Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

a ja się chyba cieszę, że takie relacje Agaty są tylko od święta :hahaha:
wykończyłbym się, gdyby takie tempo relacji miało być codziennie :hahaha: gdyby zawsze były takie żywiołowe i przygodowe :lol2:
serce wali mi jak oszalałe :lol: i nie chce się uspokoić :lol:
marcinkowsky pisze:
obieżyświat pisze:..Agatka dzis w wersji sportowej :lol2:
..jak ona zabiega o względy mieszkańców Argentyny :>
..trochę mnie to dziwi :>
..a nawet bardzo - znając nasze relacje z nią i jej powściągliwość :>
Co się dziwisz -w ojczyźnie wszystko można :lol2: !! Jak się jest w gościnie , to trzeba się gospodarzom przymilać :tanczy: !!
ale żeby aż tak bardzo :lol: właściwie, to czemu nie? :lol: czasami znów miałbym ochotę być dzieckiem :lol:
..jak widziałem jak Agata bimba nad ziemią :lol2: :tanczy:
Nawet bimbać na linie :lol2: !! :hahaha: No dzieciaki miały niesamowitą radochę :hahaha: !! :lol2: Ładnie to tak się nabijać z pierwszego niepowodzenia pani dziennikarki :> ?? Jak raz zawisła , to już myślałem ,że tak do końca materiału będzie bimbać :hahaha: !!
jak wahadło w zegarze :lol2: zwinna i wysportowana ta nasza Agatka :tanczy: no, no :tanczy:
..aaaa -cudnie się ubrała - znowuż :lol2:
Najlepiej to było widać właśnie na tej linie :lol2: !! Może od tamtego momentu Agatka postanowi już zawsze w tej formule nadawać relacje :lol2: ?? Np. raport wieczorny byłby wyborny :jupi: !!
Panowie -montujcie w studio taką linę :plus: !! :lol2:
jestem za - wprawę Agatka już ma, a publiczność wtórująca też na pewno się znajdzie :lol:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:a ja się chyba cieszę, że takie relacje Agaty są tylko od święta :hahaha:
wykończyłbym się, gdyby takie tempo relacji miało być codziennie :hahaha: gdyby zawsze były takie żywiołowe i przygodowe :lol2:
serce wali mi jak oszalałe :lol: i nie chce się uspokoić :lol:
Ale taki ruch klatki piersiowej to dla zdrowia jest dobry :lol: !! :tanczy: A jeśli chciałbyś się zsolidaryzować z Agatką , to śmigaj na linę , albo zrób sobie w domu strumyk i płyń w dół rzeki :lol: !! :lol: :lol: :lol: Adrenalina to coś wspaniałego :tanczy: !! :D Kiedy ją poczujesz zapominasz o powściągliwości :lol2: !! :tanczy:
ale żeby aż tak bardzo :lol: właściwie, to czemu nie? :lol: czasami znów miałbym ochotę być dzieckiem :lol:
Kiedy ja byłem dzieckiem , to najczęściej w święta bawiliśmy się w błocie (notka :lol2: !! ) , ciekawe , czy do nas swego czasu przyłączyła by się Agatka :lol2: ??
jak wahadło w zegarze :lol2: zwinna i wysportowana ta nasza Agatka :tanczy: no, no :tanczy:
Aha :lol2: !!! A jaka silna :lol2: !! Długo na tej linie wytrzymała :lol2: !! Ja Pewnie runąłbym na dół , gdybyym tak nie mógł złapać lądu pod stopami :hmm: !! A ona wisiała i wisiała :lol2: !!
Swoją drogą szkoda , że do wody nie skakali :lol2: !!! :tanczy:
jestem za - wprawę Agatka już ma, a publiczność wtórująca też na pewno się znajdzie :lol:
Zarówno w studio jak i przed telewizorami :tanczy: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:Ale taki ruch klatki piersiowej to dla zdrowia jest dobry :lol: !! :tanczy: A jeśli chciałbyś się zsolidaryzować z Agatką , to śmigaj na linę , albo zrób sobie w domu strumyk i płyń w dół rzeki :lol: !! :lol: :lol: :lol: Adrenalina to coś wspaniałego :tanczy: !! :D Kiedy ją poczujesz zapominasz o powściągliwości :lol2: !! :tanczy:
Ta adrenalina, w przypadku Agaty, jedno ma imię :lol2: A "T" się zaczyna :lol2: Załatwcie jej tę adrenalinę na "T" na co dzień, a stale tego typu relacje mieć będziecie :lol2:

Ja na miejscu Agaty z tymi dzieciakami bym nie zadzierała :devil:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I znowu nie zauważyliście, kto próbuje (nieskutecznie :devil: ) ratować Agatę z opresji? :lol2:
Kiedy ja byłem dzieckiem , to najczęściej w święta bawiliśmy się w błocie (notka :lol2: !! ) , ciekawe , czy do nas swego czasu przyłączyła by się Agatka :lol2: ??
Ja na pewno nie przyjmę Twojej propozycji :nie: :devil: A Agata... no po tym, co zobaczyłam przez święta, to wcale nie mam takiej gotowej odpowiedzi :lol2: Nie wiedziałam, że stać ją na takie szaleństwo na wizji :lol2:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Ta adrenalina, w przypadku Agaty, jedno ma imię :lol2: A "T" się zaczyna :lol2: Załatwcie jej tę adrenalinę na "T" na co dzień, a stale tego typu relacje mieć będziecie :lol2:
Nie chciałem o tym pisać głośno , bo mi żal , że my nie jesteśmy ani w połowie taką adrenaliną ;( !!
Ja na miejscu Agaty z tymi dzieciakami bym nie zadzierała :devil:
No ale przecież polubiły Agatkę :lol2: !! :P Jak można by było z nią koty drzeć :P ?? Zobacz jak im humorki poprawiła :lol2: !! Nigdy w życiu nie weszliby z nią na ścieżkę wojenną -przecież Agatki sympatyczna natura zniewala na odległość i usidla :tanczy: !! :lol2:

I znowu nie zauważyliście, kto próbuje (nieskutecznie :devil: ) ratować Agatę z opresji? :lol2:
:hmm: Nie zauważyłem .... a może nie chciałem :roll: ?? Tak mi żal ;( !! A co z niego za łapacz -Agatka mu się wymknęła :lol2: !! :tanczy: Ja bym był skuteczniejszym łapaczek Agatek :lol2: !! :tanczy: Jakby raz wpadła w moje ręce , to bym już nie wypuścił :lol2: !! :nie: !! :lol:
Ja na pewno nie przyjmę Twojej propozycji :nie: :devil: A Agata... no po tym, co zobaczyłam przez święta, to wcale nie mam takiej gotowej odpowiedzi :lol2: Nie wiedziałam, że stać ją na takie szaleństwo na wizji :lol2:
No szkoda , bo im by nas było więcej , tym byśmy się lepiej bawili :lol2: !! Agatki uczestnictwa jestem pewien -może też zabrać ze sobą swoją aTrenalinę :lol2: !! :lol2: :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Alchemik »

Jestem, więc piszę :lol2: Ale zastawiam się, czy dawać parę z ust, ponieważ odnoszę wrażenie, że do tej pory moja obecność Agattę krępowała :lol2: A jak tylko słuch po mnie zaginął, ona pojawiła się dla widzów niecodziennie spontaniczna i rozrywkowa :tanczy:
No, ale trudno - zaryzykuję i zaufam, że obecność tego jedynego u boku Agatty na tyle ją rozluźnia i motywuje do dobrej zabawy, że z kolei moja obecność wcale jej nie skrępuje :lol2:

Jestem z Wami cały czas - chcę Was o tym zapewnić :) Oglądałem wszystkie relacje (dwie poprzednie dzięki Wam i za Waszym pośrednictwem :) , a dzisiejszą już naocznie w TVN24 :D ) Tylko nie chcę rzewnie zabierać głosu w dyskusji, właściwie to nie mogę, bo znając moją gadatliwość, spędziłbym na forum całe święta, a nie o to przecież w życiu chodzi ;) Przynajmniej nie tego oczekują najbliżsi :lol2:

Agatta postawiła na bardzo aktywny wypoczynek :o :tanczy: Relacji świątecznych utrzymanych w takim aktywno-sportowym klimacie jeszcze nie było :tanczy: Były krajoznawcze, tak jak i u Agatty, lecz spontanicznego, tego typu zapoznawania się jeszcze nie było :tanczy: Innowacyja, spontanicyja, beztroska się chwali :brawa:

Tak jak się bardzo chwali możliwość bezgranicznego podziwiania panoramicznych widoków: natury z wkomponowaną w nią niesamowicie piękna sylwetką Agatty 8) :brawa:

Panowie - nasze marzenia spełniają się na naszych oczach :lol2: :tanczy:
Agatto - dziękuję! :* I kontynuację obiecuję :lol2:
Tak jak o kontynuację argentyńskich relacji w Polsce zabiegam :rydzyk: :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Al :jupi: !! Jak obiecałeś :lol2: ! Znalazłeś parę minut :jupi: !! A więc rodzinka prawie w komplecie :D !!
Alchemik pisze:Jestem, więc piszę :lol2: Ale zastawiam się, czy dawać parę z ust, ponieważ odnoszę wrażenie, że do tej pory moja obecność Agattę krępowała :lol2: A jak tylko słuch po mnie zaginął, ona pojawiła się dla widzów niecodziennie spontaniczna i rozrywkowa :tanczy:
To nie my , to nie my :lol2: !! To ogólnie nasza słowiańska natura -nas wszystkich Słowian, Agatkę w kraju powściąga :lol2: !! Nie musisz obwiniać tylko siebie :lol2: !!
A poza tym :arrow:
No, ale trudno - zaryzykuję i zaufam, że obecność tego jedynego u boku Agatty na tyle ją rozluźnia i motywuje do dobrej zabawy, że z kolei moja obecność wcale jej nie skrępuje :lol2:
Właśnie -powiedzmy sobie szczerze ;) On -ten szczęściarz jest dla Agatki jak zastrzyk dobrego humoru i adrenaliny :) !! Pewnie też ze wzajemnością , co widać na załączonych obrazkach - to się zwie MIŁOŚĆ :tanczy: !! :lol2:
Jestem z Wami cały czas - chcę Was o tym zapewnić :) Oglądałem wszystkie relacje (dwie poprzednie dzięki Wam i za Waszym pośrednictwem :) , a dzisiejszą już naocznie w TVN24 :D ) Tylko nie chcę rzewnie zabierać głosu w dyskusji, właściwie to nie mogę, bo znając moją gadatliwość, spędziłbym na forum całe święta, a nie o to przecież w życiu chodzi ;) Przynajmniej nie tego oczekują najbliżsi :lol2:
Mnie też niedługo porwą najbliżsi i utopią w rosole , ale na razie się mną postanowili podzielić i tak sobie miło z Wami gawędzę i rozprawiam o Agatki relacjach :lol2: !! :tanczy:
A nasi film masterzy są niesamowicie kochani i szczodrzy :* !! :* !! :*
Agatta postawiła na bardzo aktywny wypoczynek :o :tanczy: Relacji świątecznych utrzymanych w takim aktywno-sportowym klimacie jeszcze nie było :tanczy: Były krajoznawcze, tak jak i u Agatty, lecz spontanicznego, tego typu zapoznawania się jeszcze nie było :tanczy: Innowacyja, spontanicyja, beztroska się chwali :brawa:
Wszystko teraz jasne , skąd zawsze brała siły , żeby wytrwać długie godziny , a czasami doby na relacjonowaniu różnych zdarzeń :D !! Nie rozumiem tylko , dlaczego swoją zwinność i wysportowanie ukrywała na wizji , czyli przed nami :mhm: ?? :lol2:
Tak jak się bardzo chwali możliwość bezgranicznego podziwiania panoramicznych widoków: natury z wkomponowaną w nią niesamowicie piękna sylwetką Agatty 8) :brawa:
:lol2: :lol2: :lol2: To też z reguły przed nami ukrywała :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: !! Pod marynarami i portkami :lol2: !! :lol2: :lol2: A teraz mamy istne święto nad świętami :tanczy: !! :lol2: :lol2: Wszystko , czego chcieliśmy :tanczy: !!! O czym marzyliśmy :jupi: !! W końcu piękne ciało , skoro już Bóg tak się napracował , to trzeba odsłonić jak należy !!!
Agatto - dziękuję! :* I kontynuację obiecuję :lol2:
Tak jak o kontynuację argentyńskich relacji w Polsce zabiegam :rydzyk: :lol2:
Heeejjhh :P !! Myślałem , że Agatka już Ci coś obiecała :lol2: ?? :twisted:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:No, ale trudno - zaryzykuję i zaufam, że obecność tego jedynego u boku Agatty na tyle ją rozluźnia i motywuje do dobrej zabawy, że z kolei moja obecność wcale jej nie skrępuje :lol2:
Właśnie -powiedzmy sobie szczerze ;) On -ten szczęściarz jest dla Agatki jak zastrzyk dobrego humoru i adrenaliny :) !! Pewnie też ze wzajemnością , co widać na załączonych obrazkach - to się zwie MIŁOŚĆ :tanczy: !! :lol2:
trudno się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że ten typek naprawdę kocha Agatę ;)
wystarczy przywołać dzisiejszy obrazek, jak rzuca się jej na ratunek :P
i wczorajszy - z jakim namaszczeniem na nią patrzy :P

Agata na to zasługuje :)
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

..przed wyjazdem wpadłem jeszcze tylko sprawdzić co słychać :D
..u Was i u Agatki :)

..u Agatki na razie cisza ;)

..a u nas tłoczno :D
..jedna relacja a takie zamieszanie :o :!: :lol2:

..Al - wiedziałem że nas nie zawiedziesz :)
..tak czułem że będą Ci się podobały relacje :lol2:

..znamy się dość długo i wiemy o sobie i swoich gustach jeszcze więcej :lol2:
..zwłaszcza w kontekście oczekiwań względem relacji Agatki mamy jasność :D :lol2:

..co do chłopaka Agatki - już mi przeszła złość że zabrała go ze sobą :lol2:
..dzisiaj zobaczyłem że jest Agatce ochroniarz naprawdę potrzebny w tej dżungli :)

..tyle że jak na razie do niczego się nie przydaje :lol: :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:trudno się nie zgodzić ze stwierdzeniem, że ten typek naprawdę kocha Agatę ;)
wystarczy przywołać dzisiejszy obrazek, jak rzuca się jej na ratunek :P
i wczorajszy - z jakim namaszczeniem na nią patrzy :P

Agata na to zasługuje :)
Agatka jest wspaniałą kobietą i zasługuje na wszystko , co najlepsze :P !! Wygląda na to , że otrzymuje to , na co zasługuje :P !!
Zastanawiam się jak inaczej można patrzeć na Agatkę :> ?? :mhm: A Ty nie patrzysz na nią z namaszczeniem, zachwytem i skupieniem :P ?? :lol2: Nie skoczyłbyś za nią w ogień -nawet bezinteresownie :) ?? :lol2:
obieżyświat pisze:..przed wyjazdem wpadłem jeszcze tylko sprawdzić co słychać :D
..u Was i u Agatki :)

..u Agatki na razie cisza ;)

..a u nas tłoczno :D
..jedna relacja a takie zamieszanie :o :!: :lol2:
Nie wyobrażam sobie sytuacji , w której dziennie emitowaliby 3 albo 4 relacje ..... Co ja piszę :hmm: !! Chciałbym takiej sytuacji :ban: !! Jedna relacja , to stanowczo za mało :ban: !! Taki majstersztyk powinien być co pół godziny wyświetlany :plus: !!
..Al - wiedziałem że nas nie zawiedziesz :)
Chyba nikt i nigdy jeszcze nie zawiódł się na Al'u :lol2: !!
..co do chłopaka Agatki - już mi przeszła złość że zabrała go ze sobą :lol2:
Złość motywowana zazdrością -normalne ludzkie .... męskie uczucie :lol2: !!
..dzisiaj zobaczyłem że jest Agatce ochroniarz naprawdę potrzebny w tej dżungli :)

..tyle że jak na razie do niczego się nie przydaje :lol: :devil:
Naprawdę nie pojmuję jak on mógł jej nie złapać :hmm: !! :lol2: Takiej dziewczyny nie wypuszcza się z rąk jak okazji w MediaMarkt :lol2: !! :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

obieżyświat pisze:..co do chłopaka Agatki - już mi przeszła złość że zabrała go ze sobą :lol2:
..dzisiaj zobaczyłem że jest Agatce ochroniarz naprawdę potrzebny w tej dżungli :)

..tyle że jak na razie do niczego się nie przydaje :lol: :devil:
ale na pewno ma dobre chęci :lol: poza tym on non stop się śmieje :lol:

można przypuszczać, że cały limit śmiechu i uśmiechu Agata zawsze przy nim i w jego towarzystwie wyczerpuje, a później brakuje dla nas! :x :lol:
marcinkowsky pisze:Zastanawiam się jak inaczej można patrzeć na Agatkę :> ?? :mhm: A Ty nie patrzysz na nią z namaszczeniem, zachwytem i skupieniem :P ?? :lol2: Nie skoczyłbyś za nią w ogień -nawet bezinteresownie :) ?? :lol2:
nie pytaj więcej, odpowiedź czynem dam przy pierwszej sposobności 8) :)
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:ale na pewno ma dobre chęci :lol: poza tym on non stop się śmieje :lol:
Ma powody do ogrrrromnej radości , to się cieszy :tanczy: !! :lol2:
można przypuszczać, że cały limit śmiechu i uśmiechu Agata zawsze przy nim i w jego towarzystwie wyczerpuje, a później brakuje dla nas! :x :lol:
No niestety - i to prawda :lol2: !! No ale nie każdy rodzi się szczęściarzem :lol: !! :lol2: Nasza strata :ech: ! :lol2:
nie pytaj więcej, odpowiedź czynem dam przy pierwszej sposobności 8) :)
Nie zapomnij zrobić zdjęć i przesłać je na kontakt tvn24 :lol: !! :lol2: Zrobią w tvn24 materiał o tym , jak daleko sięgać może fascynacja fana wspaniałą dziennikarką ich stacji 8) !! :D
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:Ma powody do ogrrrromnej radości , to się cieszy :tanczy: !! :lol2:
zdobył uczucie kobiety pięknej, inteligentnej, czarującej, pomysłowej, zgrabnej, powabnej, dowcipnej i kiedy trzeba szalonej :tanczy:
który mężczyzna o zdobyciu takiego skarbu nie marzy :roll: :lol2:
Nie zapomnij zrobić zdjęć i przesłać je na kontakt tvn24 :lol: !! :lol2: Zrobią w tvn24 materiał o tym , jak daleko sięgać może fascynacja fana wspaniałą dziennikarką ich stacji 8) !! :D
jak wskoczę w ogień, to raczej trudno będzie... :lol:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:zdobył uczucie kobiety pięknej, inteligentnej, czarującej, pomysłowej, zgrabnej, powabnej, dowcipnej i kiedy trzeba szalonej :tanczy:
który mężczyzna o zdobyciu takiego skarbu nie marzy :roll: :lol2:
Słowem , zdobywając uczucie Agatki , wygrał kumulację w LOTTO :lol2: !! 8) !! :lol2:
jak wskoczę w ogień, to raczej trudno będzie... :lol:
Przestańmy już na ten temat , bo też mogłoby się źle skończyć dla innych :rozglada: !! :hmm:

A poświecenie nasze i doń gotowość i tak chyba już wystarczająco udowadniamy :tanczy: ?? :D
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:Słowem , zdobywając uczucie Agatki , wygrał kumulację w LOTTO :lol2: !! 8) !! :lol2:
miłości, ani szczęścia nigdy nie przekładałbym na pieniądze :nie:
A poświecenie nasze i doń gotowość i tak chyba już wystarczająco udowadniamy :tanczy: ?? :D
dobra, dobra :stop: koniec z kuszeniem losu :lol:
a z tym poświęceniem, to teraz okazało się, że ono działa też w drugą stronę :tanczy:
wystarczy spojrzeć jak Agata poświęca się dla nas :D
ryzykuje dla widzów zdrowie, a może nawet życie :o sprawiając, żeby relacje były ciekawszymi naraża się i swoje ciało na niebezpieczeństwo :neutral:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:miłości, ani szczęścia nigdy nie przekładałbym na pieniądze :nie:
No jasne , że nie :] !! Ja nigdy tak nie robię :nie: !! Chciałem tylko pokazać ogrom szczęścia , jakie stało się udziałem wiadomo kogo i wiadomo w jakim momencie :lol2: !! Porównanie chyba adekwatne :lol2: ??
a z tym poświęceniem, to teraz okazało się, że ono działa też w drugą stronę :tanczy:
wystarczy spojrzeć jak Agata poświęca się dla nas :D
ryzykuje dla widzów zdrowie, a może nawet życie :o sprawiając, żeby relacje były ciekawszymi naraża się i swoje ciało na niebezpieczeństwo :neutral:
Okazuję za to moją wdzięczność Agatce tak mocno jak tylko potrafię :lol2: !! A reszta w rękach włodarzy tvn'u , którzy powinni odpowiednio Agatkę za ten trud wynagrodzić :tanczy: !!

Jeśli można zasugerować , to tak po świętach bożonarodzeniowych , powinni reporterów-obieżyświatów zaprosić na początek do porankowego studia :lol2: !! :tanczy: Coby mogli poopowiadać jak to wyglądało przygotowywanie tych relacji od kuchni -Agatka obowiązkowo w dzisiejszym stroju ma wystąpić :uwaga: !! :lol2:
OBOWIĄZKOWO :uwaga: !! :plus: :lol2: :lol2: :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 26 gości