Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:obi -nie chcę Cię załamywać , ale przecież wiesz , że liczy się jakość , a nie ilość :lol2: !! Chociaż bywa często tak , że i duża ilość bywa najlepszej jakości -daleko szukać nie trzeba :lol2: ! Patrz : drugi post na tej stronie :tanczy: !!! :lol2:
..nie każ mi udowadniać najwyższej jakości i szczerości moich pocałunków wdzięczności :lol2:
..bo mógłbym notkę wypłoszyć :lol2:
..a i epszt później mógłby czuć większą presję :lol2:
.. bo cały obowiązek dostarczania nam pięknych widoków spoczął by na jego barkach :lol2:
marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:
Fool pisze:ale maniacy z was ;p.
temat brzmi ogolnie wiec chcialem tylko powiedziec ze jestem zauroczony uroda Agaty Tomaszewskiej
Drogi Fool !
Gdybyś napisał podoba mi się Agata Tomaszewska wówczas, rzeczywiście miałbyś prawo się trochę przestraszyć.
Ale sam napisałeś jestem zauroczony urodą A.T. , dlaczego więc nazywasz nas maniakami :shock:
My też jesteśmy zauroczeni urodą A.T :rozglada:
Ale to jest oczywiście tylko jeden z punktów naszej dyskusji :lol2: !! Jeden z punktów ,które rozbieramy na czynniki pierwsze :lol2: !! Chociaż nie ukrywam , że bardzo często bierze górę :lol2: !!
..a ja nie ukrywam że nie sądziłem że możliwe jest zwariowanie na punkcie w gruncie rzeczy obcej osoby :lol2:
..no ale skoro osoba ta jest tak piękna..czarująca..błyskotliwa i inteligenta to co nam się dziwić :?: :lol2: :szalony:
marcinkowsky pisze:Ale też podobnie jak i Ty Fool ( witaj , witaj wśród nas :) ).....
wlasnie widzialem te ostatnia relacje z argentyny. fajna ;p, tak przyjemnie oglada sie z nia wiadomosci, az łaknę wiedzy ;p
....... łakniemy wiadomości , które nam Agatka przekazuje jak chleba powszedniego :rydzyk: !! Ona ma niesamowity i smakowity dar karmienia ludzi słowem newsowym :rydzyk: !! :aniol:
..i uzależniła nas od siebie :lol2:
..i trudno nam jest sobie teraz życie bez niej - pokarmu naszego wyobrazić :szalony:

..pościliśmy prawie 50 dni a teraz spotkała nas zasłużona myślę nagroda :tanczy:

..Dżastina - ja syty jestem :lol2:
..i nie sądziłem że zaczną mnie już karmić w piątek :lol2:
marcinkowsky pisze:A czy będzie prowadziła jeszcze serwisy :mhm: ?? Nie ma innej możliwości :tanczy: !! Z Agatką owszem jest problem , bo za by się nie zabrała , to wszystko zamienia w złoto , ale jest czas na reporterkę , to musi też być czas na prezenterkę ( mam tu na myśli czynności :lol2: ) !!
..też mi jest się nad czym zastanawiać :D
..nie ma takiej możliwości żeby Agatka nie prowadziła serwisów :tanczy:
..myślę - mam taką nadzieję że już w tę sobotę będzie wieczorkiem :tanczy:
bo moje najskrytsze marzenia przez ostatnie 5 dni się spełniały jak szalone :szalony: !! :szalony:
marcinkowsky pisze:No -właściwie to epszt masz rację :lol2: !! To jedno jedyne się nie spełniło -plaża :lol2: !! :lol2: Ale tak na dobrą sprawę , to o czym byśmy mieli marzyć , gdyby Agatka zatańczyła nam w bikini na plaży ..... :szalony: ?? :lol2: Musiała zostawić nam coś .... oby na potem .... :lol2: !! :rydzyk:
..oby to 'potem' nastąpiło jak najszybciej :rydzyk:
..ale coś mi się wydaje że najbliższy i prawdopodobny termin to święta Bożego Narodzenia 2010 :lol2:
..tym razem..np. w Brazylii :tanczy:
marcinkowsky pisze:A neseserek to chyba Agatka zabrała ze sobą malutki :lol2: !! Te ciuszki , które miała ze sobą chyba nie zajęły jej dużo miejsca :lol2: ?? :lol2: Może poczuje wygodę i w drogę z Pzn do Wawy też będzie zabierała oszczędne ubranka :lol2: ?? :tanczy: :rydzyk:
..jechała w długą podróż to po co miała się obciążać zbędnymi bagażami :?: :lol2:
..zabrała tylko to co najpotrzebniejsze :lol2:
..i wyszło na jaw jak mało potrzebuje zabierać ze sobą garderoby :lol2:
marcinkowsky pisze:
stajlus pisze: ona musi wrócić i nam zdać jeszcze krajową relację z pobytu w Argentynie :tanczy:
:> Nasze najaktualniejsze marzenie .... :lol2: ??
..i najbliższe spełnieniu :tanczy:
..wszystko w rękach Pana Jarosława i.. naszych :> :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

obieżyświat pisze:
marcinkowsky pisze:
stajlus pisze: ona musi wrócić i nam zdać jeszcze krajową relację z pobytu w Argentynie :tanczy:
:> Nasze najaktualniejsze marzenie .... :lol2: ??
..i najbliższe spełnieniu :tanczy:
..wszystko w rękach Pana Jarosława i.. naszych :> :lol2:
mnie by bardzo interesowało jak przygotowywanie tych relacji wyglądało od kuchni? :lol2:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

stajlus pisze:mnie by bardzo interesowało jak przygotowywanie tych relacji wyglądało od kuchni? :lol2:
..ten wątek romantyczny pewnie najbardziej :?: :lol2: :devil:

..ale owszem - to byłoby miłe :P
..np. dowiedzieć się czy dużo było wpadek które powodowały że musieli po kilka razy robić to samo ujęcie :?: :lol2:
..no i ile wycięli scen a ile z tych wspaniałostek się nie zmieściło na antenie tvn24 :uhh:
..bo na pewno było takich sporo :neutral:

..a zobaczyć je to moje kolejne marzenie :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: king_kocur »

A ja mam dla Was, sam jeszcze pozostając w iście świątecznym nastroju, wczorjasze, czyli dwie poniedziałkowe relacje w wersji mini, czyli wersji You Tubowej :lol2:

Realcja w rytmie tango :tanczy:

Agata o Yerba Mate i akcesoriach :lol2:

Jako, że to wielki finał relacji, to zasługuje na bardziej gromkie brawa :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:

Fani Agaty Tomaszewskiej - jeśteśmy szczęściarzami :szalony: :lol2: :tanczy:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

king_kocur pisze:A ja mam dla Was, sam jeszcze pozostając w iście świątecznym nastroju, wczorjasze, czyli dwie poniedziałkowe relacje w wersji mini, czyli wersji You Tubowej :lol2:
..wersja mini relacji :lol2:

..o strojach Agatki też zdecydowanie tak można napisać :lol2: :szalony:
..wersjo mini - zostań z nami i idź z nami tą drogą :rydzyk: !! :lol2:
..aż dosłownie słychać na 5 kilometrów jak serce pęka kiedy kończy się ta relacja ;(
..ten taniec mógł być najpiękniejszym jaki w życiu widziałem :szalony:
..może nawet nauczyłbym się kroków :tanczy:
..a oni tak niechlubnie ucięli w połowie kroku :grozi: :twisted:
..chciałbym kiedyś spróbować tych ziółek :lol2:
..oczywiście tych sporządzonych przez Agatkę :lol2:
..najpierw próbuje ona..później dolewa wody..później ja :lol2: :szalony:
..i dalej nie wiem jak to ma być z kolejnością bo znów ucięli relację :twisted:

..mam nadzieję że jeszcze kiedyś Agatka bardziej szczegółowo będzie mogła nam ten cały rytuał opowiedzieć :tanczy:
Jako, że to wielki finał relacji, to zasługuje na bardziej gromkie brawa :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
..wznieśmy toast :tanczy:
..brawa za wszystkie rewelacyjne relacje :!: :brawa: :brawa: :brawa:
king_kocur pisze:Fani Agaty Tomaszewskiej - jeśteśmy szczęściarzami :szalony: :lol2: :tanczy:
..wiem :szalony: :szalony:
..nie wiem jak Wy :?: :D
..ale ja cały czas zastanawiam się czym takim sobie na takie wyróżnienie i szczęście zasłużyłem :?: :lol2: :szalony:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

obieżyświat pisze:
king_kocur pisze:A ja mam dla Was, sam jeszcze pozostając w iście świątecznym nastroju, wczorjasze, czyli dwie poniedziałkowe relacje w wersji mini, czyli wersji You Tubowej :lol2:
..wersja mini relacji :lol2:

..o strojach Agatki też zdecydowanie tak można napisać :lol2: :szalony:
..wersjo mini - zostań z nami i idź z nami tą drogą :rydzyk: !! :lol2:
nie zakładaj na siebie zbyt dużej ilości kilogramów odzieży! :lol2: ''lżej'' się noś! :tanczy: :lol2:
..a oni tak niechlubnie ucięli w połowie kroku :grozi: :twisted:

..i dalej nie wiem jak to ma być z kolejnością bo znów ucięli relację :twisted:
marzyłby mi się jeszcze taki długi, przynajmniej godzinny reportaż z całej wizyty Agaty w Argentynie :)
mogłby się powtórzyć oczywiście niektóre sceny :lol2:
Jako, że to wielki finał relacji, to zasługuje na bardziej gromkie brawa :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
..wznieśmy toast :tanczy:
..brawa za wszystkie rewelacyjne relacje :!: :brawa: :brawa: :brawa:
jak by się chciało krótko je podsumować, to można by napisać: " :o :shock: ale jaja?!!! :o " :lol2: :tanczy: :brawa:
..ale ja cały czas zastanawiam się czym takim sobie na takie wyróżnienie i szczęście zasłużyłem :?: :lol2: :szalony:
widocznie Agata wcale nas tak nie nielubi, jak myśleliśmy, skoro spełniła większość naszych marzeń w 5 dni :tanczy: ;) :*
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

stajlus pisze:nie zakładaj na siebie zbyt dużej ilości kilogramów odzieży! :lol2: ''lżej'' się noś! :tanczy: :lol2:
..to już czysta dosłowność naszych myśli :szalony:
marzyłby mi się jeszcze taki długi, przynajmniej godzinny reportaż z całej wizyty Agaty w Argentynie :)
mogłby się powtórzyć oczywiście niektóre sceny :lol2:
..cóż za wspaniałomyślność :lol:
..niektóre sceny mogłyby się powtórzyć :lol2:
..a które Twoim zdaniem miałby wejść w skład tych niektórych :?: :lol2:
..obok tych wszystkich nowych :lol2:
jak by się chciało krótko je podsumować, to można by napisać: " :o :shock: ale jaja?!!! :o " :lol2: :tanczy: :brawa:
..to takie wielkanocne podsumowanie :?: :hahaha:
widocznie Agata wcale nas tak nie nielubi, jak myśleliśmy, skoro spełniła większość naszych marzeń w 5 dni :tanczy: ;) :*
..jest jeszcze pytanie czy ona robiła te relacje bardziej dla nas..czy wiadomo kogo :?: :lol2:
..ale tak na serio :lol2:
..czy nas można nie lubić :?: :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Po świętach Bożego Narodzenia, w studio spotkali się "odświętni podróżnicy" ( Łukasik, Adamek, Seremak ) i opowiadali o "kulisach" swoich materiałów.
Nie jest więc wykluczone , że takie spotkanie odbędzie się tym razem. :brawa: A znając ostanie upodobania Kuźniara, z pewnością przećwiczy kroki tanga z Agatą :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

epsztajnek pisze:Po świętach Bożego Narodzenia, w studio spotkali się "odświętni podróżnicy" ( Łukasik, Adamek, Seremak ) i opowiadali o "kulisach" swoich materiałów.
Nie jest więc wykluczone , że takie spotkanie odbędzie się tym razem. :brawa: A znając ostanie upodobania Kuźniara, z pewnością przećwiczy kroki tanga z Agatą :lol2:
..znając Kuźniara.. :lol2:

..tak - Jarek zawsze szuka okazji do bliskiego kontaktu z kobietami :lol2:
..zwłaszcza z pięknymi..atrakcyjnymi..uwielbianymi :lol2:
..chce pokazać co to nie on - maczo z krwi i kości :lol2:

..ale nawet jeśli zaprosi Agatkę do studia na poranek to się nie odważy jej zaproponować wspólnego tanga w studio :nie: :lol2:
..nie odważy się :nie:

..jeśli już to najwyżej coś tam będzie próbował napomknąć :lol2:

..robicie mi coraz większą ochotę na tę wizytę w studio trójki muszkieterów :lol2:
..tylko żeby nie było tak że Agatka jeśli będzie to ze studia w Poznaniu :? :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

obieżyświat pisze:
epsztajnek pisze:Po świętach Bożego Narodzenia, w studio spotkali się "odświętni podróżnicy" ( Łukasik, Adamek, Seremak ) i opowiadali o "kulisach" swoich materiałów.
Nie jest więc wykluczone , że takie spotkanie odbędzie się tym razem. :brawa: A znając ostanie upodobania Kuźniara, z pewnością przećwiczy kroki tanga z Agatą :lol2:
..znając Kuźniara.. :lol2:

..tak - Jarek zawsze szuka okazji do bliskiego kontaktu z kobietami :lol2:
..zwłaszcza z pięknymi..atrakcyjnymi..uwielbianymi :lol2:
..chce pokazać co to nie on - maczo z krwi i kości :lol2:
w takim razie miałby kolejną okazję :lol2: może ułóżmy pytania do Agatki - tak na wszelki wypadek :lol2:
..ale nawet jeśli zaprosi Agatkę do studia na poranek to się nie odważy jej zaproponować wspólnego tanga w studio :nie: :lol2:
..nie odważy się :nie:
przecież Jarek żadnej kobiety się nie boi :lol2:
..jeśli już to najwyżej coś tam będzie próbował napomknąć :lol2:
a Agatka zgodzi się udzielić kilku lekcji, bo jest dobrą dziewczynką :P :tanczy:
..robicie mi coraz większą ochotę na tę wizytę w studio trójki muszkieterów :lol2:
..tylko żeby nie było tak że Agatka jeśli będzie to ze studia w Poznaniu :? :lol2:
wtedy w tańcu mieliby ograniczone możliwości :devil:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Dżastina »

obieżyświat pisze: ..czy nas można nie lubić :?: :lol2:
Nie można :lol2:
obieżyświat pisze: ..robicie mi coraz większą ochotę na tę wizytę w studio trójki muszkieterów :lol2:
..tylko żeby nie było tak że Agatka jeśli będzie to ze studia w Poznaniu :? :lol2:
Niestety :uhh: i tak być :uhh: Pamiętam, że po bożonarodzeniowych wojażach Paweł i Agata A. byli gośćmi w studio w Warszawie, a Ania S. ze studia w Krakowie Miejmy jednak nadzieję, że Jarek okaże się na tyle błyskotliwy, iż Wezwie Agatkę na przesłuchanko akurat wtedy, kiedy ona będzie w warszawskim studio przygotowywała się do prezentowania nam serwisów :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Dżastina pisze:
obieżyświat pisze: ..czy nas można nie lubić :?: :lol2:
Nie można :lol2:
Tak myślałem :lol2: !! Dzięki obi za sprowokowanie dyskusji :lol2: ! :tanczy: Nas nie można nie lubić :lol2: !! Tylko czasami na myśl o nas można złapać się za głowę :hmm: !! :lol2: :devil:
obieżyświat pisze: ..robicie mi coraz większą ochotę na tę wizytę w studio trójki muszkieterów :lol2:
..tylko żeby nie było tak że Agatka jeśli będzie to ze studia w Poznaniu :? :lol2:
No trudno -wiadomo , że jak nie ma kogoś przy naszym boku , to się ma ograniczone możliwości konwersacji , ale ja wierzę w umiejętności i dobre chęci Pana Jareczka :lol2: !! I mam nadzieję , że nie tylko zaprosi Agatkę do Poranka , tak jak tamtych bojowników , ale że też ją odpowiedni "dopieści" :lol2: !! :lol:
obieżyświat pisze:
stajlus pisze:mnie by bardzo interesowało jak przygotowywanie tych relacji wyglądało od kuchni? :lol2:
..ten wątek romantyczny pewnie najbardziej :?: :lol2: :devil:

..ale owszem - to byłoby miłe :P
..np. dowiedzieć się czy dużo było wpadek które powodowały że musieli po kilka razy robić to samo ujęcie :?: :lol2:
..no i ile wycięli scen a ile z tych wspaniałostek się nie zmieściło na antenie tvn24 :uhh:
..bo na pewno było takich sporo :neutral:
Od kuchni , od kuchni -a więc wszystkie śniadania , obiady i romantyczne kolacje :> ?? :lol2: Nooooo to ja też chę :jupi: !!
Wszystko to ze wszystkimi szczegółami :lol2: !! Plus oczywiście te ewentualne nieudane ujęcia :lol2: !!
A ja mam dla Was, sam jeszcze pozostając w iście świątecznym nastroju, wczorjasze, czyli dwie poniedziałkowe relacje w wersji mini, czyli wersji You Tubowej :lol2:
Kingi :D !! Proponuję ci , byś za jakiś czas -godzinkę , dwie :lol2: !! przesłał linki do wszystkich świątecznych relacji :lol2: !!
stajlus pisze:
obieżyświat pisze:
king_kocur pisze:Jako, że to wielki finał relacji, to zasługuje na bardziej gromkie brawa :brawa: :brawa: :brawa: :brawa:
..wznieśmy toast :tanczy:
..brawa za wszystkie rewelacyjne relacje :!: :brawa: :brawa: :brawa:
jak by się chciało krótko je podsumować, to można by napisać: " :o :shock: ale jaja?!!! :o " :lol2: :tanczy: :brawa:
stajlus :lol2: !! :hahaha: Mało przez Ciebie nie wylałem kawy na nie moją klawiaturę :devil: !! Więcej mi tu z takimi komentarzami nie wyskakuj :grozi: !! :hahaha:

Zaskoczyła nas Agatka tymi relacjami i ich i swoją otwartością bardzo pozytywnie :brawa: !! :lol2: Jak my się jej odwdzięczymy :roll: ?? :lol2:

Niech się tylko pojawi w okienku poznańskim ..... albo szklanym po prostu .... tylko żeby na żywo , to coś wymyślimy , kiedy już będziemy wiedzieli na czym stoimy :lol2: !! :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Nie napalajcie się tak na Agatę w duecie z Jarosławem ;) Jego w weekend nie będzie ;)
Wiem, że Agata przesłania Wam cały świat, ale dla własnego dobra zaglądajcie też czasem do innych wątków :lol2: Coby nadziei nie rozpalać :lol2: Bo chyba Piotr Jacoń, jeśli przyjdzie co do czego, nie będzie proponował Agacie tanga w studio :devil:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Nie napalajcie się tak na Agatę w duecie z Jarosławem ;) Jego w weekend nie będzie ;)
Ejjjjhhhh :ech: !! :lol2: Jak on mógł nam to zrobić :> ?? :lol2:
A może już wiadomo , że świąteczni reporterzy będą w studio i Jareczek celowo wziął sobie wolne , bo wiedział , że w towarzystwie Agatki może całkowicie i do reszty stracić panowanie nad sobą :lol2: ?? :devil:
Wiem, że Agata przesłania Wam cały świat, ale dla własnego dobra zaglądajcie też czasem do innych wątków :lol2: Coby nadziei nie rozpalać :lol2:
Dzięki noteczko , że się tak o nas troszczysz :* !! :lol2: Teraz już wiem , że trochę się zagalopowaliśmy w nadziejach ;) !! No , ale też nie jest powiedziane , że już w ten weekend mieliby być w studio ;) !!
Bo chyba Piotr Jacoń, jeśli przyjdzie co do czego, nie będzie proponował Agacie tanga w studio :devil:
Nie wiadomo , na co go stać :lol2: ?? Ja nic o nim , poza tym co widać nie wiem :lol2: ?? To tak na dobrą sprawę :lol2: !! A nóz widelec nas pozytywnie zaskoczy :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:
not that kind pisze: Bo chyba Piotr Jacoń, jeśli przyjdzie co do czego, nie będzie proponował Agacie tanga w studio :devil:
Nie wiadomo , na co go stać :lol2: ?? Ja nic o nim , poza tym co widać nie wiem :lol2: ?? To tak na dobrą sprawę :lol2: !! A nóz widelec nas pozytywnie zaskoczy :lol2: !!
z całym szacunkiem i sympatią dla niego - Piotr jest zbyt miły i nie potrafi tak jak Jarek prowokować :lol2:

ale przecież my nie mamy pewności, że w ogóle tvn planuje zaprosić reporterów, w tym Agatę, do porankowego studia ;)
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], melona i 28 gości