Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

maxxx pisze:Jutro pewnie tez Jarek bedzie stonowany-w miare mozliwosci,ale po sobocie powinien ruszyc ze zdwojona sila 8) :aniol:
Stonowany jak nigdy, pod krawatem, krotko sciety, ale raz po raz jakims delikatnym zarcikiem sypnal :spiewa:
Zagladalam na forum tvn24 we watek Porankowy, to co tam sie dzieje to istna rzez niewiniatek, jeszcze Krzysztof ma jako taki spokoj i cieszy sie spora sympatia, ale to co sie dzieje wokol Jarka to istna burza. Nie ma dnia i chyba godziny, zeby nie wypisywano tam, ze Jarek powinien odejsc z Poranka i ze jest beznadziejny, a jeszcze wieksze zamieszanie jest wokol jego wyksztalcenia, jacys malostkowi ludzie narzekaja ze ktos kto jest "tylko" po szkole sredniej nie powinien prowadzic tego programu. chyba co niektorzy powinni od rana zazywac waleriane, klepac sie profilaktycznie mocno mlotkiem po glowie zanim przysiada do klawiatury i wypisza te bzdurne steki wyzwisk.
Jarek trzymaj sie i badz taki jak jestes! :jupi:
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Post autor: Zuzu »

Nika masz ?wi?t? racj?...a to co robi? na forum TVN24 jest dla mnie ?a?osne(oczywi?cie ka?dy ma prawo do swojego zdania i tak wg. mnie w?a?nie zachowuj? si? stacja, zatrudniaj? tych ktĂłrzy wed?ug nich s? dobrzy i NADAJ? si? do tej roboty), ale cĂł? poradzimy...Jarek ma swoich oddanych fanĂłw, ktĂłrzy zawsze go obroni? :D ... a tak w ogĂłle to wydaje mi si?(jestem prawie pewna), ?e Jarek uko?czy? licencjat na Uniwersytecie Wroc?awskim...no wi?c o co im wszystkim chodzi??
Jarek jest suuuuppeeeerrrr :tanczy: :D :tanczy:
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

ehhh... ?al z takich ludzi.. bleee... cĂł?... na pewno nie jedna z tych osĂłb jest po studiach a poziomem inteligencji nie dorasta Jarkowi do pi?t!! i st?d si? bierze ta zawi?? i zazdro??.. ale nie ma czym si? przejmowa? :) Jarek jest nasz i zawsze b?dzie z nami :)
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Post autor: Zuzu »

Dok?adnie tak ostatnio ogl?daj?c Jarka (coraz cz??ciej) w Poranku w tygodniu mam wra?enie ?e stacja robi na z?o?? tym wszystkim ktĂłrzy go tak nie lubi?...a dla nas jak zwykle lepiej :D
Jarek dzisiaj jak zwykle powiedzia? "do zobaczenia" na po?egnanie i nie wiem czy jutro te? b?dzie czy nie...z nim to nigdy nic nie wiadomo :P A jutro ma przecie? urodzinki i co b?d? mu kazali pracowa??? xD :tanczy: :lol:
ROLA'S
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 26 sty 2008, 18:47

Post autor: ROLA'S »

Uwa?am, ?e Jarek jest najlepszy z porankowych prowadz?ych. Tak powinna by? poranna telewizja informacyjna - z jajem na luzie a nie sztywno jak za czasĂłw pani Loski ( bez urazy :spiewa:
jelo?sabmarin
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Zuzu pisze: A jutro ma przecie? urodzinki i co b?d? mu kazali pracowa??? xD :tanczy: :lol:
Jutro ma urodzinki ? :hyh: No to widzowie jutro zapelnia pewnie skrzynke porankowa jak i jego prywatna , a co do wolnego w pracy to szczerze mowiac nie spotkalam sie jeszcze z tym, zeby pracodawca z tytulu urodzin dawal odgornie wolne, no chyba ze sam zainteresowany sam z pewnym wyprzedzeniem wystapi o urlop na ten dzien.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 28 sty 2008, 19:05 przez Nika, łącznie zmieniany 1 raz.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Juz pewnie jutro w Poranku pojawi sie Jakub Porada (pojawilby sie juz dzis, ale w weekend mial wieczorny dyzur). Jarek mial kilka ostatnich dni pracowitych - prowadzil Poranki w srode i czwartek oraz w weekend no i dzis :)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 28 sty 2008, 19:00 przez Camilo, łącznie zmieniany 1 raz.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

kamilo pisze:Juz pewnie jutro w Poranku pojawi sie Jakub Porada (pojawilby sie juz dzis, ale w weekend mial wieczorny dyzur). Jarek mial kilka ostatnich dni pracowitych - prowadzil Poranki w srode i czwartek oraz w weekend :)
Jezeli tak, to znaczy, ze z tymi urodzinami wycerkulowal dobrze. :D
t
Początkujący
Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 07 cze 2007, 13:45

Post autor: t »

kamilo pisze:Juz pewnie jutro w Poranku pojawi sie Jakub Porada (pojawilby sie juz dzis, ale w weekend mial wieczorny dyzur). Jarek mial kilka ostatnich dni pracowitych - prowadzil Poranki w srode i czwartek oraz w weekend no i dzis :)
no ju? mam do?? prowadz?cego Jaros?awa. Brakuje mi Anity Werner o poranku, ju? jej nie by?o od pĂł?tora tygodnia jako?. Wcale nie bywa na antenie TVN24. W Porankach dwa wydania co dwa tygodnie zazwyczaj.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

No i dzis jak wczoraj napisalem nie ma Jarka - jest Kuba :spiewa:

Wszystkiego dobrego z okazji 30 urodzin :brawa: :tanczy:
Zuzu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sobota 05 sty 2008, 12:30

Post autor: Zuzu »

Tak ja te? do??czam si? do ?ycze? wszystkiego najjj dla Jarka... :tanczy: :jupi:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

kamilo pisze:No i dzis jak wczoraj napisalem nie ma Jarka - jest Kuba :spiewa:
Kamilo - prorok na naszym forum :spiewa:
Wszystkiego dobrego z okazji 30 urodzin :brawa: :tanczy:
Rowniez dolaczam sie do zyczonek! :D

Kupilam sobie dzis program telewizyjny i zobaczcie co na 77 stronce znalazlam :spiewa: :
Tele Tydzien pisze: Obrazek
Interesujace jest to co podali w ciekawostce, ze Jarkowi dobrze wychodzi gulasz z .... maslem orzechowym. :uhh: Niezla kombinacja musze przyznac. Szkoda, ze nie pochwalil sie receptura na to danie. Mozna by upichcic i sprawdzic, czy rzeczywiscie grzechu warte. 8)
Zaskoczylo mnie to, ze pomimo karygodnie wczesnej pory wstawania do pracy, Jarek chodzi dosyc pozno spac :spiewa: Pewnie gdyby mial jakas rutynowa prace to by zasnal w niej, ale co innego jak prowadzi sie program na zywo od switu, ktory napedza czlowiekowi adrenaline.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nika pisze:Kamilo - prorok na naszym forum
Moze nie tyle prorok co obserwator :P
Rowniez dolaczam sie do zyczonek!
A tak swoja dorga to myslalem, ze Jarek jest odrobinke starszy :spiewa:
Interesujace jest to co podali w ciekawostce, ze Jarkowi dobrze wychodzi gulasz z .... maslem orzechowym. Niezla kombinacja musze przyznac.
Szukalem w Internecie przepisu, ale nic nie znalazlem :nie:
Faktycznie, oryginalne danie choc chcialbym dodac, ze niektĂłrzy Kaszubi jedza sledzia z dzemem czy drozdzĂłwke z parĂłwka :rozglada:
Zaskoczylo mnie to, ze pomimo karygodnie wczesnej pory wstawania do pracy, Jarek chodzi dosyc pozno spac
Juz to kiedys gdzies mĂłwil, chyba u konkurencji :spiewa:
Pewnie gdyby mial jakas rutynowa prace to by zasnal w niej, ale co innego jak prowadzi sie program na zywo od switu, ktory napedza czlowiekowi adrenaline.
No i czasami poprawia humor :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

kamilo pisze: A tak swoja dorga to myslalem, ze Jarek jest odrobinke starszy :spiewa:
Nie, no nie zartuj. Przypatrz sie tej buzce, gladka jak u Kacpra niczym pupka niemowlaka. :lol2:
Szukalem w Internecie przepisu, ale nic nie znalazlem :nie:
Bo to pewnie autorski przepis Kuzniara. :D
Faktycznie, oryginalne danie choc chcialbym dodac, ze niektĂłrzy Kaszubi jedza sledzia z dzemem czy drozdzĂłwke z parĂłwka :rozglada:
To tak jak kobiety przy nadziei. :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jarek dziś prowadzi Tłustoczwartkowy Poranek 8)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości