Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

}{ypnosea pisze:Acha :D Powiedzcie mi tylko, czemu to nie Agata dzisiaj rano informuje nas o tym, że przy drugim podejściu koncert Nelly się odbył :>
Dlaczego nie prowadzi dzisiaj serwisów w Poranku :> ;(
I o tym wczoraj pisaliśmy ;( !! Długo czekać nie musieliśmy ,żeby podzielić los fanów Nelly ;( !! Agatka była wczoraj , czekaliśmy na nią dzisiaj , a jej nie ma ;( !!

Czemu ;( ?? :neutral: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Nie załamujcie rąk :) Agata będzie na pewno wieczorem ;) JUż wczoraj dziwne mi się wydawało, że Brygida nie dość, że jest w Dniu na żywo, to prowadzi jeszcze wieczorne pasmo :mhm: Jak widać nie miał kto prowadzić serwisów w Dniu na żywo, to przesunęli K. Górlickiego z Poranka, a Agatę dali do Poranka, mimo, że pewnie pierwotnie miała być wieczorem :lol:
Ale to wszystko skomplikowanie brzmi :lol: Kto to wymyśla? :lol:

Bez względu na wszystko, Agata raczej na 100% będzie wieczorem :D
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Nie załamujcie rąk :)
Ja nie tylko ręce mam załamane , ale i nogi ;( !! :uhh:

Agata będzie na pewno wieczorem ;) JUż wczoraj dziwne mi się wydawało, że Brygida nie dość, że jest w Dniu na żywo, to prowadzi jeszcze wieczorne pasmo :mhm: J
Serio :shock: ?? No to tak jakby Agatka nie mogła poprowadzić i rano i wieczorem serwisów :> ?? Skoro i tak jej nie ma dzisiaj w Poranku :> ?? :mhm: To podejrzane :roll: Może ona wróciła jednak do Poznania na koncert Nelly :lol: ??
Ale to wszystko skomplikowanie brzmi :lol: Kto to wymyśla? :lol:
Trudno się w tym połapać i trafić na Agatkę i jej dyżur tak , żeby jej nie przegapić :roll: !! :ech:
Bez względu na wszystko, Agata raczej na 100% będzie wieczorem :D
noteczko :) !! Uwielbiam Cię :* !! :lol2: :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:Bez względu na wszystko, Agata raczej na 100% będzie wieczorem :D
noteczko :) !! Uwielbiam Cię :* !! :lol2: :lol2:
..nie ukrywam - takie optymistyczne wizję popieram w pełni :tanczy:

..po dość feralnym poranku mam nadzieję na lepszy wieczór :tanczy:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..nie ukrywam - takie optymistyczne wizję popieram w pełni :tanczy:
Optymistyczna jest z założenia :rozglada: !! Nad mój dom nadciągają właśnie bardzo ciemne chmury -nawet nie chcę myśleć o tym , że mogą mi dzisiaj pokrzyżować plany na wieczór :rozglada: !! :twisted: A mogą pokrzyżować i to bardzo :twisted: !!
obieżyświat pisze:..po dość feralnym poranku mam nadzieję na lepszy wieczór :tanczy:
Ja też :) !! Ale już się zaczynam bać :rozglada: !! Wooocchhchch ale błyskawica :hmm: !! :rozglada: Może lepiej wyłączę sprzęcicho , cobym miał wieczorem jaką drogą z Agatką się spotkać :rozglada: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

W związku z tragiczną śmiercią prof. Geremka (pokój jego duszy :rydzyk: ) TVN24 planuje specjalny program od 18.00. Dlatego myślę, że zamiast Agaty pojawi się raczej jakaś niewyżyta "gwiazda" stacji, typu Miecugow, albo Pochanke :roll:
No chyba, że nas miło zaskoczą? :)
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

}{ypnosea pisze:W związku z tragiczną śmiercią prof. Geremka (pokój jego duszy :rydzyk: ) TVN24 planuje specjalny program od 18.00. Dlatego myślę, że zamiast Agaty pojawi się raczej jakaś niewyżyta "gwiazda" stacji, typu Miecugow, albo Pochanke :roll:
..jest Morozowski :uhh:
No chyba, że nas miło zaskoczą? :)
..nie zaskoczyli wcale a wcale :nie:
..zawsze gdy dzieje się coś 'nadzwyczajnego' na ekran prą ci których zwykle niewiele widać :uhh:

..szkoda bo to mógł być wielki dzień Agatki :spiewa:

..na razie nie wyobrażam sobie jednak co ona dzis może robić :roll:
..czy w ogóle będzie :roll:

..teraz powtarzają rozmowy z Dnia na żywo :roll:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

No i nie ma Agaty :/
Jak widać nie było w planach jej dyżuru ani wczoraj, ani dzisiaj :/ No, ale w sumie, to dzisiaj nie napracowałaby się, bo ledwo skończył się ten specjalny program, to na 20 już zapowiedzieli specjalne wydanie Magazynu 24h.
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: obieżyświat »

}{ypnosea pisze:No i nie ma Agaty :/
..i jak się czujemy :?: :(
..smutno nam - prawda :?: :(
Jak widać nie było w planach jej dyżuru ani wczoraj, ani dzisiaj :/
..a my się łudziliśmy ;(
..a Agatka od wczoraj pewnie w domu :uhh:
No, ale w sumie, to dzisiaj nie napracowałaby się, bo ledwo skończył się ten specjalny program, to na 20 już zapowiedzieli specjalne wydanie Magazynu 24h.
..ale po Magazynie mogłoby być ciekawie :(
..a nie będzie :uhh:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:
}{ypnosea pisze:No i nie ma Agaty :/
..i jak się czujemy :?: :(
..smutno nam - prawda :?: :(
Smutno , to za mało powiedziane :? !! :( Ale nawet się nie spodziewałem , kiedy współczułem fanom Nelly , że tak prędko podzielimy ich los :spiewa: !! :hmm: Nawet nie minęły 24 godziny :hyh: !!
Ejjhhh -życie bywa udręką :spiewa: ! :hyh: :hmm:
No, ale w sumie, to dzisiaj nie napracowałaby się, bo ledwo skończył się ten specjalny program, to na 20 już zapowiedzieli specjalne wydanie Magazynu 24h.
..ale po Magazynie mogłoby być ciekawie :(
..a nie będzie :uhh:
Ja nawet nie widziałem na czym stoję :rozglada: !! Burza za burzą uniemożliwiały mi początkowo sprawdzenie , czy ktoś jednak pojawił się na serwisach :rozglada: !! Dopiero późnym wieczorem przekonałem się , że nie ma i nie było Agatki :rozglada: !!

Co ją tak pognało z powrotem do Poznania w tę sobotę :mhm: ?? :roll:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
}{ypnosea
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 197
Rejestracja: niedziela 06 maja 2007, 15:33

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: }{ypnosea »

marcinkowsky pisze:Co ją tak pognało z powrotem do Poznania w tę sobotę :mhm: ?? :roll:
Może ślub którejś z koleżanek? :D
"Pognało" - lepszego słowa nie można znaleźć :neutral:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

}{ypnosea pisze:
marcinkowsky pisze:Co ją tak pognało z powrotem do Poznania w tę sobotę :mhm: ?? :roll:
Może ślub którejś z koleżanek? :D
Jeśli tak , to ciekawe , czy lubi chodzić na śluby koleżanek :lol2: ?? No i cały czas pytanie , czy Agatka jest przed , czy po.... :rozglada: ?? :lol2:
"Pognało" - lepszego słowa nie można znaleźć :neutral:
Tak jej się spieszyło , też żeby robić materiały do Prosto z Polski :lol2: !! Dzisiaj miała materiał o pani sołtys , która piastuje to stanowisko niezmiennie od 50 lat :lol2: !! Niestety tylko tyle wiem o tym materiale , bo widziałem zaledwie połowę :spiewa: !! :ech:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: epsztajnek »

No i cały czas pytanie , czy Agatka jest przed , czy po...
Dziś Agata zdradziła nam tajemnice lewej dłoni :D Może wkrótce odsłoni prawą i nie będzie wątpliwości :lol2:
Obrazek Obrazek Obrazek
Jakie długie palce :rozglada:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: marcinkowsky »

A więc jednak pokazała się w materiale :o !! Pech chciał , że widziałem tylko połowę materiału i tak psioczyłem , że Agatka wcale nam się w nim nie pokazała :spiewa: !! W ogóle myślałem , że może to nie ona sama zbierała te materiały :rozglada: !! A tu okazuje się coś zupełnie innego miało miejsce :spiewa: !!
epsztajnek pisze:
No i cały czas pytanie , czy Agatka jest przed , czy po...
Dziś Agata zdradziła nam tajemnice lewej dłoni :D Może wkrótce odsłoni prawą i nie będzie wątpliwości :lol2:
Ta tajemnica jak dla mnie nie do końca wyjaśniona :rozglada: ?? Nie za bardzo wiem , co to za "odóbka" na paluszku lewej rączki Agatki się znajduje :mhm: ?? :rozglada:
Widzę jakieś oczko , ale nic poza tym :mhm: ?? Na pierścionek zaręczynowy to to raczej nie wygląda :roll: ?? :lol2:
Jakie długie palce :rozglada:
Pomieściły by pierścionek z okiem .... podkreślam okiem brylantowym wielkości oka ludzkiego :lol2: !! :lol: :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska

Post autor: not that kind »

Och :) Widzę, że macie "już" capsy :roll: To ja w takim razie dam z innej godziny :lol:

Ale zaczęło się tak samo :D Od podróży palcem po mapie :lol2:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ale inaczej skończyło, bo posiadówką w altanie :lol2:
:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Google [Bot] i 22 gości