[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

pudelek.pl pisze:maturzysta by?ym wspĂł?pracownikiem faktĂłw?? nie za m?ody on czasem? wiecie, nie jednemu psu Burek...
taki gowniarz przy faktach? to jest maturzysta dopiero, to co niby tam robil
W o?rodkach TVP wspĂł?pracuj? czasem z m?odszymi i nikt z tego problemu nie robi 8) Teoretycznie mĂłg?by przecie? pracowa? w TVN-ie, jest pe?noletni... Ci ludzie to si? czepiaj?... :aniol:
Szlachcic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 30 maja 2005, 15:27
Lokalizacja: Winny Gród
Kontakt:

Post autor: Szlachcic »

Widz?, ?e niektĂłrzy jeszcze ?yj? odcinkiem z Ma?kiem Kautzem, co gorsza wyimaginowanym "przekr?tem" w Milionerach, wi?c ja odbiegn? od tego tematu, bo ju? to si? robi ?enuj?co nudne...

My?la?em, ?e ju? si? nie doczepi? do nowego studia. A jednak. Kiedy? by?y wystaj?ce kable i poprzylepiane ta?my, dzi? mamy roz?o?on? wyk?adzin? w samym centrum (uwagi) studia. Dziwne, ?e taka szpetna szaro-bura i w dodatku pomarszczona p?achta materia?u znajduje si? na centralnym planie. Przypomne, ?e ten sam materia? by?/jest rozk?adany na ca?ej powierzchni pod?ogi, zapewne w celu zabezpieczenia przed ewentualnym zniszczeniem (czyt. zarysowaniem).

Obrazek

Dlaczego nie zastosowano rozwi?zania przyk?adowo z poprzednich edycji? Wtedy "?rodek" by? wykonany z tworzywa imituj?cego (lub b?d?cego) metalowy podest lub poprostu by? pod?wietlony. Odsy?am do TEJ strony, gdzie zaprezentowa?em studio z Indii. Wida? kolosaln? rĂł?nic? w estetyce wykonania...

P.S.
Ciekawe czy to jest ten w?a?nie "polski akcent" w studio, o ktĂłrym wspomina? producent?
Zaczynamy gr? o milion z?otych...
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

Ten polski akcent to animowane logo "Milionerzy" przy wej?ciu. W innych krajach jest to zwyk?y wydruk lub logotypu w ogĂłle nie ma. To nasz pomys?, przynajmniej Hubert tak mĂłwi? w DD TVN 8)
Szlachcic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 30 maja 2005, 15:27
Lokalizacja: Winny Gród
Kontakt:

Post autor: Szlachcic »

MACIEK23 pisze:Ten polski akcent to animowane logo "Milionerzy" przy wej?ciu. W innych krajach jest to zwyk?y wydruk lub logotypu w ogĂłle nie ma. To nasz pomys?, przynajmniej Hubert tak mĂłwi? w DD TVN 8)
Szkoda, ?e nie zauwa?y?e? ironii w pytaniu. :D Wymieniony przez Ciebie tzw. "polski akcent" by? u?yty ju? w australijskiej wersji "MilionerĂłw"...
Zaczynamy gr? o milion z?otych...
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Dzisiejszy odcinek, a w?a?ciwie gracze, byli beznadziejni. Po co oni w ogĂłle si? zg?aszaj?? Przez takich zawodnikĂłw program jest strasznie ?enuj?cy. Jedynie pani, ktĂłra zacz??a dzi? na ko?cu gr?, jest dobra - przede wszystkim wida?, ?e si? nie stresuje. Trzymam za ni? kciuki.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Na pierwszym pytaniu po dwa ko?a ratunkowe. Rzeczywi?cie wiedza znikoma. Wko?cu pani poka?e jak sie naprawde gra. :D. A swoj? drog? to dopiero pierwsza kobieta, ktĂłra gra o milion w tej edycji.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

Dzisiaj by?y nudy. Mam nadziej?, ?e przez takich graczy ogl?dalno?? nie spadnie. Nast?pny odcinek zapowiada si? ciekawie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Dzisiejszy odcinek beznadziejny. Jedynie Pani na koncu dobrze grala (pierwsza kobieta - gracz w nowych Milionerach). Mam przeczucie, ze duzo wygra. I dlatego z jeszcze wieksza cierpliwoscia czekam na nastepny odcinek programu.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

~ pisze:Mam nadziej?, ?e przez takich graczy ogl?dalno?? nie spadnie. Nast?pny odcinek zapowiada si? ciekawie.
Spadnie nie tylko przez takich graczy, ale przede wszystkim przez dziesi?cio minutowe reklamy - pierwszy blok zosta? wyemitowany... 3 minuty po rozpocz?ciu programu. :uhh:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

Oni szalej? z tymi reklamami. Nawet podczas Ta?ca z Gwiazdami by?y krĂłtsze...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

No dzisiaj to juz naprawde przesadzili... Nawet jak na TVN to baaardzo duuuzooo...
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

reklama zacze?a si? po 3 minutach po rozpocz?ciu programu, a sko?czy?a 18.15.. trwa?a wi?c ok 11 minut.. (mĂłj zegarek si? minute ?pieszy) to lekka przesada.. ogĂłlnie z nowych 'MilionerĂłw' podoba? mi si? tylko pierwszy odcinek.. ten dzisiejszy to by?a totalna chaotyczna katastrofa, ciekawiej si? zrobi?o na ko?cu jak gra?a kobieta..
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

TVN w ci?gu godziny mo?e dawa? 15 minut reklam z tego, co wiem. Ka?da stacja chyba zreszt? ma taki limit, jednak do ko?ca go nie przestrzega. Tydzie? temu liczy?em ile czasu zaj??y reklamy i by?o to oko?o 16-17 minut.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Adrian ;P pisze:Tydzie? temu liczy?em ile czasu zaj??y reklamy i by?o to oko?o 16-17 minut.
Mam nadziej?, ?e liczy?e? same reklamy bez autopromocji TVN. :>

Ale zgadzam si? co do reklam. O ile fakt, ?e musz? one by? rozumiem to ju? pierwszy blok po 3 minutach od rozpocz?cia programu to przesada. :grozi: Oby to zmienili. :uhh:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
szynek27
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: niedziela 15 lip 2007, 12:23

Post autor: szynek27 »

No to mamy drugiego zawodnika, ktĂłry wygra co najmniej 40.000 z?. W?a?nie sprawdzi?em i 'Kwiat jednej nocy' ?piewaj? Alibabki, co oznacza, ?e pani El?bieta ma 40.000 z? gwarantowane. Trzymam za ni? kciuki.

Pami?tam jak Urba?ski mĂłwi? w DDTVN, ?e podczas pierwszych 8 odcinkĂłw b?dzie kilka ciekawych kwot, a co? mi si? zdaje, ?e pierwszym takim odcinkiem b?dzie w?a?nie dzisiejszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości