Mała Wielka Miłość

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Mała Wielka Miłość

Post autor: qmate »

Już od lutego nowy film produkcji ITI "Mała Wielka Miłość". Wg. mnie zapowiada się bardzo ciekawie, może coś na miarę "Nigdy w życiu?"

Tymczasem, wie ktoś może jak nazywa się piosenka, która leci w zwiastunie filmu, śpiewa ją kobieta, po angielsku. Ta piosenka jest w drugiej części zwiastunu czwartego na stronie internetowej filmu.

http://www.malawielkamilosc.pl
//////////
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mała Wielka Miłość

Post autor: pawell »

qmate pisze:Już od lutego nowy film produkcji ITI "Mała Wielka Miłość".
Bzdura! Jak ITI może produkować film, którego koproducentem jest m.in. TVP?! Nawet nie przejrzałeś strony do której dałeś link. :> To, że na TVN są spoty i na dole informacja: część dochodów ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na statutowe cele Fundacji TVN Nie Jesteś Sam nie oznacza, że ITI czy TVN to produkuje. :aniol:

Co do filmu to zapowiada się tak sobie. :roll: Raczej nie pójdę na to do kina. :stop: Może zobaczę na DVD lub w telewizji albo w ogóle. :lol2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Mała Wielka Miłość

Post autor: r_r16 »

Ta piosenka to "Kiss Me" w wykonaniu Sixpence None The Richer.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mała Wielka Miłość

Post autor: pop »

Wcale nie zapowiada się tak sobie! Wręcz przeciwnie. To międzynarodowa produkcja. Jedną z głównych ról gra Christopher Lambert, w filmie pojawia się także najpopularniejszy rosyjski aktor, a reżyserem filmu jest jakiś Francuz. Poza tym bardzo ciekawa fabuła. Cały film kręcony był w Warszawie.

O filmie rozmawiano dziś w "Dzień dobry TVN" z Agnieszką Grochowską, Piotrem Adamczykiem i Andrzejem Grabowskim, a kilka dni temu z Anną Guzik i Marcinem Bosakiem :arrow: http://dziendobrytvn.onet.pl/1470016,gwiazdy.html
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Mała Wielka Miłość

Post autor: qmate »

r_r16 pisze:Ta piosenka to "Kiss Me" w wykonaniu Sixpence None The Richer.
Dziękuję :) Super kawałek!
pawell pisze:Bzdura! Jak ITI może produkować film, którego koproducentem jest m.in. TVP?! Nawet nie przejrzałeś strony do której dałeś link. :> To, że na TVN są spoty i na dole informacja: część dochodów ze sprzedaży biletów zostanie przekazana na statutowe cele Fundacji TVN Nie Jesteś Sam nie oznacza, że ITI czy TVN to produkuje.
O! Przepraszam, rzeczywiście na plakacie widzę logo TVP. Szczerze mówiąc, nie zajrzałem na podstronę "producenci", nigdy nie ma w takich miejscach nic ciekawego. Ale dystrybutorem ITI jest na pewno, na Filmweb'ie pisze, sprawdziłem.
POpieram pisze:O filmie rozmawiano dziś w "Dzień dobry TVN" z Agnieszką Grochowską, Piotrem Adamczykiem i Andrzejem Grabowskim, a kilka dni temu z Anną Guzik i Marcinem Bosakiem
W TVN'ie promują filmy >>koprodukowane<< przez TVP. I jeszcze część dochodu dla fundacji TVN. Ależ miła współpraca :D
//////////
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Mała Wielka Miłość

Post autor: Greg Haus »

POpieram pisze:Wcale nie zapowiada się tak sobie! Wręcz przeciwnie. To międzynarodowa produkcja. Jedną z głównych ról gra Christopher Lambert, w filmie pojawia się także najpopularniejszy rosyjski aktor, a reżyserem filmu jest jakiś Francuz. Poza tym bardzo ciekawa fabuła. Cały film kręcony był w Warszawie.
Mówisz o innym filmie :lol2: Ten o którym mówisz to thriller, którego akcja toczy się jednej nocy w Warszawie. A my mówimy tu o komedii :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mała Wielka Miłość

Post autor: pop »

Kurczę, to ile jest tych filmów!? :D Wydawało mi się, że to jeden i ten sam. :>
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Mała Wielka Miłość

Post autor: pawell »

qmate pisze:Szczerze mówiąc, nie zajrzałem na podstronę "producenci", nigdy nie ma w takich miejscach nic ciekawego.
Ale zawsze warto jest się upewnić czy ma się rację. ;)
qmate pisze:W TVN'ie promują filmy >>koprodukowane<< przez TVP. I jeszcze część dochodu dla fundacji TVN. Ależ miła współpraca :D
Obie strony mają korzyści. Film reklamę, a TVN pieniądze dla swojej fundacji. :)
POpieram pisze:Wydawało mi się, że to jeden i ten sam. :>
Thriller komediowo romantyczny? :lol2: Ten film o którym Ty wspomniałeś to "Kierowca" ("Limo driver").
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Mała Wielka Miłość

Post autor: Isadora »

Pomimo ogólnych zachwytów nad talentem i urodą, ja niestety nie przepadam za Agnieszką Grochowską :nie: , dlatego do kina się nie wybieram, chociaż "Kierowcę" bym obejrzała ze względu na zjawiskową wg mnie M. Mielcarz, którą widziałam po dłuższej przerwie w śniadaniowej Dwójce, jak opowiadała o filmie i jestem pod wrażeniem
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Mała Wielka Miłość

Post autor: qmate »

A ja lubię Agnieszkę. I Anię Guzik także, a i ona występuje w tym filmie. W dziesiejszym Tele Tygodniu jest krótka notka o "Małej Wielkiej Miłości" a także wywiad z odtwórcą roli Ian'a, Joshuą Leonard'em.
//////////
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Mała Wielka Miłość

Post autor: kamiiloo »

łoooo jaka szmira, dawno nie ogladałem tak nudnego filmu, szkoda czasuu
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości