Sylwia Majcher

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Z relacji o bioenergoterapii :lol:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Sylwia Walendowska - Wrocław

Post autor: Alchemik »

Powiedzmy, że na premierę po urlopie Tvn24 zasyciła mój Sylwiowy głód :lol2:

chociaż daleki jestem od zachwycania się tematem, jakim przyszło się dzisiaj Sylwii zajmować, to muszę przyznać, że podeszła do tematu z klasą :brawa: Relacje były ciekawe, momentami komiczne i bardzo interesujące :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Z dzisiejszych relacji

Post autor: Camilo »

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Sylwia Walendowska - Wrocław

Post autor: Alchemik »

Wczoraj nie było widać tak dobrze tego, co widać bardzo dobrze dzisiaj :o
Sylwia wróciła opalona z urlopu :lol2: I teraz snuć teorie na temat tego, gdzie mogła ten urlop spędzić? :lol2: W ciepłym kraju? :lol2: Czy w górach? :lol2: Nie jestem niestety ekspertem od odróżniania typów opalenizny ;( Mogę jedynie stwierdzić, iż bardzo ładną jest :lol2:

Teraz zmiana nastroju :lol2: Dzisiaj, jak widać na obrazku, Sylwia nadaje relacje ze studia :)
Nadawała także w Poranku na temat między innymi - swojej wizyty wczorajszej u kobiety, która stawiała jej tarota :)
Pan Kuźniar nie omieszkał zapytać jej, cóż karty powiedziały...

Sylwia odparła mu, że między innymi to, że w tym roku "będzie bogata i zmieni pracę" :shock: I tak jak bogactwa życzę Sylwii z całego serca, tak zmiany miejsca pracy jak najmniej :uhh: Gdzież ona pójść by mogła? :uhh: Gdzież bym ją odnalazł? :uhh:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Sylwia Walendowska - Wrocław

Post autor: maxxx »

Sylwia dzisiaj będzie omawiac problemy szpitala we Wrocławiu.

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Sylwia Walendowska - Wrocław

Post autor: Alchemik »

maxxx pisze:Sylwia dzisiaj będzie omawiac problemy szpitala we Wrocławiu.
Dokładnie tę relację widziałem i niestety była to jedyna relacją, którą miałem przyjemność (mimo, że o trudnej sytuacji szpitala) widzieć :(

Dzisiaj natomiast Sylwia z żyrafą w tle :lol2: Dosłownie i w przenośni :) Nadaje relację, a za nią stoi ogromna ( :lol2: ) żyrafa :lol2: Bohaterka relacji :tanczy: Czyli mamy dwa wspaniałe zjawiska na jednym obrazie do podziwiania :lol2:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Sylwia Walendowska - Wrocław

Post autor: maxxx »

Po 'żyrafowych' relacjach mieliśmy jeszcze chyba w poniedziałek poszukiwania wiosny w wykonaniu Sylwi :lol2: Widziałem chyba jedna relację więc za wiele nie moge powiedzieć.Natomiast dziś proza życia czyli podwyżki czynszu spowodowane nowym właścicielem :spiewa: Bardzo dobra rozmowa-ale nie od dzis wiemy,że dyskusje międzyludzkie to jej mocna strona 8)

ObrazekObrazek

P.S I tak na koniec:Nie wiedziałem ,że Sylwia jest taka wysoka-nawet nad facetami górowała o dobre 'pół głowy' :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Sylwia Walendowska - Wrocław

Post autor: Alchemik »

maxxx pisze:Po 'żyrafowych' relacjach mieliśmy jeszcze chyba w poniedziałek poszukiwania wiosny w wykonaniu Sylwi :lol2: Widziałem chyba jedna relację więc za wiele nie moge powiedzieć.Natomiast dziś proza życia czyli podwyżki czynszu spowodowane nowym właścicielem :spiewa: Bardzo dobra rozmowa-ale nie od dzis wiemy,że dyskusje międzyludzkie to jej mocna strona 8)
Pięknie dziękuję ci za to streszczenie poczynań Sylwii, które miało miejsce przez te kilka ostatnich dni :) Były to dni, podczas których niestety nie miałem możliwości oglądania Tvn24 :/ Widzę i czytam, że mam czego żałować :ech:
Na szczęście Sylwia jeszcze nie zdecydowała się spełniać przepowiedni - jakoby miała pracować w innym miejscu :lol2:
No mam nadzieję, że ta dobra passa (dla widzów Tvn24 ;) ) będzie trwała nadal i że będzie jeszcze w najbliższych dniach spotkać Sylwię w Tvn24 :)
P.S I tak na koniec:Nie wiedziałem ,że Sylwia jest taka wysoka-nawet nad facetami górowała o dobre 'pół głowy' :spiewa:
Nie raz już to było widać :spiewa: :lol2: :tanczy:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Sylwia Walendowska - Wrocław

Post autor: sybic »

Sylwia dziś w "Londynie"
Obrazek
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Sylwia Walendowska - Wrocław

Post autor: Alchemik »

sybic pisze:Sylwia dziś w "Londynie"
Dobrze, że ją widziałem w telewizji, bo gotów bym był pomyśleć w pierwszej chwili, że Sylwia rzeczywiście jest w Londynie :lol2:
A ona jest w o wdzięcznie brzmiącej nazwie: Lądku Zdrój :lol2:

Nie wiem, czy Sylwia zaczęła robić przymiarki do prowadzenia "Prosto z Polski" :> A przynajmniej ma chęć zwrócenia na siebie uwagi i przekonania odpowiednich osób, że jest w stanie ogarnąć taki tłumik ludzi :>
A potrafi ogarnąć :) Wydobyć informację, zapanować nad emocjami :brawa:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Sylwia Walendowska - Wrocław

Post autor: maxxx »

Sylwia zajmuje się dzis porwaniem dziecka przez tatusia :stop:

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Sylwia Walendowska - Wrocław

Post autor: Alchemik »

maxxx pisze:Sylwia zajmuje się dzis porwaniem dziecka przez tatusia :stop:
Kiedyż to było :mhm: Ach, w sobotę ;)
Dziwne, a właściwie smutne, że ja widziałem w niedzielę przy tym temacie inną reporterkę :/

Czy od czasu mojej ostatniej wizyty tutaj Sylwia zajmowała się tylko tym tematem i tylko w sobotę była? :uhh:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Sylwia Walendowska - Wrocław

Post autor: maxxx »

Alchemik pisze:Czy od czasu mojej ostatniej wizyty tutaj Sylwia zajmowała się tylko tym tematem i tylko w sobotę była?
No niestety na to wygląda :uhh: Obecnie to jest tak,że jeśli juz jest na antenie live to głównie w weekendy :stop: A w tygodniu od czasu do czasu można liczyć na materiał dla Prosto z Polski.Aczkolwiek jak miała temat o tych podwyżkach czynszu to był chyba powszedni dzień :tanczy: -to tak aby iskierka optymizmu zagościła w Twe serce :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Sylwia Walendowska - Wrocław

Post autor: Alchemik »

maxxx pisze:No niestety na to wygląda :uhh:
Dlaczego tak mało optymistycznie z perspektywy wiernego widza, do której to grupy mnie niestety ostatnio zaliczyć nie można :uhh: :hmm:
Obecnie to jest tak,że jeśli juz jest na antenie live to głównie w weekendy :stop:
Wierny widz i z tego by się ucieszył, gdyby nie fakt, że dyżur ostatni weekend malował się w sobotę tylko :/
A w tygodniu od czasu do czasu można liczyć na materiał dla Prosto z Polski.Aczkolwiek jak miała temat o tych podwyżkach czynszu to był chyba powszedni dzień :tanczy:
O istnieniu programu "Prosto z Polski" to już całkowicie zapomniałem :spiewa: :ech: Mógłbym oglądać na zasadzie loterii :) Ale i tak pewnie losowałbym najczęściej "bankruta" :hyh:
Może Sylwia zaczęła rozglądać się za innym zajęciem... pracą :mhm: Skoro nie ma długotrwałego urlopu... :rozglada:
to tak aby iskierka optymizmu zagościła w Twe serce :spiewa:
Wybacz :stop: Ale niestety póki co optymizm w jakiejkolwiek postaci jest mi obcym uczuciem :ech:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Sylwia Walendowska

Post autor: Alchemik »

Wątek Sylwii ani drgnął :uhh: Czyżby to oznaczało, że podczas mojej nieobecności nic się nie działo w tvn24, co mogłoby być podpisane imieniem i nazwiskiem Sylwii? :uhh:

Czyżby wróżka swego czasu przepowiedziała trafnie... najgorsze? :uhh:
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości