Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Post autor: zoha8 »

Skoro napisały już o tym Teletubisie, pozostaje mi potwierdzić to zniknięcie Agaty.
Dlatego jeśli ktoś ogląda TVN24 dla niej, może teraz zrobić sobie dłuuuugie wakacje.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Tutaj to akurat mało kogo taka informacja obchodzi :devil: Tym razem ważniejszy dla ogółu był mój caps :lol2:
A tak na marginesie, to przedstawiam Wam źródło mojej informacji nt. tamtego materiału i zadumanej Agaty :lol2: Teraz już możecie osobiści Tinki'emu Winki'emu podziękować :lol2:
Aaaa .... to Tinki z sąsiedniego forum :o ?? Żałuję ,że nie mam czasu , żeby i tam prowadzić namiętną dyskusję :? !! No , ale skoro już tu jesteś z tym wspaniałym dziełem , to bardzo ci za tamten ślad , na który trafiła notka dziękuję :) !!
Tinki Winki, mogłeś chłopakom zrobić z Agaty cower girl w STUFF MAGAZINE :devil:
Jak już jesteś taki hojny :devil:
Swoją drogą musiałeś się nieźle napracować, skoro zdecydowałeś się nietypowo tutaj zamieścić swoją twórczość? :lol2: Możesz być spokojny :D Tutaj odpowiednio Cię docenią :lol2:
:> notka -nam przecież nie o to chodzi , żeby móc Agatkę w takiej formule oglądać :aniol: !! :nie: !! To ,że chcieliśmy widzieć ją na karnawale w Rio i na plaży latem nie oznacza ,że od razu chcielibyśmy umieścić ją na okładce tego "odważnego" magazynu ..... eeejjjjhhh :red: !! Zaczynam się plątać w zeznaniach :devil: !!
N@wet nikt nie z@uważył jak się odnosisz do Ag@ty :devil:
@ - "at" -jak się domyślam inicjały Agatki :) ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

zoha8 pisze:Skoro napisały już o tym Teletubisie, pozostaje mi potwierdzić to zniknięcie Agaty.
Dlatego jeśli ktoś ogląda TVN24 dla niej, może teraz zrobić sobie dłuuuugie wakacje.
..co :uhh:

..obawiałem się tego ;(

..w tym roku Agatka spędzi Walentynki z ukochanym a nie z nami - ukochanymi fanami ;(
..i nie będzie romantycznych liścików :neutral:
..nie będzie medialnych Walwntynek ;(

..nic już teraz nie będzie ;(
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

obi pisze:
zoha8 pisze:Skoro napisały już o tym Teletubisie, pozostaje mi potwierdzić to zniknięcie Agaty.
Dlatego jeśli ktoś ogląda TVN24 dla niej, może teraz zrobić sobie dłuuuugie wakacje.
..co :uhh:

..obawiałem się tego ;(

..w tym roku Agatka spędzi Walentynki z ukochanym a nie z nami - ukochanymi fanami ;(
..i nie będzie romantycznych liścików :neutral:
..nie będzie medialnych Walwntynek ;(

..nic już teraz nie będzie ;(
obi - nie panikuj :D Dwa tygodnie, ew. trzy, to nie wieczność :D
Ciesz się, że Agata teraz już nie będzie musiała kłócić się z narzeczonym przez Skype'a :devil: Tak jak np. mój kuzyn ze swoją dziewczyną, kiedy byli w tymczasowej rozłące :lol2:
Życzmy Agacie, żeby miło spędziła urlop :P
:D
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

not that kind pisze:obi - nie panikuj :D Dwa tygodnie, ew. trzy, to nie wieczność :D
teraz kiedy żyję ze świadomością urlopu nawet godzina bez Agatki będzie dla mnie wiecznością ;(
Ciesz się, że Agata teraz już nie będzie musiała kłócić się z narzeczonym przez Skype'a :devil: Tak jak np. mój kuzyn ze swoją dziewczyną, kiedy byli w tymczasowej rozłące :lol2:
..dziękuje że starasz się mnie pocieszyć żartując :) :*
..doceniam to :*
..ale pĂłki co nic mnie nie pocieszy ;(
Życzmy Agacie, żeby miło spędziła urlop :P
..oczywiście że jej tego życzę :) :*
..ale z cierpiącym sercem ;(
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

obi pisze:
zoha8 pisze:Skoro napisały już o tym Teletubisie, pozostaje mi potwierdzić to zniknięcie Agaty.
Dlatego jeśli ktoś ogląda TVN24 dla niej, może teraz zrobić sobie dłuuuugie wakacje.
..co :uhh:

..obawiałem się tego ;(
Przygniotła mnie ta wiadomość :uhh: !! Musiałem na początku zapaść :uhh: !! Nic do mnie innego nie dochodziło poza tym słowem : UUuuuurrrrrllloooopppp :hyh: !! Agatki urlop :( !! Agatki teraz przez najbliższe dni nie zobaczymy ;( !!

Boże -to nastał już czas apokalipsy ;( !! ;( !! ;( !!
..w tym roku Agatka spędzi Walentynki z ukochanym a nie z nami - ukochanymi fanami ;(
..i nie będzie romantycznych liścików :neutral:
..nie będzie medialnych Walwntynek ;(

..nic już teraz nie będzie ;(
A ja już miałem tekst ułożony i nawet planowałem pomysł Blacka ukraść i wysłać na adres redakcji w Poznaniu bukiecik kwiatków ;( !! A teraz co by się z nimi stało :uhh: ?? ..... do powrotu Agatki zwiędłyby i wyglądały jak chwasty ;( !! :uhh:
Tak jak moja dusza aktualnie ;( !!
not that kind pisze:obi - nie panikuj :D Dwa tygodnie, ew. trzy, to nie wieczność :D
Ciesz się, że Agata teraz już nie będzie musiała kłócić się z narzeczonym przez Skype'a :devil: Tak jak np. mój kuzyn ze swoją dziewczyną, kiedy byli w tymczasowej rozłące :lol2:
Życzmy Agacie, żeby miło spędziła urlop :P
Kłócili się przez Skype'a :> ?? :hahaha: A o co :> ?? :hahaha: Nie odpowiadaj :lol2: !! :xx:
No to wieczór -ostatni w tym karnawale możemy spędzić w tańcu :) !!
obi pisze:
not that kind pisze:Życzmy Agacie, żeby miło spędziła urlop :P
..oczywiście że jej tego życzę :) :*
..ale z cierpiącym sercem ;(
O to jestem spokojny :lol2: !! Znając treść "pocztówek" z jej poprzednich urlopów i pomysłowość Agatki narzeczonego i jego znajomych :lol2: !! :hahaha:

Odpoczywaj :* !! I wracaj prędko :) !! Fani czekają ;( !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
zoha8
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 05 mar 2007, 19:36

Post autor: zoha8 »

[quote
obi - nie panikuj :D Dwa tygodnie, ew. trzy, to nie wieczność :D
quote]

Wasze grono jest na tyle kulturalne że zasługuje na pełniejsze wiadomości.
Dlatego musicie poczekać do wiosny. niestety
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

zoha8 pisze:[quote
obi - nie panikuj :D Dwa tygodnie, ew. trzy, to nie wieczność :D
quote]

Wasze grono jest na tyle kulturalne że zasługuje na pełniejsze wiadomości.
Dlatego musicie poczekać do wiosny. niestety
Że niby do końca marca :?: :shock: :shock:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Post autor: marcinkowsky »

epsztajnek pisze:
zoha8 pisze:[quote
obi - nie panikuj :D Dwa tygodnie, ew. trzy, to nie wieczność :D
quote]

Wasze grono jest na tyle kulturalne że zasługuje na pełniejsze wiadomości.
Dlatego musicie poczekać do wiosny. niestety
Że niby do końca marca :?: :shock: :shock:
Do..... ;( do........ ;( do ............ do............ kiedy ................. ;( ?? :( :(
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:
zoha8 pisze:[quote
obi - nie panikuj :D Dwa tygodnie, ew. trzy, to nie wieczność :D
quote]

Wasze grono jest na tyle kulturalne że zasługuje na pełniejsze wiadomości.
Dlatego musicie poczekać do wiosny. niestety
Że niby do końca marca :?: :shock: :shock:
Do..... ;( do........ ;( do ............ do............ kiedy ................. ;( ?? :( :(
..zoha8 :(
..Ty zawsze miałaś dla nas najgorsze wieści i pojawiałaś się w momencie kiedy Agatka nas opuszczała ;(

..ale teraz przeszłaś samą siebie w okrucieństwie przekazu Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

Uch :uhh: Musicie czekać na Agatę do wiosny... :uhh: Chłopaki tak mi przykro, oby to nie była prawda :uhh: Bo jeśli jest prawdą, to nie da się ukryć, że nie da się tu z Wami wytrzymać :devil: Będziecie wyjątkowo zrzędliwi - jak na tęskniących fanów przystało :neutral:

Ale uspokójcie się już z tymi łzami, bo Wenecję i wszystkie niżej położone tereny zatopicie prędzej niż to prognozują naukowcy :lol2: Głowy do góry :) Jakoś to będzie ;)
:D
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

not that kind pisze:Uch :uhh: Musicie czekać na Agatę do wiosny... :uhh: Chłopaki tak mi przykro, oby to nie była prawda :uhh: Bo jeśli jest prawdą, to nie da się ukryć, że nie da się tu z Wami wytrzymać :devil: Będziecie wyjątkowo zrzędliwi - jak na tęskniących fanów przystało :neutral:
..zrzędliwy :?:

..mi mowę odebrało ;( ;( ;(
not that kind pisze:Ale uspokójcie się już z tymi łzami, bo Wenecję i wszystkie niżej położone tereny zatopicie prędzej niż to prognozują naukowcy :lol2: Głowy do góry :) Jakoś to będzie ;)
..nie będzie ;(
..noteczko nie będzie że 'jakoś to będzie' ;(

..bo Agatki zbyt długo nie będzie ;( ;( ;(
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

obi pisze:..noteczko nie będzie że 'jakoś to będzie' ;(

..bo Agatki zbyt długo nie będzie ;( ;( ;(
To ja już nie wiem jak mam Was pocieszyć :roll: Może dzięki temu, że nie będzie Agaty podczas sesji egzaminacyjnej nikt Was nie będzie rozpraszał? :lol:
:D
obi
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: wtorek 22 sty 2008, 09:08
Lokalizacja: ni stad ni zowad

Post autor: obi »

not that kind pisze:
obi pisze:..noteczko nie będzie że 'jakoś to będzie' ;(

..bo Agatki zbyt długo nie będzie ;( ;( ;(
To ja już nie wiem jak mam Was pocieszyć :roll: Może dzięki temu, że nie będzie Agaty podczas sesji egzaminacyjnej nikt Was nie będzie rozpraszał? :lol:
..to teĹź nie jest tak :nie:

..to że nie ma i nie będzie Agatki oznacza że inspiracji nie będę miał ;( ;( ;( ;(

..i to jest główny problem :!: ;(
..to ja obiezyswiat :D
..z powodu awarii forum pod zmienionym nazwiskiem :lol2:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Post autor: stajlus »

zoha8 pisze:Wasze grono jest na tyle kulturalne że zasługuje na pełniejsze wiadomości.
Dlatego musicie poczekać do wiosny. niestety
to nie może być prawda :shock: skąd masz takie informacje? :shock: :shock:

dlaczego Wy w nie wierzycie? :> :shock:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości