Jarosław Kuźniar

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

konsta pisze: jakie były te buty ;> bo nie mialam niesttey okazji widziec Jarka i jego butów oczywiscie :P
A takie białe z takim elementem czerwonym.Ciężko mi coś więcej powiedzieć,bo kamera nie za często je prezentowała :lol2: Ale możesz jutro próbowac dostrzec :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

Jej właśnie zaczęliśmy 50 stronę forum Jarka Kuźniara. Nalezą się gromkie brawa :brawa: . Nie potrafię robić podsumowań i zaczynać 50- tej strony jak pokazała nam wszystkim to Nika u kolegi Krzysztofa Górlickiego ale myślę, że i tak wszyscy się cieszą z rocznicy, w końcu to zasługa wszystkich.:D :D
Julia-com
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 06 kwie 2008, 17:51

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Julia-com »

Dla zainteresowanych ( ze względu na charakter czasopisma- głównie kobiet ) - w najnowszym InStyle jest wywiad i sesja z naszym ulubionym redaktorem - bardzo udana.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Nika »

Dzieki Julka za info. Mysle, że ten wywiad i fotki beda idealnym ukoronowaniem 50 strony wątku poswieconego Jarkowi na forum.
Troche plastik-fantastik na tym drugim zdjątku, no ale rzeczywiscie buzia jak pupka niemowlaka!
ObrazekObrazekObrazek
Oops I did it again! sorry za krzywe skaniki as always ; )
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

No rzeczywiście Jarek wyglada jak maturzysta :lol2: A to morderca o twarzy dziecka 8) Oczywiście w cudzysłowiu,taki killer :lol2:
Nie będę rozpisywał się o wywiadzie,bo jak ktoś ma ochote wystarczy kliknąć.Ale jeśli faktycznie sypia lekko ponad 3 godziny dziennie to pogratulować formy :shock: Ale po Porankach na pewno jest jakaś drzemka,bo jesli nie to musiałbym rzec,że nie jest normalnym człowiekiem-pewnie ku uciesze licznych antyfanów :spiewa: :spiewa:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
shoegal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 24 kwie 2008, 14:22

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: shoegal »

nieźle go zrobili - przecież na co żywo wcale tak nie wygląda! eee....
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

Też myślę, że jakaś drzemka po Poranku musi być bo faktycznie ciężko na dłuższą metę tak żyć, choć wiadomo jakie on tam ma zwyczaje :P. Zdjęcia fajniutkie, taki uroczy chłopaczek. Bardzo mi się podobają. No i wreszcie coś wspomniał (mało to mało) ale o swojej narzeczonej :)
Torrres
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 30 maja 2008, 12:59

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Torrres »

Dzięki za info o wywiadzie (swoją drogą bardzo opalona sesja :D ).
Czy narzeczonej Jarka nie jest przypadkiem przykro, kiedy on tak na wizji komplementuje koleżanki z pracy, hehe??

Nie wierzę, że nie czyta w necie opinii na swój temat - boi się tylko przyznać. Na pewno chce wiedzieć, co widzowie sądzą o jego pracy - panie Jarku, jest pan MEGA i generalnie poranek bez pana, jest porankiem straconym.
Poranek bez Jarka porankiem straconym.
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

MEGA tak pięknie powiedziane, zgadzam się. Poranek bez Jarka to poranek stracony. :D :D
Torrres
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 30 maja 2008, 12:59

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: Torrres »

:D chyba trzeba pomyśleć nad jakimś klubem dla fanów Jarka (o ile tak owy już nie istnieje).

U mnie w pracy dzień zaczyna się od skomentowania Poranka. Co prawda robimy to w gronie 2-osobowym, ale...
Ja o Jarku (no i czasami o Rafale Wojdzie, jak już się pojawi - kiedy dobiorą się we dwóch, jest naprawdę niezły ubaw), a kolega o Mai Popielarskiej.

Kto by pomyślał, że i wiadomości biznesowe można podać w formie mocno komicznej;)
Poranek bez Jarka porankiem straconym.
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

No własne i to jest fenomen Jarka, że z informacji i biznesowych ale i politycznych potrafi się śmiać i przekazywać je w cudny sposób. Niestety w gronie moich nie zainteresowanych proklityką znajomych nie mam z kim gadać na temat Poranków.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dziś światowy dzień bez krawata i dlatego Jarek prowadzi poranek w... krawacie. Ściągnął go dopiero po 10.00 i wtedy musiał zmierzyć się z kołnierzykiem. :lol2:
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

Rozwiń myśl ;> z kołnierzykiem może więcej ciekawostek ? Ja dziś rano byłam w opłakanym stanie nerwowym (szkoła) :P wiec byłam i tak pod wrażeniem, że zauważyłam krawat :P ale lepiej Jarkowi bez :D Swoją drogą lubi iśc pod prąd :P:P
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

No i co tu znowu tak cicho :P?
Fajnie dziś Jarek wyglądał w garniturze i korkach na nogach na boisku w tvn :P
A te rozmowy przez telefon z widzami niczym w szkle kontaktowym chyba mu się spodobały :P
Powiedział, że jutro też będzie w Poranku no i jak wygramy to będzie bardzo uśmiechnięty :D
Trzymamy kciuki bo i mi się chyba nastrój walki i chęci zwycięstwa udziela powoli :P
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Jarosław Kuźniar

Post autor: konsta »

I trochę smutny i trochę poirytowany dziś Jarek w Poranku w związku z przegranym meczem. :x
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 16 gości