Oprawa graficzna TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

~ pisze:Ta muzyka jest taka niema, maÂło wyrazista - dziwny dÂźwiĂŞk, nie kojarzy mi siĂŞ z cieczÂą, w ktĂłrej "pÂływa" logo. I te nitki przeszkadzajÂą trochĂŞ.
Muzyczka podobna do tej z reklamy tabletek "Corega". :devil:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A dla mnie ta muzyka jest taka Âłagodna - podoba mi siĂŞ.
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

O rany... Logo rzeczywiÂście jest wiĂŞksze niÂż poprzednio! :shock: Czy oni na gÂłowĂŞ kompletnie upadli w tym TVNie? Gdyby jeszcze ono byÂło na dole ekranu to by mogÂło byĂŚ, ale na gĂłrze wyglÂąda na duÂżo za duÂże!

Wie ktoÂś moÂże kto w ich zarzÂądzie jest odpowiedzialny za zmiany tego typu? JeÂżeli pan Miszczak razem z prezesem podejmujÂą te decyzje to nie dziwiĂŞ siĂŞ, Âże wyglÂąda to jak wyglÂąda...

Co do koloru bia³ego obecnego w wielu oprawach, to fakt, fajnie to wygl¹da, ale wtedy kiedy ta biel jest zestawiona z mocnymi i ciemnymi kolorami a nie bladym niebieskim i bladym ¿ó³tym. Drug¹ spraw¹ jest te¿ to ¿e sama biel nie musi byÌ tak p³aska i jednowymiarowa. Tylko ¿eby by³a inna to ca³oœÌ musi mieÌ inny wygl¹d.

Niestety te obecne zmiany to jeden wielki niewypa³ jak narazie. Te¿ nale¿a³em do osób, które mia³y doœÌ poprzedniej oprawy, ale patrz¹c na to co jest teraz to w ¿yciu z³ego s³owa ju¿ nie powiem o starej oprawie. Niech ona wróci i ju¿ nie znika!
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

A mi siĂŞ oprawa podoba! Ha! ÂŁadnie to wyglÂąda, belki z programami genialne, tylko to logo TVN takie wielgachne.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Jedyna rzecz, ktĂłra jakoÂś siĂŞ broni to moment, w ktĂłrym jest jingiel na zakoĂączenie bloku reklamowego i zaraz potem jest plansza np. "dziÂś w tvn" albo "od poniedziaÂłku do piÂątku", ta plansza wychodzi jakby z loga TVN i dlatego przejÂście pomiĂŞdzy jinglem a planszÂą jest niezauwaÂżalne. ZauwazyliÂście to?
//////////
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

qmate pisze:Jedyna rzecz, ktĂłra jakoÂś siĂŞ broni to moment, w ktĂłrym jest jingiel na zakoĂączenie bloku reklamowego i zaraz potem jest plansza np. "dziÂś w tvn" albo "od poniedziaÂłku do piÂątku", ta plansza wychodzi jakby z loga TVN i dlatego przejÂście pomiĂŞdzy jinglem a planszÂą jest niezauwaÂżalne. ZauwazyliÂście to?
Taak... to jest bardzo dobrze dopasowane. Po prostu kaÂżdy jingiel reklamy koĂączy siĂŞ idealnie tym samym obrazkiem, a kaÂżda zapowiedÂź zaczyna siĂŞ dokÂładnie tym samym obrazkiem.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ja zauwaÂżyÂłem. I wiem, Âże jestem wielkÂą mniejszoÂściÂą na forum, ale z kaÂżdÂą chwilÂą oprawa coraz bardziej mi siĂŞ podoba. No ale z nutkÂą tĂŞsknoty patrzyÂłem dziÂś na planszĂŞ "produkcja TVN" po "Rozmowach w toku"...
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

Ale najgorsza w tej oprawie jest ta belka, ktĂłra wysuwa siĂŞ z loga po reklamach. Okropna zgapa z Polsatu, zrobiona totalnie identycznie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nieporozumienie, tragedia, katastrofa. Poziom SiĂłdemki, ale nie TVN.

ÂŚwiÂąteczna oprawa byÂła najlepsza i byÂłem przekonany Âże pozostanie w podobnym guÂście. RzeczywiÂście w podobnym guÂście jest, ale realizacja marna. SpodziewaÂłem siĂŞ life action, ale na oczekiwaniach siĂŞ skoĂączyÂło. Poprzednia oprawa - lepsza. Nowa grafika jest przede wszystkim nieprzemyÂślana.

JeÂśli chodzi o oprawĂŞ, teraz zdecydowanie gĂłruje Polsat.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

Widocznie robiÂł to Velvet. DziwiĂŞ sie TVNowi - Velvet od 2004r nie zrobiÂł chyba Âżadnej oprawy stricte komputerowej, tylko zawsze life action. WidaĂŚ 'gĂłra' boi siĂŞ radykalnych zmian...
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

nie no zalosne to jest :( plakac mi sie chce bo to sie tak niedobrze oglada.
Czy my sie w polsce doczekamy oprawy na miare ABC ?
Naprawde wierzylem ,ze TVN bedzie pionierem w tej dziedzinie w polsce ale nie po co.
Przeciez mozna dac jak to ktos dobrze napisal - grafike jak kredkami namalowana.
Zauwazcie ,ze ostatnio zmiany im w ogole nie wychodza.
Te zmiany w tvn24 tez nie poszly najlepiej.dla mnie to nie jest zmiana oprawy tylko odswiezenie bo zauwazcie ,ze wszystko prawie jak tak jakbylo tylko zmienily sie wielkosci uklady i kolory. NIe ma nic nowego.
TRAGEDIA.
Fajny prezencik sobie zrobili na 10 urodziny.
OCHYDA
Piszcie do TVNu zasypujcie ich mailami.
Liber
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: piątek 13 lip 2007, 16:21

Post autor: Liber »

ÂŻadnej gÂłupoty w stylu life action! NienawidzĂŞ wrĂŞcz takich opraw. Chwalona tutaj grafika kanaÂłu Nova jest dla mnie jednÂą z najgorszych jakÂą widziaÂłem ;-)
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Post autor: a-j-p »

A tak w ogole czy oni nie wyciagneli wnioskow ,ze zapowiedz SUPERKINA wyszal swietnie i w tym kierunku powinni isc.
Isabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: sobota 18 sie 2007, 21:18
Lokalizacja: Acapulco

Post autor: Isabelka »

Mi sie ta grafika bardzo podoba.Tvn wie co robi !!!
Ostatnio zmieniony środa 02 sty 2008, 17:12 przez Isabelka, łącznie zmieniany 1 raz.
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

Ja teÂż nie jestem zwolennikiem oprawy typu Life-action tylko czegoÂś abstrakcyjego. PrzeglÂądam sobie to co Velvet wyprodukowaÂł na przestrzeni ostatnich lat i najbardziej podoba mi siĂŞ projekt dla HBO z 2005 roku. CoÂś w podobnym stylu pasowaÂłoby do TVN jak ulaÂł! Zerknijcie: http://www.velvet.de/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości