Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Funckyrella pisze:Ale otrzyjmy juÂż Âłzy :lol2: Agata przerwaÂła ÂświÂąteczne milczenie i dzisiaj w historycznym dniu, kiedy zniesione zostanÂą prawie wszystkie granice, Agata jest w SÂłubicach :jupi:
Ciekawe, czy bêdzie tam do pó³nocy? :lol2: Wiem, ¿e planowane s¹ dzisiaj dwa specjalne wydania programu "Polska i œwiat" Pierwsze normalnie po 20-stej, a drugie w okolicach pó³nocy :lol2:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Agata kiedyÂś juÂż chyba staÂła na tym przejÂściu granicznym :mhm:
:D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Funckyrella pisze:Do Wigilii jeszcze kilka dni, no Wy myÂśleliÂście, Âże juÂż teraz bĂŞdzie niespodzianka? :lol: Najpierw sama muszĂŞ siĂŞ niÂą nacieszyĂŚ, to fakt :devil: A juÂż caÂłkiem serio, to nie chciaÂłabym Was martwiĂŚ, ale zaczynam siĂŞ obawiaĂŚ, Âże niespodzianka wystawiÂła mnie do wiatru :> Nie zachowuje siĂŞ tak, jak siĂŞ umawialiÂśmy :>
Mamy czekaĂŚ do Wigilii? :hyh: Tak dÂługo? :hyh: Ja juÂż chcĂŞ, juÂż :devil:
Nie doczekam do Wigilii :devil:
Funckyrella pisze:Agata juÂż chyba zaczĂŞÂła braĂŚ udziaÂł w wyÂścigu szczurĂłw :devil: A, kiedy zatrudniaÂła siĂŞ w TVN24, zaÂśpiewano jej: Welcome To The Jungle :devil: Bo nie od dzisiaj wiadomo, Âże w Âświecie mediĂłw panujÂą takie same zasady jak w dÂżungli :devil:
Specjalne songi powitalne mieliby szykowaĂŚ adeptom w Tvn24 :> Jakie to miÂłe :racja: :devil:
Funckyrella pisze:Ale otrzyjmy juÂż Âłzy :lol2: Agata przerwaÂła ÂświÂąteczne milczenie i dzisiaj w historycznym dniu, kiedy zniesione zostanÂą prawie wszystkie granice, Agata jest w SÂłubicach :jupi:
Agatta pojawiÂła siĂŞ, czyli jest tak jak myÂślaÂłem, a dokÂładniej nadziejĂŞ miaÂłem :jupi: NastrĂłj u niej iÂście ÂświÂąteczny, tylko oczki lekko niewyspane :szalony: Do SÂłubic daleko ;) Pewnie wczeÂśnie wstaĂŚ musiaÂła ;)
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

not that kind pisze:Ciekawe, czy bêdzie tam do pó³nocy? :lol2: Wiem, ¿e planowane s¹ dzisiaj dwa specjalne wydania programu "Polska i œwiat" Pierwsze normalnie po 20-stej, a drugie w okolicach pó³nocy :lol2:
Zastanawiam siê te¿ nad tym :mhm: Trudno stwierdziÌ, co mo¿e szykowaÌ Tvn24 :> Bo, tyle o ile inni reporterzy maj¹ trochê bli¿ej do przejœÌ grznicznych, to Agata rzeczyœcie ma ³adny kawa³ek drogi :spiewa: No, ale w takim historycznym dniu, to szkoda by³oby wczeœnie po³o¿yÌ siê spaÌ :lol2: Wiêc jakby co, to ja bêdê z Agat¹ :lol2:
not that kind pisze:Agata kiedyÂś juÂż chyba staÂła na tym przejÂściu granicznym :mhm:
Tak, kiedy graliÂśmy z Niemcami :lol2:
Alchemik pisze:Mamy czekaĂŚ do Wigilii? :hyh: Tak dÂługo? :hyh: Ja juÂż chcĂŞ, juÂż :devil:
Nie doczekam do Wigilii :devil:
Nie tylko do Wigilii, ale do pierwszej gwiazdki na niebie :devil:
Alchemik pisze:Agatta pojawiÂła siĂŞ, czyli jest tak jak myÂślaÂłem, a dokÂładniej nadziejĂŞ miaÂłem :jupi: NastrĂłj u niej iÂście ÂświÂąteczny, tylko oczki lekko niewyspane :szalony: Do SÂłubic daleko ;) Pewnie wczeÂśnie wstaĂŚ musiaÂła ;)
I pewnie te¿ póŸno spaÌ siê po³o¿y³a :lol2: Na szczêœcie siê pojawi³a :) Zaczyna³am ju¿ powoli myœleÌ, ¿e mo¿e polecia³a za ocean albo i dalej :spiewa:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Funckyrella pisze:
not that kind pisze:Ciekawe, czy bêdzie tam do pó³nocy? :lol2: Wiem, ¿e planowane s¹ dzisiaj dwa specjalne wydania programu "Polska i œwiat" Pierwsze normalnie po 20-stej, a drugie w okolicach pó³nocy :lol2:
Zastanawiam siê te¿ nad tym :mhm: Trudno stwierdziÌ, co mo¿e szykowaÌ Tvn24 :> Bo, tyle o ile inni reporterzy maj¹ trochê bli¿ej do przejœÌ grznicznych, to Agata rzeczyœcie ma ³adny kawa³ek drogi :spiewa: No, ale w takim historycznym dniu, to szkoda by³oby wczeœnie po³o¿yÌ siê spaÌ :lol2: Wiêc jakby co, to ja bêdê z Agat¹ :lol2:
Dobrze, ¿e mówicie o tych planach, bom myœla³, ¿e tradycyjnie wszystko, co wa¿nego dzieje siê pod os³on¹ nocy, Tvn24 przeœpi :lol2: Myœlê, ¿e skoro odleg³oœÌ z Poznania do S³ubic jest znaczna, Agatta nie tylko zostanie tam na noc, lecz równie¿ na ca³y kolejny dzieù :)
To niestety moÂże potwierdziĂŚ nasze obawy, jakoby miaÂła nie stawiĂŚ siĂŞ w Warszawie na sobotĂŞ i niedzielĂŞ :/
Nie narzekajmy jednak :) Mamy w koĂącu zamiennik :lol2:
Funckyrella pisze:Nie tylko do Wigilii, ale do pierwszej gwiazdki na niebie :devil:
Mam nadziejĂŞ, Âże niespodzianka znĂłw CiĂŞ nie posÂłucha i porzÂądzi siĂŞ sama :devil:
Funckyrella pisze:I pewnie te¿ póŸno spaÌ siê po³o¿y³a :lol2: Na szczêœcie siê pojawi³a :) Zaczyna³am ju¿ powoli myœleÌ, ¿e mo¿e polecia³a za ocean albo i dalej :spiewa:
AÂż za ocean :o To byÂłoby okrutne :o nie tylko wzglĂŞdem nas fanĂłw, lecz takÂże, a raczej zwÂłaszcza najbliÂższych :o
CaÂłe szczĂŞÂście Agatta jednak w Polsce :) ChoĂŚ na granicy kraju :lol:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:
Funckyrella pisze:
not that kind pisze:Ciekawe, czy bêdzie tam do pó³nocy? :lol2: Wiem, ¿e planowane s¹ dzisiaj dwa specjalne wydania programu "Polska i œwiat" Pierwsze normalnie po 20-stej, a drugie w okolicach pó³nocy :lol2:
Zastanawiam siê te¿ nad tym :mhm: Trudno stwierdziÌ, co mo¿e szykowaÌ Tvn24 :> Bo, tyle o ile inni reporterzy maj¹ trochê bli¿ej do przejœÌ grznicznych, to Agata rzeczyœcie ma ³adny kawa³ek drogi :spiewa: No, ale w takim historycznym dniu, to szkoda by³oby wczeœnie po³o¿yÌ siê spaÌ :lol2: Wiêc jakby co, to ja bêdê z Agat¹ :lol2:
Dobrze, ¿e mówicie o tych planach, bom myœla³, ¿e tradycyjnie wszystko, co wa¿nego dzieje siê pod os³on¹ nocy, Tvn24 przeœpi :lol2: Myœlê, ¿e skoro odleg³oœÌ z Poznania do S³ubic jest znaczna, Agatta nie tylko zostanie tam na noc, lecz równie¿ na ca³y kolejny dzieù :)
To niestety moÂże potwierdziĂŚ nasze obawy, jakoby miaÂła nie stawiĂŚ siĂŞ w Warszawie na sobotĂŞ i niedzielĂŞ :/
Nie narzekajmy jednak :) Mamy w koĂącu zamiennik :lol2:
Wow :jupi: Taki dzieĂą , takie wydarzenie i Agatka bĂŞdzie je obsÂługiwaĂŚ -cudownie :jupi: !! JuÂż chyba mniej tĂŞskniĂŞ za tamtÂą niespodziankÂą , bo ta mnie jak na tÂą chwilĂŞ powaliÂła :jupi: !! Ale Agatka powinna chyba bardziej galowo siĂŞ ubraĂŚ -nie sÂądzicie :lol2: ??

Ojjhh -w nocy to siĂŞ chyba szampan poleje :lol2: ??

Funckyrella pisze:
Funckyrella pisze:I pewnie te¿ póŸno spaÌ siê po³o¿y³a :lol2: Na szczêœcie siê pojawi³a :) Zaczyna³am ju¿ powoli myœleÌ, ¿e mo¿e polecia³a za ocean albo i dalej :spiewa:
AÂż za ocean :o To byÂłoby okrutne :o nie tylko wzglĂŞdem nas fanĂłw, lecz takÂże, a raczej zwÂłaszcza najbliÂższych :o
CaÂłe szczĂŞÂście Agatta jednak w Polsce :) ChoĂŚ na granicy kraju :lol:
Ejjjjjhh -ju¿ nie wymyœlajcie -teraz trzeba siê cieszyÌ , ¿e Agatka pracuje i to tak jak nam siê nawet jeszcze wczoraj nie œni³o :jupi: !! Pilnujcie jej proszê , bo ja to dopiero póŸnym popo³udniem bêdê :/ !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze: Wow :jupi: Taki dzieĂą , takie wydarzenie i Agatka bĂŞdzie je obsÂługiwaĂŚ -cudownie :jupi: !! JuÂż chyba mniej tĂŞskniĂŞ za tamtÂą niespodziankÂą , bo ta mnie jak na tÂą chwilĂŞ powaliÂła :jupi: !! Ale Agatka powinna chyba bardziej galowo siĂŞ ubraĂŚ -nie sÂądzicie :lol2: ??

Ojjhh -w nocy to siĂŞ chyba szampan poleje :lol2: ??
Emocje opadÂły :/ nie chciaÂłbym, Âże wygasÂły caÂłkowicie, poniewaÂż te negatywne we mnie siĂŞ nasiliÂły :twisted:
Uwierzycie mi lub nie, ¿e Agatty relacja, któr¹ tutaj opisaliœmy, by³a jak do tej pory jedyn¹? :devil: Na szczêœciem jeœli mo¿na tak napisaÌ, dotyczy to wszystkich reporterów, poniewa¿ inne tematy wziê³y zdecydowanie górê :? W zwi¹zku z tym, pozosta³o nam nic innego, jak liczyÌ na relacje po zmroku, ¿eby nie napisaÌ po pó³nocy :devil: ByÌ mo¿e wtedy politycy pójd¹ spaÌ i nie bêd¹ nam i pracuj¹cym reporterom wchodzili w paradê? :twisted:
marcinkowsky pisze:Ejjjjjhh -ju¿ nie wymyœlajcie -teraz trzeba siê cieszyÌ , ¿e Agatka pracuje i to tak jak nam siê nawet jeszcze wczoraj nie œni³o :jupi: !! Pilnujcie jej proszê , bo ja to dopiero póŸnym popo³udniem bêdê :/ !!
JeÂśli przeczytaÂłeÂś to, co napisaÂłem wyÂżej, to zrozumiesz, Âże nie ma za bardzo z czego siĂŞ juÂż cieszyĂŚ :?
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..dobra - juÂż siĂŞ ujawniam bo Funcky nie daje mi spokoju :devil:
..takiej iloÂści maili w okresie przedÂświÂątecznym jeszcze nigdy nie dostaÂłem :devil:

..ma Funkcy t¹ si³ê perswazji :!: :spiewa:

..ojej :uhh:
..odwykÂłem juÂż caÂłkowicie od pisania i jakoÂś tak nieswojo siĂŞ czujĂŞ :devil:

..dajcie mi czas na oswojenie siĂŞ :D

..a Agatka kiedyÂś..podczas Mundialu..staÂła w ÂŚwiecku i obserwowaÂła ilu kibicĂłw wybiera siĂŞ na mecz :D
..ale wtedy byÂło duÂżo..duÂżo cieplej :spiewa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

:shock: JesteÂście zakrĂŞceni pozytywnie :lol: miaÂłeÂś siĂŞ pojawiĂŚ... to znaczy niespodzianka, a siĂŞ nie pojawiÂłeÂś :lol2: Teraz czekaliÂśmy do Wigilijnego Wieczora na Twoje przyjÂście ( :> aleÂż to patetycznie i niejednoznacznie brzmi :lol: ), a Ty zjawiÂłeÂś siĂŞ juÂż dzisiaj? :jupi:
obi - bracie forumowy - witaj znowu wœród nas :jupi: I po co by³o odchodziÌ? :lol2: Zobacz, mnie z³oœÌ minê³a i po kilku dniach wróci³em! :jupi:
obieÂżyÂświat pisze:..dobra - juÂż siĂŞ ujawniam bo Funcky nie daje mi spokoju :devil:
..takiej iloÂści maili w okresie przedÂświÂątecznym jeszcze nigdy nie dostaÂłem :devil:

..ma Funkcy t¹ si³ê perswazji :!: :spiewa:
Jak jej siĂŞ udaÂło CiĂŞ zmus... znaczy siĂŞ czym CiĂŞ przekonaÂła? :lol2: A zresztÂą - niewaÂżne :lol2: NajwaÂżniejsze, Âże wrĂłciÂłeÂś :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:..ojej :uhh:
..odwykÂłem juÂż caÂłkowicie od pisania i jakoÂś tak nieswojo siĂŞ czujĂŞ :devil:

..dajcie mi czas na oswojenie siĂŞ :D
A jak wyglÂądaÂło u Ciebie speÂłnianie obowiÂązkĂłw fana? :lol2: WywiÂązywaÂłeÂś siĂŞ? :lol2: OczywiÂście pomijajÂąc ten grunt forum :lol2: Co sadzisz o nowej formie raportu? :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:..a Agatka kiedyÂś..podczas Mundialu..staÂła w ÂŚwiecku i obserwowaÂła ilu kibicĂłw wybiera siĂŞ na mecz :D
..ale wtedy byÂło duÂżo..duÂżo cieplej :spiewa:
Wszystko wtedy wyglÂądaÂło inaczej :lol2: Zwykle tak jest, kiedy rozpamiĂŞtuje siĂŞ poczÂątki :tanczy: CieszĂŞ siĂŞ jednak, Âże tak mocno od tamtego czasu ruszyliÂśmy z kopyta :lol2:
RadzĂŞ zrobiĂŚ to rĂłwnieÂż w kwestii dzisiejszych relacji Agatty :ban:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:obi - bracie forumowy - witaj znowu wœród nas :jupi: I po co by³o odchodziÌ? :lol2: Zobacz, mnie z³oœÌ minê³a i po kilku dniach wróci³em! :jupi:
..ja miaÂłem coÂś na wzĂłr depresji :neutral:
..nosiÂłem siĂŞ z zamiarem powrotu nie raz i nie dwa ;)
..miaÂłem full myÂśli i wraÂżeĂą do opisania :)
..siadaÂłem do kompa i..i blokada :/

..byÂłem wÂściekÂły Âże ktoÂś prĂłbowaÂł (nie wiadomo czy mu siĂŞ udaÂło :?: ) popsuĂŚ nasze relacje z AgatkÂą :uhh:
..ale Funcky pomogÂła mi myÂśleĂŚ Âże ja tak naprawdĂŞ nie jestem niczemu winien :neutral:
..a ja nie wiem czy jestem czy nie jestem ale sÂłucham Funcky :neutral:
Jak jej siĂŞ udaÂło CiĂŞ zmus... znaczy siĂŞ czym CiĂŞ przekonaÂła? :lol2:
..to nasza sÂłodka tajemnica :P
A jak wyglÂądaÂło u Ciebie speÂłnianie obowiÂązkĂłw fana? :lol2: WywiÂązywaÂłeÂś siĂŞ? :lol2: OczywiÂście pomijajÂąc ten grunt forum :lol2: Co sadzisz o nowej formie raportu? :lol2:
..raport na stojÂąco - rewelacja :tanczy:
..oglÂądaÂłem niemal wszystko :D
..a to czego nie mogÂłem obejrzaÂłem na YT :lol2:
Alchemik pisze:RadzĂŞ zrobiĂŚ to rĂłwnieÂż w kwestii dzisiejszych relacji Agatty :ban:
..posÂłuchali CiĂŞ :o
..Agatka wyskoczyÂła z relacjÂą :lol2:
..krĂłtkÂą - ale to zawsze coÂś :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

A jednak PO miaÂła racjĂŞ :o Pod ich rzÂądami Polacy wracajÂą... na stre Âśmieci :lol2:
Witam obieÂżyÂświat wÂśrĂłd... Âżywych userĂłw :lol2:
obieÂżyÂświat pisze:
Alchemik pisze:RadzĂŞ zrobiĂŚ to rĂłwnieÂż w kwestii dzisiejszych relacji Agatty :ban:
..posÂłuchali CiĂŞ :o
..Agatka wyskoczyÂła z relacjÂą :lol2:
..krĂłtkÂą - ale to zawsze coÂś :D
CoÂś siĂŞ nie wysiliÂła Agata :> Skoro juÂż jÂą wpuÂścili na wizjĂŞ, to powinna bardziej siĂŞ rozpychaĂŚ i dÂłuÂżej gadaĂŚ :D Ciekawe, czy to ona rozmawiaÂła z tymi pesymistycznie nastawionymi Niemcami? :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:A jednak PO miaÂła racjĂŞ :o Pod ich rzÂądami Polacy wracajÂą... na stre Âśmieci :lol2:
Witam obieÂżyÂświat wÂśrĂłd... Âżywych userĂłw :lol2:
..dziĂŞkujĂŞ za miÂłe powitanie :*
..notka - spisywaÂłaÂś siĂŞ..jak zawsze zresztÂą..na medal :*
not that kind pisze:CoÂś siĂŞ nie wysiliÂła Agata :> Skoro juÂż jÂą wpuÂścili na wizjĂŞ, to powinna bardziej siĂŞ rozpychaĂŚ i dÂłuÂżej gadaĂŚ :D Ciekawe, czy to ona rozmawiaÂła z tymi pesymistycznie nastawionymi Niemcami? :D
..zobacz jaka agatka jest zmarÂźniĂŞta ;(
.na pewno sama biegaÂła za komentarzami :D

..a czy siĂŞ nie wysiliÂła :mhm:
..moglem jÂą uprzedziĂŚ Âże wracam to moÂże specjalnie dla mnie dÂłuÂżej by pogadaÂła :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

obieÂżyÂświat pisze:..ja miaÂłem coÂś na wzĂłr depresji :neutral:
..nosiÂłem siĂŞ z zamiarem powrotu nie raz i nie dwa ;)
..miaÂłem full myÂśli i wraÂżeĂą do opisania :)
..siadaÂłem do kompa i..i blokada :/
TwĂłj stan byÂł powaÂżniejszy, niÂż poczÂątkowo zdiagnozowaÂłem :uhh: CaÂłe szczĂŞÂście Funcky wziĂŞÂła sprawy w swoje rĂŞce, poniewaÂż ja mogÂłem wszystko schrzaniĂŚ :hmm:
obieÂżyÂświat pisze:..byÂłem wÂściekÂły Âże ktoÂś prĂłbowaÂł (nie wiadomo czy mu siĂŞ udaÂło :?: ) popsuĂŚ nasze relacje z AgatkÂą :uhh:
Przekonamy siê mo¿e wkrótce :spiewa: Chocia¿ nie powinniœmy siê zbytnio brakiem odpowiedzi na œwi¹teczne ¿yczenia przejmowaÌ ;) Brak ten mo¿e wynikn¹Ì ze zwyk³ego braku czas, a nie utraty uczucia sympatii do nas :spiewa:
not that kind pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..posÂłuchali CiĂŞ :o
..Agatka wyskoczyÂła z relacjÂą :lol2:
..krĂłtkÂą - ale to zawsze coÂś :D
CoÂś siĂŞ nie wysiliÂła Agata :> Skoro juÂż jÂą wpuÂścili na wizjĂŞ, to powinna bardziej siĂŞ rozpychaĂŚ i dÂłuÂżej gadaĂŚ :D Ciekawe, czy to ona rozmawiaÂła z tymi pesymistycznie nastawionymi Niemcami? :D
Jestem oburzony d³ugoœci¹, a by byÌ skrupulatniejszym napiszê - krótkoœci¹ relacji :? Czeka³em na ni¹ pó³ dnia, a ona postanowi³a zabraÌ g³os na.. bo ja wiem, czy zliczy siê poza wypowiedziami Niemców minutê :> Na swoj¹ obronê Agatta mo¿e mieÌ jedynie swój zaczerwieniony z zimna nosek :( Jak ona dotrwa na tej granicy do pó³nocy? ;(
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:TwĂłj stan byÂł powaÂżniejszy, niÂż poczÂątkowo zdiagnozowaÂłem :uhh: CaÂłe szczĂŞÂście Funcky wziĂŞÂła sprawy w swoje rĂŞce, poniewaÂż ja mogÂłem wszystko schrzaniĂŚ :hmm:
..wszystko na to wskazuje Âże tak :spiewa:
..wystarczy³o jedno..no mo¿e wiêcej s³ów Funcky i jak rêk¹ odj¹³ :*
..teraz znĂłw jestem z wami :lol2:
Alchemik pisze:Przekonamy siê mo¿e wkrótce :spiewa: Chocia¿ nie powinniœmy siê zbytnio brakiem odpowiedzi na œwi¹teczne ¿yczenia przejmowaÌ ;) Brak ten mo¿e wynikn¹Ì ze zwyk³ego braku czas, a nie utraty uczucia sympatii do nas :spiewa:
..i tak siĂŞ nie dowiemy jak byÂła przyczyna tej..caÂły czas ewentualnej 'nieodpowiedzi' :devil:
..caÂły czas trzeba mieĂŚ jednak nadziejĂŞ Âże..bĂŞdziemy myÂśli Âże Agatka ni odpisaÂła bo nie miaÂła czas :hahaha:
Alchemik pisze:Jestem oburzony d³ugoœci¹, a by byÌ skrupulatniejszym napiszê - krótkoœci¹ relacji :? Czeka³em na ni¹ pó³ dnia, a ona postanowi³a zabraÌ g³os na.. bo ja wiem, czy zliczy siê poza wypowiedziami Niemców minutê :> Na swoj¹ obronê Agatta mo¿e mieÌ jedynie swój zaczerwieniony z zimna nosek :( Jak ona dotrwa na tej granicy do pó³nocy? ;(
..moÂże dokÂądÂś jej siĂŞ spieszyÂło :devil:
..no bo jak teÂż wytÂłumaczyĂŚ sobie i innym Âże Agatka nadaÂła tylko 2 relacje :?: :evil:
..oglÂądaÂłem teÂż 'Polska i ÂŚwiat' i teÂż nic :evil:
..nie tak wyobra¿a³em sobie Agatki powitanie na czeœÌ mojego powrotu :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze::shock: JesteÂście zakrĂŞceni pozytywnie :lol: miaÂłeÂś siĂŞ pojawiĂŚ... to znaczy niespodzianka, a siĂŞ nie pojawiÂłeÂś :lol2: Teraz czekaliÂśmy do Wigilijnego Wieczora na Twoje przyjÂście ( :> aleÂż to patetycznie i niejednoznacznie brzmi :lol: ), a Ty zjawiÂłeÂś siĂŞ juÂż dzisiaj? :jupi:
:shock: :shock: Nie sÂądziÂłem , Âże doÂżyjĂŞ tej chwili -obi narodziÂłeÂś siĂŞ na nowo :lol2: !! :jupi: Wiedz , Âże czekaÂłem na tĂŞ (obi pamiĂŞtaj -tutaj pisze siĂŞ tĂŞ :lol2: ) chwilĂŞ :lol2: !!
Nie bĂŞdĂŞ rozpamiĂŞtywaÂł powodĂłw , ani przyczyn Twojego odejÂścia -tak samo powrotu -po prostu witaj wÂśrĂłd nas znowu :jupi: !!
Dzisiaj te¿ nie byle jaki dzieù i okazja na powrót :lol2: !! Dzieù historyczny , tyle ¿e im mniej Agatki , tym tej historycznoœci mniej :devil: !! Bo ka¿da radoœÌ zamienia siê u mnie w z³oœÌ :x !!

obieÂżyÂświat pisze:
Alchemik pisze:Przekonamy siê mo¿e wkrótce :spiewa: Chocia¿ nie powinniœmy siê zbytnio brakiem odpowiedzi na œwi¹teczne ¿yczenia przejmowaÌ ;) Brak ten mo¿e wynikn¹Ì ze zwyk³ego braku czas, a nie utraty uczucia sympatii do nas :spiewa:
..i tak siĂŞ nie dowiemy jak byÂła przyczyna tej..caÂły czas ewentualnej 'nieodpowiedzi' :devil:
..caÂły czas trzeba mieĂŚ jednak nadziejĂŞ Âże..bĂŞdziemy myÂśli Âże Agatka ni odpisaÂła bo nie miaÂła czas :hahaha:
Tak z gĂłry przekreÂślacie szansĂŞ na odpowiedÂź :> ?? Ja tam caÂły czas liczĂŞ na to , Âże w te ÂświĂŞta Agatka pomyÂśli o nas szczegĂłlnie ciepÂło :racja: !! :D

O BoÂże :szalony: !! Jak miÂło te dwie .. znĂłw zobaczyĂŚ :jupi: !! :lol2: Forum znĂłw ma ten smak , co kiedyÂś :lol2: !!
obieÂżyÂświat pisze:
Alchemik pisze:Jestem oburzony d³ugoœci¹, a by byÌ skrupulatniejszym napiszê - krótkoœci¹ relacji :? Czeka³em na ni¹ pó³ dnia, a ona postanowi³a zabraÌ g³os na.. bo ja wiem, czy zliczy siê poza wypowiedziami Niemców minutê :> Na swoj¹ obronê Agatta mo¿e mieÌ jedynie swój zaczerwieniony z zimna nosek :( Jak ona dotrwa na tej granicy do pó³nocy? ;(
..moÂże dokÂądÂś jej siĂŞ spieszyÂło :devil:
..no bo jak teÂż wytÂłumaczyĂŚ sobie i innym Âże Agatka nadaÂła tylko 2 relacje :?: :evil:
..oglÂądaÂłem teÂż 'Polska i ÂŚwiat' i teÂż nic :evil:
..nie tak wyobra¿a³em sobie Agatki powitanie na czeœÌ mojego powrotu :devil:
A ja , by byĂŚ skrupulatnym , napiszĂŞ Âże najÂładniejszego przejÂścia granicznego nie pokazujÂą :lol2: !! To jakaÂś paranoja -ktĂłra to juÂż z kolei :> ?? :devil: Ja dawno temu przestaÂłem zliczaĂŚ :devil:

Ojjjhh -jak my Polacy potrafimy narzekaĂŚ :lol2: !! Teraz mam jednak powĂłd :devil: !!
Kolejka do kompa :devil: !! Poczta padnie , a dostarczyciel netu siĂŞ wzbogaci :lol: !!
Do jutra -mam nadziejĂŞ wszyscy stawimy siĂŞ w lepszych -szampaĂąskich nastrojach :tanczy: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze: :shock: :shock: Nie sÂądziÂłem , Âże doÂżyjĂŞ tej chwili -obi narodziÂłeÂś siĂŞ na nowo :lol2: !! :jupi: Wiedz , Âże czekaÂłem na tĂŞ (obi pamiĂŞtaj -tutaj pisze siĂŞ tĂŞ :lol2: ) chwilĂŞ :lol2: !!
..nie zacznij ÂśpiewaĂŚ: 'obi siĂŞ rodzi moc truchleje' bo ciĂŞ o ÂświĂŞtokradztwo posÂądziÂły niektĂłre Âśrodowiska :rozglada:
..Agatka mówi 't¹' i nikt jej za to jêzyka nie uci¹³ :D
..wiĂŞc ja o swoje palce teÂż siĂŞ nie martwiĂŞ :devil:
marcinkowsky pisze:Nie bĂŞdĂŞ rozpamiĂŞtywaÂł powodĂłw , ani przyczyn Twojego odejÂścia -tak samo powrotu -po prostu witaj wÂśrĂłd nas znowu :jupi: !!
..dziĂŞki :D
..mam nadziejĂŞ Âże trochĂŞ tu posiedzĂŞ :D
marcinkowsky pisze:Dzisiaj te¿ nie byle jaki dzieù i okazja na powrót :lol2: !! Dzieù historyczny , tyle ¿e im mniej Agatki , tym tej historycznoœci mniej :devil: !! Bo ka¿da radoœÌ zamienia siê u mnie w z³oœÌ :x !!
..jakbym wiedziaÂł Âże Agatka bĂŞdzie pierwsza przekraczaÂła ÂświeÂżo zniesionÂą granicĂŞ :lol2:
..to jak pierwszy krok czÂłowieka na KsiĂŞÂżycu :lol2:
marcinkowsky pisze:Tak z gĂłry przekreÂślacie szansĂŞ na odpowiedÂź :> ?? Ja tam caÂły czas liczĂŞ na to , Âże w te ÂświĂŞta Agatka pomyÂśli o nas szczegĂłlnie ciepÂło :racja: !! :D
..chyba Âże wprosimy siĂŞ do niej na ÂświĂŞta :?: :lol:
marcinkowsky pisze:O BoÂże :szalony: !! Jak miÂło te dwie .. znĂłw zobaczyĂŚ :jupi: !! :lol2: Forum znĂłw ma ten smak , co kiedyÂś :lol2: !!
..no juÂż tak nie przesadzaj ;)
marcinkowsky pisze:A ja , by byĂŚ skrupulatnym , napiszĂŞ Âże najÂładniejszego przejÂścia granicznego nie pokazujÂą :lol2: !! To jakaÂś paranoja -ktĂłra to juÂż z kolei :> ?? :devil: Ja dawno temu przestaÂłem zliczaĂŚ :devil:
..ja przestaÂłem dobry rok temu :D
..a na dobre kiedy sytuacje fatalne zaczĂŞÂły braĂŚ gĂłrĂŞ nad pozytywnymi :neutral:
marcinkowsky pisze:Kolejka do kompa :devil: !! Poczta padnie , a dostarczyciel netu siĂŞ wzbogaci :lol: !!
Do jutra -mam nadziejĂŞ wszyscy stawimy siĂŞ w lepszych -szampaĂąskich nastrojach :tanczy: !!
..w XXI wieku kolejka do kopma -zrĂłb coÂś z tym :lol:
..œwiêtowanie jutro - no zobaczymy po pó³nocy :D
..a jutro jak tylko wstanĂŞ - a mogĂŞ spaĂŚ dÂłuugo - to rozliczĂŞ tvn24 ze szczodroÂści :D
..a teraz czekaĂŚ :>
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości