Nowa grafika

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Nowa grafika

Post autor: domino »

W styczniu miała się pojawić nowa grafika w Faktach.
Czy wiecie kiedy będzie można zobaczyć ją na antenie?
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Nowa grafika

Post autor: JacanTVN24 »

domino pisze:W styczniu miała się pojawić nowa grafika w Faktach.
Czy wiecie kiedy będzie można zobaczyć ją na antenie?
Ten temat był już poruszany w temacie o nazwie: "Fakty" - najlepszy program informacyjny w Polsce. Polecam zajrzeć znajduje się tam wiele informacji, rozważań, opinii etc. Tam również znajduje sie odpowiedź na Twoje zapytanie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nowa grafika ''Faktów'' będzie za dwa, trzy miesiące - powiedział Kamil Durczok w wywiadzie dla ''Tele tygodnia'' ;)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re:

Post autor: Greg Haus »

kamilo pisze:Nowa grafika ''Faktów'' będzie za dwa, trzy miesiące - powiedział Kamil Durczok w wywiadzie dla ''Tele tygodnia'' ;)
Czyżby grafika do faktów wzorowana na obecnej tvn'u się Durczokowi nie spodobała ? :twisted: :D
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Re:

Post autor: JacanTVN24 »

Greg Haus pisze:
kamilo pisze:Nowa grafika ''Faktów'' będzie za dwa, trzy miesiące - powiedział Kamil Durczok w wywiadzie dla ''Tele tygodnia'' ;)
Czyżby grafika do faktów wzorowana na obecnej tvn'u się Durczokowi nie spodobała ? :twisted: :D
już o tym mówiliśmy ale przypomnę że Pan Durczok waha się co do grafiki. Pewnie przegląda te nasze posty i wyciąga wnioski... i dobrze tylko szkoda ze "za dwa lub trzy miesiące" będą tego efekty, no ale co zrobić??? wystarczy tylko czekać niecierpliwie...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Nowa grafika

Post autor: pawell »

Już to widzę jak Kamil Durczok czyta nasze forum. :hahaha: Chyba nie myślisz, że on nie ma co robić tylko przeglądać posty na jakiejś stronie. :hmm:

Kamil Durczok na początku stycznia zapewniał w rozmowie z serwisem Wirtualne Media, że: "- Jesteśmy jednak już na finiszu". A raczej kosmetyczne poprawki nie trwałyby 2-3 miesiące, więc podejrzewam, że jakaś firma robi nową oprawę od podstaw. Pewnie to lepiej niż mieliby dać coś w stylu oprawy TVN-u. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Nowa grafika

Post autor: JacanTVN24 »

pawell pisze:Już to widzę jak Kamil Durczok czyta nasze forum. :hahaha: Chyba nie myślisz, że on nie ma co robić tylko przeglądać posty na jakiejś stronie. :hmm:

Kamil Durczok na początku stycznia zapewniał w rozmowie z serwisem Wirtualne Media, że: "- Jesteśmy jednak już na finiszu". A raczej kosmetyczne poprawki nie trwałyby 2-3 miesiące, więc podejrzewam, że jakaś firma robi nową oprawę od podstaw. Pewnie to lepiej niż mieliby dać coś w stylu oprawy TVN-u. :roll:
Przecież to oczywiste że nie mówię serio że Kamil Durczok czyta nasze forum :) No jak taki czas podaje 2-3 miesiące na na pewno od podstaw. No pewnie że lepiej. Jakaś profesjonalna firma to robi i efekty tego będą "za 2-3 miesiące" :brawa: Tym czasem czekamy... :roll:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowa grafika

Post autor: pop »

kamilo pisze:Nowa grafika ''Faktów'' będzie za dwa, trzy miesiące - powiedział Kamil Durczok w wywiadzie dla ''Tele tygodnia'' ;)
Dokładnie powiedział tak: "Może za dwa, trzy miesiące - to jeszcze trwa - będzie nowa, rewolucyjna oprawa "Faktów". Mam nadzieję, że się widzom spodoba." Później dodał, że będzie też nowa oprawa dźwiękowa.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
JacanTVN24
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 250
Rejestracja: sobota 01 wrz 2007, 17:27

Re: Nowa grafika

Post autor: JacanTVN24 »

POpieram pisze:
kamilo pisze:Nowa grafika ''Faktów'' będzie za dwa, trzy miesiące - powiedział Kamil Durczok w wywiadzie dla ''Tele tygodnia'' ;)
Dokładnie powiedział tak: "Może za dwa, trzy miesiące - to jeszcze trwa - będzie nowa, rewolucyjna oprawa "Faktów". Mam nadzieję, że się widzom spodoba." Później dodał, że będzie też nowa oprawa dźwiękowa.
I takie faktu o Faktach podobają mi się... Oby do "za dwóch, trzech miesięcy". Tylko szkoda że tak długo, może i warto czekać na przełom.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowa grafika

Post autor: pop »

W zeszłym roku Kamil Durczok zapowiadał, że nowa oprawa "Faktów" pojawi się w styczniu 2008, a może nawet jeszcze w grudniu 2007. Nie pojawiła się. Teraz termin też jest nieznany, bo "może dwa lub trzy miesiące" nic nie oznaczają. Sądzę, że grafika była już gotowa - ta, która miała pojawić się w styczniu - ale po prostu nie spełniła oczekiwań Durczoka, który chce czegoś "rewolucyjnego", dlatego teraz termin został przesunięty. Nie zdziwię się, jeśli w rzeczywistości nową oprawę "Faktów" zobaczymy jesienią.
@Jacan, przełom, a raczej rewolucja w "Faktach" już była i prędko kolejnej nie zobaczymy. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Nowa grafika

Post autor: pawell »

POpieram pisze:Nie zdziwię się, jeśli w rzeczywistości nową oprawę "Faktów" zobaczymy jesienią.
Nie chcę gdybać, ale chyba realniejszym terminem jest maj. :> To będzie 2 lata po przyjściu Kamila Durczoka do "Faktów" i wprowadzenia tych dużych zmian w dzienniku TVN. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Nowa grafika

Post autor: ~ »

A ja myślę, że w marcu pojawi się nowa grafika. Rusza wtedy wortal TVN. Pewnie to będzie jakoś powiązane. :)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowa grafika

Post autor: pop »

Wątpię, bo "Fakty" mają własny portal.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: Nowa grafika

Post autor: madziulka »

Telewizja TVN ponownie wybrała Velvet

Nowa oprawa "Faktów" TVN , która pojawi się na antenie prawdopodobnie już z końcem marca, została przygotowana przez Velvet. Nadawca wybrał projekt niemieckiej firmy po licznych konsultacjach.

Na potrzeby TVN przygotowane zostało zupełnie nowe ID programu. Zmieni się czołówka i motyw muzyczny serwisu. Kosmetyczne poprawki nie ominą też studia "Faktów".

Wybrany projekt wciąż jest dopracowywany, widziała go tylko wąska grupa osób z zarządu kanału.

źródło: http://www.wirtualnemedia.pl
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Nowa grafika

Post autor: qmate »

Po licznych konsultacjach... no ja mam nadzieję. Może będzie porządnie zrobione.
//////////
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości