Tomasz Sekielski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ju¿ wolê Sekla jako reportera,M24h jest dla innych,tych,którzy dziêki temu programowi mog¹ siê wykazaÌ i byÌ zauwa¿onymi,np widzê w nim nowe twarze tj Tadla,Kuligowska,Kryùska.Sekiel ma ju¿ swoje shooo³.po tych taœmach poczu³ siê pewniej i mr wielki redaktor :/ a to Moroz prawie zawsze ratuje sytuacje w Teraz My,kiedy goœÌ olewa pytanie.zobaczymy co te¿ to bêd¹ za 24h Sekielskiego :twisted:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

uwa¿am, ¿e dok³adanie weekendowego M24h jest niepotrzebne. W koùcu ile razy mo¿na rozmawiaÌ o tych samych wydarzeniach (zak³adaj¹, ¿e bêdzie mia³ tak¹ sam¹ formu³ê jak "orygina³")?! Poza tym Sekielski lepiej wypada jako reporter ni¿ prowadz¹cy ("Teraz My"). Zamiast M24h mogliby "wrzuciÌ" coœ luŸniejszego. Przecie¿ w weekend ludzie chc¹ odpocz¹Ì, od polityki te¿. :twisted:
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

Mandi pisze:Przecie¿ w weekend ludzie chc¹ odpocz¹Ì, od polityki te¿. :twisted:
Ja z kolei uwa¿am, ze je¿eli ludzie nie chc¹ polityki to nie w³¹czaj¹ TVN24. Liczba kana³ów tematycznych ostatnio roœnie, wiêc wybór jest. Lepsze 24 Godziny ni¿ Sport (od tego jest nsport i inne)
Anna Kalczyńska, Anita Werner, Beata Tadla, Justyna Pochanke - czołowa czwórka :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Nie, nie nie :!: Jestem przeciwny po 1 M24 w weekendy a przede wszystkim przeciwko przejÂściu za biurko studia magazynu 24 godziny Sekielskiego.
Ogl¹dam sobie w³aœnie ten Magazyn i uwa¿am, ¿e bêdzie on takim samym niewypa³em jak "Szk³o kontaktowe - Lupa Tygodnia" z t¹ ró¿nic¹, ¿e M24 jest chyba live.
ZIMA
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

A ja jestem w trakcie oglÂądania wÂłaÂśnie, ale moge juÂż dorzuciĂŚ swoje 3 grosze :D
W moim odczuciu M24 w weekendy bĂŞdzie mocno odbiegaÂło od tych wydaĂą w Âśrodku tygodnia, przede wszystkim dzieki doborowi goÂści, Jak dzisiejsze premierowe wydanie pokazuje to nie sÂą politycy, ale tacy mniej "formalni" goÂście: dziÂś Zbyszek HoÂłdys, Jan Pietrzak w pierwszej poÂłowie omawiali z Sekielskim pierwszy rok rzÂądu, fajny materiaÂł pokazali z ta sonda wÂśrĂłd mieszkaĂącĂłw jakiegoÂś tam miasteczka, gdzie rok temu PiS dostaÂł najwiĂŞcej gÂłosĂłw w wyborach (chyba 87% oÂł maj gat! :uhh: ) a teraz w drugiej poÂłowie goÂścmi sÂą Kazia Szczuka i Ziemkiewicz rozmawiajÂą o wolnoÂści sÂłowa w mediach. A widzĂłw przyzywczajonych do szczupÂłych prezenterek i wÂątÂłych prowadzÂących, moÂże raziĂŚ "mocna" budowa Tomka Sekielskiego (bo chyba to Mandi ma na mysli, mĂłwiac, Âże Sekielski nie pasuje do M24) , najwazniejsze jest jak prowadzi program i jak sobie radzi w rozmowach z goÂścmi- po pierwszym odcinku oceniam go na bardzo dobrze. :D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Nika pisze:A widzĂłw przyzywczajonych do szczupÂłych prezenterek i wÂątÂłych prowadzÂących, moÂże raziĂŚ "mocna" budowa Tomka Sekielskiego (bo chyba to Mandi ma na mysli, mĂłwiac, Âże Sekielski nie pasuje do M24) , najwazniejsze jest jak prowadzi program i jak sobie radzi w rozmowach z goÂścmi- po pierwszym odcinku oceniam go na bardzo dobrze. :D
Nie do koĂąca... TeÂż ogladaÂłam 1,5 wydania M24h i stwierdzam, Âże Sekielski o wiele lepiej wypada jako reporter. No, ale z czasem moÂże siĂŞ wyrobi,. W Teraz My jako prowadzÂący jest niezÂły. Nadal uwaÂżam, Âże weekendowe wydanie jest zbĂŞdne. TVN 24 ma juÂż tyle wywiadĂłw, Âże to tylko mÂąci. Zamiast tego dali by jakiÂś ciekawy magazyn np o zdrowiu (juÂż kiedyÂś byÂł, ale go zdjĂŞli z anteny, a szkoda. ;( ).
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

TVN_FAN pisze:niewypa³em jak "Szk³o kontaktowe - Lupa Tygodnia" z t¹ ró¿nic¹, ¿e M24 jest chyba live.
tzn pod jakim wzglêdem Lupa jest niewypa³em,ogl¹dalnoœÌ? :mhm:

widziaÂłem wreszcie Sekla w akcji.tematy problematyczne,goÂście to nie-politycy.przynajmniej w zeszÂłym weekendzie.oto moje odczucie po M24h z mr Seklem -------------> :/
w weekendy ¿yczy³bym sobie recenzje filmowe-So³tysik bodaj¿e prowadzi pr.multikino,ale w godzinach strasznych,23 chyba,wiêc przeniesienie tego na dzieù,i recenzje teatralne,bo z tym jest siê do ty³u.ile kosztuje bilet do teatru!mo¿e Sekiel zaj¹³by siê tym..ok,bez przesady,ale jego M24h to trochê jak Teraz My bez Moroza...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ladnie podpuÂściÂł RokitĂŞ i kwiatkowskiego.Tylko Âże za procesy do ktĂłrych doprowadza to podatnicy muszÂą pÂłaciĂŚ-ale jest wesoÂło :spiewa: :mhm:
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

czemu podatnicy? wcale nie, pÂłaci osoba, ktĂłra przegraÂła proces.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Min¹³ ju¿ jakiœ czas i podejmujê siê oceny weekendowych wydaù magazynu "24 Godziny", które wypadaj¹ wed³ug mnie bardzo dobrze.

Podobaj¹ mi siê reporta¿e, przygotowywane do programu, które potrafi¹ przyk³uÌ uwagê. Magazyn mia³ byÌ podsumowaniem tygodnia, aczkolwiek wed³ug mnie nie do koùca takim jest i... bardzo dobrze, bo po có¿ ogl¹daÌ po raz kolejny to samo. S¹ programy typu "Kawa na ³awê" i "Lo¿a prasowa". Ba³em siê ¿e to bêdzie znowu coœ takiego, a kolejny taki program nie jest potrzbeny. Pojawiaj¹ siê tematy, o których zapomniano, przedwczoraj ciekawy reporta¿ o Betankach, oprócz tego goœÌ Lepper. Ale plusem jest to, ¿e przez ca³¹ godzinê znowu nie patrzymy siê na te same g³owy nudnych polityków, bo pojawiaj¹ siê analizy socjologów, politologów, wczoraj np. by³ autor ksi¹¿ki o Rokicie, który komentowa³ wydarzenia zwi¹zane z Rokit¹.

Sekielski dobrze prowadzi program, juÂż nie trzĂŞsÂą mu siĂŞ rĂŞce. :D

SwojÂą drogÂą zauwaÂżyÂłem nowy kadr, jakby z boku. Bardzo mi siĂŞ podoba. :brawa:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Nigdy bym nie pomyslaÂł ze tak doÂświadczony dziennikarz moÂże byĂŚ zestresowany.
Pewnie dlatego Âże tym razem sam prowadzi program i nie moÂże liczyĂŚ na pomoc kolegi :mhm: :mhm:
monetowy_chlopak

Post autor: monetowy_chlopak »

Mi siĂŞ bardzo podoba to, Âże M24 z Tomiem jest nadwany ze studia biznesowego, wyglÂąda to bardzo fajnie, lepiej niz jak byÂł na poczatku nadawany zza stoÂłu. Jedno co mi siĂŞ nie podoba, to to , iÂż na tym ekranie duÂżym zazwyczaj jest obraz zwiÂązany z danym tematem. Np., Renia Beger przechadza siĂŞ po ekranie :p WolĂŞ jak na poczÂątku dawali logo programu. Tak jest lepiej. Mam nadziejĂŞ, ze zawsze takĂŞ bedzie tzn. logo w tle :D

Oto caps.

Obrazek


PS; Czy nie wyglÂąda to fajnie?
lukaszo
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 201
Rejestracja: czwartek 11 paź 2007, 17:05

Post autor: lukaszo »

Ma ktos moze nagrane pozegnanie Tomasza Sekielskiego z widzami TVN24?
TVN - programowo najlepsza
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Tomasz Sekielski

Post autor: Camilo »

arrow2
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 229
Rejestracja: piątek 10 lut 2012, 22:27

Re: Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski

Post autor: arrow2 »

I całe szczęście. Gwiazdorzący były reporter, który potrafił bawić się tylko tanią sensacją w stylu "politycy kradną" i "masło drożeje". Szczęśliwie ma 9-cio miesięczny zakaz konkurencji więc i pokazywać się nie będzie nigdzie przez ten czas.
:arrow: dwa
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości