Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
..ja po 10 razie przestaję liczyć :lol2:
Szkoda :lol2: !! Bo jestem ciekaw , kto pobiłby absolutny rekord :lol2: ??
..nic straconego :lol2:

..ja po obejrzeniu relacji z napojem gotowy jestem zmierzyć się z Wami :lol2:
..na ilość razy w oglądaniu i oglądaniu ze zrozumieniem relacji :lol2: :tanczy:

..no mówiliście że ta relacja jest super :lol2:
..ale nie spodziewałem się że aż tak :lol2:

..wstęp po prostu boski :lol2:
..Agatka siedząca po 'turecku' na tym murku z termosem :szalony:
..później bezkonkurencyjna wizyta w winiarni :lol2:
..wizyta w sklepie :lol2:
..no i finał na ławce w parku..wspólne picie napoju :lol2:

..rozszalała się nam Agatka na dobre :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

O widzisz :D A ja akurat mam szczegółowe capsy z tej relacji :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

PS. W kwestii "szaleństwa" postanowiłam nic Wam nie zdradzać, bo moglibyście się w swoim za daleko posunąć :devil:
:D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:O widzisz :D A ja akurat mam szczegółowe capsy z tej relacji :D
..no i jest wszystko to co pokrótce opisałem :szalony:
..notka jesteś cudowna :*

..za każdy caps należy ci się odrębny całus :lol2:

..zaczynam :lol2:

.. :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

..policz czy dość :?: :lol2:

..i powściągliwa :lol2:
PS. W kwestii "szaleństwa" postanowiłam nic Wam nie zdradzać, bo moglibyście się w swoim za daleko posunąć :devil:
..a może zapobiegawcza :roll: :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
Fool
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 24 mar 2008, 20:00

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Fool »

ale maniacy z was ;p.
temat brzmi ogolnie wiec chcialem tylko powiedziec ze jestem zauroczony uroda Agaty Tomaszewskiej i po prostu szukalem o niej wiecej informacji, ale kiedy zobaczylem te wszystkie capsy, video itd to troche sie przestraszylem.
w sumie to moj pierwszy post na tym forum, i to na takim forum z troche dojrzalszymi rozmowcami.
przy okazji chcialem podziekowac za te wszystkie zdjecia, bo naprawde czas spedzony na ogladadniu ich byl mily i pewnie bede sledzil ten temat ;p.
chcialem przy okazji zapytac czy Agata jeszcze prowadzi serwisy w tvn24? w sumie ogladam czesto te telewizje, ale widzialem ja kiedys i to pare razy. (ogladam raczej w porach rannych).
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Fool pisze:ale maniacy z was ;p.
temat brzmi ogolnie wiec chcialem tylko powiedziec ze jestem zauroczony uroda Agaty Tomaszewskiej
Drogi Fool !
Gdybyś napisał podoba mi się Agata Tomaszewska wówczas, rzeczywiście miałbyś prawo się trochę przestraszyć.
Ale sam napisałeś jestem zauroczony urodą A.T. , dlaczego więc nazywasz nas maniakami :shock:
My też jesteśmy zauroczeni urodą A.T :rozglada:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Dżastina »

Hej, zauroczeni :lol2: Odpowiedzcie mi na jedno pytanie :lol2: Jesteście syci, czy może jeszcze czegoś Wam do szczęścia brakuje? :lol2: Może kiedyś uda mi się przebrnąć przez te wszystkie strony, które spisaliście podczas Agatkowych wojaży po Argentynie :lol2: Coś mi się jednak wydaje, że nawet bez wnikliwej lektury mogę śmiało się pod wszystkim, co wyszło spod Waszych klawiatur, podpisać :lol2: Nie, to mi się nie wydaje :lol2: Ja mam wręcz stuprocentową pewność, że nasze odczucia są zadziwiająco zbieżne :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Fool
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 24 mar 2008, 20:00

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Fool »

wlasnie widzialem te ostatnia relacje z argentyny. fajna ;p, tak przyjemnie oglada sie z nia wiadomosci, az łaknę wiedzy ;p
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Jesteście syci, czy może jeszcze czegoś Wam do szczęścia brakuje?
Z jednej strony nasyciłem oczy i duszę przez te święta za wsze czasy ( oczywiście nie tylko za sprawą Agaty - mówię za siebie :xx: )
Z drugiej strony jedna wizja pozostała niezmaterializowana - Agata na plaży .
Ale za to wszystko co mogłem ujrzeć przez te trzy dni, daruję ten niezrealizowany reportaż do następnej okazji :devil:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

jeśli ktoś mnie pyta, czy jestem syty, to odpowiadam, że tak :lol2: ale niestety nie jestem przejedzony :uhh: a myślałem, że będę :roll: może to przez ten brak Agaty na plaży :roll: :lol:
jedno jest pewne :D tych relacji, które widziałem nie zapomnę do końca moich dni - gdziekolwiek będę i kimkolwiek będę :lol2:

no i witam nowego maniaka, czy zauroczonego - jak zwał tak zwał :lol2:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:
not that kind pisze:O widzisz :D A ja akurat mam szczegółowe capsy z tej relacji :D
..no i jest wszystko to co pokrótce opisałem :szalony:
Można śmiało przypuszczać ,że to najobfitsza w capsy relacja :tanczy: !! :lol2: Oczywiście to nie jest narzekanie , a radość w moim tonie :lol2: !!
obieżyświat pisze:..notka jesteś cudowna :*

..za każdy caps należy ci się odrębny całus :lol2:

.. :* x X
..zaczynam :lol2:
..policz czy dość :?: :lol2:
obi -nie chcę Cię załamywać , ale przecież wiesz , że liczy się jakość , a nie ilość :lol2: !! Chociaż bywa często tak , że i duża ilość bywa najlepszej jakości -daleko szukać nie trzeba :lol2: ! Patrz : drugi post na tej stronie :tanczy: !!! :lol2:
epsztajnek pisze:
Fool pisze:ale maniacy z was ;p.
temat brzmi ogolnie wiec chcialem tylko powiedziec ze jestem zauroczony uroda Agaty Tomaszewskiej
Drogi Fool !
Gdybyś napisał podoba mi się Agata Tomaszewska wówczas, rzeczywiście miałbyś prawo się trochę przestraszyć.
Ale sam napisałeś jestem zauroczony urodą A.T. , dlaczego więc nazywasz nas maniakami :shock:
My też jesteśmy zauroczeni urodą A.T :rozglada:
Ale to jest oczywiście tylko jeden z punktów naszej dyskusji :lol2: !! Jeden z punktów ,które rozbieramy na czynniki pierwsze :lol2: !! Chociaż nie ukrywam , że bardzo często bierze górę :lol2: !!

Ale też podobnie jak i Ty Fool ( witaj , witaj wśród nas :) ).....
wlasnie widzialem te ostatnia relacje z argentyny. fajna ;p, tak przyjemnie oglada sie z nia wiadomosci, az łaknę wiedzy ;p
....... łakniemy wiadomości , które nam Agatka przekazuje jak chleba powszedniego :rydzyk: !! Ona ma niesamowity i smakowity dar karmienia ludzi słowem newsowym :rydzyk: !! :aniol:

A czy będzie prowadziła jeszcze serwisy :mhm: ?? Nie ma innej możliwości :tanczy: !! Z Agatką owszem jest problem , bo za by się nie zabrała , to wszystko zamienia w złoto , ale jest czas na reporterkę , to musi też być czas na prezenterkę ( mam tu na myśli czynności :lol2: ) !! Pora :mhm: ?? Nie wiem , o jakiej porze będzie można ją zobaczyć :roll: ?? Poranków od dłuższego czasu już nie prowadziła ;) !! Tylko na początku swojej przygody z prezenterowaniem :D !! Ale nie jest powiedziane , że jeszcze kiedyś tego nie zrobi :D !!
Dalej -wieczory -no teraz doszło wprawdzie dwóch nowych prowadzących pojawiających się wieczorami , ale mało to jest pór dla prezenterów :lol2: ?? Pożyjemy zobaczymy :lol2: !! :tanczy:
Na razie w ogóle nie wiemy , czy Agatka jest już w kraju :mhm: ?? :lol2:
epsztajnek pisze:
Dżastina pisze:Jesteście syci, czy może jeszcze czegoś Wam do szczęścia brakuje?
Z jednej strony nasyciłem oczy i duszę przez te święta za wsze czasy ( oczywiście nie tylko za sprawą Agaty - mówię za siebie :xx: )
Z drugiej strony jedna wizja pozostała niezmaterializowana - Agata na plaży .
Ale za to wszystko co mogłem ujrzeć przez te trzy dni, daruję ten niezrealizowany reportaż do następnej okazji :devil:
Mogę powiedzieć , że ja syty jestem :lol2: !! Koledzy wczoraj mi się pytali , czemu mam jeszcze lepszy nastrój niż zwykle :> ?? :lol2: Czemu mój uśmiech jest jeszcze intensywniejszy niż ten :arrow: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
A ja im mówię , bo moje najskrytsze marzenia przez ostatnie 5 dni się spełniały jak szalone :szalony: !! :szalony:

No -właściwie to epszt masz rację :lol2: !! To jedno jedyne się nie spełniło -plaża :lol2: !! :lol2: Ale tak na dobrą sprawę , to o czym byśmy mieli marzyć , gdyby Agatka zatańczyła nam w bikini na plaży ..... :szalony: ?? :lol2: Musiała zostawić nam coś .... oby na potem .... :lol2: !! :rydzyk:
obieżyświat pisze:..rozszalała się nam Agatka na dobre :tanczy:
Nie wiem , czyja lub czego to jest zasługa :roll: ?? :lol: Może tego napoju , specyfiku argentyńskiego , który Agatka dość często z pewnością nie tylko na wizji spożywała :lol2: ?? :tanczy:
obieżyświat pisze:..ja po obejrzeniu relacji z napojem gotowy jestem zmierzyć się z Wami :lol2:
..na ilość razy w oglądaniu i oglądaniu ze zrozumieniem relacji :lol2: :tanczy:
Lepiej nie -bo zaoglądamy się na śmierć -znając poziom naszej ''manii'' :lol2: !!
..no mówiliście że ta relacja jest super :lol2:
..ale nie spodziewałem się że aż tak :lol2:
Jak zwykle -każdy musi doświadczyć relacji sam na własnej skórze :lol2: !! :tanczy:
obieżyświat pisze:..wstęp po prostu boski :lol2:
..Agatka siedząca po 'turecku' na tym murku z termosem :szalony:
..później bezkonkurencyjna wizyta w winiarni :lol2:
..wizyta w sklepie :lol2:
..no i finał na ławce w parku..wspólne picie napoju :lol2:

Tej relacji nie popsuł nawet fakt .... świadomość , że to już jest ostatnia relacja :tanczy: !! :lol2:
Ojjjhhh -nie wiem , czy coś tak wspaniałego , to coś, co przeżywaliśmy przez te 5 dni kiedyś się jeszcze powtórzy :szalony: ?? :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

A czy będzie prowadziła jeszcze serwisy :mhm: ?? Nie ma innej możliwości :tanczy: !! Z Agatką owszem jest problem , bo za by się nie zabrała , to wszystko zamienia w złoto , ale jest czas na reporterkę , to musi też być czas na prezenterkę ( mam tu na myśli czynności :lol2: ) !! Pora :mhm: ?? Nie wiem , o jakiej porze będzie można ją zobaczyć :roll: ?? Poranków od dłuższego czasu już nie prowadziła ;) !! Tylko na początku swojej przygody z prezenterowaniem :D !! Ale nie jest powiedziane , że jeszcze kiedyś tego nie zrobi :D !!
Dalej -wieczory -no teraz doszło wprawdzie dwóch nowych prowadzących pojawiających się wieczorami , ale mało to jest pór dla prezenterów :lol2: ?? Pożyjemy zobaczymy :lol2: !! :tanczy:
nie wiem, czy po tej wymarzonej formie dziennikarstwa, jaką prezentowała Agata, teraz jestem gotów znów przerzucić się na mniej szaloną, ba - poważną wersję w serwisach? :szalony:
Na razie w ogóle nie wiemy , czy Agatka jest już w kraju :mhm: ?? :lol2:
mimo wszystko, mam nadzieję, że nie będzie nam kazała długo na siebie czekać :szalony:
chcę mieć już za sobą powrót i pierwsze po długim czasie spotkanie z marynarą :hyh: :lol:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:nie wiem, czy po tej wymarzonej formie dziennikarstwa, jaką prezentowała Agata, teraz jestem gotów znów przerzucić się na mniej szaloną, ba - poważną wersję w serwisach? :szalony:
A może to wcale nie będzie teraz już tak , że radosną i odrobinę szaloną Agatkę będziemy mogli mieć tylko raz na sto lat i tylko od święta :lol2: ?? :tanczy: Może trochę ...... choć odrobinę tego szaleństwa (albo chociaż napoju :lol2: ) Agatka przywiezie , bądź przywiozła ze sobą do kraju :rydzyk: !! :lol2: :lol2: Nie mówię , że ma w serwisach bimbać na linie :lol2: !! ale tak na przykład w raporcie to mogłaby to praktykować w tak uroczy sposób jak w tej wiosce indiańskiej :lol2: :lol2: :lol2: !! :lol2:
stajlus pisze:mimo wszystko, mam nadzieję, że nie będzie nam kazała długo na siebie czekać :szalony:
Teraz to mi najbardziej zaprząta głowę -kiedy Agatka wróci do pracy w kraju :mhm: ?? No chyba , że została w Argentynie jako korespondentka tvn24 :lol2: ?? :tanczy:
stajlus pisze:chcę mieć już za sobą powrót i pierwsze po długim czasie spotkanie z marynarą :hyh: :lol:
A może też zmieni styl serwisowego ubierania się i zostanie przy tym , który prezentowała w relacjach z Argentyny :lol2: ?? :lol2:
Dosłownie kończy się dla mnie obłędem , oglądanie Agatki w tych strojach : podkoszulkach , spódniczkach i sukienkach :P :szalony: !! :lol2:

Obrazek
Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:A może to wcale nie będzie teraz już tak , że radosną i odrobinę szaloną Agatkę będziemy mogli mieć tylko raz na sto lat i tylko od święta :lol2: ?? :tanczy: Może trochę ...... choć odrobinę tego szaleństwa (albo chociaż napoju :lol2: ) Agatka przywiezie , bądź przywiozła ze sobą do kraju :rydzyk: !! :lol2: :lol2:
żeby jej tylko nie prześwietlali bagażu, bo mogliby na lotnisku zatrzymać i zabrać flaszeczki z wyskokowym napojem :rozglada: bo wtedy nici z argentyńskiej Agatki w Polsce :/
Nie mówię , że ma w serwisach bimbać na linie :lol2: !! ale tak na przykład w raporcie to mogłaby to praktykować w tak uroczy sposób jak w tej wiosce indiańskiej :lol2: :lol2: :lol2: !! :lol2:
a czemu nie w serwisach? :lol2: ja chcę w serwisach też :lol2:
Teraz to mi najbardziej zaprząta głowę -kiedy Agatka wróci do pracy w kraju :mhm: ?? No chyba , że została w Argentynie jako korespondentka tvn24 :lol2: ?? :tanczy:
nie, ona musi wrócić i nam zdać jeszcze krajową relację z pobytu w Argentynie :tanczy:
A może też zmieni styl serwisowego ubierania się i zostanie przy tym , który prezentowała w relacjach z Argentyny :lol2: ?? :lol2:
Dosłownie kończy się dla mnie obłędem , oglądanie Agatki w tych strojach : podkoszulkach , spódniczkach i sukienkach :P :szalony: !! :lol2:
nie rozpalaj od rana moich nadziei :szalony:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:żeby jej tylko nie prześwietlali bagażu, bo mogliby na lotnisku zatrzymać i zabrać flaszeczki z wyskokowym napojem :rozglada: bo wtedy nici z argentyńskiej Agatki w Polsce :/
Ojjjhhh -i późniejsze przeszukania .... :lol2: ! :rozglada:
A neseserek to chyba Agatka zabrała ze sobą malutki :lol2: !! Te ciuszki , które miała ze sobą chyba nie zajęły jej dużo miejsca :lol2: ?? :lol2: Może poczuje wygodę i w drogę z Pzn do Wawy też będzie zabierała oszczędne ubranka :lol2: ?? :tanczy: :rydzyk:
a czemu nie w serwisach? :lol2: ja chcę w serwisach też :lol2:
A kto by nie chciał :> ?? :szalony: Ale mówmy o rzeczach realnych :lol2: !! Część serwisu musi być na siedząco poprowadzona :lol2: !! Tylko ta cząstka raportu na stojąco może ulec modernizacji na rzecz bujania się na linie :lol2: !! :lol2:
nie, ona musi wrócić i nam zdać jeszcze krajową relację z pobytu w Argentynie :tanczy:
:> Nasze najaktualniejsze marzenie .... :lol2: ??
nie rozpalaj od rana moich nadziei :szalony:
Skoro rozpaliłem swoje , to czemu mam być łaskawszy dla Twoich :lol2: ?? :szalony:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:A neseserek to chyba Agatka zabrała ze sobą malutki :lol2: !! Te ciuszki , które miała ze sobą chyba nie zajęły jej dużo miejsca :lol2: ?? :lol2: Może poczuje wygodę i w drogę z Pzn do Wawy też będzie zabierała oszczędne ubranka :lol2: ?? :tanczy: :rydzyk:
wygoda zewsząd ponad wszystko, a my korzystamy i upajamy się widokami :tanczy:
A kto by nie chciał :> ?? :szalony: Ale mówmy o rzeczach realnych :lol2: !! Część serwisu musi być na siedząco poprowadzona :lol2: !! Tylko ta cząstka raportu na stojąco może ulec modernizacji na rzecz bujania się na linie :lol2: !! :lol2:
a więc mocno wierzysz w powodzenie tej misji? :> gdyby ode mnie to zależało... :lol2:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości