Oprawa graficzna TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Zamiast tych ogromniastych belek, mogliby dac na staÂłe przy zapowiedziach coÂś takiego jak jest tutaj: film z you tube . PrzejÂścia planszy, efekty sÂą caÂłkiem caÂłkiem. Mogliby tak jeszcze wrzuciĂŚ obok tytuÂłu godzinĂŞ i mieliby 100 razy lepszÂą belkĂŞ niÂż ta standardowa.
//////////
piotrek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 17:05

Post autor: piotrek88 »

a-j-p pisze:hehe a juz myslalem ,ze jestem jedyny z ta odpowiedzia od TVNu
No moze jak ich tak zawala ludzie do pojda po rozum do glowy i cos z tym zrobia.
Ja dzis przegladalem sobie grafiki ca-square.com
Zobaczcie ta dolna glowna grafike Fox International - jak jest swietnie zrobiona.
zwiastuny przed koncem a zanim pojawi sie dzien i godzina jest lekko przysloniety szklanym logie FOX a w zasadzie litera X - grafika nowoczesna pelna barw i odcienni , 3D, szybka i dynamiczna , z glebia koloru. Dlaczego w Polsce nikt o czyms takim nie mysli?

Ja stwierdzam jedno tvn chcial taka grafe bo przeciez pierwszy projekt dla nich z firmy wlasnie ca-squere byl podobny - tez nie bylo mocnych zywych barw , glebi ,3D , dynamiki
oni poprostu lubia akwarele a szkoda :( mnie podobaja takie bardziej"szklane" grafiki
Ale jesli juz nie maja byc takie przestrzenne to zobaczcie i odtworzcie sobie grafe kanalu V-ME
niby prosta banalna ( takie jakie lubi TVN ) ale ma rozne barwy danego koloru i jest jakas ciekawa nietypowa.

Disney Channel tez ma fajne.

Ja nie moge sie przyzywaczaic do tej grafy i nie przywykne - jest beznadziejna na maxa.
podoba mi sie SUperKino grafika.

Albo zobaczcie - koncza sie reklamy i jest grafa tvn od reklam i wchodzi grafika programu UWAGA - no przeciez to jest taka kolosalna roznica ,ze SZOK

Zgadzam sie CA-Square ma Âświetne portfolio, V-ME jest prosta ale bardzo fajna a FOX to juz jest suppper
kuba.w16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: środa 16 lis 2005, 19:08

Post autor: kuba.w16 »

A widzieliÂście to? Nowa grafika dziaÂła inspirujÂąco na niektĂłrych.

http://pl.youtube.com/watch?v=hgBtaYmoS ... re=related

Ta muzyka wed³ug mnie jest bardzo fajna, mog³a by pasowaæ do nowych FAKTÓW. Lecz to raczej jest tylko jakis amatorski filmik. Czy to nie podchodzi pod ³amanie praw autorskich?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

kuba.w16 pisze:Ta muzyka wed³ug mnie jest bardzo fajna, mog³a by pasowaæ do nowych FAKTÓW.
PisaÂłeÂś to na powaÂżnie czy tylko dla Âżartu?
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ja akurat ma dziÂś studniĂłwkĂŞ, takÂże ten filmik mnie zainspirowaÂł. Zbiegi okolicznoÂści sÂą czasem zadziwiajÂące :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

Greg powodzenia na maturce :D

ale macie racje ca-square ma fajne projekty, wszystko zywe etc
TVN innowacja i nowoczesność...
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Post autor: tetar »

POpieram pisze:Nie ma siĂŞ czemu dziwiĂŚ - teraz dostajÂą duÂżo maili na ten sam temat, a odpisujÂą tylko na te sensowne.
To szkoda, ze moj "list" zostal potraktowany jako bezsensowny glos w ocenie tego co dzieje sie w TVN !
aroldinio
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 113
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 19:05

Post autor: aroldinio »

Moim zdaniem ramĂłwki w Tvn znacznie siĂŞ poprawiÂły i teraz wyglÂądajÂą lepiej niÂż poprzednio :D :D :D
muszyx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: czwartek 02 lis 2006, 21:18
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: muszyx »

aroldinio pisze:ramĂłwki
:mhm: A moÂże chodziÂło ci o identy??? ;)
Nominacje do "Zgniłego jaja 2008":
TVN24 - najbardziej nieobiektywna stacja w Polsce
TVN - najbardziej kiczowate propozycje programowe
TVN Turbo - The best of kicz 2008
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

yyy a ja myÂślaÂłem, Âże ramĂłwka moÂże byĂŚ tylko jedna :P
TVN innowacja i nowoczesność...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: pop »

W końcu pojawiła się nowa plansza przed ogłoszeniami płatnymi; w poprzedniej oprawie używano jeszcze tej z wcześniejszej oprawy TVN. :)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: r_r16 »

Dzisiaj w Faktach był materiał n.t. wiosennej ramówki TVN. Czyżbym widział tam nowego identa? Taki wiosenny, "kwiatowy" był. :D
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: qmate »

Hmm... to mów mi szybciutko kiedy na tvn24.pl dają Fakty z bieżącego dnia... nie spodziewam się niczego nadzwyczajnego. Założę się, że będą dawać co jakiś czas nowe identy jak w Polsacie
//////////
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: pawell »

Zaraz po zapowiedzi Grzegorza Kajdanowicza :arrow: http://www.tvn24.pl/28377,1539460,0,1,f ... omosc.html Myślę, że to było coś jednorazowego czyt. specjalnego na konferencję prasową. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Oprawa graficzna TVN

Post autor: kamiiloo »

a ja mysle ze będzie to na wiosnę, fajne takie spiralki, pasują na nowa ramówkę :D
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości