłw :ban:
Natychmiast :ban:
marcinkowsky pisze:
Funckyrella pisze:Sam udziaÂł PawÂła w ,,SMS" to nie wiem, czy powĂłd do dumy, czy wstydu? :devil:
Mam nadziejê, ¿e przynajmniej jak¹œ ga¿ê za to dostali ch³opaki? :devil:
Ooooo na pewno :lol2: ! Tê ga¿ê zw¹ -satysfakcja :lol2: !!
Ciekawe, czy w ogĂłle wiedzieli o tym, Âże ich zdolnoÂści wokalne bĂŞdÂą publicznie oceniane :devil:
marcinkowsky pisze:No nie byÂło mnie znĂłw dÂłuÂższy czas , ale ja nie szastam wolnym czasem na lewo i prawo i zdarzy mi siĂŞ , Âże nie wyrobiĂŞ siĂŞ na odwiedziny sÂąsiadek :aniol: !! JednakÂże wyzwany od niewdziĂŞcznika poczuÂłem siĂŞ do odwiedzin :lol2: !!
Ja do Ciebie Âżadnych pretensji nie mam :* Wszak sama tylko w jednym wÂątku siĂŞ udzielam :rozglada:
marcinkowsky pisze:To siĂŞ chÂłopaki popisali moÂżliwoÂściami i gustami :devil: !!
Po co oni w ogĂłle Âśpiewali? :hmm: :hahaha:
marcinkowsky pisze:Ale cienko , ojhhh cieniutko brzmieli -brak im jeszcze chyba wokalnej scenicznej pewnoÂści siebie , a ta kobieta z Idola chyba po prostu nie chciaÂła byĂŚ okrutna i nie daÂła im najniÂższej noty :devil: !!
Nie byÂło aÂż tak Âźle :rozglada:
marcinkowsky pisze:ÂŻyczĂŞ Wam dziewczyny , ÂżebyÂście czĂŞÂściej mogli PawÂła w takich niecodziennych odsÂłonach oglÂądaĂŚ :jupi: !!
Ale nie tak prymitywnych :rydzyk:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

DÂżastina pisze:A za czasĂłw prezentowania serwisĂłw, w jednym z RaportĂłw, rozmawiaÂł z artystÂą discopolowym o powrocie do Âłask tej muzyki. TeÂż byÂł bardzo tÂą rozmowÂą pochÂłoniĂŞty
Nawet kiedyÂś to znalazÂłem w sieci-konkretnie tÂą rozmowĂŞ :tanczy: MoÂże to Go zainspirowaÂło :spiewa: :arrow:

http://www.youtube.com/watch?v=QSyQvWIT948

Ten rzezimieszek tez ma w repertuarze mnĂłstwo skocznych kawaÂłkĂłw 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Funckyrella pisze:Sam udziaÂł PawÂła w ,,SMS" to nie wiem, czy powĂłd do dumy, czy wstydu? :devil:
Potraktuj to jako egzotycznÂą ciekawostkĂŞ! :devil:
Funckyrella pisze:Mam nadziejê, ¿e przynajmniej jak¹œ ga¿ê za to dostali ch³opaki? :devil:
Dostali gratisowe bilety wstĂŞpu na Disco Polo Dance dla siebie i caÂłej rodziny. :D
DÂżastina pisze: ChociaÂż po obejrzeniu zastanawiam siĂŞ czy nie lepiej byÂłoby ÂżyĂŚ w niewiedzy
Nie wiesz co o tym sÂądziĂŚ to patrz podpunkt pierwszy: egzotyczna ciekawostka!
:D
DÂżastina pisze:MoÂże debiutanckÂą pÂłytĂŞ nagrywa Ostrzegam Nie kupiĂŞ jej, jeÂśli repertuar bĂŞdzie tak prymitywny, jak to, co u Szymona usÂłyszaÂłam
A szkoda, bo do tego typu muzyki zazwyczaj "artyÂści" na okÂładkĂŞ dajÂą fotĂŞ w najbardziej wydumanej pozie i straciÂłabyÂś okazje do bycia posiadaczem tak unikatowego zdjĂŞcia PawÂła!
DÂżastina pisze:Na koncert teÂż siĂŞ nie wybiorĂŞ, mowy nie ma
A ja juÂż sobie wyobraÂżaÂłam Ciebie z Funcky jak szalejecie pod scenÂą, moÂże byÂłaby szansa wkraÂśc sie za kulisy po autograf? :hyh:
DÂżastina pisze:
Funckyrella pisze:
,,Bara, bara, bara" to swojÂą drogÂą musiaÂł byĂŚ niezÂły hit w TVN24 PamiĂŞtam, Âże AÂśka KryĂąska tyÂż kiedyÂś to ÂśpiewaÂła
Taaak, to taka piosenka zak³adowa i ka¿dy, wczeœniej czy póŸniej musi j¹ zaœpiewaÌ publicznie
To ja bardzo chĂŞtnie obejrzĂŞ paru innych prezenterĂłw zaÂłogi jak ÂśpiewajÂą ten hit!
Albo moÂże lepiej nie, bo kto wie czy nie miaÂłabym takiej traumy jak Wy teraz?! :devil:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

maxxx pisze: Nawet kiedyÂś to znalazÂłem w sieci-konkretnie tÂą rozmowĂŞ :tanczy:
I dopiero teraz jÂą zapodajesz? :> Popraw siĂŞ mĂłj drogi :grozi: DziĂŞki maxxx :*
maxxx pisze:MoÂże to Go zainspirowaÂło :spiewa:
Tym bardziej szkoda, Âże nie prowadzi juÂż serwisĂłw :uhh: MoÂże, gdyby rozmawiaÂł z przedstawicielami innych gatunkĂłw muzycznychi, to inspiracje byÂłby wtedy inne :mhm:
maxxx pisze:Ten rzezimieszek tez ma w repertuarze mnĂłstwo skocznych kawaÂłkĂłw 8)
AÂż dziw, Âże sobie razem nie poÂśpiewali :devil:
Nika pisze:
Dostali gratisowe bilety wstĂŞpu na Disco Polo Dance dla siebie i caÂłej rodziny. :D
Mam nadziejĂŞ, Âże PaweÂł duÂżo ich dostaÂł i discopolo juÂż mu siĂŞ obrzydÂło :devil:
Nika pisze:
DÂżastina pisze: ChociaÂż po obejrzeniu zastanawiam siĂŞ czy nie lepiej byÂłoby ÂżyĂŚ w niewiedzy
Nie wiesz co o tym sÂądziĂŚ to patrz podpunkt pierwszy: egzotyczna ciekawostka!
:D
Ja, aÂż tak bardzo egzotycznie nie lubiĂŞ :nie:
Nika pisze: A szkoda, bo do tego typu muzyki zazwyczaj "artyÂści" na okÂładkĂŞ dajÂą fotĂŞ w najbardziej wydumanej pozie i straciÂłabyÂś okazje do bycia posiadaczem tak unikatowego zdjĂŞcia PawÂła!
JakoÂś to przeÂżyjĂŞ :uhh: WolĂŞ wydumane pozy PawÂła z mikrofonem albo za stoÂłem prezenterskim :]
Nika pisze: A ja juÂż sobie wyobraÂżaÂłam Ciebie z Funcky jak szalejecie pod scenÂą, moÂże byÂłaby szansa wkraÂśc sie za kulisy po autograf? :hyh:
Mnie takie rytmy nie porywajÂą :nie: ChociaÂż :rozglada: JeÂśli nie przestanĂŞ oglÂądaĂŚ filmiku z SMS to kto wie jak siĂŞ sprawy dalej potoczÂą :rozglada:
Nika pisze: To ja bardzo chĂŞtnie obejrzĂŞ paru innych prezenterĂłw zaÂłogi jak ÂśpiewajÂą ten hit!
Albo moÂże lepiej nie, bo kto wie czy nie miaÂłabym takiej traumy jak Wy teraz?! :devil:
Nikomu nie ÂżyczĂŞ takich drastycznych doznaĂą :devil:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

DÂżastina pisze:
maxxx pisze: Nawet kiedyÂś to znalazÂłem w sieci-konkretnie tÂą rozmowĂŞ :tanczy:
I dopiero teraz jÂą zapodajesz? :> Popraw siĂŞ mĂłj drogi :grozi: DziĂŞki maxxx :*
O kurde :shock: ?? to ja widzê , ¿e Pawe³ to znaczn¹ czêœÌ swojej kariery zwi¹za³ z nurtem Disco polo :devil: !! Ale nawet nie s¹dzi³em , ¿e tak bardzo :hahaha: !!

Nika pisze:
DÂżastina pisze: ChociaÂż po obejrzeniu zastanawiam siĂŞ czy nie lepiej byÂłoby ÂżyĂŚ w niewiedzy
Nie wiesz co o tym sÂądziĂŚ to patrz podpunkt pierwszy: egzotyczna ciekawostka!
:D
Dziewczyny (Funcky i DÂżastina :lol2: ) tak ubolewajÂą nad gustami muzycznymi ich ulubieĂąca , a Âżadna z Was siĂŞ nie zastanowiÂła dlaczego tak naprawdĂŞ , a dokÂładniej piszÂąc -do kogo z tÂą treÂściÂą chciaÂł trafiĂŚ :lol2: ?? :devil: Widzicie jak wodzi oczyma po studio :> ?? :hahaha:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

marcinkowsky pisze: O kurde :shock: ?? to ja widzê , ¿e Pawe³ to znaczn¹ czêœÌ swojej kariery zwi¹za³ z nurtem Disco polo :devil: !! Ale nawet nie s¹dzi³em , ¿e tak bardzo :hahaha: !!
Ja teÂż nie sÂądziÂłam :>
marcinkowsky pisze:Dziewczyny (Funcky i DÂżastina :lol2: ) tak ubolewajÂą nad gustami muzycznymi ich ulubieĂąca , a Âżadna z Was siĂŞ nie zastanowiÂła dlaczego tak naprawdĂŞ , a dokÂładniej piszÂąc -do kogo z tÂą treÂściÂą chciaÂł trafiĂŚ :lol2: ?? :devil: Widzicie jak wodzi oczyma po studio :> ?? :hahaha:
¯e niby mi, takiemu wnikliwemu widzowi mia³oby coœ takiego umkn¹Ì :> Ale zdaje siê, ¿e Tobie, marcinkowsky umkn¹³ fragment z mojego posta w którym pyta³am :arrow:
DÂżastina pisze:
Tylko dlaczego ta piosenka :hmm: Nie ma mniej obscenicznych urworĂłw o dawaniu znakĂłw? A tak w ogĂłle to do kogo skierowany byÂł ten song? :> Do reÂżyserki, a moÂże do ktĂłrejÂś z koleÂżanek redakcyjnych :rozglada:


Oj!!! PrzyznaĂŚ muszĂŞ, Âże rozczarowaÂł mnie Pan ÂŁukasik ogromnie :uhh: JeÂśli w ten sposĂłb chciaÂł siĂŞ mnie pozbyĂŚ, to prawie mu siĂŞ to udaÂło :uhh: PiszĂŞ - prawie, gdyÂż mimo wszystko ciÂągle odliczam dni jego nieobecnoÂści na wizji. JuÂż piĂŞĂŚ ich siĂŞ zebraÂło :spiewa:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:
marcinkowsky pisze: O kurde :shock: ?? to ja widzê , ¿e Pawe³ to znaczn¹ czêœÌ swojej kariery zwi¹za³ z nurtem Disco polo :devil: !! Ale nawet nie s¹dzi³em , ¿e tak bardzo :hahaha: !!
Ja teÂż nie sÂądziÂłam :>
PamiĂŞtam, jak czuÂłam siĂŞ, kiedy PaweÂł do studia tego discopolowca :( :red:
Rozmowa byÂła bardzo sympatyczna, ale momentami aÂż za..... wtedy juÂż miaÂłam obawĂŞ co do gustĂłw muzycznych PawÂła :devil: :red: A teraz jeszcze ten udziaÂł PawÂła w ,,kampanii na rzecz nurtu muzycznego....." :red: Nie wybaczĂŞ mu tego :devil:
Z dnia na dzieĂą popadam w coraz wiĂŞksze zaÂżenowanie z powodu tego, co usÂłyszaÂłam z ust PawÂła :red: MijajÂą kolejne doby, a ja zamiast zapominaĂŚ, coraz bardziej to rozpamiĂŞtujĂŞ :>
Jakby tego byÂło maÂło marcinkowsky zauwaÂżyÂłeÂś, Âże PaweÂł ÂśpiewaÂł owe wymowne sÂłowa do kogoÂś innego - mam nadziejĂŞ, Âże to przynajmniej byÂła kobieta :devil: ChociaÂż jak tak patrzĂŞ na przygotowania do serwisĂłw, to tam raczej sami faceci siĂŞ krĂŞcÂą :( :x WolĂŞ jednak ÂżyĂŚ w niewiedzy, niÂż miaÂłoby siĂŞ okazaĂŚ coÂś druzgocÂącego :devil:
DÂżastina pisze:Tylko dlaczego ta piosenka :hmm: Nie ma mniej obscenicznych urworĂłw o dawaniu znakĂłw? A tak w ogĂłle to do kogo skierowany byÂł ten song? :> Do reÂżyserki, a moÂże do ktĂłrejÂś z koleÂżanek redakcyjnych :rozglada:

Niech zwyci꿹 lepiej Twoje opcje D¿astina :rydzyk: Albo przynajmniej jedna z nich :devil:
Nika pisze:
DÂżastina pisze:Na koncert teÂż siĂŞ nie wybiorĂŞ, mowy nie ma
A ja juÂż sobie wyobraÂżaÂłam Ciebie z Funcky jak szalejecie pod scenÂą, moÂże byÂłaby szansa wkraÂśc sie za kulisy po autograf? :hyh:
Za kulisy, po koncercie, to dziewczyny udajÂą siĂŞ w innym celu - niemniej przyjemnym :devil: Ale ja siĂŞ nie piszĂŞ :devil:
DÂżastina pisze: Oj!!! PrzyznaĂŚ muszĂŞ, Âże rozczarowaÂł mnie Pan ÂŁukasik ogromnie :uhh: JeÂśli w ten sposĂłb chciaÂł siĂŞ mnie pozbyĂŚ, to prawie mu siĂŞ to udaÂło :uhh: PiszĂŞ - prawie, gdyÂż mimo wszystko ciÂągle odliczam dni jego nieobecnoÂści na wizji. JuÂż piĂŞĂŚ ich siĂŞ zebraÂło :spiewa:
AÂż tak Âźle to siĂŞ odbyÂło u Ciebie ze skutkami? :devil: To ja muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże wystĂŞp PawÂła w SMS nie byÂłby jeszcze takim powodem, dla ktĂłrego miaÂłabym zarzÂądziĂŚ rozwĂłd naszego zwiÂązku :devil: Ale u Ciebie, to jest prawie separacja :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Efcia i 19 gości