POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Polsat

Post autor: podmark »

qmate pisze:Przypomniała mi się pewna sytuacja, że jedna osoba po Sylwestrze TVN chciała nam uświadomić jaki to ten TVN pazerny na pieniądze.
Szkoda, że nie przypomniała Ci się jakże istotna rzecz, o której wtedy pisałem ,a mianowicie - kosmicznej cenie za smsa z pozdrowieniami (11 złotych).
POpieram pisze:A dziś się tylko utwierdziłem w tym, że widzowie Polsatu to stastyczni mieszkańcy wsi bez żadnego wykształcenia.
Mieszkańcy Warszawski z wykształceniem, powiem tylko jedno: jesteś stereotypowym mieszczuchem, który myśli, że jak mieszka w wielkim mieście, to jest pępkiem świata i wszyscy inni są gorsi. Wyobraź sobie, że wszędzie mieszkają ludzie, którzy nie potrafią pisać poprawnie ortograficznie. Wystarczyło oglądać Sylwester w TVN, by zobaczyć, że widzowie tej "wielkomiejskiej stacji" są bardzo inteligentni.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Polsat

Post autor: qmate »

podmark pisze:Szkoda, że nie przypomniała Ci się jakże istotna rzecz, o której wtedy pisałem ,a mianowicie - kosmicznej cenie za smsa z pozdrowieniami (11 złotych).
A ja mam tego świadomość. Ale to jednak nie tvn na każdym kroku szuka drogi do zarobienia. TVN oczywiście ma swoje programy do zarobienia (Call tv) ale nie zapycha ciągle ekranu jakimiś konkursami SMS-owymi. A cel takiego konkursu jest wiadomy.

A tak wracając do Sylwestra to wydaje mi się, że i tak Polsat zarobił więcej. Po pierwsze był współorganizatorem, a TVN objął tylko patronat telewizyjny, zatem zdaje mi się, że więcej kasy trafiło do Polsatu. Ponadto Sylwester na Polsacie trwał zdecydowanie dłużej. Kolejna rzecz, że miał wyższą oglądalność. Następna sprawa, że więcej osób posłało SMS do Polsatu, bo cena wydała im się korzystniejsza. Do TVN poszło pewnie najmniej SMS bo było i najdrożej i najkrócej trwał program i miał najniższą oglądalność.
Sorki za małe odejście od tematu przewodniego tego wątku.
//////////
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Polsat

Post autor: mks »

Wsztystko się zgadza, Polsat zapewne zarobił najwięcej. Jednak TVNowi nikt nie zabraniał zorganizowac koncertu od 20, z gwiazdami z smsami po 5zł a nie 11.. Polsat się postarał, Polsat zarobił.. a walentynki to okazja do głupich konkursików i pozdrowień, to komercyjne, ale nie widze w tym nic złego.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Polsat

Post autor: pop »

W poniedziałek po "Wydarzeniach" ekskluzywny wywiad z premierem Donaldem Tuskiem podsumowywujący 100 dni działania jego rządu. Rozmowę poprowadzą: Dorota Gawryluk i Jarosław Gugała.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Gościem pierwszego wydania programu ''Przebojowe dzieci'' będzie Michał Wiśniewski. Emisja: od niedzieli 9 marca, godz. 16.45.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Od wczoraj Studio Lotto gości na antenie Polsatu 5 minut później - o 22.00.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Polsat

Post autor: pop »

Odświeżona strona Polsatu :arrow: http://www.polsat.com.pl
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Polsat

Post autor: qmate »

Noo na pierwszy rzut oka strona prezentuje się bardzo ładnie! Zaraz głębiej pobuszuję :)
//////////
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Na pierwszy rzut oka jest zdecydowanie lepsza - nie jest taka jaskrawa jak poprzednia oraz jest bardziej przejrzysta.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Polsat

Post autor: object »

przede wszystkim strona jest znacznie bogatsza w informacje i zdjęcia. Zdjęcia są bardzo atrakcyjne bo w dużym formacie, ładnej jakości i takie "zakulisowe" (np. Interwencja, Wydarzenia). Znacznie ładniejsza i gustowniejsza grafika :D Nowa strona Polsatu na bardzo duży ,,+" :D :D :D :D :D :D :D
joker
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 04 lis 2007, 12:39

Re: Polsat

Post autor: joker »

Super! Wreszcie jakaś godna zainteresowania strona internetowa stacji tv. Bardzo mi tego brakowało do tej pory! Mam nadzieję, że ten trend będzie dalej rozwijany, a strony zostaną wzbogacone o treści multimedialne - m.in. wyemitowane już odcinki. Moim skromnym zdaniem to powinno znajdować się na stronie stacji telewizyjnej, a nie portali ( onet.pl czy interia.pl )
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Od 30 marca, co niedzielę ''Przebojowe dzieci'' emitowane będą o godzinie 9.45. Powodem jest niska oglądalność.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

Buhahahha :shock: To już lepiej chyba zdjąć program z anteny :spiewa: Niska oglądalność była do przewidzenia, gdyż taki format na takie programy już był widziany w programach 'Od przedszkola do opola'' i ''Mini Szansa''.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Od 6 kwietnia o 23.00 w Polsacie nowy program - ''Misiek Koterski Show'' :arrow: http://www.wirtualnemedia.pl/article/22 ... lsacie.htm
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Polsat

Post autor: Adrian ;P »

Od 1 kwietnia o 23:25 w Polsacie nowy serial ''1300 gramów'' - http://www.medialink.pl/artykul/517,130 ... cie,group4
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości