Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

Jarek jak zwykle pięknie wszystko poprowadził, niestety dziś mogłam oglądać go tylko do 7,40 bo potem obowiązki wzywały ale i tak przez to, że za późno wyjechałam spóźniłam się na pierwszą lekcje :x :P . Jutro mam nadzieję, że tez będzie wesoło, no ale Jarek potrafi tak poprowadzić rozmowę, że nie może być nudno. Pozdrawiam
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

Mam do was wszystkich pytanie, niekoniecznie dotyczące Jarka ale również. Chodzi mi o zwiedzanie telewizji tvn24. Jakby było to możliwe to fajnie byłoby się przejść po telewizji a wtedy na 100% zobaczylibyśmy któregoś z naszych ulubieńców. Tak wogule to ja kiedyś byłam na zwiedzaniu TVP wiec może i TVN24 jest możliwe… no chciałabym bardzo. :lol: :lol:
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

Hej co tak cicho ? :mhm: Przecież dziś Jarek miał dyżur a tu cicho sza…..
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Dorotka969 »

niom właśnie.. czemu tu tak cicho>?>> oj oj.. dzisiaj Jarek był w super humorze :D niom i był z Krzysiem, więc wszystko odbyło sie tak jak powinno :):) czekam na jutro :D w sumie to już na dzisiaj :) i proszę mi tutaj wątku Jarka nie zaniedbywać!! :)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

No właśnie bo wszyscy się zajęli jubileuszem Krzyśka zapominając o Naszym uroczym Jareczku. Jarek jak zwykle doskonały i cudowny, nic dodać nic ująć. Prawda ?! :D :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W rozmowie z Michałem Ogórkiem ruszał tym długopisem i gestykulował na wszystkie strony :lol:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

Chce tylko delikatnie napomknąć, że to już 42 strona wpisów wiec dużymi krokami i u Jarka zbliżamy się do 50. :P Nie zaniedbujmy go bo jeszcze będzie miał kompleksy przy koledze z redakcji Krzyśku ;P, On ma już w końcu prawie 51 stronkę
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Nika »

Dziś z Tobą Jareczku coś jest nie tak... tak Agnieszka Cegielska zwróciła sie do Jarka w trakcie prognozy pogody. Na co On odpowiedział: To wszystko przez ten traktat lizboński, bo nadal go nie rozumiem... I to chyba te rozmowy szczególnie z ludżmi związanymi z PiS, popsuły Panu redaktorowi humorek :( , a szczególnie jedna emocjonująca rozmowa z posłem Cymańskim, który był dziś wyjątkowo pobudzony, i aż krzyczał w studio, zamiast spokojnie mówić. Jarek zaczął spokojnie od takich słów:Ja jestem prosty chłopak i proszę to mi i widzom wszystko w prosty sposób wyjaśnić.. Potem musiał zacząć przekrzykiwac Pana posła, bo inaczej by go nie wyhamował, i przez to pod koniec Poranka zaczął tracic głos. a jeszcze w trakcie czytania prasy jakieś rozbawione towarzystwo zbyt głośno dyskutowało gdzieś za Jego plecami i odszczeknął im Proszę ciszej tam chłopaki... :D Także na dziś pan redaktor Kuźniar miał juz chyba wszystkiego dość! :stop: I nie dziwię mu się, miejmy nadzieję, że struny głosowe zregenuja się do jutra i obejdzie się bez zastępstwa...
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Jarek dziś coś nie w sosie przynajmniej wg opinii Zubiego :D Ale czy ja wiem,jak zwykle zaczepia reporterki :lol2: Dziś 'na śnieg' i 'na wiatr' :lol2:

Śmieszne ujęcie :lol2: :arrow:

Obrazek

Acha i zwracał się do G.Kajdanowicza per 'Chłopie pańszczyzniany' :lol2:
I informacja zasięgnięta u źródła :arrow: JK:'Jutro tez niestety będe' 8)
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Oto dowód na to, że Poranek wcale nie jest taki monotonny. Przynajmniej pod względem scenograficznym :lol2: :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Oto dowód na to, że Poranek wcale nie jest taki monotonny. Przynajmniej pod względem scenograficznym
No nie jest absolutnie :lol2: Ja to wogóle żałuje,że nie wszyscy mają tak dobrze jak fani Jarka (oczywiscie lubie go żeby nie było :stop: )bo nie dość,że jest conajmniej 4 razy w tygodniu 1/4 czasu antenowego dziennego na wizji,jest fajnie kadrowany to przede wszystkim można tez coś wywnioskować jaki jest naprawdę. :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:przede wszystkim można tez coś wywnioskować jaki jest naprawdę.
Ostatnio w jakimś artykule czytałem, że jednak na wizji nie jest w 100% prawdziwy. :rozglada: Poczucie humoru ''trzyma'' go tylko na antenie. Poza nią - w życiu prywatnym czy przygotowaniach do programu już nie :uhh:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

kamilo pisze:Ostatnio w jakimś artykule czytałem, że jednak na wizji nie jest w 100% prawdziwy. Poczucie humoru ''trzyma'' go tylko na antenie. Poza nią - w życiu prywatnym czy przygotowaniach do programu już nie
Ja kiedyś czytałem,że jest melancholijny :D No może faktycznie masz rację,że to nigdy do końca nie bedzie jasne jak to z nim/nimi jest.Ale bezwzglednie dalej twierdze,że jednak coś mozna zaobserwować :tanczy:
A tak mi wpadło do głowy-tak samo podobno jest z Kubą Wojewódzkim-inny w programie,inny poza.Oczywiście zdawałem sobie sprawę ,że aż tak nie świruje 24h/dobe ale jednak,że byłby tak inny.Ale co ja tam wiem,nie mam danych na ten temat więc nie plotkuje :stop: :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

maxxx pisze:A tak mi wpadło do głowy-tak samo podobno jest z Kubą Wojewódzkim-inny w programie,inny poza.
Ostatnio w DD TVN się komuś wymsknęło, że zdarza się, iż po rozmowie przeprasza gości :rozglada:
Nie ma co jednak Jarka porównywać do Kuby, bo to niebo a ziemia :spiewa:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: maxxx »

Nie porównuje.Poprostu tylko mechanizmy zestawiałem :lol2:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości