Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

PĂłki co musimy jednakÂże ustaliĂŚ ze 100 procentowÂą dokÂładnoÂściÂą, czy Agatta zaopatrzyÂła siĂŞ juÂż w mĂŞÂża, bo inaczej, to przecieÂż niemoÂżliwe, aÂżeby... :devil: :lol:
KrĂłtko tylko przypomnĂŞ , co na ten temat powiedziaÂł kiedyÂś legendarny porucznik Borewicz: "Tego siĂŞ nie robi obrÂączkÂą, panie Jaszczuk".... :devil:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

epsztajnek pisze:KrĂłtko tylko przypomnĂŞ , co na ten temat powiedziaÂł kiedyÂś legendarny porucznik Borewicz: "Tego siĂŞ nie robi obrÂączkÂą, panie Jaszczuk".... :devil:
W porĂŞ sobie to uÂświadomiÂłem :D
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:
epsztajnek pisze:KrĂłtko tylko przypomnĂŞ , co na ten temat powiedziaÂł kiedyÂś legendarny porucznik Borewicz: "Tego siĂŞ nie robi obrÂączkÂą, panie Jaszczuk".... :devil:
W porĂŞ sobie to uÂświadomiÂłem :D
:> Nie gorszcie , ojjhhh nie gorszcie panowie mÂłodsz.... mÂłodego pokolenia :grozi: !!
czy Wy wiecie , Âże w tym momencie zburzyliÂście mĂłj przykÂładny model tworzenia siĂŞ komĂłrki , zwanej rodzinÂą :uhh: !! Nie pozbieram siĂŞ chyba :uhh: !! Jak mogliÂście mi to zrobiĂŚ :devil: ?? Nie wybaczĂŞ wam :devil: !!
Alchemik pisze:Mnie - ba³aganiarza, te¿ kiedyœ dra¿ni³a pedanteria u mojej ¿ony, do momentu, kiedy zrozumia³em, ¿e to nie wada, a zaleta :lol2: Trzeba jednak samemu do tego dojrzeÌ, nie mo¿na na si³ê nawracaÌ :devil:
A co odpowiesz tym , co twierdz¹ , ¿e nadmierna dba³oœÌ o porz¹dek jest gorsza od faszyzmu :devil: ?? Wydaje mi siê ,¿e taki artystyczny spontaniczny ba³aganik jeszcze nikomu nie zaszkodzi³ , a kto wie mo¿e i nawet wyszed³ na dobre :lol2: !!

Alchemik pisze:To jednakÂże nie stoi na przeszkodzie do tego, aÂżeby ten i tak juÂż nasycony widz nie mĂłgÂł zamarzyĂŚ o czymÂś wiĂŞcej :) Tutaj jest to ta mniej lub bardziej zapeÂłniona efektami specjalnymi relacja :lol2:
A o czym spektakularnym my fani marzymy , to Agatka ju¿ wie :lol2: !! A jak nie wie , to niech siê domyœli , bo to bardzo oczywiste jest :lol2: !! G³ównie chodzi o to ,¿eby w relacji by³o jak najwiêcej jej samej , etc. itd. itp. :lol2: !! :lol2: A resztê scenariusza dopisze ¿ycie :lol2: !! :tanczy:
Alchemik pisze:Agatty dzisiaj nie ma - dobrze widziaÂłem? :>
MyÂślĂŞ ,Âże nie byÂło jej :rozglada: ?? bo gdyby byÂła , to chyba ktoÂś Âżyczliwy , tak autentycznie Âżyczliwy , by nas o tym poinformowaÂł :) ?? Prawda -Âżyczliwi :lol2: ?? :aniol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze: :> Nie gorszcie , ojjhhh nie gorszcie panowie mÂłodsz.... mÂłodego pokolenia :grozi: !!
czy Wy wiecie , Âże w tym momencie zburzyliÂście mĂłj przykÂładny model tworzenia siĂŞ komĂłrki , zwanej rodzinÂą :uhh: !! Nie pozbieram siĂŞ chyba :uhh: !! Jak mogliÂście mi to zrobiĂŚ :devil: ?? Nie wybaczĂŞ wam :devil: !!
Starszym ludziom zawsze wydawaÂło siĂŞ, Âże my - mÂłodzieÂż o wszystkim juÂż wiemy i koniec koĂącĂłw wychodzi na to, Âże brutalnie nas uÂświadamiajÂą :devil:
marcinkowsky pisze:A o czym spektakularnym my fani marzymy , to Agatka ju¿ wie :lol2: !! A jak nie wie , to niech siê domyœli , bo to bardzo oczywiste jest :lol2: !! G³ównie chodzi o to ,¿eby w relacji by³o jak najwiêcej jej samej , etc. itd. itp. :lol2: !! :lol2: A resztê scenariusza dopisze ¿ycie :lol2: !! :tanczy:
A czy nie lepiej by by³o, jakby ten scenariusz od pocz¹tku do koùca napisa³o samo ¿ycie? :lol2: Wtedy mo¿emy mieÌ pewnoœÌ, ¿e nic niecenzuralnego nie bêdzie mia³o miejsca :devil: No, ewentualnie jeszcze mi mo¿ecie oddaÌ sprawê pisania scenariusza :lol2:
marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:Agatty dzisiaj nie ma - dobrze widziaÂłem? :>
MyÂślĂŞ ,Âże nie byÂło jej :rozglada: ?? bo gdyby byÂła , to chyba ktoÂś Âżyczliwy , tak autentycznie Âżyczliwy , by nas o tym poinformowaÂł :) ?? Prawda -Âżyczliwi :lol2: ?? :aniol:
JeÂśli to ostatnie, to byÂło do mnie, to odpowiadam, Âże nie - Agaty wczoraj nie byÂło :nie:
Dzisiaj, jak na razie, teÂż nie :]
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Starszym ludziom zawsze wydawaÂło siĂŞ, Âże my - mÂłodzieÂż o wszystkim juÂż wiemy i koniec koĂącĂłw wychodzi na to, Âże brutalnie nas uÂświadamiajÂą :devil:
PisaÂłem to juÂż i napiszĂŞ jeszcze raz -nie dojdĂŞ teraz do siebie :hmm: !! MĂłj piĂŞkny peÂłen idei mÂłodzieĂączy Âświat wczoraj legÂł w gruzach :hmm: !! :devil: Brutale :devil: !!
not that kind pisze:A czy nie lepiej by by³o, jakby ten scenariusz od pocz¹tku do koùca napisa³o samo ¿ycie? :lol2: Wtedy mo¿emy mieÌ pewnoœÌ, ¿e nic niecenzuralnego nie bêdzie mia³o miejsca :devil: No, ewentualnie jeszcze mi mo¿ecie oddaÌ sprawê pisania scenariusza :lol2:
Sprawy o scenariuszu napisanym , ktĂłry nie byÂłby przyzwoity chyba nie wnosisz po tym , w jakim towarzystwie siĂŞ obracam :devil: !! Moralnie sÂłabym towarzystwie :devil: !! Ale spoko :stop: !! MĂłj organizm i psychika potrafiÂą dziaÂłaĂŚ obronnie -nie do koĂąca mnie zgorszyli :devil: !! OdrobinĂŞ przyzwoitoÂści jeszcze w sobie mam :lol2: !! MoÂże zacznij jÂą we mnie notka krzewiĂŚ , Âżeby byÂła jakaÂś przeciwwaga do destrukcyjnego dziaÂłania starszyzny forum :devil: !!
not that kind pisze:JeÂśli to ostatnie, to byÂło do mnie, to odpowiadam, Âże nie - Agaty wczoraj nie byÂło :nie:
Dzisiaj, jak na razie, teÂż nie :]
Tak , tak notka -to o szczegĂłlnie Âżyczliwych byÂło jak najbardziej do Ciebie kierowane :* !! Ufam Tobie w kwestii wystÂąpieĂą Agatki jak nikomu innemu :* !!
Nie ma jej w pracy :( ?? :uhh: !!
A w Poranku w serwisie pojawiÂł siĂŞ ten nowy , wiĂŞc ktoÂś z Porankowych serwisantĂłw albo ma urlop , albo bĂŞdzie miaÂł dyÂżur w sobotĂŞ i w niedzielĂŞ :uhh: ??
Tak czarno kalkulujĂŞ , bo nie mogĂŞ siĂŞ oprzeĂŚ wraÂżeniu , Âże w ten ostatni przedÂświÂąteczny weekend Agatka zostanie jednak w domu , bo byĂŚ moÂże nie bĂŞdzie chciaÂła wracaĂŚ do domu w WigiliĂŞ :uhh: ?? No w sumie to to byÂłoby logiczne i zrozumiaÂłe , ale bĂŞdzie oznaczaÂło , Âże Agatki nie bĂŞdzie na stanowisku prezenterki , kiedy z wyliczeĂą wynikaÂłoby , Âże powinna byĂŚ..... ;( !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

not that kind pisze:
marcinkowsky pisze: :> Nie gorszcie , ojjhhh nie gorszcie panowie mÂłodsz.... mÂłodego pokolenia :grozi: !!
czy Wy wiecie , Âże w tym momencie zburzyliÂście mĂłj przykÂładny model tworzenia siĂŞ komĂłrki , zwanej rodzinÂą :uhh: !! Nie pozbieram siĂŞ chyba :uhh: !! Jak mogliÂście mi to zrobiĂŚ :devil: ?? Nie wybaczĂŞ wam :devil: !!
Starszym ludziom zawsze wydawaÂło siĂŞ, Âże my - mÂłodzieÂż o wszystkim juÂż wiemy i koniec koĂącĂłw wychodzi na to, Âże brutalnie nas uÂświadamiajÂą :devil:
Dajcie ich przed komisjĂŞ etyki forum :devil: To nie moÂże byĂŚ tak, Âże dwoje userĂłw hula sobie gorszÂąc poczciwych jeszcze u nieuÂświadomionych :devil:
Przed TrybunaÂł forumowy z gorszycielami :devil:
Ja tu zaprowadzĂŞ porzÂądek :uwaga:
marcinkowsky pisze:
stajlus pisze:¿eby nam Agata nie wykrêci³a numeru podobnego do tego jaki fanom wykrêci³a Marta Gordziewicz (podobno) i z okazji gwiazdki nie zasz³a w ci¹¿ê :lol2:
a jest to przecieÂż jak najbardziej moÂżliwe :lol2:
to by byÂła dopiero niespodzian(zaÂłam)ka dla fanĂłw :neutral: :spiewa:
A co to juÂż epidemia :> ?? :lol2:
:o Chyba nie chcesz powiedzieĂŚ , Âże w tvn24 zaczĂŞÂła panowaĂŚ moda na dzieci :o ?? Racja , ta seria ciĂŞÂżarnych dziennikarek zaczĂŞÂła siĂŞ juÂż jakiÂś czas temu :lol2: !! Ale my jesteÂśmy caÂły czas w sferze spekulacji :lol2: !! no a tak w ogĂłle , to Agatka dopiero co zaczĂŞÂła tak na dobre rozkrĂŞcaĂŚ swojÂą karierĂŞ ..... :)
Po pierwsze, to gdyby Agata zostaÂła mamÂą, to wszyscy (bez wyjÂątku :lol2: ) moglibyÂśmy czuĂŚ siĂŞ przybranymi, ale jednak ciociami i wujkami sukcesu :lol2:

Sorry, Âże tak krĂłtko, ale (to po drugie spieszĂŞ siĂŞ na SMS - podwĂłjnie, bo wysyÂłam na AnitĂŞ (Telekamery) i spieszĂŞ siĂŞ na program Majewskiego, w ktĂłrym ÂśpiewaÂł PaweÂł :lol2:

ciekawe, kiedy AgatĂŞ zobaczymy w roli gwiazdy TVN-owskiej? :lol2:

A po trzecie, to od kilku dni szykujĂŞ dla Was niespodziankĂŞ :lol2:
Mam nadziejĂŞ, Âże wypali :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Funckyrella pisze:Dajcie ich przed komisjĂŞ etyki forum :devil: To nie moÂże byĂŚ tak, Âże dwoje userĂłw hula sobie gorszÂąc poczciwych jeszcze u nieuÂświadomionych :devil:
Przed TrybunaÂł forumowy z gorszycielami :devil:
Ja tu zaprowadzĂŞ porzÂądek :uwaga:
Na œwiecie nikogo ju¿ prawie nie dziwi, a co najwa¿niejsze nie gorszy to, ¿e kobieta opala siê ubrana jedynie w doln¹ czêœÌ od kostiumu, a zgorszyliœmy tym, ¿e stwierdziliœmy, ¿e obr¹czka nie jest potrzebna do tego, by pocz¹Ì dziecko? :devil: Nie b¹dŸmy œmieszni :devil: I nie udawajmy œwiêtoszków :devil:
Nikogo nie gorszĂŞ, poniewaÂż jak moÂżna zgorszyĂŚ juÂż zgorszonego (mam na myÂśli marcinkowsky'ego :devil: ) :> Gdybym byÂł podÂły, to ujawniÂłbym tutaj niektĂłre jego gorszÂące mnie wypowiedzi :devil: Jak juÂż jednakÂże napisaÂłem, nie jestem podÂłym draniem :devil:
marcinkowsky pisze:Sprawy o scenariuszu napisanym , ktĂłry nie byÂłby przyzwoity chyba nie wnosisz po tym , w jakim towarzystwie siĂŞ obracam :devil: !! Moralnie sÂłabym towarzystwie :devil: !! Ale spoko :stop: !! MĂłj organizm i psychika potrafiÂą dziaÂłaĂŚ obronnie -nie do koĂąca mnie zgorszyli :devil: !! OdrobinĂŞ przyzwoitoÂści jeszcze w sobie mam :lol2: !! MoÂże zacznij jÂą we mnie notka krzewiĂŚ , Âżeby byÂła jakaÂś przeciwwaga do destrukcyjnego dziaÂłania starszyzny forum :devil: !!
Odpowiem przykÂładem z Âżycia wziĂŞtym :devil:
Ma³o kogo te¿ gorsz¹ ró¿ne piêkne panie w wyuzdanych pozach, z lekko rozwartymi w zapraszaj¹cym geœcie rozchylonymi ustami stworzonymi wrêcz do poca³unku (co skutkuje k³opotami z koncentracj¹ u widzów - zw³aszcza panów :devil: ) :lol2: To nie by³a kolejna propozycja formy raportu wieczornego prowadzonego przez Agattê :devil:
Funckyrella pisze:Po pierwsze, to gdyby Agata zostaÂła mamÂą, to wszyscy (bez wyjÂątku :lol2: ) moglibyÂśmy czuĂŚ siĂŞ przybranymi, ale jednak ciociami i wujkami sukcesu :lol2:
Kto z d³u¿szym sta¿em na forum, to ten tym bardziej :lol2: Funcky - masz wrêcz ¿elazn¹ przesz³oœÌ na forum i w w¹tku Agatty :lol2:
Sorry, Âże tak krĂłtko, ale (to po drugie spieszĂŞ siĂŞ na SMS - podwĂłjnie, bo wysyÂłam na AnitĂŞ (Telekamery) i spieszĂŞ siĂŞ na program Majewskiego, w ktĂłrym ÂśpiewaÂł PaweÂł :lol2:

ciekawe, kiedy AgatĂŞ zobaczymy w roli gwiazdy TVN-owskiej? :lol2:
Ktoœ musia³by wzi¹Ì siê za odpowiedni PR :lol2:
A po trzecie, to od kilku dni szykujĂŞ dla Was niespodziankĂŞ :lol2:
Mam nadziejĂŞ, Âże wypali :lol2:
Czy¿byœ zamierza³a przes³aÌ na zdjêcia w tej bieliŸnie, któr¹ odkry³aœ, a któr¹ spodziewasz siê znaleŸÌ w Wigiliê pod choink¹? :lol2:

Oj :( Artur Zakrzewski na live'ach ;(
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Alchemik pisze: Jak juÂż jednakÂże napisaÂłem, nie jestem podÂłym draniem :devil:
(...)
A po trzecie, to od kilku dni szykujĂŞ dla Was niespodziankĂŞ :lol2:
Mam nadziejĂŞ, Âże wypali :lol2:
Czy¿byœ zamierza³a przes³aÌ na zdjêcia w tej bieliŸnie, któr¹ odkry³aœ, a któr¹ spodziewasz siê znaleŸÌ w Wigiliê pod choink¹? :lol2:
KolegĂłw nie wydajesz, ale koleÂżanki juÂż tak? :> Dziwne :mhm:

Btw. Funcky - czekamy na tĂŞ niespodziankĂŞ :tanczy: OczywiÂście ja czekam, jeÂśli nie sÂą to te zdjĂŞcia, na ktĂłre liczy al :lol:
Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:ciekawe, kiedy AgatĂŞ zobaczymy w roli gwiazdy TVN-owskiej? :lol2:
Ktoœ musia³by wzi¹Ì siê za odpowiedni PR :lol2:
A nasz nie jest wystarczaj¹cy :> Wiem, ¿e nie nasza wspó³praca z Agat¹ nie jest zawi¹zana umowami, ale przecie¿ my jesteœmy jak¹œ tam sznurówk¹ :devil:
Alchemik pisze:Oj :( Artur Zakrzewski na live'ach ;(
ChciaÂłam wÂłaÂśnie o tym poinformowaĂŚ :spiewa:
:D
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

not that kind pisze:
Alchemik pisze: Jak juÂż jednakÂże napisaÂłem, nie jestem podÂłym draniem :devil:
(...)
A po trzecie, to od kilku dni szykujĂŞ dla Was niespodziankĂŞ :lol2:
Mam nadziejĂŞ, Âże wypali :lol2:
Czy¿byœ zamierza³a przes³aÌ na zdjêcia w tej bieliŸnie, któr¹ odkry³aœ, a któr¹ spodziewasz siê znaleŸÌ w Wigiliê pod choink¹? :lol2:
KolegĂłw nie wydajesz, ale koleÂżanki juÂż tak? :> Dziwne :mhm:

Btw. Funcky - czekamy na tĂŞ niespodziankĂŞ :tanczy: OczywiÂście ja czekam, jeÂśli nie sÂą to te zdjĂŞcia, na ktĂłre liczy al :lol:
Fotki poka¿ê wszystkim za wyj¹tkiem Al'a :devil: To bêdzie dla niego najlepsza kara za d³ugi jêzor - ju¿ ci nigdy nie powiem niczego w ,,tajemnicy" :nie: :devil: Coœ niedobrego siê z nim dzieje :mhm: Gorszyciel i jeszcze wynosiciel cudzych sekretów na forum :devil: SpojrzeÌ jeszcze na ton jego ostatniej wypowiedzi - nasi¹kniêta seksem :o :devil:

ZaÂś niespodzianka, mam nadziejĂŞ siĂŞ pojawi, sama na forum :> ProwadziÂłam przez kilka dni usilnÂą kampaniĂŞ na rzecz...... ale o tym mam nadziejĂŞ sama niespodzianka napisze :devil:
not that kind pisze:
Alchemik pisze:Ktoœ musia³by wzi¹Ì siê za odpowiedni PR :lol2:
A nasz nie jest wystarczaj¹cy :> Wiem, ¿e nie nasza wspó³praca z Agat¹ nie jest zawi¹zana umowami, ale przecie¿ my jesteœmy jak¹œ tam sznurówk¹ :devil:
Na pocz¹tku wydawa³o mi siê, ¿e napisa³aœ ,,surówk¹" - ale to nic dziwnego, ¿e mi jedzenie na myœli, bo powinnam ju¿ chyba zacz¹Ì krz¹taÌ siê w kuchni :lol2:
Co zaœ siê tyczy PR-u, to proponujê obejrzenie gali Wiktorów i Telekamer, ¿eby zobaczyÌ, jak to siê robi :devil: My, póki jesteœmy po tej stronie, po której jesteœmy, niestety niewielki mamy wp³yw na to, czy ktoœ z naszych ulubieùców otrzyma jak¹œ nagrodê :/ Nasze dobre s³owo musi im wystarczaÌ :lol2:
A czasami to jest nawet tak, Âże tacy fani jak my, to jesteÂśmy jak kamieĂą u szyi....... :devil:
not that kind pisze:
Alchemik pisze:Oj :( Artur Zakrzewski na live'ach ;(
ChciaÂłam wÂłaÂśnie o tym poinformowaĂŚ :spiewa:
Agata wiĂŞc moÂże szykuje siĂŞ juÂż do ÂświÂąt, albo nie moÂże siĂŞ wyrwaĂŚ z objĂŞĂŚ swojego uroczego ukochanego :P Albo, co radoÂśniejsze dla nas, juÂż jest w drodze do Warszawy? :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Funckyrella pisze:Fotki poka¿ê wszystkim za wyj¹tkiem Al'a :devil: To bêdzie dla niego najlepsza kara za d³ugi jêzor - ju¿ ci nigdy nie powiem niczego w ,,tajemnicy" :nie: :devil:
MoÂżesz ujawniĂŚ Âświatu wszystkie moje tajemnice, ktĂłre ci powierzyÂłem - tylko bÂłagam - nie kaÂż mnie w ten sposĂłb :rydzyk: Tylko powiedz, a zrobiĂŞ wszystko, co rozkaÂżesz :rydzyk:
Swoim zachowaniem nie utwierdzaj mnie w przekonaniu, Âże kobiety sÂą okrutne wzglĂŞdem mĂŞÂżczyzn :( Wystarczy, Âże Agatta nas w tym utwierdza dostatecznie :lol2:
Funckyrella pisze:CoÂś niedobrego siĂŞ z nim dzieje :mhm: Gorszyciel i jeszcze wynosiciel cudzych sekretĂłw na forum :devil: SpojrzeĂŚ jeszcze na ton jego ostatniej wypowiedzi - nasiÂąkniĂŞta seksem :o :devil:
Niepotrzebnie roztrzÂąsasz ten temat, Pani ÂŚwiĂŞta MikoÂłaj, zaÂłatwiaÂła mi pogaduchy z BJ-em :devil: Teraz sÂą tego namacalne konsekwencje :devil:
Funckyrella pisze:ZaÂś niespodzianka, mam nadziejĂŞ siĂŞ pojawi, sama na forum :> ProwadziÂłam przez kilka dni usilnÂą kampaniĂŞ na rzecz...... ale o tym mam nadziejĂŞ sama niespodzianka napisze :devil:
Gdyby nie to, ¿e rozmawia³em ostatnio z Bj-em, który wyzna³ mi, ¿e na razie nie ma zamiaru do nas wróciÌ, pomyœla³bym, ¿e chodzi o jego powrót w³aœnie :> Wiêc o czyj iœÌ mo¿e... :o
Funckyrella pisze:
not that kind pisze:A nasz nie jest wystarczaj¹cy :> Wiem, ¿e nie nasza wspó³praca z Agat¹ nie jest zawi¹zana umowami, ale przecie¿ my jesteœmy jak¹œ tam sznurówk¹ :devil:
Na pocz¹tku wydawa³o mi siê, ¿e napisa³aœ ,,surówk¹" - ale to nic dziwnego, ¿e mi jedzenie na myœli, bo powinnam ju¿ chyba zacz¹Ì krz¹taÌ siê w kuchni :lol2:
Co zaœ siê tyczy PR-u, to proponujê obejrzenie gali Wiktorów i Telekamer, ¿eby zobaczyÌ, jak to siê robi :devil: My, póki jesteœmy po tej stronie, po której jesteœmy, niestety niewielki mamy wp³yw na to, czy ktoœ z naszych ulubieùców otrzyma jak¹œ nagrodê :/ Nasze dobre s³owo musi im wystarczaÌ :lol2:
A czasami to jest nawet tak, Âże tacy fani jak my, to jesteÂśmy jak kamieĂą u szyi....... :devil:
Ja tam wolĂŞ chyba jednak kameralnÂą AgattĂŞ :P Nie wyobraÂżam jej sobie na wielkiej scenie, peÂłnej ludzi medialnego (i nie tylko) show biznesu - mĂŞÂżczyzn z Âżonami zazdroÂśnie spoglÂądajÂącymi na AgattĂŞ, stojÂącÂą nieruchomo i nieÂśmiaÂło w bÂłysku flashy aparatĂłw, dzierÂżonych przez pragnÂących uchwyciĂŚ i uwieczniĂŚ w obiektywie choĂŚby kosmyk wÂłosĂłw boskiej Gwiazdy TVN24 :szalony:
RzuĂŚcie AgattĂŞ czym prĂŞdzej w Âświat V.I.P. - ona urodziÂła siĂŞ po to, by byĂŚ gwiazdÂą :szalony: :tanczy:
Funckyrella pisze:Agata wiĂŞc moÂże szykuje siĂŞ juÂż do ÂświÂąt, albo nie moÂże siĂŞ wyrwaĂŚ z objĂŞĂŚ swojego uroczego ukochanego :P Albo, co radoÂśniejsze dla nas, juÂż jest w drodze do Warszawy? :D
KaÂżda z podanych przez Ciebie propozycji wydaje siĂŞ byĂŚ moÂżliwÂą :D Za wyjÂątkiem ostatniej - przegrana dla nas ;(
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:ZaÂś niespodzianka, mam nadziejĂŞ siĂŞ pojawi, sama na forum :> ProwadziÂłam przez kilka dni usilnÂą kampaniĂŞ na rzecz...... ale o tym mam nadziejĂŞ sama niespodzianka napisze :devil:
Gdyby nie to, ¿e rozmawia³em ostatnio z Bj-em, który wyzna³ mi, ¿e na razie nie ma zamiaru do nas wróciÌ, pomyœla³bym, ¿e chodzi o jego powrót w³aœnie :> Wiêc o czyj iœÌ mo¿e... :o
Chyba siĂŞ juÂż wszyscy domyÂślamy, co bĂŞdzie tÂą niespodziankÂą :lol2: WidaĂŚ nie tylko Al nie potrafi trzymaĂŚ jĂŞzyka za zĂŞbami :lol2:
Funckyrella pisze:Na pocz¹tku wydawa³o mi siê, ¿e napisa³aœ ,,surówk¹" - ale to nic dziwnego, ¿e mi jedzenie na myœli, bo powinnam ju¿ chyba zacz¹Ì krz¹taÌ siê w kuchni :lol2:
SurĂłwki, to nie jest moja ulubiona potrawa w Âżadnym menu :devil:
Alchemik pisze:Ja tam wolĂŞ chyba jednak kameralnÂą AgattĂŞ :P Nie wyobraÂżam jej sobie na wielkiej scenie, peÂłnej ludzi medialnego (i nie tylko) show biznesu - mĂŞÂżczyzn z Âżonami zazdroÂśnie spoglÂądajÂącymi na AgattĂŞ, stojÂącÂą nieruchomo i nieÂśmiaÂło w bÂłysku flashy aparatĂłw, dzierÂżonych przez pragnÂących uchwyciĂŚ i uwieczniĂŚ w obiektywie choĂŚby kosmyk wÂłosĂłw boskiej Gwiazdy TVN24 :szalony:
RzuĂŚcie AgattĂŞ czym prĂŞdzej w Âświat V.I.P. - ona urodziÂła siĂŞ po to, by byĂŚ gwiazdÂą :szalony: :tanczy:
Zmiana stanowiska o 180 stopni :lol2: Sam siebie utwierdziÂłeÂś, Âże Agata mogÂłaby zaistnieĂŚ w tym Âświecie, ktĂłry tak Âładnie opisaÂłeÂś :D Pytanie tylko, czy by siĂŞ w nim odnalazÂła? :D
Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:Agata wiĂŞc moÂże szykuje siĂŞ juÂż do ÂświÂąt, albo nie moÂże siĂŞ wyrwaĂŚ z objĂŞĂŚ swojego uroczego ukochanego :P Albo, co radoÂśniejsze dla nas, juÂż jest w drodze do Warszawy? :D
KaÂżda z podanych przez Ciebie propozycji wydaje siĂŞ byĂŚ moÂżliwÂą :D Za wyjÂątkiem ostatniej - przegrana dla nas ;(
Pierniki juÂż popieczone? :lol2: Apartamenta wysprzÂątane, podÂłogi napastowane...? :lol2: To moÂżna jechaĂŚ na WarszawĂŞ :lol2:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:
Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:ZaÂś niespodzianka, mam nadziejĂŞ siĂŞ pojawi, sama na forum :> ProwadziÂłam przez kilka dni usilnÂą kampaniĂŞ na rzecz...... ale o tym mam nadziejĂŞ sama niespodzianka napisze :devil:
Gdyby nie to, ¿e rozmawia³em ostatnio z Bj-em, który wyzna³ mi, ¿e na razie nie ma zamiaru do nas wróciÌ, pomyœla³bym, ¿e chodzi o jego powrót w³aœnie :> Wiêc o czyj iœÌ mo¿e... :o
Chyba siĂŞ juÂż wszyscy domyÂślamy, co bĂŞdzie tÂą niespodziankÂą :lol2: WidaĂŚ nie tylko Al nie potrafi trzymaĂŚ jĂŞzyka za zĂŞbami :lol2:

Uwielbiam niespodzianki , a do tego jeszcze takie :jupi: !! ¯eby siê ino niespodzianka ³adnie przystroi³a we wst¹¿eczki , anielski w³os i takie tego typu elementy :lol2: !!
Nie wiem Funcky , jakich ty mocy uÂżyÂłaÂś , ale te ktĂłre ja stosowaÂłem nie skutkowaÂły i nie pozwoliÂły mi nawet na odczucie , Âże sÂą jakieÂś szanse na .... :xx: !! Ale nie chwalmy dnia przez zachodem sÂłoĂąca :spiewa: !! SÂłowo jeszcze siĂŞ nie rzekÂło :lol2: !! NadziejĂŞ mam jednak , Âże siĂŞ rzeknie i to prĂŞdko .... :jupi: !!
not that kind pisze:
Alchemik pisze:Ja tam wolĂŞ chyba jednak kameralnÂą AgattĂŞ :P Nie wyobraÂżam jej sobie na wielkiej scenie, peÂłnej ludzi medialnego (i nie tylko) show biznesu - mĂŞÂżczyzn z Âżonami zazdroÂśnie spoglÂądajÂącymi na AgattĂŞ, stojÂącÂą nieruchomo i nieÂśmiaÂło w bÂłysku flashy aparatĂłw, dzierÂżonych przez pragnÂących uchwyciĂŚ i uwieczniĂŚ w obiektywie choĂŚby kosmyk wÂłosĂłw boskiej Gwiazdy TVN24 :szalony:
RzuĂŚcie AgattĂŞ czym prĂŞdzej w Âświat V.I.P. - ona urodziÂła siĂŞ po to, by byĂŚ gwiazdÂą :szalony: :tanczy:
Zmiana stanowiska o 180 stopni :lol2: Sam siebie utwierdziÂłeÂś, Âże Agatka mogÂłaby zaistnieĂŚ w tym Âświecie, ktĂłry tak Âładnie opisaÂłeÂś :D Pytanie tylko, czy by siĂŞ w nim odnalazÂła? :D

Najwa¿niejsze, ¿e my byœmy j¹ bez problemów odnaleŸli :lol2: !! Wszystko dziêki œwiat³u, które od niej bije :szalony: które nas i tutaj zwabi³o , przywiod³o :lol2: !! A odnaleŸÌ Agata by siê odnalaz³a bez problemów :lol2: !! Przecie¿ wiemy , ¿e lubi przebywaÌ miêdzy mnóstwem ludzi :lol2: !! Ja to zawsze mam problem z pierwszym kontaktem , a ona przecie¿ na pewno pierwsza , ¿e tak powiem , przechodzi do ataku :lol2: !! Oczywiœcie wszystko to nie dotyczy nas fanów ;) !! ;(

Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:Fotki poka¿ê wszystkim za wyj¹tkiem Al'a :devil: To bêdzie dla niego najlepsza kara za d³ugi jêzor - ju¿ ci nigdy nie powiem niczego w ,,tajemnicy" :nie: :devil:
MoÂżesz ujawniĂŚ Âświatu wszystkie moje tajemnice, ktĂłre ci powierzyÂłem - tylko bÂłagam - nie kaÂż mnie w ten sposĂłb :rydzyk: Tylko powiedz, a zrobiĂŞ wszystko, co rozkaÂżesz :rydzyk:
Swoim zachowaniem nie utwierdzaj mnie w przekonaniu, Âże kobiety sÂą okrutne wzglĂŞdem mĂŞÂżczyzn :( Wystarczy, Âże Agatta nas w tym utwierdza dostatecznie :lol2:
Agatka niezupeÂłnie stroni od pokazywania nam swoich wdziĂŞkĂłw :spiewa: !! :xx: Funcky -uwaÂżaj, bo ciĂŞ okrzyknÂą najwiĂŞkszÂą wielkopolskÂą okrutnicÂą :lol2: !!

No i liczê na to, ¿e u Was w Poznaniu wszyscy mê¿czyŸni rozpieszczaj¹ swoje kobiety takimi prezentami jak ten dla Ciebie , ¿e to tak lokalna moda :lol2: ?? A póŸniej modne jest prezentowanie siê ogó³owi w prezencie , który siê otrzyma³o :lol2: !! :tanczy:
Alchemik pisze:Niepotrzebnie roztrzÂąsasz ten temat, Pani ÂŚwiĂŞta MikoÂłaj, zaÂłatwiaÂła mi pogaduchy z BJ-em :devil: Teraz sÂą tego namacalne konsekwencje :devil:

Aaaaajjjhhh :> , to dlatego taki zastĂłj byÂł na forum :> ?? GadaÂło siĂŞ w podziemiu , ÂświntuszyÂło i mnie nie zaprosiÂło ;( !! A czemu zÂłociutcy nie przyszli siĂŞ tu przywitaĂŚ i pochwaliĂŚ tym , o czym siĂŞ dyskutowaÂło :lol2: ??
not that kind pisze:
Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:Agata wiĂŞc moÂże szykuje siĂŞ juÂż do ÂświÂąt, albo nie moÂże siĂŞ wyrwaĂŚ z objĂŞĂŚ swojego uroczego ukochanego :P Albo, co radoÂśniejsze dla nas, juÂż jest w drodze do Warszawy? :D
KaÂżda z podanych przez Ciebie propozycji wydaje siĂŞ byĂŚ moÂżliwÂą :D Za wyjÂątkiem ostatniej - przegrana dla nas ;(
Pierniki juÂż popieczone? :lol2: Apartamenta wysprzÂątane, podÂłogi napastowane...? :lol2: To moÂżna jechaĂŚ na WarszawĂŞ :lol2:
noteczka jak zwykle potrafisz mnie podnieœÌ na duchu :) !! :* po tym jak Al dobije , nawet Funcky stara³a siê byÌ mniej okrutna w opisywaniu tego , czym teraz byÌ mo¿e zajmuje siê Agatka :) !! A przecie¿ mo¿e zajmowaÌ siê rzeczami , o których sama myœl nasza (mêskiej czêœci widowni :lol2: ) przyprawiaÌ mo¿e o zawrót g³owy :szalony: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:Uwielbiam niespodzianki , a do tego jeszcze takie :jupi: !! ¯eby siê ino niespodzianka ³adnie przystroi³a we wst¹¿eczki , anielski w³os i takie tego typu elementy :lol2: !!
Albo mam problem ze wzrokiem, albo nie widzĂŞ tej niespodzianki :> StchĂłrzyÂła? :devil: No dalej, niespodzianko, przecieÂż my nie tacy straszni - wiesz o tym :lol2:
marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:Zmiana stanowiska o 180 stopni :lol2: Sam siebie utwierdziÂłeÂś, Âże Agatka mogÂłaby zaistnieĂŚ w tym Âświecie, ktĂłry tak Âładnie opisaÂłeÂś :D Pytanie tylko, czy by siĂŞ w nim odnalazÂła? :D

NajwaÂżniejsze, Âże my byÂśmy jÂą bez problemĂłw odnaleÂźli :lol2: !!
O, o to martwiÌ siê nikt nie musi :lol2: Stronê Pudelka odwiedzam regularnie :devil: Zdarzy mi siê te¿ obejrzeÌ jak¹œ galê nagród... :D

marcinkowsky pisze:PrzecieÂż wiemy , Âże lubi przebywaĂŚ miĂŞdzy mnĂłstwem ludzi :lol2: !! Ja to zawsze mam problem z pierwszym kontaktem , a ona przecieÂż na pewno pierwsza , Âże tak powiem , przechodzi do ataku :lol2: !! OczywiÂście wszystko to nie dotyczy nas fanĂłw ;) !! ;(
S¹ jednak¿e ludzi i ludzie :D Ci z medialnego œwiat uchodz¹ za wyj¹tkowo ambitnych, zawistnych i d¹¿¹cych do celu po trupach :D Czy oby na pewno Agatta odnalaz³aby siê w takim towarzystwie? :lol2:
marcinkowsky pisze:No i liczê na to, ¿e u Was w Poznaniu wszyscy mê¿czyŸni rozpieszczaj¹ swoje kobiety takimi prezentami jak ten dla Ciebie , ¿e to tak lokalna moda :lol2: ?? A póŸniej modne jest prezentowanie siê ogó³owi w prezencie , który siê otrzyma³o :lol2: !! :tanczy:
Wielkopolanie s³yn¹ ze swojej oszczêdnoœci i kupuj¹ swoim kobietom oszczêdne w materia³ wdzianka - to wiem, to mogê napisaÌ z ca³¹ pewnoœci¹ :lol2: co zaœ do póŸniejszej prezentacji, to obawiam siê, ¿e ta odbywa siê ju¿ we "w³asnej" atmosferze :lol2:
marcinkowsky pisze:Aaaaajjjhhh :> , to dlatego taki zastĂłj byÂł na forum :> ?? GadaÂło siĂŞ w podziemiu , ÂświntuszyÂło i mnie nie zaprosiÂło ;( !! A czemu zÂłociutcy nie przyszli siĂŞ tu przywitaĂŚ i pochwaliĂŚ tym , o czym siĂŞ dyskutowaÂło :lol2: ??
O niczym taki, co Ciebie powinno interesowaÌ :lol: Nie ka¿da treœÌ nadaje siê do tego, by j¹ upubliczniaÌ :devil:
marcinkowsky pisze:noteczka jak zwykle potrafisz mnie podnieœÌ na duchu :) !! :* po tym jak Al dobije , nawet Funcky stara³a siê byÌ mniej okrutna w opisywaniu tego , czym teraz byÌ mo¿e zajmuje siê Agatka :) !!
Tak, tak, ja najokrutniejszy :lol2: MoÂże ja juÂż jestem dla Ciebie oznakÂą srogiego prezentu, jaki znajdziesz pod choinkÂą :devil:
marcinkowsky pisze:A przecieÂż moÂże zajmowaĂŚ siĂŞ rzeczami , o ktĂłrych sama myÂśl nasza (mĂŞskiej czĂŞÂści widowni :lol2: ) przyprawiaĂŚ moÂże o zawrĂłt gÂłowy :szalony: !!
W takim razie ja chcĂŞ, Âżeby juÂż... natychmiast wrĂłciÂła do nas i znĂłw live'owaÂła... :szalony:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Albo mam problem ze wzrokiem, albo nie widzĂŞ tej niespodzianki :> StchĂłrzyÂła? :devil: No dalej, niespodzianko, przecieÂż my nie tacy straszni - wiesz o tym :lol2:
Albo ja mam te same problemy co Al albo teÂż nie widzĂŞ niespodzianki :> ?? Co gorsze nie widzĂŞ teÂż Funcky ..... :mhm: ??
:> :> Pewnie zamelinowaÂła siĂŞ gdzieÂś na osobnoÂści z naszÂą niespodziankÂą :lol2: ?? :>

Alchemik pisze:S¹ jednak¿e ludzi i ludzie :D Ci z medialnego œwiat uchodz¹ za wyj¹tkowo ambitnych, zawistnych i d¹¿¹cych do celu po trupach :D Czy oby na pewno Agatta odnalaz³aby siê w takim towarzystwie? :lol2:
ÂŻe niby aÂż tak Âźle jest :> ?? PrzecieÂż Agatka ma wielu znajomych juÂż teraz wÂśrĂłd ludzi Âświata mediĂłw....... :> ?? No ale fakt , Âże nie sÂą te szychy :spiewa: !! Ale moÂże niedÂługo bĂŞdÂą :lol2: !!

Alchemik pisze:Wielkopolanie s³yn¹ ze swojej oszczêdnoœci i kupuj¹ swoim kobietom oszczêdne w materia³ wdzianka - to wiem, to mogê napisaÌ z ca³¹ pewnoœci¹ :lol2: co zaœ do póŸniejszej prezentacji, to obawiam siê, ¿e ta odbywa siê ju¿ we "w³asnej" atmosferze :lol2:
No niestety myÂślaÂłem , Âże tak bĂŞdzie wÂłaÂśnie brzmiaÂła odpowiedÂź na moje pytanie :devil: !! Poczekam jeszcze mimo to na ostatecznÂą odpowiedÂź Funcky :) !!

Alchemik pisze:W takim razie ja chcĂŞ, Âżeby juÂż... natychmiast wrĂłciÂła do nas i znĂłw live'owaÂła... :szalony:
Nic z tego :/ !! Spe³niaj¹ siê nasze najczarniejsze scenariusze :/ !! Œwiêta coraz bli¿ej a Agatki nie ma w pracy ;( !! Ciekawe ,czy chocia¿ zd¹¿y odebraÌ moje ¿yczenia œwi¹teczne :rozglada: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:Albo mam problem ze wzrokiem, albo nie widzĂŞ tej niespodzianki :> StchĂłrzyÂła? :devil: No dalej, niespodzianko, przecieÂż my nie tacy straszni - wiesz o tym :lol2:
Albo ja mam te same problemy co Al albo teÂż nie widzĂŞ niespodzianki :> ?? Co gorsze nie widzĂŞ teÂż Funcky ..... :mhm: ??
:> :> Pewnie zamelinowaÂła siĂŞ gdzieÂś na osobnoÂści z naszÂą niespodziankÂą :lol2: ?? :>
Do Wigilii jeszcze kilka dni, no Wy myÂśleliÂście, Âże juÂż teraz bĂŞdzie niespodzianka? :lol: Najpierw sama muszĂŞ siĂŞ niÂą nacieszyĂŚ, to fakt :devil: A juÂż caÂłkiem serio, to nie chciaÂłabym Was martwiĂŚ, ale zaczynam siĂŞ obawiaĂŚ, Âże niespodzianka wystawiÂła mnie do wiatru :> Nie zachowuje siĂŞ tak, jak siĂŞ umawialiÂśmy :>
marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:S¹ jednak¿e ludzi i ludzie :D Ci z medialnego œwiat uchodz¹ za wyj¹tkowo ambitnych, zawistnych i d¹¿¹cych do celu po trupach :D Czy oby na pewno Agatta odnalaz³aby siê w takim towarzystwie? :lol2:
ÂŻe niby aÂż tak Âźle jest :> ?? PrzecieÂż Agatka ma wielu znajomych juÂż teraz wÂśrĂłd ludzi Âświata mediĂłw....... :> ?? No ale fakt , Âże nie sÂą te szychy :spiewa: !! Ale moÂże niedÂługo bĂŞdÂą :lol2: !!
Agata juÂż chyba zaczĂŞÂła braĂŚ udziaÂł w wyÂścigu szczurĂłw :devil: A, kiedy zatrudniaÂła siĂŞ w TVN24, zaÂśpiewano jej: Welcome To The Jungle :devil: Bo nie od dzisiaj wiadomo, Âże w Âświecie mediĂłw panujÂą takie same zasady jak w dÂżungli :devil:

Ale otrzyjmy juÂż Âłzy :lol2: Agata przerwaÂła ÂświÂąteczne milczenie i dzisiaj w historycznym dniu, kiedy zniesione zostanÂą prawie wszystkie granice, Agata jest w SÂłubicach :jupi:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości