Magda Sakowska

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tob
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 24 lut 2008, 01:00

Re: Magda Sakowska

Post autor: tob »

kto dzisiaj w Dniu?
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Magda ostatnio umiłowała kucyki, są już nieodzownym elementem jej imagu :lol2:
Ale marynarka okropna :stop:

Widziałem dziś jak narazie tylko jeden serwis, Magda wypytywala m.in. o powody wycofania Corhydronu :rozglada:
Chyba nie było jakichś nagłych zdarzeń, więc pewnie Magdzia się nieco nudzi :lol2:
Może chociaż jakieś ciekawe rozmowy miała :>
tob
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 24 lut 2008, 01:00

Re: Magda Sakowska

Post autor: tob »

wczoraj o 16.19 na koniec serwisu powiedziała tak: proszę z nami zostać, za chwilę przegląd informacji z zagranicy. No więc zgodnie z zaleceniem zostałem i czekałem. Po serwisie reklamy, potem autopromocja, później reklamy. I tak o 16.24 pojawił się....sport.
Chyba to była jakaś pomyłka, bo nie posądziłbym Panią prowadzącą o ślęczenie non stop przed tv do godziny 16.40, kiedy to pojawiają się informacje z zagranicy jako stały element serwisu o 16.30, a jednocześnie kończący pasmo Dzień na Żywo.
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Magda dalej na straży DnŻ :lol2: Dziś rozpoczęła serwis od zamieszania wokół PZPNu :roll:
Najpierw relacja Toamsza Marca, a poźniej to już ciśnienie tylko rosło 8)
Magda gościła w studio Michała Pola z Gazety Wyborczej, w Łodzi był Jan Tomaszewski, a telefonicznie połączyła się z Januszem Wójcikiem- trenerem :D
Przede wszystkim rozmawiali o próbach naprawy PZPNu i tym, o czym napisał Dziennik- nowej funkcji Listkiewicza :rozglada:
Rozmowa bardzo rzeczowa, Magda pilnowała, by każdy z gości miał szanse mówić tyle samo :P
Rozbawił ją pan Jan T, który stwierdził, że 'Drzewko dogadało się z Listkiem' :lol2: :lol2:
Podczas rozmów bardzo mocno gestykulowała :jupi: I dziś chyba humorek dopisuje :tanczy:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Magdy Sakowskiej do serwisu przygotowania :lol2:
Jeszcze tylko nosek przypudrować i jedziemy :lol2:

Obrazek Obrazek
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Po tych przygotowaniach jest taki efekt :D :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A gdy już się kończy efekt serwisowy, następuje... :arrow:
Obrazek
Obrazek

Na śmierć zapomniałem o tym. Sakosia wpadła jako przypadkowa ofiara w czasie zastawiania sideł na Kryńską :lol2:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Sakosia przed chwilą prowadziła cotygodniową debatę: TAK CZY NIE? Tematem było sprywatyzowanie ogródków działkowych. Wszystko przebiegało spokojnie, dopóki nie przyszedł czas zakończenia rozmowy. Magda chyba z 10 razy powtarzała, że musimy już kończyć, natomiast Prezes Polskiego Związku Działkowców udawał, że Jej nie słyszy. Dalej mówił i nawet mu to nie przeszkadzało. Było nawet słychać w tle głośny śmiech. W końcu Pan Prezes się wygadał i Magda mogła podziękować za debatę. Na capsie w wątku Joasi Kryńskiej można zauważyć, że Boska po wstaniu z fotela pokazała, że w tej kwestii była bezradna. Wyraźnie Ją też rozbawiła cała ta sytuacja :spiewa:
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Doszyły mnie słuchy, że Magda dalej podnosi poziom Dnia na Żywo :lol2:
Niestety od niedzieli nie było mi dane obejrzeć :nie:
O ile Magda dyżurować bedzie tradycyjnie- czyli od piątku do wtorku- to może bedzie mi dane zobaczyć jutro ostatni serwis :rydzyk: W końcu nikt tak dobrze nie informuje jak Magda :lol2:
Ostatnio wielkie zamiłowanie do kucyków u Sakosi :tanczy: Ale niech pamięta, że w rozpuszczonych też jej pięknie 8)
Poza tym, dziś mi się Magda śniła :tanczy: O szczegółach nie będę opowiadał :lol2:
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Re: Magda Sakowska

Post autor: redix »

Poza tym, dziś mi się Magda śniła :tanczy: O szczegółach nie będę opowiadał :lol2:
Może jednak coś opowiesz, ja chętnie posłucham o tych szczegółach :D
tob
Początkujący
Początkujący
Posty: 60
Rejestracja: niedziela 24 lut 2008, 01:00

Re:

Post autor: tob »

arczi pisze: O ile Magda dyżurować bedzie tradycyjnie- czyli od piątku do wtorku- to może bedzie mi dane zobaczyć jutro ostatni serwis :rydzyk: W końcu
nie jest zasadą, że Pani Magda jest od piątku do wtorku. W zeszłym tygodniu nie było Pani Magdy w pon, wt, śr. Była od czwartku.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Serwis o 15.00 był moim pierwszym i zarazem ostatnim spędzonym z Magdą ;( No ale nie ma co się mazać,dobre i to :lol2:
Serwis praktycznie bez historii,okrojony troche konferencją :spiewa: Magda dzis na jasno ;) :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I troche Sakosi podglądnietej :lol2: :spiewa: :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Pisać mi tu proszę :plus: Bo jeszcze Magda pomysli,że nikt się Nią nie interesuje ;( Dziś o pełnych godzinach.Runął mit,że Sakosia do wtorku pracuje.Ach jak to miło widziec zapracowane dwie ulubione załogantki :tanczy: :arrow:

Obrazek

Marynarka ygrekowa 8) :arrow:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Post autor: arczi »

Ach no widać zmieniła swoje stałe pory objawiania :lol2:
Może to oznacza wolny weekend :(
No ale dziś nic tylko się radować :jupi: Szkoda tylko, że przyszedłem na chate o 14:50, a o 15 już musiałem się zwijać, przez co niedane mi było podziwiać kunszt Madzi :nie:
Ja niestety widziałem tylko 3 minutki serwisu o 15, kiedy to wypytywała płocką policję o zaginionego chłopca z autyzmem :roll:
Marynarka ygrakowa moja ulubiona :jupi: Do tego kucyk i dżinsiki- wpaniałość :lol2:
rex88
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 485
Rejestracja: czwartek 21 gru 2006, 20:57

Re: Magda Sakowska

Post autor: rex88 »

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot] i 5 gości