Jesień 2008 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

''Naznaczony''' wejdzie w sobotę po ''Niani'' natomiast ''Mam Talent'' będzie w czwartki o 21:30. Tak będzie bardziej prawdopodobnie.

A i co do ''Clevara'' to szans, że będzie on jesienią za bardzo nie ma. W niedzielę przed ''Milionerami'' będzie ''Hela..'' i ''Superniania'' :]
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Kuba »

Nie wydaje mi się, żeby największe telewizyjne widowisko sezonu wylądowało w tygodniu :>
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

jeżeli pojawiłoby się w sobotę oglądalność byłaby słaba... 3 wielkie show o jednej godzinie to trochę za dużo. W soboty jest już ''Jak Oni śpiewają 4'' i do tego będą ''gwiazdy w więzieniu'' ... Czwartek jest najbardziej prawdopodobny.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Posługując się tamtym szablonem zrobiłem bardziej prawdopodobną wersję :)

Obrazek
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: qmate »

Napisałeś w tej ramówce, że w weekendy zamiast uwagi: Zoom. Chodzi Ci o ten co był kiedyś dawno temu na RTL 7 ? A czym on się różnił od Uwagi (nie pamiętam za dobrze tego programu, pamiętam za to hasło reklamowe: "Zoom, magazyn sensacji i rozrywki")?

W ogóle ramówka OK, ale jak chciało Ci się to robić to nie wiem :)
//////////
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Oj sorry od razu za to, że w tej poprawce kolegi nie usunąłem tych podpisów na dole :lol: A z tym ''Zoomem'' to też nie wiem za bardzo o co biega
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: podmark »

Adrian ;P pisze:jeżeli pojawiłoby się w sobotę oglądalność byłaby słaba... 3 wielkie show o jednej godzinie to trochę za dużo. W soboty jest już ''Jak Oni śpiewają 4'' i do tego będą ''gwiazdy w więzieniu'' ... Czwartek jest najbardziej prawdopodobny.
Czwartek wcale nie jest prawdopodobny - to pasmo zarezerwowane jest dla "prawdziwych historii" - dlatego w tym miejscu emitowano seriale dokumentalne. Poza tym, chyba nie wiesz za bardzo co za program przygotowuje Dwójka - nie będzie żadnych "Gwiazd w więzieniu", bo będzie "Fort Boyard" i to nie jest - jak napisałeś - wielkie show, tylko przygodowe reality, któremu bliżej do "Agenta", niźli TzG, czy JOŚ.
"Mam Talent" to widowisko, które - jak powiedział sam Miszczak- potrzebuje dobrego miejsca w ramówce. Czwartek naprawdę dobrym miejscem nie jest na widowisko rozrywkowe (co pokazały wyniki "Gwiezdnego Cyrku"). Dlatego moim zdaniem bardzo możliwe, że po "Niani" będzie MT, a po MT będzie "Naznaczony"

Kuba przedstawił dość wiarygodną wizję nowej ramówki. Dość, bo jest kilka elementów absurdalnych - "Superniania" na pewno nie wyląduje przed południem, bo to za drogi w produkcji program i o tej porze najnormalniej w świecie nie zwróciłby się. Podobnie z "Helą" - nie po to zawieszono emisję na wiosnę, że "o tej porze nie ma nowej widowni", bo na jesień dawać to jeszcze wcześniej.

Zastanawiam się, co z "Detektywami" - wg moich informacji są duże szanse, że już tej produkcji nie zobaczymy. Wyniki wiosenne nie były za dobre. W to miejsce na pewno wejdzie "Brzydula". Możliwe, że TVN szykuje też przetasowanie ramówki do "Faktów" :). Np. "Detektywi" o 18:00, a o 18:30 "Brzydula" (ale to spowodowałoby półgodzinne cofnięcie w dół - i "Rozmowy w toku" rozpoczynałyby się jesienią już o 15:00, albo kilka minut przed). Za bardzo nie podoba mi się pomysł umieszczenia w ramówce dwóch court show dziennie. Ale tak niestety się stanie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Chodzi ci o to, że 17:30 i 16:30 dla Heli jest złą porą?

A co do reszty zobaczymy jesienią :] Ale wydaje mi się, że ''Naznaczony'' po 22 w soboty to nie jest dobry pomysł.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: podmark »

Nie, chodziło mi o propozycję Kuby, który napisał, że dobrym czasem na "Heli w opałach" jest przedpołudnie.

"Naznaczony" to serial w klimacie thrillera, więc okolice 21:40 (czy po 22, jak rozpoczną się programy live MT) to dobra pora.

Tak gdybamy, a Miszczak pewnie znowu wszystkich zszokuje :)
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Bartek »

Kuba, czy z Sądem rodzinnym to już pewne? Rzeczywiście niemiecki RTL pokazywał ten program koło 15 i TVN też ma koło tej godziny miejsce, ale stałoby się to kosztem serialu emitowanego kolo 15 - szkoda generalnie. Miszczak może i nie popełni błędu jak z Odwróconymi, ale w sumie każdy nowy serial będzie notował gorsze wyniki, a i "Odwróceni" nie byli przynajmniej dla mnie aż takim hitem serialowym. Dopiero oglądając powtórkę "jakoś" się w niego wkręciłem. Naznaczony będzie też pasował do piątkowego klimatu raczej sensacyjnego Superkina, Sobota to czas widowisk właśnie i TVN też powinien zawalczyć o tę widownię. Fort Boyard i JOŚ będą bić się między sobą celebrytami, a TVN wtedy mógłby coś ugrać z talent show. Seriale komediowe raczej nie spadną na godziny południowe, bo nie ma takiego zwyczaju, by emitować je poza prime time - to by była nowość w tym zakresie. Poza tym Niania pasuje do Mam talent - widz będzie prawdopodobnie podobny profilem.

A co do "ZOOM" - rzeczywiście chodzi mi o program znany z RTL7, od którego się wszystko zaczęło. Mniej tam było sensacji, więcej rozrywki. Generalnie na świat patrzono tam chyba z pozytywnej strony. Były materiały o tym, że ktoś skoczył na bungee, ktoś co zrobił, itd. I to mi się podobało, miało swój klimat. Jakieś tam materiały z Zoomu widziałem na You Tube. Generalnie bardzo dobry program, mógłby zastąpić choćby sobotnią Uwagę.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: Kuba »

Miszczak mówił, że "Sąd" grzeje sobie miejsce i będzie nadawany z większą częstotliwością, już wiosną były plotki o wejściu na 15:00, a TVN nie rozpoczął emisji żadnej nowej telenoweli po "Marinie".
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: r_r16 »

Tylko wtedy jeszcze nie wiedzieli, że będą musieli zrobić miejsce dla Brzyduli.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: pawell »

Kuba pisze:Edward Miszczak nie popełni też chyba tego samego błędu, co z "Odwróconymi" - myślę, że w piątek po 20:00 nie zagości na antenie żaden serial - bardziej prawdopodobna wydaje mi się sobota po "Got talent".
Bartek pisze:Miszczak może i nie popełni błędu jak z Odwróconymi, ale w sumie każdy nowy serial będzie notował gorsze wyniki, a i "Odwróceni" nie byli przynajmniej dla mnie aż takim hitem serialowym. Dopiero oglądając powtórkę "jakoś" się w niego wkręciłem. Naznaczony będzie też pasował do piątkowego klimatu raczej sensacyjnego Superkina,
Co do "Odwróconych" to myślę, że spory udział w "porażce" (jeśli można tak powiedzieć o 2,64 mln widzów i udziałach rzędu 19,36 proc. [21,79 proc. grupa 16 - 49]) miała pora nadawania. Nie zapomnijmy, że "Odwróceni" zadebiutowali na wiosnę, czyli były sprawy typu dłuższy dzień itp. Uważam, iż jesień jest najlepszym czasem dla nowości, więc zaryzykowałbym i wstawił w piątek o 20:00 serial "Naznaczony". Wtedy mogłaby być to jakaś alternatywa dla tych, którzy nie chcą oglądać np. kiczu TVP2, czyli "Gwiazdy tańczą na lodzie" (nie jestem pewny czy już na 100% będzie III edycja). Warto przypomnieć, że II edycja straciła blisko 2 mln w stosunku do I. ;)

A jeśli byłoby kiepsko z oglądalnością to już dał bym sobie spokój z serialami w piątki o 20:00 w TVN. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: ktos »

W czwartki raczej nie będzie lecieć Mam Talent TVN stawia na dokumenty w dzisiejszym wydaniu Polski piszą o nowych produkcjach 8)

TVN produkuje:
- film o śmierci Generała Sikorskiego
- 4 odcinkowy serial o zamachu na Jana Pawała II
- dokument o księdzu Józefie Tischnerze
- 7 odcinków Osaczonych
- dokument o Pawle Jasienicy
- dokument o księdzu Jerzym Popieluszce

Nie wiadomo tylko czy te dokumenty zagoszczą już na jesienni czy na wiosnę :D
monetowy_chlopak

Re: Jesień 2008 w TVN

Post autor: monetowy_chlopak »

Ja myslę, że we wrześniu jeszcze "Fabryka gry" będzie o 11:00. W zeszłym roku tramwaj na karakowskim rynku rółwnież był we wrześniu - myslę, że teraz również tak będzie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości