Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

Black Jack pisze:
marcinkowsky pisze:Znów się odnalazł :lol2: !! Dobrze , że nie kazałeś nam czekać tyle co ostatnio :lol2: !!

Al mnie gotów zagadać na śmierć - palce mnie już od stukania w klawiaturkę bolą :devil: Odwykłem od pisania w takiej ilości :hmm:
..tak jak myślałem :lol2:
..ale pióra się nie sypały :?: :lol2:
..skoro jesteś w stanie jeszcze pisać :?: :lol2:
marcinkowsky pisze:Znów wszystko zwalasz na Agatkę :? !! Jesteś zawistny :devil: !! My , w przeciwieństwie do Ciebie wybaczyliśmy Agatce to , że nic nam o sobie nie chciała powiedzieć :] !!
To ja Wam, że jesteście zbyt łaskawi i zbyt łatwo przebaczacie :lol2:
..no trudno :lol2:
..tym się różnimy :lol2:
..takim jak nam łatwiej jest żyć - mówię Ci :lol2:
..nie rozpamiętywać i cieszyć się tym co jest :lol2:
Black Jack pisze:
marcinkowsky pisze:Chyba nas o to nie poprosisz :rozglada: ??
Myślałem, że nie muszę? :devil:
..oj - nie wystawiaj nas i naszej przyjaźni na taką ciężką próbę :rydzyk:
Black Jack pisze:
marcinkowsky pisze:A co z tymi filmikami :lol2: ??
Z jakimi? :devil:
..w sumie to mamy z Blackiem na karku obietnicę złożoną Agatce :rozglada:
..żeby nie tykać jej prywatnego życia :rozglada:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 10 lut 2008, 10:02

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Black Jack »

obieżyświat pisze:..tym się różnimy :lol2:
..takim jak nam łatwiej jest żyć - mówię Ci :lol2:
..nie rozpamiętywać i cieszyć się tym co jest :lol2:
Ja muszę dużo rozpamiętywać z tego co było, ponieważ popełniam w życiu bardzo dużo błędów :lol2: siłą rzeczy cały czas uczę się na błędach ;) Niestety na swoich, nie cudzych :devil:
Black Jack pisze:
marcinkowsky pisze:Chyba nas o to nie poprosisz :rozglada: ??
Myślałem, że nie muszę? :devil:
..oj - nie wystawiaj nas i naszej przyjaźni na taką ciężką próbę :rydzyk:
Nie śmiałbym :aniol:
obieżyświat pisze:
Black Jack pisze:
marcinkowsky pisze:A co z tymi filmikami :lol2: ??
Z jakimi? :devil:
..w sumie to mamy z Blackiem na karku obietnicę złożoną Agatce :rozglada:
..żeby nie tykać jej prywatnego życia :rozglada:
No właśnie - obietnica jest ważna całe życie :) Ale biorąc pod uwagę fakt, że nie była to obietnica złożona na łożu śmierci ... :lol2: to chyba mogę napisać, że pamiątkowe zdjęcia i filmiki z wakacji Agaty bardzo pozytywnie mnie nastroiły :) Gratuluję jej szczęścia u boku mężczyzny, który ją kocha :) Cieszy mnie bardzo to szczęście :)
Tam miłość maluje się tak wyraziście, że aż banalnie - to piękne, nie zaprzeczam i bardzo, naprawdę bardzo mnie to cieszy :D
Dla mnie miłość, to nigdy nie było tylko tak, tak albo nie, nie. Raczej coś na wzór wicked game :spiewa: :devil:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

Black Jack pisze:Ja muszę dużo rozpamiętywać z tego co było, ponieważ popełniam w życiu bardzo dużo błędów :lol2: siłą rzeczy cały czas uczę się na błędach ;) Niestety na swoich, nie cudzych :devil:
Jak chcesz , to podrzucę Ci kilka moich życiowych błędów :lol2: !! Może będzie ci troszku lżej :aniol: ??
Black Jack pisze:Nie śmiałbym :aniol:
Obiecuję , że pomyślimy nad tym :lol2: !!
Black Jack pisze:No właśnie - obietnica jest ważna całe życie :) Ale biorąc pod uwagę fakt, że nie była to obietnica złożona na łożu śmierci ... :lol2: to chyba mogę napisać, że pamiątkowe zdjęcia i filmiki z wakacji Agaty bardzo pozytywnie mnie nastroiły :) Gratuluję jej szczęścia u boku mężczyzny, który ją kocha :) Cieszy mnie bardzo to szczęście :)
Tam miłość maluje się tak wyraziście, że aż banalnie - to piękne, nie zaprzeczam i bardzo, naprawdę bardzo mnie to cieszy :D
Dla mnie miłość, to nigdy nie było tylko tak, tak albo nie, nie. Raczej coś na wzór wicked game :spiewa: :devil:
Jak pięknie :P !! Żartowałem z tą zazdrością ;) !! Wiedziałem, że dobrze życzysz Agatce :racja: !!

ps a co z tymi czerownymi ludkami :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Black Jack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 10 lut 2008, 10:02

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Black Jack »

marcinkowsky pisze:Jak chcesz , to podrzucę Ci kilka moich życiowych błędów :lol2: !! Może będzie ci troszku lżej :aniol: ??
No to dawaj :devil: :hahaha:
marcinkowsky pisze:Jak pięknie :P !! Żartowałem z tą zazdrością ;) !! Wiedziałem, że dobrze życzysz Agatce :racja: !!
Przecież nie napisałem, że nie jestem zazdrosny :> Zazdrosny to ja akurat jestem jak cholera o to, że mnie takie szczęście w życiu nie spotkało :D
Ale widząc uśmiechniętą buzię Agaty ... rozanieloną wręcz, kiedy tuli ją ten "kochaś", nie potrafię się nie cieszyć ;)
ps a co z tymi czerownymi ludkami :lol2: ??
Żyjecie tu w takiej komunie .... żart ;) To czysty przypadek :D Po prostu tak wyszło :D Powiedzmy, że odpływałem od Was o zachodzie i to taki efekt optyczny ... plastyczny? :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

Black Jack pisze:
marcinkowsky pisze:Jak chcesz , to podrzucę Ci kilka moich życiowych błędów :lol2: !! Może będzie ci troszku lżej :aniol: ??
No to dawaj :devil: :hahaha:
Umówmy się w innym miejscu -bardziej ustronnym :lol2: !! Tutaj nie chciałbym prać własnych brudów :lol2: !!
Black Jack pisze:Przecież nie napisałem, że nie jestem zazdrosny :> Zazdrosny to ja akurat jestem jak cholera o to, że mnie takie szczęście w życiu nie spotkało :D
Ale widząc uśmiechniętą buzię Agaty ... rozanieloną wręcz, kiedy tuli ją ten "kochaś", nie potrafię się nie cieszyć ;)
Skoro wszyscy to czujemy -to pewne -Agatka jest dla nas kimś więcej niż tylko panią ze szklanego ekranu 8) !! :tanczy:
Żyjecie tu w takiej komunie .... żart ;) To czysty przypadek :D Po prostu tak wyszło :D Powiedzmy, że odpływałem od Was o zachodzie i to taki efekt optyczny ... plastyczny? :lol2:
Ok -zrozumiałem :D !!
A może zmienisz awka na welcome back :lol2: ??
Ostatnio zmieniony niedziela 10 lut 2008, 17:16 przez marcinkowsky, łącznie zmieniany 1 raz.
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

Black Jack pisze:No właśnie - obietnica jest ważna całe życie :) Ale biorąc pod uwagę fakt, że nie była to obietnica złożona na łożu śmierci ... :lol2: to chyba mogę napisać, że pamiątkowe zdjęcia i filmiki z wakacji Agaty bardzo pozytywnie mnie nastroiły :) Gratuluję jej szczęścia u boku mężczyzny, który ją kocha :) Cieszy mnie bardzo to szczęście :)
Tam miłość maluje się tak wyraziście, że aż banalnie - to piękne, nie zaprzeczam i bardzo, naprawdę bardzo mnie to cieszy :D
Dla mnie miłość, to nigdy nie było tylko tak, tak albo nie, nie. Raczej coś na wzór wicked game :spiewa: :devil:
..jak zwykle klasą wybrnąłeś z opresji :tanczy:

..chyba naprawdę jesteś wyćwiczony życiowo :lol2:
..skoro na tyle pytań już nam łaskawie odpowiedziałeś :lol2:
..to Cię jeszcze o jedno zapytam :lol2:

..co byś odpowiedział takiemu, co zarzuca Agatce, że 'jest brzydka i ma okropny głos?' :)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 10 lut 2008, 10:02

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Black Jack »

marcinkowsky pisze:Umówmy się w innym miejscu -bardziej ustronnym :lol2: !! Tutaj nie chciałbym praćwłasnych brudów :lol2: !!
Jutro po 17-stej? :D
Skoro wszyscy to czujemy -to pewne -Agatka jest dla nas kimś więcej niż tylko panią ze szklanego ekranu 8) !! :tanczy:
Pytanie kim jest i jak nazwać to, co nas z nią łączy? :D
A może zmienisz awka na welcome back :lol2: ??
Ech, chyba nie ;)
obieżyświat pisze:..skoro na tyle pytań już nam łaskawie odpowiedziałeś :lol2:
..to Cię jeszcze o jedno zapytam :lol2:

..co byś odpowiedział takiemu, co zarzuca Agatce, że 'jest brzydka i ma okropny głos?' :)
A ktoś tak napisał? :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

Black Jack pisze:Jutro po 17-stej? :D
Ok -jesteśmy umówieni :lol2: !! Szykuj się na szok :lol2: !!
Pytanie kim jest i jak nazwać to, co nas z nią łączy? :D
Zapytajmy eksperta :lol2: !! Ja też nie umiem odpowiedzieć sobie na to pytnie na temat uczuć -podobno jestem niedojrzały , to efekt niedojrzałości taka nieumiejętność :lol2: !! Ale może z czasem się zorientujemy i odpowiemy na to pytanie :lol2: ?/
Ech, chyba nie ;)
Zastanów się :) !! Przemyśl tę decyzję jeszcze :) !!
Black Jack pisze:A ktoś tak napisał? :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
No niestety :D !! Trudno uwierzyć , nie :D ?? No , ale stało się :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Black Jack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 10 lut 2008, 10:02

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Black Jack »

marcinkowsky pisze:Zapytajmy eksperta :lol2: !! Ja też nie umiem odpowiedzieć sobie na to pytnie na temat uczuć -podobno jestem niedojrzały , to efekt niedojrzałości taka nieumiejętność :lol2: !! Ale może z czasem się zorientujemy i odpowiemy na to pytanie :lol2: ?/


Ale to takie przyjemne móc całe życie zachowywać dziecięcą przepuszczalność granicy między światem rzeczywistym a nierzeczywistym :racja:
No niestety :D !! Trudno uwierzyć , nie :D ?? No , ale stało się :lol2: !!
Ja bym nie dyskutował z kimś takim :nie: Kiedy ktoś obraża urodę pięknej kobiety, należy go wyzwać na pojedynek i nie marnować słów i czasu na dyskusję! :]
Taka malutka sugestia dla tych, którzy zdecydują sie na tę praktykę :)
Kiedy dojdzie już do bezpośredniego starcia, pozwólmy przeciwnikowi rozciąć sobie skroń ... :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

Black Jack pisze:Ja bym nie dyskutował z kimś takim :nie: Kiedy ktoś obraża urodę pięknej kobiety, należy go wyzwać na pojedynek i nie marnować słów i czasu na dyskusję! :]
Nogi z d... powyrywać :devil: !!
Black Jack pisze:Taka malutka sugestia dla tych, którzy zdecydują sie na tę praktykę :)
Kiedy dojdzie już do bezpośredniego starcia, pozwólmy przeciwnikowi rozciąć sobie skroń ... :lol2:
A po cholerę :> ?? Dać się tak poniżyć :ban: ?
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
Black Jack pisze:Jutro po 17-stej? :D
Ok -jesteśmy umówieni :lol2: !! Szykuj się na szok :lol2: !!
..jak romantycznie :racja:
Black Jack pisze:Ech, chyba nie ;)
..Blacky - nie podejmuj znów takich radykalnych decyzji na szybko ;)
marcinkowsky pisze:
Black Jack pisze:Ja bym nie dyskutował z kimś takim :nie: Kiedy ktoś obraża urodę pięknej kobiety, należy go wyzwać na pojedynek i nie marnować słów i czasu na dyskusję! :]
Nogi z d... powyrywać :devil: !!
..toteż za dużo nie dyskutowaliśmy :lol2:
Black Jack pisze:Taka malutka sugestia dla tych, którzy zdecydują sie na tę praktykę :)
Kiedy dojdzie już do bezpośredniego starcia, pozwólmy przeciwnikowi rozciąć sobie skroń ... :lol2:
..po co :shock:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 10 lut 2008, 10:02

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Black Jack »

..jak romantycznie :racja:
obi, nie przeginaj :devil:
obieżyświat pisze:
Black Jack pisze:Taka malutka sugestia dla tych, którzy zdecydują sie na tę praktykę :)
Kiedy dojdzie już do bezpośredniego starcia, pozwólmy przeciwnikowi rozciąć sobie skroń ... :lol2:
..po co :shock:
Po co? Po co? :lol2: A wyobraźcie jak ta, której honoru broniliście opatruje Wam czule tę zranioną skroń :lol2:
Boskie uczucie, prawda? :lol2: Warto było pocierpieć dla tej chwili, prawda? :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

Black Jack pisze:Po co? Po co? :lol2: A wyobraźcie jak ta, której honoru broniliście opatruje Wam czule tę zranioną skroń :lol2:
Boskie uczucie, prawda? :lol2: Warto było pocierpieć dla tej chwili, prawda? :lol2:
Ty to masz łeb na karku :lol2: !! Ale przyznaj się , ile razy już pozwalalaeś rywalom na taką potwarz dla tej późniejszej "przyjemności" :lol2: ??
A może to też od tych wstrząsów ta niedojrzałość emocjonalna nie chce minąć :mhm: ??

I powiedz mi jeszcze BJ , bo teraz tak miło nam się gada, jak sobie radzisz z tym , żeby nie pisać o Agatce :> ??
Ostatnio zmieniony niedziela 10 lut 2008, 17:51 przez marcinkowsky, łącznie zmieniany 1 raz.
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
Black Jack pisze:Po co? Po co? :lol2: A wyobraźcie jak ta, której honoru broniliście opatruje Wam czule tę zranioną skroń :lol2:
Boskie uczucie, prawda? :lol2: Warto było pocierpieć dla tej chwili, prawda? :lol2:
Ty to masz łeb na karku :lol2: !! Ale przyznaj się , ile razy już pozwalalaeś rywalom na taką potwarz dla tej późniejszej "przyjemności" :lol2: ??
..to chyba jak się chce zapracować na tytuł macho tak trzeba postępować :?: :lol2:
..no ale rzeczywiście perspektywa tych czułości po..brzmi bardzo obiecująco :racja:
.i wygląda na to że watro tę metodę praktykować :lol2:
I powiedz mi jeszcze BJ , b oteraz tak miło nam się gada, jak sobie radzisz z tym , żeby nie pisać o Agatce :> ??
..oj dzis kiepściutko sobie z tym radzi :hahaha:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Black Jack
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: niedziela 10 lut 2008, 10:02

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Black Jack »

marcinkowsky pisze:Ale przyznaj się , ile razy już pozwalalaeś rywalom na taką potwarz dla tej późniejszej "przyjemności" :lol2: ??
Wstyd się przyznać :red: :twisted:
A może to też od tych wstrząsów ta niedojrzałość emocjonalna nie chce minąć :mhm: ??
Jestem tak na poły marzyciel, a na poły realista. To oczywiście nie ułatwia życie :lol2: Jestem z reguły dojrzały emocjonalnie, albo stwarzam takie pozory, często jednak wyobrażenia zawracają mi głowę i w głowie - te związane z Agatą również :lol2:
Po prostu czasami wyobrażam sobie za dużo, a potem wyobrażenia o porażce powoduje brak działania :? Nie wiem, czy mnie rozumiecie? :devil:
I powiedz mi jeszcze BJ , bo teraz tak miło nam się gada, jak sobie radzisz z tym , żeby nie pisać o Agatce :> ??
To co wyżej :D No i faktycznie nieźle mi idzie niepisanie o niej, gorzej z nie pisaniem w jej wątkach :lol:
Był czas, kiedy myślałem, że mi jest potrzebny egzorcysta, taki czułem się opętany tą fascynacją :lol2: W skrócie, byłem "Agatoholikiem" :lol2: Leczyłem się z nałogu :D Ale jak każdy uzależniony, kiedyś do nałogu wracam :x Alkoholikom w celu detoksykacji alkoholowej zaszywają esperal, mi zaszyli kartę sieciową i kartę z dekodera cyfrowego, ale sobie je dzisiaj wyrwałem :devil: I uwierz mi marcinkowsky, żaden ciężki sprzęt do tego nie był potrzebny :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości