Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: king_kocur »

marcinkowsky pisze:Kingi :D !! Proponuję ci , byś za jakiś czas -godzinkę , dwie :lol2: !! przesłał linki do wszystkich świątecznych relacji :lol2: !!
Wedle rozkazu :D Zrobięto z ogromną przyjemnością :D
Gdyby ktoś chciał za jednym, a dokładniej siedmioma kliknięciami obejrzeć wszystkie cudowne relacje Agaty z Argentyny, to bardzo proszę :lol2:
Zebrałem wszystkie relacje i wrzuciłem do jednego posta :arrow:

"Miss mokrego podkoszulka" :lol2:

W poszukiwaniu polskich korzeni :D

W zapomnianej argentyńskiej wiosce :D

Wietrzne i deszczowe Buenos Aires :tanczy:

Agata z misją w San Ignacio :)

Realcja w rytmie tango :tanczy:

Agata o Yerba Mate i akcesoriach :tanczy:
zoha8 pisze:A jeśli chodzi o Agatę w Argentynie to ona pojechała tam do .... niż On przyjechał do niej.
Ale zaszczyt go spotkał :P 8)
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze:
marcinkowsky pisze:Kingi :D !! Proponuję ci , byś za jakiś czas -godzinkę , dwie :lol2: !! przesłał linki do wszystkich świątecznych relacji :lol2: !!
Wedle rozkazu :D Zrobięto z ogromną przyjemnością :D
Jaki grzeczny .... posłuszny :lol2: !! 8)
Gdyby ktoś chciał za jednym, a dokładniej siedmioma kliknięciami obejrzeć wszystkie cudowne relacje Agaty z Argentyny, to bardzo proszę :lol2:
Zebrałem wszystkie relacje i wrzuciłem do jednego posta :arrow:
Teraz to już nawet najbardziej leniwi nie mogą narzekać -wszystko podstawione pod sam nos :lol2: !! :tanczy:
king_kocur pisze:
zoha8 pisze:A jeśli chodzi o Agatę w Argentynie to ona pojechała tam do .... niż On przyjechał do niej.
Ale zaszczyt go spotkał :P 8)
W kontekście tej Twojej wypowiedzi zaczynam zastanawiać się nad niesprawiedliwością na świecie :mhm: ?? Dlaczego wszyscy nie mogą mieć tak dobrze :ban: ?? :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
king_kocur pisze:
marcinkowsky pisze:Kingi :D !! Proponuję ci , byś za jakiś czas -godzinkę , dwie :lol2: !! przesłał linki do wszystkich świątecznych relacji :lol2: !!
Wedle rozkazu :D Zrobięto z ogromną przyjemnością :D
Jaki grzeczny .... posłuszny :lol2: !! 8)
..uważaj jak to Twoja zasługa :devil:
..już to widzę że kingi to dla Ciebie zrobił :devil:

..jak zwykle wszystko dla Agatki :tanczy:
Gdyby ktoś chciał za jednym, a dokładniej siedmioma kliknięciami obejrzeć wszystkie cudowne relacje Agaty z Argentyny, to bardzo proszę :lol2:
Zebrałem wszystkie relacje i wrzuciłem do jednego posta :arrow:
..a jak pięknie potytułowałeś :lol2:
..wszystko podstawiasz nam pod sam nos :lol2:
..nic tylko oglądać i oglądać :tanczy:

W kontekście tej Twojej wypowiedzi zaczynam zastanawiać się nad niesprawiedliwością na świecie :mhm: ?? Dlaczego wszyscy nie mogą mieć tak dobrze :ban: ?? :lol2:
..nie wszyscy ;(
..zdecydowanie nie wszyscy ;(
..ale dlaczego :?: :uhh:

..no to już chociaż Agatka by - jak nie do nas to do pracy przyszła :lol2: :rozglada:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: king_kocur »

obieżyświat pisze:
marcinkowsky pisze:Jaki grzeczny .... posłuszny :lol2: !! 8)
..uważaj jak to Twoja zasługa :devil:
..już to widzę że kingi to dla Ciebie zrobił :devil:

..jak zwykle wszystko dla Agatki :tanczy:
Powiedzmy, że przyczyna leży po środku :lol2:

Mam jeszcze kilka capsów ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Więcej oczywiście znajdziecie na mojej stronie :D
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Alchemik »

Przepiękna :tanczy:
Wschodni aforyzm mówi: Trzy rzeczy ożywiają serce i uwalniają od trosk: woda, kwiaty i kobieca uroda :lol2:
Zdaje się, że tego drugiego tylko brakło w relacjach Agatty (nie wliczając kwiatków przyozdabiających jej sukienkę :lol2: ), ale za to, to trzecie wspaniale i wystarczająco rekompensuje brak drugiego :tanczy:

Patrząc na te wszystkie relacje, nie mogę oprzeć się niesamowicie miłemu wrażeniu, że Agatta przez te wszystkie długie miesiące naszej fascynacji jej osobą, zachowywała i odkładała w kąciku swojego serca, wszystkie nasze sugestie dotyczące relacji naszych marzeń :lol2:
Jak inaczej zinterpretować to, że w siedmiu tych relacjach mieści się wszystko to, o czym od wieków marzyliśmy, o co zabiegaliśmy? :szalony: Ileż to stron przelaliśmy na tym forum, w prośbach o więcej szaleństwa, o większą otwartość, mniejszy dystans, o prezentację walorów kobiecości....? :lol2:
I doczekaliśmy się... tak ni stąd, ni zowąd spadło na nas to błogosławieństwo :szalony:

Dziękuję za to, że Agatta włożyła w realizację materiałów tyle pomysłu i serca :) Dziękuję... za tę krótką spódniczkę :lol2: ...za zwiewną sukienkę :P ...za moje ulubione "tank topy" :lol2: ...za nową fryzurę :P ...za często pojawiający się uśmiech :) ...za te kilka zdań wypowiedzianych w języku hiszpańskim :P ...za odważny spływ na rzece Iguazú :lol2: ..za spektakularny skok na linie :lol2: ...za ciekawość świata :P ...za poszukiwanie polskich korzeni w Argentynie :) ...za efektowną prezentację czerwonej argentyńskiej ziemi :P ...za opisowy przepis na Yerba Mate :lol2: ...za przybliżenie historii Indian z San Ignacio :) ...za nieśmiałe tango :lol2:
...i w końcu za szalony spacer ulicą Avenido 9 de Julio :szalony: Relację oglądam w kółko jak szalony :szalony: Ten pejzaż – piękna ciałem... i duchem kobieta przemierzająca ulicę, od wieków mnie rozczulał :szalony: Tę wspólną pasję dzieliłem przez długie miesiące z Black Jack'iem :lol2: Nie przypominam sobie, żebyśmy kiedykolwiek zwierzali się Wam publicznie z tej pasji, ale skoro Agatta przyczyniła się do jej znacznego ożywienia, to nie omieszkałem Wam o niej napisać :lol2: W tym miejscu podziękowania dla pana operatora, który umożliwił mi, bym poczuł się tak, jakbym to ja podążał w ślad za Agattą :lol2: ...przez wszystkie zresztą relacje :szalony: Wspaniała robota :brawa:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

king_kocur pisze:Powiedzmy, że przyczyna leży po środku :lol2:
A widzisz obi -nie takiej odpowiedzi oczekiwałeś , co :devil: ?? :lol2: :tanczy:
king_kocur pisze:Mam jeszcze kilka capsów ;)
Więcej oczywiście znajdziecie na mojej stronie :D
Wszystkie jak zwykle boskie , ale te naj wybrałeś i dałeś tutaj :lol2: !! Dzięki :lol2: !!
Alchemik pisze:Przepiękna :tanczy:
Al -Ty skurczybyku :ban: !! Czemu nic nie powiedziałeś , że wracasz -byśmy Ci powitanie zgotowali , a tak pojawiłeś się tak nagle , ze jedynie ciszą ci odpowiedzieliśmy :? !! A przecież zasługujesz na lepsze powitanie :lol2: !! 8)

A wracając do sedna -rzeczywiście -przepiękna :P ! Chyba nie chcesz powiedzieć , że brakowało Ci takich widoków :lol2: ?? A jak już zobaczyłeś , to Cię postawiło z powrotem na nogi :lol2: ?? No , nie dziwię się -sam też tak mam :lol2: !! :tanczy:
Alchemik pisze:Patrząc na te wszystkie relacje, nie mogę oprzeć się niesamowicie miłemu wrażeniu, że Agatta przez te wszystkie długie miesiące naszej fascynacji jej osobą, zachowywała i odkładała w kąciku swojego serca, wszystkie nasze sugestie dotyczące relacji naszych marzeń :lol2:
No dokładnie tak musi być ,bo jak inaczej wytłumaczyć , że w tych relacjach materializuje się gdzieś około 70% wszystkich naszych dotychczasowych marzeń :lol2: ?? :szalony: :tanczy: Kochana ta nasza Agatka :* !!Nie spieszna , ale konsekwentna :lol2: !!
Alchemik pisze:Dziękuję za to, że (...)
Miałem wrażenie ,że niewystarczająco podziękowaliśmy Agatce za to , co dla nas zrobiła , ale Ty dorzuciłeś wagi i masy podziękowaniom :jupi: !! 8)
Alchemik pisze:...i w końcu za szalony spacer ulicą Avenido 9 de Julio :szalony: Relację oglądam w kółko jak szalony :szalony: Ten pejzaż – piękna ciałem... i duchem kobieta przemierzająca ulicę, od wieków mnie rozczulał :szalony: Tę wspólną pasję dzieliłem przez długie miesiące z Black Jack'iem :lol2: Nie przypominam sobie, żebyśmy kiedykolwiek zwierzali się Wam publicznie z tej pasji(...)
Nie :> :nie: !! Zdecydowanie nigdy nie chwaliliście się tym "zainteresowaniem" :lol2: !! A szkoda , bo z BJ'em dyskusja mogła być naprawdę interesująca - z męskiego punktu widzenia :lol2: !!
Pozwól , że spytam :lol2: !! A oberwał któryś z Was , za to ..... "złe" spojrzenie w nieodpowiednie miejsce :> ?? :lol2:
Alchemik pisze:(...)ale skoro Agatta przyczyniła się do jej znacznego ożywienia, to nie omieszkałem Wam o niej napisać :lol2: W tym miejscu podziękowania dla pana operatora, który umożliwił mi, bym poczuł się tak, jakbym to ja podążał w ślad za Agattą :lol2: ...przez wszystkie zresztą relacje :szalony: Wspaniała robota :brawa:
O takkkk :tanczy: !! Agatka też nie zapomniała o operatorze , który był naszymi oczyma :lol2: !! A któremu należą się naprawdę ogromne podziękowania :lol2: !!

Al -mam nadzieję, że niedługo się spotkamy :rozglada: ?? :rydzyk:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: Dżastina »

Alchemik pisze: Patrząc na te wszystkie relacje, nie mogę oprzeć się niesamowicie miłemu wrażeniu, że Agatta przez te wszystkie długie miesiące naszej fascynacji jej osobą, zachowywała i odkładała w kąciku swojego serca, wszystkie nasze sugestie dotyczące relacji naszych marzeń :lol2:
Agatka może i się sugerowała Waszymi oczekiwaniami, ale pan operator raczej żadnych sugestii nie potrzebował :lol2: Ciekawe czy Agatka mocno okroiła efekty jego pracy? :rozglada:
obieżyświat pisze:
..no to już chociaż Agatka by - jak nie do nas to do pracy przyszła :lol2: :rozglada:
Jaki niecierpliwy :lol2: Daj dziewczynie odpocząć :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

Dżastina pisze:Agatka może i się sugerowała Waszymi oczekiwaniami, ale pan operator raczej żadnych sugestii nie potrzebował :lol2: Ciekawe czy Agatka mocno okroiła efekty jego pracy? :rozglada:
Ciekawe :hahaha: ?? I ciekawe , czy spotkała go za to nagroda , czy raczej kara :hahaha: ?? :hmm: To jeszcze zależy od tego ile odważył się kręcić :lol2: !! :lol2: A może to jakiś zaufany Agatki operator :mhm: ?? :lol2: Wie , na ile może się "rozkręcić" z kręceniem :lol2: !! :lol:
Dżastina pisze:
obieżyświat pisze:
..no to już chociaż Agatka by - jak nie do nas to do pracy przyszła :lol2: :rozglada:
Jaki niecierpliwy :lol2: Daj dziewczynie odpocząć :lol2:
Odpocząć :> ?? Po odpoczynku się chyba nie odpoczywa :lol2: ?? :lol: Po odpoczynku się do pracy biegnie :tanczy: !! :lol2: Praca -odpoczynek :lol2: !! Chyba trudno Agatki wypad do Argentyny tak do końca nazwać pracą :lol2: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

Ciekawe :hahaha: ?? I ciekawe , czy spotkała go za to nagroda , czy raczej kara :hahaha: ?? :hmm: To jeszcze zależy od tego ile odważył się kręcić :lol2: !! :lol2: A może to jakiś zaufany Agatki operator :mhm: ?? :lol2: Wie , na ile może się "rozkręcić" z kręceniem :lol2: !! :lol:
Po ujęciu bujania na linie myślę, że nie miał już żadnych ograniczeń . Agata raczej sama się pilnowała . Zwróćcie uwagę ( jeżeli jeszcze nie zwróciliście :devil: ) , jak demonstrując czerwoną ziemię, Agata trzyma mikrofon - abyśmy przypadkiem zbyt dużo nie zobaczyli :devil:
No, chyba , że w trakcie tanga Agata pomyliła krok i kazała to wyciąć :devil:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

epsztajnek pisze:
marcinkowsky pisze:Ciekawe :hahaha: ?? I ciekawe , czy spotkała go za to nagroda , czy raczej kara :hahaha: ?? :hmm: To jeszcze zależy od tego ile odważył się kręcić :lol2: !! :lol2: A może to jakiś zaufany Agatki operator :mhm: ?? :lol2: Wie , na ile może się "rozkręcić" z kręceniem :lol2: !! :lol:
Po ujęciu bujania na linie myślę, że nie miał już żadnych ograniczeń .
..rzeczywiście - żadnych ograniczeń :lol2:
..to ujęcie było najodważniejsze :lol2:
..dzięki Bogu Agatka nie wycięła :rydzyk: :lol2:
..czemu to mi odpowiada :?: :lol2: :tanczy:
epsztajnek pisze:Agata raczej sama się pilnowała . Zwróćcie uwagę ( jeżeli jeszcze nie zwróciliście :devil: ) , jak demonstrując czerwoną ziemię, Agata trzyma mikrofon - abyśmy przypadkiem zbyt dużo nie zobaczyli :devil:
No, chyba , że w trakcie tanga Agata pomyliła krok i kazała to wyciąć :devil:
..albo przydepnęła Latynosa :lol2: :xx:

..no mam nadzieję że za dużo nie poprawiała tych nagrań :grozi:
..a już o wycinaniu przez nią czegokolwiek nie chcę myśleć :nie:

..ujęcie z czerwoną ziemią było drugim ogromnym dla mnie pozytywnym zaskoczeniem :lol2: :szalony:

marcinkowsky pisze:
Dżastina pisze:Jaki niecierpliwy :lol2: Daj dziewczynie odpocząć :lol2:
Odpocząć :> ?? Po odpoczynku się chyba nie odpoczywa :lol2: ?? :lol: Po odpoczynku się do pracy biegnie :tanczy: !! :lol2: Praca -odpoczynek :lol2: !! Chyba trudno Agatki wypad do Argentyny tak do końca nazwać pracą :lol2: ??
..Dżastina :>
..a Pawłowi to odpoczywać byś nie kazała :devil:
..poza tym wydaje mi się że wystarczająco już Agatka odpoczęła :lol2:
marcinkowsky pisze:
king_kocur pisze:Mam jeszcze kilka capsów ;)
Więcej oczywiście znajdziecie na mojej stronie :D
Wszystkie jak zwykle boskie , ale te naj wybrałeś i dałeś tutaj :lol2: !! Dzięki :lol2: !!
..kingi -częściej rób nam takie niespodzianki :lol2: :tanczy:
Alchemik pisze:Al -Ty skurczybyku :ban: !! Czemu nic nie powiedziałeś , że wracasz -byśmy Ci powitanie zgotowali , a tak pojawiłeś się tak nagle , ze jedynie ciszą ci odpowiedzieliśmy :? !! A przecież zasługujesz na lepsze powitanie :lol2: !! 8)
..jak to tak cichaczem się do nas wślizgiwać :> :uwaga:
..powinieneś się przynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem zaanonsować :lol2:
..witaj bracie dyskusyjny :lol2: :jupi:
Alchemik pisze:Patrząc na te wszystkie relacje, nie mogę oprzeć się niesamowicie miłemu wrażeniu, że Agatta przez te wszystkie długie miesiące naszej fascynacji jej osobą, zachowywała i odkładała w kąciku swojego serca, wszystkie nasze sugestie dotyczące relacji naszych marzeń :lol2:
..i naprawdę okazało się że Agatka nas lubi :lol2:
..że liczy się z naszym zdaniem :lol2:
..naszymi opiniami :lol2:
..i chciała spełnić za jednym wypadem wszystkie prawie nasze marzenia :szalony:
Alchemik pisze:...i w końcu za szalony spacer ulicą Avenido 9 de Julio :szalony: Relację oglądam w kółko jak szalony :szalony: Ten pejzaż – piękna ciałem... i duchem kobieta przemierzająca ulicę, od wieków mnie rozczulał :szalony: Tę wspólną pasję dzieliłem przez długie miesiące z Black Jack'iem :lol2: Nie przypominam sobie, żebyśmy kiedykolwiek zwierzali się Wam publicznie z tej pasji(...)
..myślę że wielu facetów lubi iść ulicą za zgrabną kobietą :lol2:
..to też tak w tajemnicy zdradzę :cicho:
..nie ma chyba piękniejszego widoku :lol2: :szalony:
marcinkowsky pisze:Pozwól , że spytam :lol2: !! A oberwał któryś z Was , za to ..... "złe" spojrzenie w nieodpowiednie miejsce :> ?? :lol2:
..pewnie w ten sposób al poznał swoją żonę :lol: :hmm: :lol2:

..Al - traktuj to jako prowokację do kolejnej rychłej wizyty :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..rzeczywiście - żadnych ograniczeń :lol2:
..to ujęcie było najodważniejsze :lol2:
A jakby się dobrze przypatrzeć , to wiele interesujących rzeczy można zobaczyć :lol2: !! Oczywiście jeśli te rzeczy interesują :lol2: ?? :rozglada: :stop:
..dzięki Bogu Agatka nie wycięła :rydzyk: :lol2:
..czemu to mi odpowiada :?: :lol2: :tanczy:
Bo to jest to , czego pragnęliśmy , co chcieliśmy widzieć i wiedzieć :lol2: !! :tanczy:
epsztajnek pisze:Agata raczej sama się pilnowała . Zwróćcie uwagę ( jeżeli jeszcze nie zwróciliście :devil: ) , jak demonstrując czerwoną ziemię, Agata trzyma mikrofon - abyśmy przypadkiem zbyt dużo nie zobaczyli :devil:
No, chyba , że w trakcie tanga Agata pomyliła krok i kazała to wyciąć :devil:
..albo przydepnęła Latynosa :lol2: :xx:

..no mam nadzieję że za dużo nie poprawiała tych nagrań :grozi:
..a już o wycinaniu przez nią czegokolwiek nie chcę myśleć :nie:
Agatka miałaby coś wycinać :> ?? :mhm: Ojjjhhh -bardzo nie podoba mi się ta wizja :ban: !! Zaraz .... natychmiast chcę te wszystkie wycięte fragmenty zobaczyć :ban: !! Jeśli nie w tvn24 , to proszę mi na mejla dostarczyć :lol2: !! :plus: !! :lol2:
..a Pawłowi to odpoczywać byś nie kazała :devil:
..poza tym wydaje mi się że wystarczająco już Agatka odpoczęła :lol2:
Bo my to tak jeden drugiego rozumiemy , spowalniamy w zapędzaniu dziennikarzy do pracy, a tak naprawdę , to liczy się dla nas , żeby nasi ulubieńcy nie schodzili z wizji :lol2: !!
..myślę że wielu facetów lubi iść ulicą za zgrabną kobietą :lol2:
..to też tak w tajemnicy zdradzę :cicho:
..nie ma chyba piękniejszego widoku :lol2: :szalony:
Bardziej romantyczny widok , to kobieta tańcząca tango :P !! :szalony:
..pewnie w ten sposób al poznał swoją żonę :lol: :hmm: :lol2:

..Al - traktuj to jako prowokację do kolejnej rychłej wizyty :lol2:
Ojjjhh -obi -módl się , żeby Al tu trafił , kiedy będzie miał nastrój do żartów :devil: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: TinkiWinki »

zoha8 pisze:Teletubisie mogą mieć własne zdanie ale ten gość to czołowy przystojniak na naszym osiedlu...jak jeszcze tam bywa.
Straszną posuchę musicie tam mieć skoro taki brzydal uchodzi za przystojniaka Obrazek
Daj namiary na to osiedle, to tam wpadnę. Zobaczycie prawdziwego przystojniaka, miejscowe chłopaki oszaleją Obrazek

Zofjo, gdybyś przypadkiem widziała @ to krzyknij do niej coby sobie oglądnęła film [REC]. Film hiszpański, więc powinien jej się spodobać. W dodatku o pracy reporterów telewizyjnych. Doskonale jest tam ukazana hienizacja telewizji ... :]

Ciekawe czy w Polsce Policja też wita ekipy telewizyjne słowami - Co to, ku*wa, jest? Obrazek
Reklama tego filmu :D http://www.youtube.com/watch?v=nfgZlMYj_NU

Aha, pani reporterka z filmu jest ładniejsza od @ ... :)
Obrazek Obrazek Obrazek
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

TinkiWinki pisze:
zoha8 pisze:Teletubisie mogą mieć własne zdanie ale ten gość to czołowy przystojniak na naszym osiedlu...jak jeszcze tam bywa.
Straszną posuchę musicie tam mieć skoro taki brzydal uchodzi za przystojniaka Obrazek
A może po prostu ty nie znasz się na modzie..... znaczy się na przystojniakach :devil: ?? :lol2: !!
I daj już TW temu biednemu ( o ironio :devil: !! ) też TW spokój , bo ktoś gotowy pomyśleć, że jesteś tak po ludzku..... będąc dziwacznym bajkowym stworem -zazdrosny :devil: !! :lol2:
Daj namiary na to osiedle, to tam wpadnę. Zobaczycie prawdziwego przystojniaka, miejscowe chłopaki oszaleją Obrazek
A czemu chłopaki miały szaleć na Twój widok :> ?? :devil: !!
Doskonale jest tam ukazana hienizacja telewizji ... :]
Jeśli to aluzja do pracy Agatki , to nie rozumiem skąd się wzięła :> ?? Chyba z Twoich prywatnych doświadczeń , bo na pewno nie Agatki :P !! :lol2: Mał kto jadąc na tzw. "delegację" z zakładu pracy może przy okazji odwiedzić ukochanego faceta , dużo zwiedzić , a przy okazji dobrze się bawić :tanczy: !! Ja też chcę pod taki "hinizatyczny " dyktat pracować :rydzyk: !! :devil:
Ciekawe czy w Polsce Policja też wita ekipy telewizyjne słowami - Co to, ku*wa, jest? Obrazek
Reklama tego filmu :D http://www.youtube.com/watch?v=nfgZlMYj_NU
Ojjjhh wręcz przeciwnie :) !! W Polsce ekipy telewizyjne otaczane są zewsząd czcią :) !! Służą narodowi , a co najważniejsze zwykłym ludziom , będą cały czas blisko ich spraw :) !!
Aha, pani reporterka z filmu jest ładniejsza od @ ... :)
Kwestia gustu , naprawdę kwestia gustu ;) !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: stajlus »

no to teraz mogę tym bardziej i po raz kolejny powiedzieć, że nie znam ładniejszej od Agaty dziennikarki, która kojarzy mi się z językiem hiszpańskim :tanczy: :lol:
no bo też w przypadku Agaty używamy tylko i wyłącznie pojęcia "piękna" :P

wystarczy zresztą porównać zdjęcia kinga (prezenteujące Agatę :P ) i te zdjęcia Tinki'ego :D
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:no to teraz mogę tym bardziej i po raz kolejny powiedzieć, że nie znam ładniejszej od Agaty dziennikarki, która kojarzy mi się z językiem hiszpańskim :tanczy: :lol:


Powiem Ci , że dokładnie taką samą mam opinię , ale ciiiii :cicho: nie mów nikomu , bo będzie , że jesteśmy w zmowie :lol2: !! :lol:
no bo też w przypadku Agaty używamy tylko i wyłącznie pojęcia "piękna" :P
No właśnie 8) !! Zapomniałem o tym wspomnieć -jak dobrze, że dopisałeś :brawa: !! :lol2:
stajlus pisze:wystarczy zresztą porównać zdjęcia kinga (prezenteujące Agatę :P ) i te zdjęcia Tinki'ego :D
Mój wybór i opinię znasz :lol2: !! Ale nie odbieraj nikomu nigdy prawa do indywidualnej opinii :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości