Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Po raz pierwszy za mojego forumowania nie wiem co napisaĂŚ :rozglada: Po tym wystĂŞpie ÂŁukasika zupeÂłnie straciÂłam wenĂŞ :devil:
Funckyrella pisze: PamiĂŞtam, jak czuÂłam siĂŞ, kiedy PaweÂł do studia tego discopolowca :( :red:
Rozmowa byÂła bardzo sympatyczna, ale momentami aÂż za..... wtedy juÂż miaÂłam obawĂŞ co do gustĂłw muzycznych PawÂła :devil: :red: A teraz jeszcze ten udziaÂł PawÂła w ,,kampanii na rzecz nurtu muzycznego....." :red: Nie wybaczĂŞ mu tego :devil:
PamiĂŞtam zachwyt PawÂła przed koncertem Heleny VondraĂŚkovej w Sopocie :rozglada: MĂłgÂł na tym poprzestaĂŚ, lÂżej by mi byÂło :uhh:
Funckyrella pisze:Z dnia na dzieĂą popadam w coraz wiĂŞksze zaÂżenowanie z powodu tego, co usÂłyszaÂłam z ust PawÂła :red: MijajÂą kolejne doby, a ja zamiast zapominaĂŚ, coraz bardziej to rozpamiĂŞtujĂŞ :>
Ja te¿ chcia³abym o tym zapomnieÌ, ale rodzina i znajomi mi tego nie u³atwiaj¹. Do dziœ s³yszê z ró¿nych stron pytania i komentarze do popisu Paw³a u Szymona. Moja wina :hmm: nie trzeba by³o obnosiÌ ze swoj¹ sympati¹ na prawo i lewo :hmm:
Funckyrella pisze:Jakby tego byÂło maÂło marcinkowsky zauwaÂżyÂłeÂś, Âże PaweÂł ÂśpiewaÂł owe wymowne sÂłowa do kogoÂś innego - mam nadziejĂŞ, Âże to przynajmniej byÂła kobieta :devil: ChociaÂż jak tak patrzĂŞ na przygotowania do serwisĂłw, to tam raczej sami faceci siĂŞ krĂŞcÂą :( :x WolĂŞ jednak ÂżyĂŚ w niewiedzy, niÂż miaÂłoby siĂŞ okazaĂŚ coÂś druzgocÂącego :devil:
W tej kwestii jestem o PawÂła ( :mhm: choĂŚ zupeÂłnie nie wiem dlaczego :rozglada: ) spokojna ;)
Funckyrella pisze:Za kulisy, po koncercie, to dziewczyny udajÂą siĂŞ w innym celu - niemniej przyjemnym :devil: Ale ja siĂŞ nie piszĂŞ :devil:
Ja teÂż nie :stop: BywaÂłam na wielu koncertach i zawsze po ostatnim utworku grzecznie wracaÂłam do domu :aniol:
Funckyrella pisze:AÂż tak Âźle to siĂŞ odbyÂło u Ciebie ze skutkami? :devil: To ja muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże wystĂŞp PawÂła w SMS nie byÂłby jeszcze takim powodem, dla ktĂłrego miaÂłabym zarzÂądziĂŚ rozwĂłd naszego zwiÂązku :devil: Ale u Ciebie, to jest prawie separacja :lol2:
Dziœ ju¿ mi trochê lepiej :rozglada: Przypomnia³am sobie twórczoœÌ bandu, którego s³ucha³am we wczesnej m³odoœci :rozglada: Nigdy siê nie przyznam publicznie do tego, co to by³ za band :rozglada: Z wiekiem gust mi siê poprawi³ - na szczêœcie ;) Pawe³ to m³ody ch³opak, wiêc wszystko jeszcze przed nim ;)

Wiem gdzie na pewno zobaczymy PawÂła w ÂświĂŞta :jupi: notka widziaÂła zwiastun tego ÂśwÂątecznego cyklu M24h, a dokÂładniej tego odcinka o pracy redakcji warszawskiej :jupi: Nie zabrakÂło w nim miejsca dla fana discopolo ( :devil: ) WidaĂŚ go jak sobie coÂś zajada i popija :jupi: AÂż dziw, Âże przez komĂłrĂŞ nie rozmawia, ale moÂże to teÂż zostaÂło uchwycone :rozglada: Emisja w pierwszy dzieĂą ÂświÂąt o 22:00 :jupi:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

A PawÂła jak nie byÂło tak nie ma :hyh:
Wczoraj teÂż sÂłyszaÂłam, Âże porozsyÂłali reporterĂłw po caÂłym Âświecie :o Ciekawe jak daleko zdecydowali siĂŞ wysÂłaĂŚ PawÂła :> Bo to, Âże go wysÂłali, to jest raczej przesÂądzone :] Nie dopuszczam innej myÂśli :nie:
DÂżastina pisze:Po raz pierwszy za mojego forumowania nie wiem co napisaĂŚ :rozglada: Po tym wystĂŞpie ÂŁukasika zupeÂłnie straciÂłam wenĂŞ :devil:
Muzyka Diso Polo jest maÂło inspirujÂąca :devil:
DÂżastina pisze:PamiĂŞtam zachwyt PawÂła przed koncertem Heleny VondraĂŚkovej w Sopocie :rozglada: MĂłgÂł na tym poprzestaĂŚ, lÂżej by mi byÂło :uhh:
PamiĂŞtam jak wtedy rozpaczaliÂśmy :( A Black chyba najbardziej - po Damie Pik z VondraĂŚkowÂą :devil: PomyÂśleĂŚ, ze nastaÂły jeszcze gorsze ,,muzyczne" czasy z udziaÂłem PawÂła :devil:
DÂżastina pisze:Wiem gdzie na pewno zobaczymy PawÂła w ÂświĂŞta :jupi: notka widziaÂła zwiastun tego ÂśwÂątecznego cyklu M24h, a dokÂładniej tego odcinka o pracy redakcji warszawskiej :jupi: Nie zabrakÂło w nim miejsca dla fana discopolo ( :devil: ) WidaĂŚ go jak sobie coÂś zajada i popija :jupi: AÂż dziw, Âże przez komĂłrĂŞ nie rozmawia, ale moÂże to teÂż zostaÂło uchwycone :rozglada: Emisja w pierwszy dzieĂą ÂświÂąt o 22:00 :jupi:
Te¿ to widzia³am :lol2: No to mamy, a dok³adniej mieÌ bêdziemy, ju¿ drug¹ okazjê do spotkania z Paw³em w Œwiêta :jupi: W razie czego proszê - nagrajcie, bo nie wiadomo jak to u mnie bêdzie z czasem wolnym w œwiêta - powiem, ¿e do tej pory zawsze by³o kiepsko :/ Na 22-g¹ to jeszcze mam jak¹œ nadziejê :D Ale te relacje za dnia mog¹ mnie niestety w przewa¿aj¹cej czêœci omin¹Ì :/
WiĂŞc dziewczynki - pliiissss :rydzyk: PamiĂŞtajcie o mnie :*
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Imprezka z okazji setnej strony za nami :roll: PrzebrzmiaÂły echa popisu wokalnego PawÂła i zostaÂłyÂśmy siĂŞ same :roll: Funcky :rozglada: nie znudziÂło CiĂŞ jeszcze moje towarzystwo? :rozglada:
Funckyrella pisze:A PawÂła jak nie byÂło tak nie ma :hyh:
DziÂś mija tydzieĂą :spiewa:
Wczoraj teÂż sÂłyszaÂłam, Âże porozsyÂłali reporterĂłw po caÂłym Âświecie :o Ciekawe jak daleko zdecydowali siĂŞ wysÂłaĂŚ PawÂła :> Bo to, Âże go wysÂłali, to jest raczej przesÂądzone :] Nie dopuszczam innej myÂśli :nie:
A ja tak. MoÂże ma wolne :mhm:
Muzyka Diso Polo jest maÂło inspirujÂąca :devil:
Taaak, nawet bardzo maÂło :devil: CoÂś niedobrego siĂŞ ze mnÂą dzieje, chyba zaczynam siĂŞ odÂłukasikowywaĂŚ :mhm:
TeÂż to widziaÂłam :lol2: No to mamy, a dokÂładniej mieĂŚ bĂŞdziemy, juÂż drugÂą okazjĂŞ do spotkania z PawÂłem w ÂŚwiĂŞta :jupi:
Mam nadziejĂŞ, Âże na objadaniu siĂŞ przy pracy :rozglada: udziaÂł PawÂła w tym programie siĂŞ nie skoĂączy :rozglada: Tylko niech nie Âśpiewa :rydzyk: BÂłagam :rydzyk:
W razie czego proszê - nagrajcie, bo nie wiadomo jak to u mnie bêdzie z czasem wolnym w œwiêta - powiem, ¿e do tej pory zawsze by³o kiepsko :/ Na 22-g¹ to jeszcze mam jak¹œ nadziejê :D Ale te relacje za dnia mog¹ mnie niestety w przewa¿aj¹cej czêœci omin¹Ì :/
WiĂŞc dziewczynki - pliiissss :rydzyk: PamiĂŞtajcie o mnie :*
Nie wiem czy bêdê mia³a ochotê i si³ê na bój o dostêp do tvn24 :roll: Na notkê nie masz co liczyÌ :rozglada: Jeœli ja nie nagram, to capsów i filmów nie bêdzie :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Moja capsiarka jak zwykle wylewna w sÂłowach :devil: :devil: :devil: A zresztÂą o czym tu pisaĂŚ, kiedy wszystko widaĂŚ jak na dÂłoni :D Mamy capsowy przedsmak ÂświÂątecznego wydania M24h :tanczy: Wreszcie, na wÂłasne oczy ( :lol: ) mogÂłam zobaczyĂŚ zwiastun tego programu :tanczy: Strasznie szybko siĂŞ tam pracuje :rozglada: Nawet je i pije :rozglada: a to przecieÂż nie zdrowo :uhh: Ciekawi mnie takÂże to, co takiego PaweÂł robiÂł na dworcu? :mhm: OprĂłcz tego, Âże bardzo namiĂŞtnie w telewizor siĂŞ wpatrywaÂł :rozglada: Chyba siĂŞ nie doczekam tego ÂświÂątecznego wtorkowego wieczora :rozglada: CzegoÂś takiego mi byÂło potrzeba, Âżeby zatrzeĂŚ to niemiÂłe wraÂżenie, jakie wystĂŞp u Szymona wywoÂłaÂł :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Mnie w towarzystwie trudno jest znudziĂŚ :lol2: ÂŻaÂłuj ÂżeÂśmy nigdy nie poznaÂły siĂŞ osobiÂście :lol2: Ale wierz mi na sÂłowo :lol2:
Nie wiem jak u ciebie przejawia siê to "od³ukasikowywanie", ale ja do tej pory nawet nie mia³am podejrzenia o podobn¹ przypad³oœÌ :mhm:
Chyba potrzebna ci jest natychmiastowa terapia - musisz siĂŞ naÂłukasikowaĂŚ :]
Ja niestety sama nic w tej kwestii zrobiÌ nie mogê :/ Próbowa³am na ró¿ne sposoby przywo³aÌ go do pracy i .... i mamy taki, a nie inny wynik jego nieobecnoœci :?
DÂżastina pisze:Moja capsiarka jak zwykle wylewna w sÂłowach :devil: :devil: :devil: A zresztÂą o czym tu pisaĂŚ, kiedy wszystko widaĂŚ jak na dÂłoni :D Mamy capsowy przedsmak ÂświÂątecznego wydania M24h :tanczy:
Naprawdê nie potrzeba tutaj s³ów komentarza :lol2: notka zrobi³a coœ piêkniejszego ni¿ ka¿de s³owo :lol2:
Jedynie sam PaweÂł mĂłgÂłby do nas przemĂłwiĂŚ :lol2: Musimy jednak na to poczekaĂŚ do pierwszego dnia ÂświÂąt :szalony:
Ciekawi mnie takÂże to, co takiego PaweÂł robiÂł na dworcu? :mhm:

Chwali siĂŞ, Âże TVN24 obiera rĂłwnieÂż na dworcu :lol2:
CzegoÂś takiego mi byÂło potrzeba, Âżeby zatrzeĂŚ to niemiÂłe wraÂżenie, jakie wystĂŞp u Szymona wywoÂłaÂł :rozglada:
PaweÂł to lubi zaprezentowaĂŚ siĂŞ od najlepszej strony w programach z serii ,,behind the scenes" :lol2; Tym razem teÂż nas na pewno nie zawiedzie :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

W przed dzieĂą ÂświÂąt BoÂżego Narodzenia i z racji nadchodzÂącego nowego roku ÂżyczĂŞ wszystkim forumowiczom, aby forum trochĂŞ lepiej dziaÂłaÂło :devil:
Funckyrella pisze:
Nie wiem jak u ciebie przejawia siê to "od³ukasikowywanie", ale ja do tej pory nawet nie mia³am podejrzenia o podobn¹ przypad³oœÌ :mhm:
Chyba potrzebna ci jest natychmiastowa terapia - musisz siĂŞ naÂłukasikowaĂŚ :]
Zapomnijmy o tym :lol2: Znowu siĂŞ zaÂłukasikowaÂłam :lol2:
Funckyrella pisze: Ja niestety sama nic w tej kwestii zrobiÌ nie mogê :/ Próbowa³am na ró¿ne sposoby przywo³aÌ go do pracy i .... i mamy taki, a nie inny wynik jego nieobecnoœci :?
A kto to dla nas dziÂś, od samego rana prosto z Sydney nadaje? :tanczy: :tanczy: :tanczy: ByÂł w goÂścinie u starszej pani i wypytywaÂł jÂą o zwyczaje boÂżonarodzeniowe. Potem ÂśmigaÂł po plaÂży ZaczepiaÂł miejscowych i turystĂłw :D Okularki przeciwsÂłoneczne na oczach i jasny t-shrt z kangurem i napisem Sydney 8) co na dole nie wiem, ale coÂś czarnego chyba dojrzaÂłam :rozglada: I tak kilka razy tĂŞ relacjĂŞ w Poranku powtarzali :rozglada: A Jarek KuÂźniar za kaÂżdym razem byÂł niÂą bardzo zainspirowany i miaÂł duÂżo do powiedzenia :rozglada: Po pierwszej emisji powiedziaÂł, Âże juÂż widzi jak synowie PawÂła, kiedy go zobaczyli w tv, pytajÂą mamĂŞ czy tata siĂŞ nie przeziĂŞbi w tej koszulce? :rozglada: Za drugim razem stwierdziÂł, Âże PaweÂł to zawsze znajdzie ciekawych rozmĂłwcĂłw, z naciskiem na rozmĂłwczynie :rozglada: A na koniec Poranka stwierdziÂł, Âże PaweÂł ostatnio schudÂł. :rozglada: Ale tak to jest, kiedy - zamiast pomagaĂŚ Âżonie w przygotowywaniu kolacji wigilijnej lata siĂŞ po Âświecie :rozglada: DnÂż przyniĂłsÂł nam jednÂą relacjĂŞ o tym, z kim i gdzie najchĂŞtniej spĂŞdzajÂą ÂświĂŞta mieszkaĂący Sydney. PokazaÂł nam kilka malowniczych zakÂątkĂłw i rozmawiaÂł ze Âśw. MikoÂłajem :D
NieÂźle to sobie wykombinowaÂł pan ÂŁukasik :tanczy: ÂŚwiĂŞta spĂŞdzi jednoczeÂśnie z rodzinÂą i z fanami :tanczy:
Funckyrella pisze:Naprawdê nie potrzeba tutaj s³ów komentarza :lol2: notka zrobi³a coœ piêkniejszego ni¿ ka¿de s³owo :lol2:
Ale dziÂś to chyba capsĂłw od niej nie wyduszĂŞ :rozglada:
Funckyrella pisze:Jedynie sam PaweÂł mĂłgÂłby do nas przemĂłwiĂŚ :lol2: Musimy jednak na to poczekaĂŚ do pierwszego dnia ÂświÂąt :szalony:
To juÂż jutro :tanczy:
Funckyrella pisze:PaweÂł to lubi zaprezentowaĂŚ siĂŞ od najlepszej strony w programach z serii ,,behind the scenes" :lol2; Tym razem teÂż nas na pewno nie zawiedzie :lol2:
Daje z siebie wszystko :D a czasami nawet wiĂŞcej niÂż byÂśmy oczekiwali :devil:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

PaweÂł i krab! :D
Obrazek
Super sÂą te jego relacje z Austarlii. No i odwaÂżny chÂłopak, te wszystkie Âżywe owoce morza tak spokojnie do rĂŞki braÂł i prezentowaÂł widzom! :D

[ Dodano: Pon Gru 24, 2007 9:02 pm ]
To byÂł jednak rak, a nie krab! Ale obydwa tak samo smaczne! :D
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

To teraz ÂświÂąteczny ÂŁukasik w moim wykonaniu :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Capsiarkom dziĂŞkujĂŞ za pocztĂłwki z Australii :tanczy: Kto by pomyÂślaÂł, Âże stamtÂąd popÂłynÂą do nas Âżyczenia ÂświÂąteczne :lol2:
Nika pisze: Super sÂą te jego relacje z Austarlii.
Tyle w nich emocji :rozglada: Wzruszy³am siê, kiedy Pawe³ zacz¹³ opowiadaÌ o Nemo, który przyp³yn¹³ do Australii po to, aby odnaleŸÌ tatusia :rozglada: Pawe³ stwierdzi³, ¿e gdyby przyp³yn¹³ tam teraz, to pewnie wspó³czu³by swoim kolego krabom, rakom i homarom, ¿e musz¹ w tak okrutnych warunkach czekaÌ na swój los, który i tak jest ju¿ przes¹dzony :rozglada:
No i odwaÂżny chÂłopak, te wszystkie Âżywe owoce morza tak spokojnie do rĂŞki braÂł i prezentowaÂł widzom! :D
Nie by³by wiarygodnym panem redaktorem gdyby nie dotkn¹³ wszystkiego :rozglada:
To byÂł jednak rak, a nie krab!
W krabach te¿ buszowa³ ubolewaj¹c nad tym, ¿e le¿¹ tak spêtane i bez wody :uhh:

PlanowaÂłam zajrzeĂŚ tu przed PasterkÂą, ale siĂŞ nie udaÂło :rozglada: ZasiedziaÂłam siĂŞ w goÂścinie u konkurencji, ale :cicho: Pewien miÂły kolega zapodaÂł fantastycznÂą fotkĂŞ PawÂła ( podobno z dosyÂłu :>) PaweÂł w kapeluszu i zarypistej koszuli ( :rozglada: ) w towarzystwie misia koali :lol2: CoÂś mi siĂŞ wydaje, Âże jutro :mhm: a wÂłaÂściwie to dzisiaj, czekajÂą nas barwne relacje :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

Redaktor ÂŁukasik z koalÂą...
Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

epsztajnek pisze:Redaktor ÂŁukasik z koalÂą...]
No i nowa rola pana reportera: PaweÂł Indiana Jones ÂŁukasik! :D
Ja myÂślĂŞ, Âże w tej jakÂże mĂŞskiej roli dziewczyny o niebo bardziej wolÂą PaweÂłka, niÂżeli w roli piosenkarza. Ale juÂż ciiiii :cicho: , nie wracajmy do "zÂłych" wspomnieĂą! :D
A relacje z Australii podobajÂą mi siĂŞ najbardziej z posrĂłd tych wszystkich z dookoÂła Âświata!
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Hawajka al'a Wojtek Cejrowski :lol2: I tu koniec podobieĂąstw miĂŞdzy panami :spiewa:
Mi teÂż siĂŞ podobajÂą.PaweÂł chyba ma najwiĂŞcej atrakcji :tanczy: Poza tym tam przecieÂż temperatury rodem z Australii :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

maxxx pisze:Hawajka al'a Wojtek Cejrowski :lol2: I tu koniec podobieĂąstw miĂŞdzy panami :spiewa:
Hawajka tak! Cejrowski -niee! :D On mĂłgÂłby braĂŚ z PawÂła przykÂład jak z polotem relacjonowaĂŚ australijskie cudactwa!
Mi teÂż siĂŞ podobajÂą.PaweÂł chyba ma najwiĂŞcej atrakcji :tanczy: Poza tym tam przecieÂż temperatury rodem z Australii :tanczy:
To fakt ma najwiêcej atrakcji, ale trzeba przyznaÌ, ¿e wykorzystuje to na maxa, byleby unikn¹Ì sztampy. Co zreszt¹ w jego przypadku trudno uœwiadczyÌ, bo z Paw³a ¿ywio³owoœci¹ i dociekliwoœci¹ relacje zawsze s¹ ciekawe!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Ale biedne misie majÂą strach w oczach :uhh:
JeÂśli wszyscy europejczycy sÂą tacy namolni jak PaweÂł, to wcale im siĂŞ nie dziwiĂŞ :devil: Nawet "siedzenia" misiĂłw analizowaÂł :devil:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości