[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

piotrek88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: sobota 04 sie 2007, 17:05

Post autor: piotrek88 »

ogĂłlnie program po wznowieniu nadal ?wietny
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Co? wspania?ego. ZnĂłw te emocje. Bardzo dobrze, ?e Milionerzy wrĂłcili. Zapewne ponownie podbij? serca widzĂłw :D
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Bardzo fajnie, ale za du?o reklam jak na 1-godzinny program. OgĂłlnie OK.
//////////
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

Program bardzo dobry, aczkolwiek nie podoba mi sie grafika. Czolowka w porownaniu do brytyjskiej, jest zbyt "plastikowa", czcionka uzyta w pytaniach zupelnie nie pasuje, do tego czesto jest rozciagnieta. Wyglada to okropnie. RĂłwniez kolory nie sa najlepiej dopasowane.

Ale program jest super! Przypominaja sie stare czasy. Doskonala oprawa dzwiekowa (jak zwykle). Ogolnie jest dobrze, chociaz zmiany graficzne oceniam na minus.

Aha, i gratulacje dla Macka! Przy teefonie do przyjaciela, to myslalem, ze do Lukasza zadzwonisz... :D
Szlachcic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 30 maja 2005, 15:27
Lokalizacja: Winny Gród
Kontakt:

Post autor: Szlachcic »

Pierwsze wra?enia po nieca?ych 45 minutach nowych MilionerĂłw:

Zastrze?enia:
1. Oprawa graficzna jest niedopracowana
- niektĂłre jej elementy takie jak prezentowanie kĂł? ratunkowych w trakcie wy?wietlanego pytania s? sp?aszczone
- do?? ubogie "belki" z zawarto?ci? wygranej kwoty (zwyk?a bia?a czcionka).
- zbyt ma?a (ma?o czytelna zarazem) czcionka, gdy pytanie jest bardziej rozbudowane
- uboga czcionka drzewka pieni?dzy
2. Oprawa muzyczna
- powtarzaj?cy si? motyw muzyczny wygranej eliminacji "Kto pierwszy ten lepszy" i wej?cia na kszes?a
- przyt?aczaj?ce nowe motywy muzyczne podczas pyta? pow. 1000 z?otych (zmiana niestety na gorsze)

Mankamenty:
1. Brak kadrowania lotu kamery z rusztowania na jupitery w kszta?cie okr?gu w g??b studia
2. Poprzednie motywy muzyczne!

Pozytywy:
1. Doskonale prezentuje si? wy?wietlana grafika w wej?ciu prowadz?cego
- animowane logo, ko?a ratunkowe, wygrane kwoty
2. Efekty ?wietlne
3. Udany powrĂłt Huberta Urba?skiego
4. Aran?acja studia
Zaczynamy gr? o milion z?otych...
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

Aha, zapomnialem napisac o genialnym animowanym ekranie, o ktorym Hubert mowil w Dzien Dobry TVN tydzien temu. Swietnie wygladaly tam te kola ratunkowe i kwoty.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Tak, ten ekran to wspanialy pomysl. Grafika nie jest taka zla - choc ja wolalem czolowke z tymi ludzmi wpatrujacymi sie w logo "Milionerow". Belki fajne - tylko wg mnie niepotrzebne sa dwie rozne czcionki - lepsza ta plaska, przy wariantach odpowiedzi i tylko ta moglaby byc. Ale nic nie zmieni faktu, ze "Milionerzy" to najlepszy teleturniej jaki kiedykolwiek ogladalem i chcialbym zeby goscil na antenie TVN jak najdluzej. :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Zmiany do?? s?abe - w ostatnich edycjach by?o du?o lepiej. Muzyka jest beznadziejna - Hubert zapowiada? tylko lekkie od?wie?enie, a tu ca?kowita zmiana. Belki te? mog?yby by? troch? lepsze, ale nie jest ?le. Wy?wietlana grafika wygl?da na ekranie ca?kiem nie?le. Czo?Ăłwka taka, jak? znali?my ju? od kilku dobrych tygodni. Plus za ?wietn? jako?? w TVN HD. OgĂłlnie 7/10.

Poza tym wielkie gratulacje dla Ma?ka z naszego forum, ktĂłry gra? pierwszy i wygra? 20 tysi?cy z?otych!!! Jutro Maciek b?dzie w "DDTVN". :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
szynek27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 15 lip 2007, 12:23

Post autor: szynek27 »

Gratulacje - taki m?ody, a wygra? najwi?cej spo?rĂłd ca?ej trĂłjki graczy :) A tak w ogĂłle to nie wiedzia?em, ?e Maciek jest u?ytkownikiem forum :D

A Milionerzy? W ko?cu :D Nie mog?em si? doczeka?. Jutro kolejny odcinek, a wra?enia? Jak to mi?o jest zobaczy? MILIONERÓW w TVNie po kilku latach ich nieobecno?ci na wizji. ?wietna grafika, o wiele ?adniejsze studio (ogromny plus), ale jako? nie mog? si? przyzwyczai? do muzyki w tle pyta?... mo?e przyjdzie z czasem :)

Nie mog? si? doczeka? jutrzejszego odcinka.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Szlachcic pisze:
Mankamenty:

2. Poprzednie motywy muzyczne!
Nie wyobrazam sobie innych, nowych motywow muzycznych. One scisle kojarza sie z Milionerami i sa rewelacyjnie dobrane do ekspresji i napiecia programu.
Gratulacje dla Macka, charyzma to Ty przebiles samego Huberta! :D
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Post autor: lukaszo »

Mnie sie bardzo podobalo
TVN - programowo najlepsza
szynek27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 15 lip 2007, 12:23

Post autor: szynek27 »

POpieram pisze:Poza tym wielkie gratulacje dla Ma?ka z naszego forum, ktĂłry gra? pierwszy i wygra? 20 tysi?cy z?otych!!! Jutro Maciek b?dzie w "DDTVN". :D
Jaki nick ma Maciek na forum je?li mo?na wiedzie? :P?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Po prostu Maciek. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja te? go nie skojarzy?em. :> No cĂł? mo?e jakbym zapami?ta? wcze?niej nazwisko. Ale wielkie gratulacje! :D A tak btw. Pan s?dzia kompromitacja, a Pan pewny... :lol: :lol: :hyh:

Zaczn? od Huberta. Wielki styl, wielka klasa. :brawa: Jego prowadzenie to po prostu mistrzostwo! :tanczy: Nie wyobra?am sobie, aby ktokolwiek mĂłg?by do na tym miejscu zast?pi?.

Grafika jest dobra. Fakt niedopracowana, ale mam nadziej?, ?e poprawi? j? troch?. Ten ekran z logo to by? super pomys?. :> SzczegĂłlnie podoba mi si?, gdy gracz wybiera ko?o ratunkowe i na tym ekranie pokazuj? dany symbol. Czo?Ăłwka bardzo fajna - szybka. :lol:

Muzyka jak dla mnie jest OK. :>

Realizacja na najwy?szym poziomie. ?wietne kadrowanie (no mo?e oprĂłcz tego jak kamera "odwraca si?" od tego znajomego gracza na uczestnika i prowadz?cego). Efekty ?wietlne znacznie lepsze ni? kilka lat temu (wiadomo - technika). Studio pi?kne. Tylko wydaje mi si?, ?e te krzes?a s? niewygodne. Hubert to? nie na nich kr?ci?. :lol: [woda jak wida? by?a - ciekawe kubki 8) ]

Reklam za du?o? :roll: Wydaje mi si?, ?e w sam raz.

OgĂłlnie nowych "MilionerĂłw" oceniam na 8/10.

Czekam na jutro i na poniedzia?ek na wyniki ogl?dalno?ci. Co? mi si? wydaje, ?e b?dzie dobrze.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Rewelacja. :D Przy takim dobrym programie, nawet je?li jest jaki? mankament, to ci??ko go pi?tnowa?. :D Mi jedyne co przeszkadza?o, to za ma?a czcionka pyta? - do poprawy.

PowrĂłt "MilionerĂłw" to jedno z najwa?niejszych wydarze? w mediach w tym roku.

Olbrzymie gratulacje dla Ma?ka, bogatszego o 20 000. :D Wa?a Tomaszowi Lisowi. :D

10-/10!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości